<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (5. 3. 2022)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.94 Q 0.166
2 184 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 07.26 q 0.152
3 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.37 0.156
4 186 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.47 0.179
5 175 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 07.88 0.281
6 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.88 0.213
7 62 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 07.90 0.319
70 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 07.11 Q 0.123
2 180 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.23 q 0.147
3 177 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 SB 07.31 q 0.160
4 91 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 07.45 0.173
5 148 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 07.60 0.156
6 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.75 0.206
7 188 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 07.80 0.173
8 41 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 07.98 0.219
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.26 Q 0.185
2 157 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.33 0.162
3 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.47 0.158
4 93 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.52 0.178
5 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.70 0.157
6 182 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.83 0.220
7 100 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 07.87 0.190
8 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 07.96 0.200
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 07.08 Q 0.155
2 59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 07.20 q 0.179
3 53 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.34 0.149
4 89 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.48 0.292
5 191 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 07.68 0.173
6 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.74 0.611
7 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 07.82 0.171
8 113 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 07.97 0.169
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.94 Q 0.166
2 219 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 07.08 Q 0.155
3 40 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 07.11 Q 0.123
4 59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 07.20 q 0.179
5 180 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.23 q 0.147
6 184 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 07.26 q 0.152
6 190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.26 Q 0.185
8 177 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 SB 07.31 q 0.160
9 157 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.33 0.162
10 53 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.34 0.149
11 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.37 0.156
12 91 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 07.45 0.173
13 186 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.47 0.179
13 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.47 0.158
15 89 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.48 0.292
16 93 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.52 0.178
17 148 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 07.60 0.156
18 191 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 07.68 0.173
19 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.70 0.157
20 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.74 0.611
21 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.75 0.206
22 188 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 07.80 0.173
23 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 07.82 0.171
24 182 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.83 0.220
25 100 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 07.87 0.190
26 175 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 07.88 0.281
26 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.88 0.213
28 62 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 07.90 0.319
29 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 07.96 0.200
30 113 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 07.97 0.169
31 41 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 07.98 0.219
70 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.95 0.171
2 219 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 07.07 0.167
3 40 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 07.13 0.142
4 190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.17 0.161
5 180 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.24 0.142
6 59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.24 0.191
7 184 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.27 0.158
8 177 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 SB 07.29 0.154
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 07.69 0.180
2 126 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.83 0.134
3 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.86 0.336
4 56 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.03 0.180
5 121 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.08 0.137
6 204 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 0.192
7 32 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 08.27 0.184
8 103 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.39 0.367
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.87 Q 0.208
2 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.31 0.198
3 211 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 08.38 0.183
4 125 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.41 0.227
5 81 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 08.94 0.226
6 102 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 09.05 0.548
166 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DQ 0.026
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy dráha č. 3 - DQ podľa TP 16.3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.94 Q 0.140
2 204 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16 q 0.144
3 103 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 08.26 q 0.210
4 32 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.31 q 0.208
5 68 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 08.61 0.211
6 80 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.71 0.197
7 159 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.94 0.212
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.08 Q 0.195
2 160 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.35 0.369
3 122 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.40 0.370
4 196 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.62 0.163
5 43 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.73 0.193
6 124 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.80 0.203
7 47 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.80 0.244
72 Reizbegovic AjlaReizbegovic Ajla 99 99 Sarajevo AKSarajevo AK 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.01 Q 0.388
2 121 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.09 q 0.143
3 199 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.32 0.308
4 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.35 0.167
5 46 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.63 0.177
6 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 08.68 0.192
7 96 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.84 0.174
8 169 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.70 0.382
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.87 Q 0.208
2 126 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.94 Q 0.140
3 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.01 Q 0.388
4 56 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.08 Q 0.195
5 121 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.09 q 0.143
6 204 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16 q 0.144
7 103 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 08.26 q 0.210
8 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.31 0.198
8 32 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.31 q 0.208
10 199 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.32 0.308
11 160 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.35 0.369
