<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 1. kolo najml. žiactva

Trenčín (4. 9. 2021)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 4.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik, Kostoláni, Bačík, Svorad Bielik, Kostoláni, Bačík, Svorad Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.81 11.00
2 Kóvagó, Halmeš, Laho, Róža Kóvagó, Halmeš, Laho, Róža Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 33.50 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková, Martišová, Zavadilová, Králiková Svatíková, Martišová, Zavadilová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 33.38 11.00
2 Sandtnerová, Gáliková, Kočišková, Volobueva Sandtnerová, Gáliková, Kočišková, Volobueva Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 36.60 4.00
3 48 Prvá, Balážová, Tesárova, Boledovičová Prvá, Balážová, Tesárova, Boledovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 38.91 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drľová, Oravcová, Azari, Vendžúrová Drľová, Oravcová, Azari, Vendžúrová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 34.90 8.00
2 Bernátová, Ontkocová, Ďurišová, Hrotková Bernátová, Ontkocová, Ďurišová, Hrotková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 36.48 5.00
3 Smerigová, Uhráková, Sidorová, Hranáková Smerigová, Uhráková, Sidorová, Hranáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 38.27 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová, Čačková, Halásová, Miháliková Zacharová, Čačková, Halásová, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.62 9.00
2 Vaculková, Kocianová, Petrovičová, Príkazská Vaculková, Kocianová, Petrovičová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 35.70 7.00
3 Šimončičová, Králiková, Moravčíková, Vadrnová Šimončičová, Králiková, Moravčíková, Vadrnová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 35.87 6.00
4 Mikušévá, Závodská, Moravíková, Hudecová Mikušévá, Závodská, Moravíková, Hudecová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 37.16 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková, Martišová, Zavadilová, Králiková Svatíková, Martišová, Zavadilová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 33.38 11.00
2 Zacharová, Čačková, Halásová, Miháliková Zacharová, Čačková, Halásová, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.62 9.00
3 Drľová, Oravcová, Azari, Vendžúrová Drľová, Oravcová, Azari, Vendžúrová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 34.90 8.00
4 Vaculková, Kocianová, Petrovičová, Príkazská Vaculková, Kocianová, Petrovičová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 35.70 7.00
5 Šimončičová, Králiková, Moravčíková, Vadrnová Šimončičová, Králiková, Moravčíková, Vadrnová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 35.87 6.00
6 Bernátová, Ontkocová, Ďurišová, Hrotková Bernátová, Ontkocová, Ďurišová, Hrotková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 36.48 5.00
7 Sandtnerová, Gáliková, Kočišková, Volobueva Sandtnerová, Gáliková, Kočišková, Volobueva Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 36.60 4.00
8 Mikušévá, Závodská, Moravíková, Hudecová Mikušévá, Závodská, Moravíková, Hudecová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 37.16 3.00
9 Smerigová, Uhráková, Sidorová, Hranáková Smerigová, Uhráková, Sidorová, Hranáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 38.27 2.00
10 48 Prvá, Balážová, Tesárova, Boledovičová Prvá, Balážová, Tesárova, Boledovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 38.91 1.00

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 37.19 11.00
2 Štiak, Lackovič, Antala, Bočkay Štiak, Lackovič, Antala, Bočkay Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 38.50 9.00
3 Martiš, Olšovský, Chalúpka, Matejov Martiš, Olšovský, Chalúpka, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 38.65 8.00
4 Drengubiak, Ostrčil, Talian, Dobiaš Drengubiak, Ostrčil, Talian, Dobiaš Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 41.84 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grúber, Hájnik, Hájnik, Voleček Grúber, Hájnik, Hájnik, Voleček Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 39.22 7.00
2 Hvozdík, Nagy, Peciar, Gabula Hvozdík, Nagy, Peciar, Gabula AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.26 5.00
