<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 1. kolo najml. žiactva

Trenčín (4. 9. 2021)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 15.78 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.46 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.61 8.00
4 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.51 7.00
5 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.75 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 19.55 6.00
2 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.96 3.00
3 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.14 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 10:10) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.05 5.00
2 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.23 1.00
3 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.01
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 15.78 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.46 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.61 8.00
4 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.51 7.00
5 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 19.55 6.00
6 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.05 5.00
7 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.75 4.00
8 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.96 3.00
9 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.14 2.00
10 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.23 1.00
11 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.01