<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 1. kolo najml. žiactva

Trenčín (4. 9. 2021)

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 4.9.2021 - 10:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.03 11.00
2 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.94 9.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.64 11.00
2 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 13.64 5.00
3 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 14.04 4.00
4 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.49 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 10:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.26 9.00
2 259 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.43 8.00
3 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.45 7.00
4 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 14.10 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.61 6.00
2 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.53 1.00
3 2 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 17.10
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.64 11.00
2 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.26 9.00
3 259 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.43 8.00
4 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.45 7.00
5 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.61 6.00
6 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 13.64 5.00
7 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 14.04 4.00
8 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 14.10 3.00
9 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.49 2.00
10 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.53 1.00
11 2 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 17.10