11 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.35 0.167
13 211 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 08.38 0.183
14 122 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.40 0.370
15 125 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.41 0.227
16 68 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 08.61 0.211
17 196 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.62 0.163
18 46 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.63 0.177
19 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 08.68 0.192
20 80 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.71 0.197
21 43 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.73 0.193
22 124 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.80 0.203
22 47 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.80 0.244
24 96 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.84 0.174
25 81 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 08.94 0.226
25 159 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.94 0.212
27 102 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 09.05 0.548
28 169 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.70 0.382
166 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DQ 0.026
72 Reizbegovic AjlaReizbegovic Ajla 99 99 Sarajevo AKSarajevo AK 4 DNS

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.21 0.166
2 118 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.47 0.179
3 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.92 0.162
4 186 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 24.32 0.179
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.65 0.200
2 157 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.92 0.174
3 180 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.21 0.157
4 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.97 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.99 0.162
2 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.05 0.139
3 184 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.64 0.169
4 100 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 25.72 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 23.80 0.178
2 89 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.87 0.180
3 90 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.74 0.174
113 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.11 0.185
2 25 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.46 0.163
59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DNS
129 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF
Poznámky:
č. 129 - ŽK 18.5
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.17 0.178
2 175 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.81 0.256
3 130 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.94 0.204
4 41 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 26.94 0.203
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.21 0.166
2 118 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.47 0.179
3 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.92 0.162
4 40 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.99 0.162
5 64 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.05 0.139
6 184 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.64 0.169
7 153 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.65 0.200
8 177 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 23.80 0.178
9 89 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.87 0.180
10 157 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.92 0.174
11 191 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.17 0.178
12 180 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.21 0.157
13 186 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 24.32 0.179
14 90 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.74 0.174
15 175 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.81 0.256
16 130 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.94 0.204
17 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.97 0.184
18 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.11 0.185
19 100 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 25.72 0.202
20 25 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.46 0.163
21 41 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 26.94 0.203
113 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 DNS
59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DNS
129 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.27 0.216
2 158 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.40 0.182
3 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 25.58 0.352
4 196 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.09 0.176
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 25.48 0.174
2 88 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 26.05 0.183
3 56 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.99 0.199
4 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.12 0.149
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 26.44 0.200
2 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 27.15 0.176
3 229 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 27.80 0.419
4 43 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 28.89 0.354
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 5.3.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 26.77 0.167
2 33 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 SB 26.77 0.221
3 94 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 28.38 0.182
4 124 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 29.66 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 5.3.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 27.53 0.200
2 199 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.70 0.178
3 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.01 0.164
211 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 DQ 0.348
Poznámky:
DQ Bíziková Emily - porušenie súťažného poriadku. Štart po DNS na disciplíne: skok do diaľky.
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 5.3.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.01 0.215
2 32 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 28.26 0.212
3 47 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 29.00 0.240
46 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNF 0.187
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.27 0.216
2 158 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.40 0.182
3 31 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 25.48 0.174
4 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 25.58 0.352
5 88 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 26.05 0.183
6 173 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 26.44 0.200
7 122 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 26.77 0.167
7 33 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 SB 26.77 0.221
9 56 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.99 0.199
10 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 27.15 0.176
11 123 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 27.53 0.200
12 199 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.70 0.178
13 229 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 27.80 0.419
14 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.01 0.164
14 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.01 0.215
16 32 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 28.26 0.212
17 94 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 28.38 0.182
18 43 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 28.89 0.354
19 47 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 29.00 0.240
20 196 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.09 0.176
21 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.12 0.149
22 124 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 29.66 0.207
211 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 DQ 0.348
46 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNF 0.187

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.72 0.217
2 49 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.76 0.203
192 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.213
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:51.63 0.259
2 153 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 0:51.67 0.288
