<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Liga AZB 1. kolo ml. žiactvo a Vysokoškolská atletická séria (časť 2) v behu na 300 m a 150 m

Bratislava (11. 5. 2022)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.50
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.69
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.75
4 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 07.86
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.91
6 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.98
7 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 17:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koiš VladimírKoiš Vladimír 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 07.85
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 08.07
3 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 08.11
4 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.15
5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.28
6= Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.47
6= Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.47
8 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.72
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.50
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.69
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.75
4 Koiš VladimírKoiš Vladimír 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 07.85
5 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 07.86
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.91
7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.98
8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.03
9 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 08.07
10 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 08.11
11 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.15
12 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.28
13 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.47
13 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.47
15 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.72

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 08.48
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.74
3 76 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.86
4 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 09.09
5 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.21
6 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.28
7 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 09.44
Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.36
2 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.48
3 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.90
4 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 SB 09.93
5 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.95
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.06
7 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.07
8 144 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 10.01
2 Simig ImrichSimig Imrich 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.05
3= Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.42
3= Hrašna SamuelHrašna Samuel 11 11 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 10.42
5 Stankovič MatejStankovič Matej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.67
6 Gregáň MartinGregáň Martin 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.88
7 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocián TeoKocián Teo 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.74
2 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.93
3 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.15
4 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 10.92
5 Brix MichalBrix Michal 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 11.17
6 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.90
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 11.5.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 09.39
2 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.13
3 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.18
4 209 Šály OliverŠály Oliver 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.75
5 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.62
Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Kokavec MatejKokavec Matej 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 08.48
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.74
3 76 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.86
4 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 09.09
5 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.21
6 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.28
7 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.36
8 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 09.39
9 79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 09.44
10 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.48
11 Kocián TeoKocián Teo 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.74
12 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.90
13 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 SB 09.93
13 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.93
15 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.95
16 76 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 10.01
17 Simig ImrichSimig Imrich 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.05
18 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.06
19 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.07
20 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.13
21 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.15
22 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.18
23 144 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.34
24 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.42
24 Hrašna SamuelHrašna Samuel 11 11 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 10.42
26 Stankovič MatejStankovič Matej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.67
27 209 Šály OliverŠály Oliver 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.75
28 Gregáň MartinGregáň Martin 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.88
29 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 10.92
30 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.02
31 Brix MichalBrix Michal 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 11.17
32 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.62
33 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.90
Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Kokavec MatejKokavec Matej 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.90
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.94
3 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.13
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.56
5 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.58
6 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.71
7 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 08.37
2 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 08.55
3 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.21
4 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.34
5 Gonová LuciaGonová Lucia 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.71
6 Chudíková MartinaChudíková Martina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.90
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.94
3 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.13
4 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 08.37
5 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 08.55
6 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.56
7 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.58
8 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.71
9 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.21
10 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.23
11 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.34
12 Gonová LuciaGonová Lucia 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.71
13 Chudíková MartinaChudíková Martina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.12

