<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (5. 3. 2022)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.72 0.217
2 49 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.76 0.203
192 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.213
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:51.63 0.259
2 153 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 0:51.67 0.288
3 133 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.32 0.191
190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.193
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:54.75 0.224
2 90 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:55.15 0.173
3 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.31 0.166
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 0:55.48 0.182
2 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:56.78 0.194
3 189 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:58.23 0.202
70 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 0:57.81 0.172
2 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:57.92 0.178
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:01.15 0.177
4 2 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:05.93 0.259
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.72 0.217
2 181 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:51.63 0.259
3 153 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 0:51.67 0.288
4 49 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.76 0.203
5 133 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.32 0.191
6 38 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:54.75 0.224
7 90 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:55.15 0.173
8 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.31 0.166
9 92 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 0:55.48 0.182
10 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:56.78 0.194
11 66 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 0:57.81 0.172
12 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:57.92 0.178
13 189 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:58.23 0.202
14 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:01.15 0.177
15 2 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:05.93 0.259
192 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.213
190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.193
70 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.69 0.199
2 147 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:59.58 0.173
3 173 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:59.61 0.254
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.12 0.202
2 94 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.15 0.154
195 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.087
Poznámky:
dráha č. 2 - DQ podľa TP 16.8
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:05.50 0.159
2 226 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.40 0.199
224 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DQ 0.193
Poznámky:
č. 224 - DQ podľa TP 44.6.2
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.19 0.208
2 198 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:07.97 0.317
3 69 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 1:08.80 0.222
197 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF 0.266
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.69 0.199
2 147 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:59.58 0.173
3 173 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:59.61 0.254
4 138 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.12 0.202
5 94 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.15 0.154
6 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:05.50 0.159
7 226 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.40 0.199
8 45 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.19 0.208
9 198 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:07.97 0.317
10 69 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 1:08.80 0.222
195 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.087
224 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DQ 0.193
197 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF 0.266