<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 1. kolo najml. žiactva

Trenčín (4. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 07.67 11.00
2 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.69 9.00
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 07.93 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 07.94 7.00
5 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 07.96 6.00
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.17 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 08.09
MS Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 08.20
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 08.23 3.00
MS Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 08.32
5 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.32 2.00
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 08.37
2 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.45
MS Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.50
MS Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.56
5 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.82
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.36 1.00
2 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.42
3 333 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.76
4 117 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.92
5 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.02
6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.20 4.00
2 114 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.47
3 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.78
4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.20
5 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.92
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.78
MS Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 09.03
3 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.68
4 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.80
Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 07.67 11.00
2 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.69 9.00
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 07.93 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 07.94 7.00
5 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 07.96 6.00
6 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 08.09
7 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.17 5.00
8 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 08.20
8 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.20 4.00
10 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 08.23 3.00
11 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 08.32
11 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.32 2.00
13 116 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.36 1.00
14 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 08.37
15 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.40
16 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.42
17 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.45
18 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.50
19 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.56
20 333 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.76
21 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.78
22 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.82
23 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.89
24 117 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.92
25 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.02
26 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 09.03
27 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
28 114 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.47
29 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.68
30 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.78
31 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.80
32 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.20
33 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.92
Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.17 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.20 9.00
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.31 8.00
4 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.36 7.00
MS Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.57
6 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.63 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.48
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.61 6.00
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.86 4.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.88 3.00
5 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.93 1.00
6 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.86
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.93 1.00
MS Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.00
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.17
5 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.29
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.93 1.00
2 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 08.98
3 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.05
4 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.10
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.17
MS Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 09.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.03
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.05
3 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.07
MS Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30
5 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.40
MS Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.14
2 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 09.41
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44
4 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.45
5 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.46
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.22
MS Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.26
3 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.42
4 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.46
5 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.62
6 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.61
2 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.84
3 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.85
4 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.88
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.97
6 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.67
MS Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.76
3 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 10.00
4 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.05
5 110 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 10.10
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.03
2 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.28
3 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.88
MS Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.92
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
MS Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75
MS Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.15
4 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.68
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 09.05
2 131 Lacková NatáliaLacková Natália 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.24
3 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.05
4 Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.18
5 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.55
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.17 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.20 9.00
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.31 8.00
4 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.36 7.00
5 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.48
6 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.57
7 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.61 6.00
8 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.63 5.00
9 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.86 4.00
9 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.86
11 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.88 3.00
12 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.93 1.00
12 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.93 1.00
12 127 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.93 1.00
15 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 08.98
16 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.00
17 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.03
18 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.05
18 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.05
18 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 09.05
21 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.07
22 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.10
22 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.10
24 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.14
25 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.17
25 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.17
27 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.22
28 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 09.23
29 131 Lacková NatáliaLacková Natália 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.24
30 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.26
31 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.29
32 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30
33 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.40
34 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 09.41
35 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.42
36 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44
37 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.45
38 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.46
38 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.46
38 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.46
41 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.61
42 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.62
43 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.67
44 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.71
45 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.76
46 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
47 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.84
48 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.85
49 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.88
50 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.97
51 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 10.00
52 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.03
52 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.03
54 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.05
54 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.05
56 110 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 10.10
57 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.12
58 48 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
59 Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.18
60 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.28
61 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.55
62 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75
63 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.88
64 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.92
65 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.15
66 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.68

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.65 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.77 9.00
3 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.14 8.00
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.19 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.53 4.00
Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.23 6.00
2 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.65 3.00
3 254 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.88
4 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.89
MS Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.99
6 188 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.73 1.00
2 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.98
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.05
MS Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.11
5 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.21
6 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.70 2.00
2 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.91
3 186 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.00
4 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 10.15
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.33
MS Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.09
2 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.09
3 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.16
4 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.50
5 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.62
MS Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.46
2 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.52
3 187 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.78
MS Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.12
5 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.13
6 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.97
2 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.05
3 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.14
4 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.11
5 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 12.13
6 183 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.44
2 198 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.17
3 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.19
4 Macega AlexMacega Alex 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.36
MS Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.62
6 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikláš MichalMikláš Michal 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.44
MS Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.79