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.75
2 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.76
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.79
4 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.93
5 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.93
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.99
7 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.17
8 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.06
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.08
3 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.11
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.19
5 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.36
6 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.39
7 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.41
8 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balážová ZuzanaBalážová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.29
2 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 09.62
3 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.62
4 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.73
5 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.98
6 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.98
7 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10.06
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prehodova ZuzanaPrehodova Zuzana 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 09.67
2 Ukropcová KarolínaUkropcová Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.74
3 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.87
4 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.10
5 Višňovská TerezaVišňovská Tereza 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.12
6 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.21
7 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.36
2 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.85
3 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.23
4 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 10.34
5 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.39
6 Ondrišeková ZojaOndrišeková Zoja 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 10.40
7 Miznerová AlexandraMiznerová Alexandra 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.96
2 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 10.58
3 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 10.84
4 Valachová LuciaValachová Lucia 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.01
5 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.05
6 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 11.11
7 Bunová LuciaBunová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.30
2 Knežová EmíliaKnežová Emília 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
3 Hullová NelaHullová Nela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.52
4 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.76
5 Briešková TamaraBriešková Tamara 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.99
6 Dranačková OlíviaDranačková Olívia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.41
Balážová LeaBalážová Lea 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Búzeková AlicaBúzeková Alica 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.40
2 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.11
3 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.29
4 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.68
5 Kaderová KarolínaKaderová Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.76
6 Slobodová JanaSlobodová Jana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.07
7 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.16
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (st, 11.5.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.63
2 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 09.74
3 Šimková IsabelŠimková Isabel 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.33
4 Placeková MartinaPlaceková Martina 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.75
Štefaníčková EllyŠtefaníčková Elly 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Štefaníčková EmmyŠtefaníčková Emmy 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Sojáková RitaSojáková Rita 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.75
2 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.76
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.79
4 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.93
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.93
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.99
7 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.06
8 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.08
9 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.11
10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.17
11 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.19
12 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.24
13 Balážová ZuzanaBalážová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.29
14 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.30
15 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.36
15 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.36
17 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.39
18 Búzeková AlicaBúzeková Alica 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.40
19 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.41
20 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.58
21 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 09.62
21 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.62
23 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.63
24 Prehodova ZuzanaPrehodova Zuzana 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 09.67
25 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.73
26 Ukropcová KarolínaUkropcová Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.74
26 Knežová EmíliaKnežová Emília 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
26 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 09.74
29 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.85
30 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.87
31 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.96
32 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.98
32 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.98
34 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10.06
35 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.10
36 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.11
37 Višňovská TerezaVišňovská Tereza 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.12
38 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.21
39 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.23
40 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.29
41 Šimková IsabelŠimková Isabel 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.33
42 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 10.34
43 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.38
44 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.39
45 Ondrišeková ZojaOndrišeková Zoja 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 10.40
46 Hullová NelaHullová Nela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.52
47 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 10.58
48 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.68
49 Placeková MartinaPlaceková Martina 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.75
50 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.76
50 Kaderová KarolínaKaderová Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.76
52 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 10.84
53 Briešková TamaraBriešková Tamara 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.99
54 Valachová LuciaValachová Lucia 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.01
55 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.05
56 Slobodová JanaSlobodová Jana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.07
57 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 11.11
58 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.16
59 Dranačková OlíviaDranačková Olívia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.41
60 Miznerová AlexandraMiznerová Alexandra 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.75
61 Bunová LuciaBunová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.10
Balážová LeaBalážová Lea 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Štefaníčková EllyŠtefaníčková Elly 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Štefaníčková EmmyŠtefaníčková Emmy 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Sojáková RitaSojáková Rita 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

150 m - Muži (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 17.60
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 18.32
3 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.78
Koiš VladimírKoiš Vladimír 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 17.55
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.85
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.44
4 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 19.07
5 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 PB 19.23
Celkom 5 pretekárov

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 17.91
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 18.60
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 18.62
4 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.32
5 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 20.31
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 19.31
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.34
3 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 19.38
4 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 19.53
5 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.27
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 17.91
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 18.60
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 18.62
4 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 19.31
5 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.32
6 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.34
7 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 19.38
8 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 19.53
9 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.27
10 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 20.31

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.68
2 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 18.90
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 19.04
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 19.16
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 19.28
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 20.03
3 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 20.35
4 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.22
5 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 24.21
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 19.43
2 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 19.81
3 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.82
4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.41
5 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 21.84
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.68
2 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 18.90
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 19.04
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 19.16
5 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 19.28
6 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 19.43
7 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 19.81
8 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.82
9 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 20.03
10 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 20.35
11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.41
12 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.22
13 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 21.84
14 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 24.21
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 6 20.70
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 20.77
3 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 21.14
4 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 PB 21.38
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 22.73
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 25.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 23.53
2 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.46
3 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 24.97
4 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.25
5 Stankovič MatejStankovič Matej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.38
6 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.87
2 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 24.45
3 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.66
4 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.63
5 Kocián TeoKocián Teo 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.68
6 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 11.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.68
2 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.57
3 14 Jančík BenjamínJančík Benjamín 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 25.63
4 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.19
Kokavec MatejKokavec Matej 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 6 20.70
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 20.77
3 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 21.14
4 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 PB 21.38
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 22.73
6 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 23.53
7 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.87
8 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 24.45
9 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.46
10 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.66
11 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.68
12 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 24.97
13 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 25.11
14 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.57
15 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.63
15 14 Jančík BenjamínJančík Benjamín 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 25.63
17 Kocián TeoKocián Teo 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.68
18 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.25
19 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.19
20 Stankovič MatejStankovič Matej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.38
21 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.70
22 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.89
Kokavec MatejKokavec Matej 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 22.78
2 Chudíková MartinaChudíková Martina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.56
3 Gonová LuciaGonová Lucia 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.60
Celkom 3 pretekári

