<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 1. kolo najml. žiactva

Trenčín (4. 9. 2021)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 4.9.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 15 PB 578 +1.0 m/s 561  2,60 513  0,00 578  1,00 578 - 534  1,00 514  0,20 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 14 PB 555 +0.8 m/s 553  0,50 555  0,80 536  1,30 555 546  0,80 554  1,20 546  1,00 9.00
MS Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 13 PB 528 +1.4 m/s 463  1,90 513  1,60 - 513 - 510  1,00 528  1,40
4 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 PB 504 +1.1 m/s 437  1,70 476  1,10 x 476 471  0,30 495  -0,20 504  1,10 8.00
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 11 PB 497 +1.7 m/s 472  1,70 491  1,40 490  1,20 491 474  0,80 458  0,80 497  1,70 7.00
MS Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 9 PB 485 -0.3 m/s 402  1,30 485  -0,30 480  1,40 485 464  0,90 483  0,30 476  1,50
7 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 12 PB 485 +1.1 m/s 465  2,20 467  1,60 485  1,10 485 479  0,50 x 469  1,80 6.00
8 Holý DominikHolý Dominik
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 4 458 +2.1 m/s 427 +1.0 m/s 458  2,10 x x 458 421  1,10 421  0,50 427  1,00 5.00
9 48 Drobena JánDrobena Ján
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 PB 453 +0.0 m/s 406  1,50 431  1,80 453  0,00 453 4.00
10 120 Vlček LukášVlček Lukáš
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 8 PB 444 +1.2 m/s 405  1,90 x 444  1,20 444 3.00
11 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 10 417 +0.9 m/s 417  0,90 415  0,90 417  1,30 417 2.00
12 Stašák MarekStašák Marek
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 6 PB 407 +0.8 m/s 406  2,40 407  0,80 376  1,10 407 1.00
13 Papánek ViliamPapánek Viliam
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 5 PB 358 +1.1 m/s x x 358  1,10 358
14 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 337 +2.4 m/s 337  2,40 - - 337
Švec SamuelŠvec Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 7 DNS
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 4.9.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 27 509 -0.3 m/s 503  0,40 x 408  0,10 503 x 509  -0,30 498  0,30 11.00
2 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 26 484 +0.0 m/s 476  -0,40 484  0,00 x 484 x x x 9.00
MS Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 24 469 +1.3 m/s 450  -0,40 469  1,30 463  0,70 469 451  -0,70 442  -0,70 445  -0,70
4 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 25 463 +1.4 m/s 449  -0,20 452  0,60 463  1,40 463 455  -0,50 442  -1,20 453  -1,00 8.00
MS Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 16 PB 450 +0.0 m/s 444  -0,80 450  0,00 433  0,40 450 430  -0,10 - x
6 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 23 449 -0.1 m/s 449  -0,10 x 262  1,70 449 x x 431  -0,90 7.00
7 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 22 446 +1.3 m/s 437  0,20 446  1,30 x 446 428  0,00 380  -0,90 413  -0,20 6.00
8 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 21 436 +1.6 m/s 421  -0,40 423  0,60 436  1,60 436 x x 411  0,70 5.00
9 131 Lacková NatáliaLacková Natália
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 3 PB 432 +0.7 m/s 409  -0,40 406  -0,60 432  0,70 432 4.00
10 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 18 417 -0.9 m/s 417  -0,90 379  0,30 314  -0,20 417 3.00
11 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 14 PB 416 +0.0 m/s 397  -0,80 396  0,20 416  0,00 416 2.00
12 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 19 414 +0.5 m/s 354  0,40 398  0,90 414  0,50 414 1.00
13 127 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 11 PB 401 +0.2 m/s 401  0,20 393  0,20 x 401
14 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 15 391 -0.4 m/s x 391  -0,40 382  0,00 391
MS Nemethova EliškaNemethova Eliška
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 13 PB 387 +0.5 m/s 361  -0,90 368  0,30 387  0,50 387
MS Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 PB 384 -0.2 m/s 384  -0,20 370  0,00 376  1,00 384
17 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 17 366 +0.4 m/s 326  -1,00 293  0,60 366  0,40 366
18 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 10 PB 345 +1.1 m/s 312  0,40 323  0,00 345  1,10 345
19 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 PB 333 +1.2 m/s 332  0,50 332  -0,50 333  1,20 333
MS Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 SB 330 -0.4 m/s 330  -0,40 329  -0,30 301  0,00 330
21 Dujsíková SofieDujsíková Sofie
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 6 PB 318 +0.0 m/s x 318  0,00 310  0,90 318
MS Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 312 -0.2 m/s 312  -0,20 289  0,00 311  0,10 312
23 Toráčová VanesaToráčová Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 5 PB 274 +0.5 m/s x x 274  0,50 274
Sviteková TimeaSviteková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 DNS
Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 20 NM x x x -
Celkom 25 pretekárov