MS Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.88
4 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.54
5 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 11.96
MS Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.35
2 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.38
3 190 Moravčík LucasMoravčík Lucas 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.64
4 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.00
5 172 Jakubek JakubJakubek Jakub 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 4.9.2021 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.48 5.00
2 194 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.98
MS Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 10.28
MS Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.13
MS Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.78
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.65 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.77 9.00
3 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.14 8.00
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.19 7.00
5 195 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.23 6.00
6 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.48 5.00
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.53 4.00
8 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.65 3.00
9 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.70 2.00
10 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.73 1.00
11 254 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.88
12 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.89
13 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.91
14 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.98
14 194 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.98
16 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.99
17 186 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.00
18 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.05
19 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.09
19 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.09
21 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.11
22 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 10.15
23 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.16
24 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.21
25 188 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.22
26 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.25
27 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 10.28
28 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.33
29 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.35
30 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.38
31 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.44
31 Mikláš MichalMikláš Michal 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.44
33 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.46
34 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.50
35 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.52
36 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.58
37 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.62
38 190 Moravčík LucasMoravčík Lucas 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.64
39 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.74
40 187 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.78
41 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.79
42 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.88
43 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.97
44 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.00
45 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.05
46 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.12
47 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.13
47 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.13
49 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.14
50 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.17
50 198 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.17
52 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.19
53 Macega AlexMacega Alex 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.36
54 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.54
55 172 Jakubek JakubJakubek Jakub 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.79
56 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 11.96
57 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.11
58 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 12.13
59 Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.62
60 Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.66
61 183 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.68
62 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.76
63 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.78
Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 09.16
MS Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.16
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.23 11.00
4 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.30 9.00
MS Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.53
MS Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.41
2 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.67 8.00
3 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.76 6.00
4 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.86 4.00
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.51
6 327 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.71 7.00
2 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.86 5.00
3 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.02 1.00
MS Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.09
5 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.33
6 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 10.21
2 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.26
3 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.38
4 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.42
5 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.45
6 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.18
2 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.59
MS 199 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.77
4 205 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.78
5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 10.82
6 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.21
MS Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 10.37
MS Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.89
4 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.11
5 92 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.19
6 209 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.33
2 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 11.00
3 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.05
4 103 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.44
5 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.65
Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.91
MS Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 10.94
3 Hulínová LeaHulínová Lea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.14
4 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.59
5 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.93
6 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.18
2 210 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.74
3 206 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.08
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.44
5 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 12.46
6 Harušťáková NatáliaHarušťáková Natália 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 12.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.91 3.00
2 207 Hržičová DianaHržičová Diana 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.34
3 Zhánelová SabinaZhánelová Sabina 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.73
4 Tomišová AdelineTomišová Adeline 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 12.13
5 Korytárová DenisaKorytárová Denisa 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 12.43
6 Vaská AgátaVaská Agáta 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staňová DominikaStaňová Dominika 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.50
2 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.23
3 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.27
4 Sládková RadkaSládková Radka 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.93
5 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 12.17
6 Škultétyová NinaŠkultétyová Nina 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Burke GraceBurke Grace 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.32
2 Hanáčková HanaHanáčková Hana 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.23
3 Kapuš KarolínaKapuš Karolína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 11.58
4 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.74
5 Lerche NelaLerche Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 13.19
6 Hulínová CarlaHulínová Carla 15 15 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 10.01 2.00
2 260 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.40
3 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.73
4 Horečná NatáliaHorečná Natália 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.77
5 Hlboká NelaHlboká Nela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.90
6 Kapuš EmkaKapuš Emka 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 201 Turčeková LuciaTurčeková Lucia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.61
2 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.66
3 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.74
4 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.37
MS Kristínová MiaKristínová Mia 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.97
MS Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (so, 4.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.51
MS Milošovičová AnnaMilošovičová Anna 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.82
MS Dillane NatáliaDillane Natália 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.34
MS Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.42
MS Milošovičová PatriciaMilošovičová Patricia 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.73
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 09.16
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.16
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.23 11.00
4 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.30 9.00
5 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.41
6 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.53
7 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.58
8 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.67 8.00
9 329 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.71 7.00
10 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.76 6.00
11 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.86 4.00
11 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.86 5.00
13 314 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.91 3.00
14 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 10.01 2.00
15 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.02 1.00
16 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.09
17 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.18
17 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.18
19 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 10.21
19 204 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.21
21 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.26
22 Burke GraceBurke Grace 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.32
23 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.33
23 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.33
25 207 Hržičová DianaHržičová Diana 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.34
26 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.35
27 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 10.37
28 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.38
29 260 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.40
30 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.42
31 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.45
32 Staňová DominikaStaňová Dominika 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.50
33 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.51
33 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.51
35 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.59
36 201 Turčeková LuciaTurčeková Lucia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.61
37 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.66
38 327 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.72
39 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.73
40 210 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.74
41 199 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.77
41 Horečná NatáliaHorečná Natália 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.77
43 205 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.78
44 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 10.82
44 Milošovičová AnnaMilošovičová Anna 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.82
46 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.88
47 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.89
48 Hlboká NelaHlboká Nela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.90
49 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.91
50 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 10.94
51 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.97
52 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 11.00
53 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.05
54 206 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.08
55 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.11
56 Hulínová LeaHulínová Lea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.14
57 92 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.19
58 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.23
58 Hanáčková HanaHanáčková Hana 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.23