3 133 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.32 0.191
190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.193
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:54.75 0.224
2 90 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:55.15 0.173
3 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.31 0.166
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 0:55.48 0.182
2 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:56.78 0.194
3 189 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:58.23 0.202
70 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 0:57.81 0.172
2 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:57.92 0.178
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:01.15 0.177
4 2 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:05.93 0.259
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.72 0.217
2 181 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:51.63 0.259
3 153 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 0:51.67 0.288
4 49 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.76 0.203
5 133 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.32 0.191
6 38 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:54.75 0.224
7 90 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:55.15 0.173
8 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.31 0.166
9 92 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 0:55.48 0.182
10 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:56.78 0.194
11 66 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 0:57.81 0.172
12 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:57.92 0.178
13 189 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:58.23 0.202
14 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:01.15 0.177
15 2 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:05.93 0.259
192 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.213
190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.193
70 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.69 0.199
2 147 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:59.58 0.173
3 173 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:59.61 0.254
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.12 0.202
2 94 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.15 0.154
195 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.087
Poznámky:
dráha č. 2 - DQ podľa TP 16.8
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:05.50 0.159
2 226 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.40 0.199
224 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DQ 0.193
Poznámky:
č. 224 - DQ podľa TP 44.6.2
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 5.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.19 0.208
2 198 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:07.97 0.317
3 69 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 1:08.80 0.222
197 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF 0.266
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.69 0.199
2 147 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:59.58 0.173
3 173 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:59.61 0.254
4 138 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.12 0.202
5 94 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.15 0.154
6 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:05.50 0.159
7 226 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.40 0.199
8 45 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.19 0.208
9 198 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:07.97 0.317
10 69 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 1:08.80 0.222
195 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.087
224 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DQ 0.193
197 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF 0.266

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:14.05
2 24 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:14.76
3 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 2:17.44
4 152 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 2:17.67
5 99 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:23.91
6 92 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.11
7 2 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:33.15
183 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
č. 183 - DQ podľa TP 44.6.3
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 2:04.43
2 42 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 2:07.16
3 187 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 2:09.40
4 150 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:11.44
5 52 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:12.55
6 227 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:13.13
7 222 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:13.21
8 143 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:14.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:57.96
2 221 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:58.74
3 112 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 2:01.69
4 20 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:06.97
5 35 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:07.53
6 18 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:10.58
7 144 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:10.88
8 67 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 2:11.34
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:57.96
2 221 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:58.74
3 112 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 2:01.69
4 98 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 2:04.43
5 20 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:06.97
6 42 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 2:07.16
7 35 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:07.53
8 187 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 2:09.40
9 18 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:10.58
10 144 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:10.88
11 67 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 2:11.34
12 150 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:11.44
13 52 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:12.55
14 227 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:13.13
15 222 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:13.21
16 63 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:14.05
17 24 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:14.76
18 143 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:14.94
19 1 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 2:17.44
20 152 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 2:17.67
21 99 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:23.91
22 92 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.11
23 2 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:33.15
183 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 87 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:19.30
2 225 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:19.68
3 171 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 2:26.59
4 214 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 2:31.58
5 165 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 2:33.56
6 109 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 2:35.21
7 73 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 2:35.31
8 45 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:42.29
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:28.08
2 176 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 4:29.35
3 15 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:35.54
4 144 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 SB 4:40.15
5 155 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 4:41.02
6 55 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:51.40
7 132 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:05.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:01.36
2 108 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:11.18
3 82 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:11.20
4 23 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:12.03
5 220 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:24.11
