<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (5. 3. 2022)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.3.2022 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:28.08
2 176 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 4:29.35
3 15 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:35.54
4 144 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 SB 4:40.15
5 155 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 4:41.02
6 55 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:51.40
7 132 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:05.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.3.2022 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:01.36
2 108 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:11.18
3 82 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:11.20
4 23 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:12.03
5 220 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:24.11
6 36 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:28.61
7 143 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 4:45.64
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:01.36
2 108 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:11.18
3 82 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:11.20
4 23 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:12.03
5 220 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:24.11
6 145 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:28.08
7 36 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:28.61
8 176 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 4:29.35
9 15 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:35.54
10 144 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 SB 4:40.15
11 155 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 4:41.02
12 143 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 4:45.64
13 55 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:51.40
14 132 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:05.42

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.3.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:12.05
2 146 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 5:13.41
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:16.55
4 217 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 PB 5:42.41
5 162 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 5:48.62
19 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 6 pretekárov