60 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.27
61 209 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.29
62 Dillane NatáliaDillane Natália 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.34
63 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.42
64 103 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.44
64 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.44
66 Kapuš KarolínaKapuš Karolína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 11.58
67 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.59
68 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.65
69 Zhánelová SabinaZhánelová Sabina 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.73
69 Milošovičová PatriciaMilošovičová Patricia 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.73
71 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.74
71 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.74
73 Kapuš EmkaKapuš Emka 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.79
74 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.93
74 Sládková RadkaSládková Radka 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.93
76 Tomišová AdelineTomišová Adeline 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 12.13
77 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 12.17
78 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.26
79 Škultétyová NinaŠkultétyová Nina 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.37
79 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.37
81 Korytárová DenisaKorytárová Denisa 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 12.43
82 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 12.46
82 Harušťáková NatáliaHarušťáková Natália 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 12.46
84 Vaská AgátaVaská Agáta 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.77
85 Kristínová MiaKristínová Mia 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.97
86 Lerche NelaLerche Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 13.19
87 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.63
88 Hulínová CarlaHulínová Carla 15 15 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.88
Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 18.39 11.00
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 18.81 9.00
3 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.91 8.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 19.28 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 19.06 7.00
MS Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 19.68
3 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.72 4.00
4 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 19.87 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 19.75
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.88 2.00
MS Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 20.71
Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 20.94 1.00
MS Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.51
MS Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 21.83
4 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.38
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.91
2 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.47
3 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 26.15
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 22.10
Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 4.9.2021 - 14:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.25 6.00
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 21.54
3 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.98
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 18.39 11.00
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 18.81 9.00
3 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.91 8.00
4 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 19.06 7.00
5 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.25 6.00
6 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 19.28 5.00
7 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 19.68
8 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.72 4.00
9 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 19.75
10 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 19.87 3.00
11 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.88 2.00
12 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 20.71
13 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 20.94 1.00
14 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.51
15 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 21.54
16 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 21.83
17 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.98
18 120 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 22.10
19 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.91
20 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.38
21 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.47
22 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 26.15
Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 DNS
Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 19.83 11.00
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.33 8.00
3 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.91 5.00
Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 21.22
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 21.89 6.00
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.93 4.00
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.98
Poznámky:
Sviteková skok do dialky DNS, v behu na 150 m DQ,
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 21.58 7.00
2 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.98 3.00
MS Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.37
4 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.27
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.47 1.00
2 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.04
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 23.24
4 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.60
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 22.45 2.00
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.26
3 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.78
4 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.86
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 399 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 23.27
2 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 23.45
3 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.75
Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.35
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.67
MS Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.30
4 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.45
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.65
2 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
3 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.94
Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ
Poznámky:
Skok do dialky DNS , 150 m DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.05
2 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.82
3 110 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 25.17
4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.36
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.39
2 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 25.31
3 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 28.26
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 24.68
2 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 24.87
MS Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.86
4 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.99
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drľová JúliaDrľová Júlia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.11
2 42 Pňačeková Terézia1Pňačeková Terézia1 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.58
3 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 26.06
4 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 26.75
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 4.9.2021 - 14:30) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.07 9.00
2 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 23.81
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 19.83 11.00
2 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.07 9.00
3 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 21.22
4 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.33 8.00
5 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 21.58 7.00
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 21.89 6.00
7 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.91 5.00
8 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.93 4.00
9 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.98 3.00
10 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.37
11 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 22.45 2.00
12 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.47 1.00
13 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.98
14 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.04
15 Drľová JúliaDrľová Júlia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.11
16 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 23.24
17 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.26
18 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.27
18 399 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 23.27
20 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.35
21 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 23.45
22 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.60
23 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.65
24 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.67
25 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.75
26 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 23.81
27 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.05
28 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.30
29 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.39
30 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.45
31 42 Pňačeková Terézia1Pňačeková Terézia1 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.58
32 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.61
33 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 24.68
34 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.78
35 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.82
36 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.86
37 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 24.87
38 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.94
39 110 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 25.17
40 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 25.31
41 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.36
42 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 26.06
43 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 26.75
44 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 28.26
45 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.86
46 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.99
Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 21.63 11.00
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.28 8.00
MS Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.29
Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 22.76 7.00
2 189 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.30 5.00
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.28 2.00
4 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 27.41
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.17 3.00
2 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 25.39 1.00
3 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 25.68
MS Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.69
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.83 4.00
MS Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.47
MS Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 25.87
MS Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 26.05
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.98
2 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.27
3 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 27.60
4 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 27.69
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 26.18
2 248 Vavro TadeášVavro Tadeáš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.06
3 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.33
4 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 33.20
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 21.88 9.00
2 Macega AlexMacega Alex 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 27.72
3 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.15
4 193 Rašič LeonardRašič Leonard 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 29.49
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.31
2 192 Dobiaš JakubDobiaš Jakub 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 28.03
3 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.62
4 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 29.24
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 4.9.2021 - 14:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.15 6.00
MS Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.52
3 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 27.58
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 21.63 11.00
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 21.88 9.00
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.28 8.00
4 182 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 22.76 7.00
5 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.15 6.00
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.29
7 189 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.30 5.00
8 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.83 4.00
9 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.17 3.00
10 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.28 2.00
11 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 25.39 1.00
12 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.47
13 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1