6 36 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:28.61
7 143 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 4:45.64
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:01.36
2 108 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:11.18
3 82 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:11.20
4 23 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:12.03
5 220 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:24.11
6 145 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:28.08
7 36 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:28.61
8 176 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 4:29.35
9 15 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:35.54
10 144 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 SB 4:40.15
11 155 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 4:41.02
12 143 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 4:45.64
13 55 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:51.40
14 132 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:05.42

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:12.05
2 146 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 5:13.41
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:16.55
4 217 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 PB 5:42.41
5 162 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 5:48.62
19 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 09:06.94
2 201 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09:29.91
3 228 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09:39.84
4 215 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 PB 09:40.58
5 101 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 7 09:45.47
6 34 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:11.22
7 22 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10:29.98
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10:58.10
2 116 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11:40.09
3 137 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11:52.06
4 230 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 12:04.25
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.24 0.172
2 156 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.33 0.166
3 190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.76 0.173
4 78 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.18 0.162
5 77 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 09.43 0.161
6 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.17 0.416
7 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.71 0.164
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.3.2022 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.11 Q 0.149
2 78 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 08.72 Q 0.153
3 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.57 q 0.350
133 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.177
Poznámky:
Postup do finále: Prví dvaja + 4 časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 5.3.2022 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.35 Q 0.181
2 190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.18 Q 0.176
3 77 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.56 q 0.167
4 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.24 q 0.260
129 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.172
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.11 Q 0.149
2 54 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.35 Q 0.181
3 78 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 08.72 Q 0.153
4 190 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.18 Q 0.176
5 77 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.56 q 0.167
6 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.24 q 0.260
7 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.57 q 0.350
133 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.177
129 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.172

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.72 0.197
2 88 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 08.85 0.179
3 168 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.91 0.178
4 33 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09.32 0.347
5 86 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.93 0.270
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 5.3.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 184 188 192 195 198
1 185 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 PB 195 o o o xxo o xo o xxx
2 203 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 192 - o - o o o xxx
3 114 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 3 PB 188 o o o o xo xxx
MS 76 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 184 o o xxo o xxx
5 107 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 180 o xo o xxx
6 37 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 2 170 xxo xxx
223 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 5.3.2022 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 159 163 167 170
1 168 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 SB 167 - - o o xxo o xxx
2 44 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 8 167 - - o o o xxo xxx
3 75 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 163 o o o o o xxx
4 139 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 SB 159 o o o o xxx
5 200 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 159 o o xo xo xxx
6 212 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 4 159 - xo o xxo xxx
7 136 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 PB 159 xxo o xxo xxo xxx
8 57 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 150 o xo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 5.3.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280 300 320 340 360 380 390 400 410 420 430 440 450 460 470
1 178 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 PB 460 - - - - - - - o - xo - xo - xxo xxx
2 128 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 3 400 - - o xo o xo o xo - xxx
3 154 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 2 PB 340 o o xo o xxx
4 131 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 280 o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 5.3.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 270 280 290 300 310
1 29 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 PB 300 - - o o o xo o xxx
2 140 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 PB 300 xxo o o o o o o xxx
3 161 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 290 - o o - o xxo xxx
4 141 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 PB 280 - o o o xxo xxx
5 26 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 PB 260 o o o xxx
179 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 2 NM xr
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 5.3.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 50 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 708 708 x 689 708 691 586 -
2 40 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 14 682 667 644 682 682 - 641 663
3 65 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 11 PB 624 595 587 593 595 600 x 624
4 151 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 13 612 574 584 589 589 612 449 x
5 180 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 601 x 531 571 571 601 538 x
6 202 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 595 556 581 x 581 570 595 x
7 93 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 10 589 x 579 x 579 x x 589
8 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 7 578 578 569 546 578 576 567 565
9 120 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 558 x x 558 558
10 61 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 9 552 503 552 539 552
11 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 541 541 515 527 541
12 60 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 4 532 x 519 532 532
13 41 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 3 532 532 x 514 532
14 110 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 530 514 469 530 530
15 5 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 516 512 516 499 516
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 5.3.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 206 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 581 535 536 565 565 581 x 544
