<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (5. 3. 2022)

4 x 200 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Špacír, Cisár, Valo, Janík Špacír, Cisár, Valo, Janík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:34.74 0.197
2 93 Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:36.56 0.164
3 66 Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 1:39.70 0.220
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:35.23 0.160
2 188 Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:44.08 0.169
20 Štefák, Biely, Novák, Sauer Štefák, Biely, Novák, Sauer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.169
Poznámky:
dráha č. 4 - DQ podľa TP 24.13.2
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 5.3.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:42.19 0.179
2 63 Harčár, Kancír, Balog, Čížek Harčár, Kancír, Balog, Čížek Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:45.76 0.215
49 Hrubala, Bartek, Kročka, Henry Hrubala, Bartek, Kročka, Henry AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.167
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Špacír, Cisár, Valo, Janík Špacír, Cisár, Valo, Janík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:34.74 0.197
2 151 Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Mikula, Hletko, Varhaník, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:35.23 0.160
3 93 Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan Vrabeľ, Basoš, Basoš, Kislan 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:36.56 0.164
4 66 Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban Kiráľ, Olenič, Rojček, Graban AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 1:39.70 0.220
5 14 Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Balogh, Dániel, Csikós, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:42.19 0.179
6 188 Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký Láznička, Pelikán, Púchy, Hladký AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:44.08 0.169
7 63 Harčár, Kancír, Balog, Čížek Harčár, Kancír, Balog, Čížek Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:45.76 0.215
20 Štefák, Biely, Novák, Sauer Štefák, Biely, Novák, Sauer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.169
49 Hrubala, Bartek, Kročka, Henry Hrubala, Bartek, Kročka, Henry AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.167

4 x 200 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:50.81 0.215
2 102 Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:02.74 0.355
Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ 0.160
Poznámky:
dráha č. 3 - DQ podľa TP 24.13.2
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:45.35 0.150
2 172 Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:46.12 0.150
3 195 Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:52.21 0.231
4 44 Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:54.77 0.364
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Ufnárová, Kandráčová, Kolozsvaryova, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:45.35 0.150
2 172 Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Molnárová, Šupicová, Hübschová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:46.12 0.150
3 136 Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová Vargová, Karabová, Klementisová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:50.81 0.215
4 195 Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová Petřvalská, Chernová, Kodnárová, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:52.21 0.231
5 44 Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Kaprálová, Kuricová, Maleková, Simová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:54.77 0.364
6 102 Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Jánošíková, Jánošíková, Lukašíková, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:02.74 0.355
Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová Valachová, Pňačeková, Harendarčíková, Orelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ 0.160