<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 1. kolo najml. žiactva

Trenčín (4. 9. 2021)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:47.47 11.00
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.33 9.00
3 115 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:48.49 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 0:44.86
MS Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 0:46.33
Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 0:44.86
2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 0:46.33
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:47.47 11.00
4 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.33 9.00
5 115 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:48.49 8.00
Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.9.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.32 11.00
MS Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 0:50.73
3 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.85 8.00
4 124 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 0:59.76 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.9.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 0:54.03 9.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 0:57.12 6.00
3 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 1:07.02 2.00
4 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:09.03 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.9.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.89 7.00
2 162 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:59.46 5.00
3 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.70 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.32 11.00
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 0:50.73
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 0:54.03 9.00
4 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.85 8.00
5 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.89 7.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 0:57.12 6.00
7 162 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:59.46 5.00
8 124 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 0:59.76 4.00
9 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.70 3.00
10 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 1:07.02 2.00
11 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:09.03 1.00