150 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 20.38
2 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.27
Celkom 2 pretekári

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.65
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.75
3 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.65
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 20.97
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 21.23
2 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.68
3 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 22.02
4 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 24.17
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.65
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.75
3 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.65
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 20.97
5 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 21.23
6 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.68
7 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 22.02
8 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 24.17

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.32
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 20.55
3 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.99
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 21.57
5 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 22.05
6 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 22.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 19:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 21.27
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 21.50
3 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.68
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.94
5 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 25.05
Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 19:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.77
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.27
3 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.02
4 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.57
Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.32
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 20.55
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.77
4 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.99
5 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 21.27
5 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.27
7 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 21.50
8 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 21.57
9 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 22.05
10 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 22.06
11 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.68
12 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.02
13 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.57
14 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.94
15 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 25.05
Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 21.25
2 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 21.48
3 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 21.93
4 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.06
5 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.25
6 274 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 22.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 21.11
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.38
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 22.52
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 22.70
5 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 23.21
6 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 23.02
2 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 23.41
3 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 23.49
4 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 24.19
5 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.57
6 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 25.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 332 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 24.35
2 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 24.50
3 Prehodova ZuzanaPrehodova Zuzana 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 24.84
4 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 25.31
5 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.36
6 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.86
2 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 24.56
3 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.95
4 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.24
5 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 26.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 25.40
2 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 26.46
3 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 27.07
4 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.90
5 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 28.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 23.55
2 Hullová NelaHullová Nela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.24
3 Placeková MartinaPlaceková Martina 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.44
4 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.22
5 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.47
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.06
2 Búzeková AlicaBúzeková Alica 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.39
3 Ukropcová KarolínaUkropcová Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.82
4 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.64
5 Slobodová JanaSlobodová Jana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 11.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 23.97
2 Šimková IsabelŠimková Isabel 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.45
3 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.68
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 21.11
2 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 21.25
3 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 21.48
4 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 21.93
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.06
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.25
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.38
8 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 22.52
9 274 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 22.61
10 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 22.70
11 73 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 23.02
12 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.06
13 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 23.21
14 Búzeková AlicaBúzeková Alica 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.39
15 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 23.41
16 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 23.49
17 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 23.55
18 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.71
19 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.86
20 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 23.97
21 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 24.19
22 332 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 24.35
23 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 24.50
24 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 24.56
25 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.57
26 Ukropcová KarolínaUkropcová Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.82
27 Prehodova ZuzanaPrehodova Zuzana 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 24.84
28 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 25.13
29 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 25.31
30 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.36
31 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 25.40
32 Šimková IsabelŠimková Isabel 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.45
33 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.68
34 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.72
35 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.95
36 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.24
36 Hullová NelaHullová Nela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.24
38 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 26.34
39 Placeková MartinaPlaceková Martina 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.44
40 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 26.46
41 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.64
42 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 27.07
43 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.22
44 Slobodová JanaSlobodová Jana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.75
45 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.90
46 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 28.19
47 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.47

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 34.20
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 34.78
3 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 35.86
4 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 36.40
5 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 36.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 17:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 36.41
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 36.75
3 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 36.89
4 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 36.90
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 34.20
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 34.78
3 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 35.86
4 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 36.40
5 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 36.41
6 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 36.75
7 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 36.89
8 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 36.90
9 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 36.97