3 Lukáč, Ondrejka, Kadlec, Kaňo Lukáč, Ondrejka, Kadlec, Kaňo Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 42.51 4.00
4 Rašič, Mikláš, Bilický, Mitošinka Rašič, Mikláš, Bilický, Mitošinka Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 45.17 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 37.19 11.00
2 Štiak, Lackovič, Antala, Bočkay Štiak, Lackovič, Antala, Bočkay Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 38.50 9.00
3 Martiš, Olšovský, Chalúpka, Matejov Martiš, Olšovský, Chalúpka, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 38.65 8.00
4 Grúber, Hájnik, Hájnik, Voleček Grúber, Hájnik, Hájnik, Voleček Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 39.22 7.00
5 Drengubiak, Ostrčil, Talian, Dobiaš Drengubiak, Ostrčil, Talian, Dobiaš Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 41.84 6.00
6 Hvozdík, Nagy, Peciar, Gabula Hvozdík, Nagy, Peciar, Gabula AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.26 5.00
7 Lukáč, Ondrejka, Kadlec, Kaňo Lukáč, Ondrejka, Kadlec, Kaňo Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 42.51 4.00
8 Rašič, Mikláš, Bilický, Mitošinka Rašič, Mikláš, Bilický, Mitošinka Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 45.17 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Knotková, Sláviková, Gbelcová, Poláčková Knotková, Sláviková, Gbelcová, Poláčková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 39.88 9.00
2 Horečná, Burke, Urbanová, Bilická Horečná, Burke, Urbanová, Bilická Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 40.19 6.00
3 Chobotová, Gáliková, Chobotová, Michaličková Chobotová, Gáliková, Chobotová, Michaličková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 43.72 4.00
4 Plevková, Ďurišová, Nemcová, Kubišová Plevková, Ďurišová, Nemcová, Kubišová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 44.55 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.88 11.00
2 Komendová, Tokošová, Hanusová, Kocianová Komendová, Tokošová, Hanusová, Kocianová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 39.96 8.00
3 Staňová, Hudecová, Antalová, Sprušanská Staňová, Hudecová, Antalová, Sprušanská Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 41.67 5.00
4 Bachárová, Šumáková, Miklánková, Harušťáková Bachárová, Šumáková, Miklánková, Harušťáková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 45.16
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmešová, Gajdošová, Bus, Griesbachová Halmešová, Gajdošová, Bus, Griesbachová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 40.05 7.00
2 Kapuš, Ostrčilová, Šupicová, Škúciová Kapuš, Ostrčilová, Šupicová, Škúciová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 44.15 3.00
3 Psotná, Hanáčková, Gažová, Kapuš Psotná, Hanáčková, Gažová, Kapuš Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 44.93 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.88 11.00
2 Knotková, Sláviková, Gbelcová, Poláčková Knotková, Sláviková, Gbelcová, Poláčková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 39.88 9.00
3 Komendová, Tokošová, Hanusová, Kocianová Komendová, Tokošová, Hanusová, Kocianová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 39.96 8.00
4 Halmešová, Gajdošová, Bus, Griesbachová Halmešová, Gajdošová, Bus, Griesbachová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 40.05 7.00
5 Horečná, Burke, Urbanová, Bilická Horečná, Burke, Urbanová, Bilická Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 40.19 6.00
6 Staňová, Hudecová, Antalová, Sprušanská Staňová, Hudecová, Antalová, Sprušanská Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 41.67 5.00
7 Chobotová, Gáliková, Chobotová, Michaličková Chobotová, Gáliková, Chobotová, Michaličková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 43.72 4.00
8 Kapuš, Ostrčilová, Šupicová, Škúciová Kapuš, Ostrčilová, Šupicová, Škúciová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 44.15 3.00
9 Plevková, Ďurišová, Nemcová, Kubišová Plevková, Ďurišová, Nemcová, Kubišová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 44.55 2.00
10 Psotná, Hanáčková, Gažová, Kapuš Psotná, Hanáčková, Gažová, Kapuš Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 44.93 1.00
11 Bachárová, Šumáková, Miklánková, Harušťáková Bachárová, Šumáková, Miklánková, Harušťáková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 45.16