2 163 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 16 563 x 540 x 540 563 553 x
3 126 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 14 562 - 510 562 562 536 x -
4 88 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 PB 560 x 554 x 554 x 560 551
5 121 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 12 525 - 516 511 516 525 x x
6 32 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 8 PB 522 520 497 473 520 522 437 x
7 136 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 495 x x 495 495 x 481 394
8 44 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 492 x x 492 492 483 479 x
9 86 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 5 482 475 482 474 482
10 68 Terezková LilianaTerezková Liliana
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 4 473 473 x x 473
11 71 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 3 460 x 444 460 460
12 80 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 6 459 455 459 x 459
13 81 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 419 x x 419 419
14 200 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 11 382 x x 382 382
211 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 1 DNS
123 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 9 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 5.3.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 50 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 PB 13.83 12.68 12.77 13.83 13.83 r
2 202 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 13.18 12.84 x 13.18 13.18 x x x
MS 76 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 12.96 12.39 12.63 12.87 12.87 12.96 12.70 12.73
4 151 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 12.71 12.56 x x 12.56 12.38 12.71 x
5 65 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 6 12.41 x x 12.41 12.41 - 12.06 12.29
6 60 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 1 PB 12.02 x 12.02 x 12.02 r
7 110 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 11.60 11.60 11.44 11.30 11.60 11.40 11.54 x
8 91 Kislan MatejKislan Matej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 2 PB 11.41 x 11.23 11.39 11.39 11.34 11.41 -
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 5.3.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 206 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 11.86 11.40 11.46 11.48 11.48 11.56 11.86 x
2 163 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 11.42 11.22 10.92 10.85 11.22 10.82 10.99 11.42
3 172 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 7 11.36 x 11.01 x 11.01 11.13 11.36 x
4 210 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 PB 11.22 11.00 10.56 10.70 11.00 10.75 10.62 11.22
5 103 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 09.99 09.99 09.93 09.73 9.99 09.80 09.78 09.69
6 207 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 09.75 09.71 x 09.75 9.75 x x x
7 74 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 09.73 09.73 09.64 x 9.73 09.17 09.41 09.61
8 111 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 PB 09.45 09.45 x 09.41 9.45 09.44 09.17 x
102 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 NM x x x -
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 5.3.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 13.29 12.05 12.86 12.00 12.86 12.76 13.13 13.29
2 115 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11 PB 12.83 11.76 x 11.63 11.76 12.83 x x
3 205 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 11.29 10.42 10.77 x 10.77 x 11.29 x
4 127 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 PB 11.13 x 11.13 x 11.13 10.90 10.28 10.40
5 125 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 9 11.05 09.95 10.54 10.96 10.96 10.04 10.15 11.05
6 134 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 PB 10.60 10.12 10.18 10.57 10.57 10.11 10.60 09.98
7 142 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10 10.43 09.07 10.43 x 10.43 x x x
8 170 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 PB 09.75 x 08.59 09.28 9.28 09.75 x 09.19
9 39 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 8 08.82 x 08.21 08.82 8.82
10 58 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 PB 08.46 08.07 07.95 08.46 8.46
11 105 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 07.65 x 07.65 07.46 7.65
12 164 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 PB 07.47 07.34 06.18 07.47 7.47
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 5.3.2022 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 208 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 9 17.73 16.23 17.73 16.86 17.73 17.40 x x
2 84 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 13.80 x x 12.06 12.06 x 13.80 x
3 218 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 7 13.30 13.30 x 12.39 13.30 12.60 13.11 12.16
4 21 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 PB 13.18 12.79 x 13.12 13.12 12.58 13.18 x
5 79 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 6 12.38 12.38 11.73 x 12.38 11.26 x 12.32
6 16 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 PB 11.81 11.81 11.75 x 11.81 x 11.48 x
7 119 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 10.97 10.97 10.40 10.68 10.97 10.33 x 10.49
8 13 Baláži PeterBaláži Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 PB 10.72 09.94 10.17 10.72 10.72 10.29 10.30 10.10
9 106 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 3 PB 09.26 09.26 09.01 x 9.26
Celkom 9 pretekárov

4 x 200 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Špacír, Cisár, Valo, Janík Špacír, Cisár, Valo, Janík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:34.74 0.197
2 93 Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:36.56 0.164
3 66 Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 1:39.70 0.220
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:35.23 0.160
2 188 Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:44.08 0.169
20 Štefák, Biely, Novák, Sauer Štefák, Biely, Novák, Sauer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.169
Poznámky:
dráha č. 4 - DQ podľa TP 24.13.2
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:42.19 0.179
2 63 Harčár, Kancír, Balog, Čížek Harčár, Kancír, Balog, Čížek Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:45.76 0.215
49 Hrubala, Bartek, Kročka, Henry Hrubala, Bartek, Kročka, Henry AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.167
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Špacír, Cisár, Valo, Janík Špacír, Cisár, Valo, Janík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:34.74 0.197
2 151 Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:35.23 0.160
3 93 Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:36.56 0.164
4 66 Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 1:39.70 0.220
5 14 Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:42.19 0.179
6 188 Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:44.08 0.169
7 63 Harčár, Kancír, Balog, Čížek Harčár, Kancír, Balog, Čížek Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:45.76 0.215
20 Štefák, Biely, Novák, Sauer Štefák, Biely, Novák, Sauer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.169
49 Hrubala, Bartek, Kročka, Henry Hrubala, Bartek, Kročka, Henry AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.167

4 x 200 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:50.81 0.215
2 102 Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:02.74 0.355
Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ 0.160
Poznámky:
dráha č. 3 - DQ podľa TP 24.13.2
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:45.35 0.150
2 172 Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:46.12 0.150
3 195 Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:52.21 0.231
4 44 Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:54.77 0.364
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:45.35 0.150
2 172 Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:46.12 0.150
3 136 Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:50.81 0.215
4 195 Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:52.21 0.231
5 44 Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:54.77 0.364
6 102 Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:02.74 0.355
Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ 0.160