300 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 38.42
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 39.00
3 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 39.88
4 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 PB 39.93
5 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 40.22
6 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 41.42
Celkom 6 pretekárov

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 17:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 38.26
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 38.66
3 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 42.87
4 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 44.05
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 17:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 37.79
2 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 40.59
3 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 42.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 37.79
2 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 38.26
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 38.66
4 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 40.59
5 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 42.41
6 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 42.87
7 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 44.05

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 40.37
2 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 41.49
3 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 42.15
4 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 42.32
5 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 43.07
6 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 46.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 17:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 41.84
2 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 44.42
3 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 51.11
Bobák TeodorBobák Teodor 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 40.37
2 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 41.49
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 41.84
4 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 42.15
5 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 42.32
6 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 43.07
7 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 44.42
8 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 46.69
9 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 51.11
Bobák TeodorBobák Teodor 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

300 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 41.05
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 41.67
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 44.40
4 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 51.86
Celkom 4 pretekári

300 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.14
2 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 45.78
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.18
Celkom 3 pretekári

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 43.17
2 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 44.82
3 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 45.38
4 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 45.73
5 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 47.48
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 43.74
2 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 47.35
3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 47.56
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 47.66
5 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 47.74
6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 49.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 17:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.83
2 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 48.53
3 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 49.16
4 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 49.88
5 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 51.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 11.5.2022 - 17:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 46.47
2 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.96
3 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 47.42
4 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 50.79
5 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.90
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 43.74
2 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 46.47
3 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.83
4 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.96
5 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 47.35
6 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 47.42
7 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 47.56
8 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 47.66
9 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 47.74
10 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 48.53
11 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 49.16
12 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 49.73
13 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 49.88
14 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 50.79
15 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 51.65
16 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.90

600 m - Muži (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 1:30.23
2 74 Kosír OliverKosír Oliver 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:47.70
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:48.47
2 77 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 1:57.24
3 78 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 1:59.26
4 89 Nagy MichalNagy Michal 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 PB 2:05.67
5 81 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:06.86
6 210 Legéň JurajLegéň Juraj 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13 2:07.05
7 159 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 2:07.08
8 187 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 PB 2:07.68
9 209 Šály OliverŠály Oliver 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 PB 2:11.25
10 144 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 2:13.18
11 76 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 PB 2:14.03
79 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 NM
Celkom 12 pretekárov

600 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 211 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 1:41.70
2 255 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:43.41
3 262 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 1:43.46
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 294 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 1:49.64
2 274 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 1:50.49
3 314 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 1:53.40
4 315 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:55.55
5 328 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 1:55.99
6 331 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 2:02.02
7 332 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:11.63
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 NM
2 7 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 NM
Poznámky:
Časy neboli zaznamenané pre zlyhanie časomiery, je známe iba poradie pretekárov.
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 5:46.80
2 14 Jančík BenjamínJančík Benjamín 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 NM
3 70 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 NM
Poznámky:
Časy neboli zaznamenané pre zlyhanie časomiery, je známe iba poradie pretekárov.
Celkom 3 pretekári

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 NM
Poznámky:
Časy neboli zaznamenané pre zlyhanie časomiery, je známe iba poradie pretekárov.
Celkom 1 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 5:55.40
2 73 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 6:02.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.33
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.43
3 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.72
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.45
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.61
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.11
4 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.00
5 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.60
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 SB 11.89
2 315 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.44
3 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.47
4 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.56
5 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 12.81
6 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 14.35
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.45
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.61
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.11
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 SB 11.89
5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.00
6 315 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.44
7 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.47
8 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.56
9 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.60
10 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 12.81
11 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.35
12 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 14.35

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 11.5.2022 - 19:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 32.80
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 40.38
3 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 43.36
4 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.26
5 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 48.36
6 70 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 50.80
Celkom 6 pretekárov

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.5.2022 - 19:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 37.88
2 315 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 38.88
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 40.73
4 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 42.42
5 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.20
6 72 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.5.2022 - 19:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 38.54
2 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 40.24
3 Balážová ZuzanaBalážová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 40.89
4 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 42.07