<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast

Košice (22. 8. 2020)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 22.8.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 107 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 3 688 +1.0 m/s 688  +1.0684  +0.3685  +0.2688 -1.0 +0.7 -0.3
2 38 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 2 PB 668 +0.2 m/s 624  +0.2656  +0.2648  +0.5656656  +1.2647  +0.2668  +0.2
3 41 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 1 639 +2.6 m/s 630 +0.4 m/s 607  -0.8616  +0.2630  +0.4630624  +0.7639  +2.6603  +0.2
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 22.8.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 73 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 5 PB 624 +0.2 m/s  +0.2624  +0.2 -1.1624- -0.1 +1.5
2 22 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 6 607 -0.1 m/s  +0.2564  +0.2607  -0.1607549  +1.0553  +0.2-
3 60 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 PB 605 +0.5 m/s 583  +0.2605  +0.5576  +0.2605558  +0.5572  +0.1 -0.4
4 101 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 558 +0.9 m/s 531  -0.1523  +0.2558  +0.9558486  +0.4407  +0.2-
5 87 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 4 539 -0.1 m/s 520  +0.2524  +0.2539  -0.1539416  +0.7 +0.2360  +2.9
6 5 Elek MarcoElek Marco
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 1 397 -0.1 m/s 393  -0.4357  +0.2397  -0.1397394  +0.2350  -0.1381  +0.5
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 22.8.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 133 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 543 -0.2 m/s 440  -1.7543  -0.2529  -0.3543 -1.5504  -2.5529  +0.2
2 49 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 8 PB 543 -0.1 m/s 495  -1.0543  -0.1515  +0.2543490  +0.8523  -1.9511  -0.8
3 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 10 528 -0.2 m/s 518  -2.0528  -0.2 +0.2528 -0.5 -0.1 -0.7
4 27 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 9 523 +0.5 m/s 515  -1.8523  +0.5517  +0.7523506  -2.5516  +0.2-
5 75 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 467 -0.1 m/s 449  +1.5444  +0.2467  -0.1467461  -0.2444  -0.6419  -4.1
6 46 Pažinová TerezaPažinová Tereza
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 PB 456 +0.5 m/s 433  -0.2439  -0.1422  -1.5439456  +0.5434  +0.2431  -0.8
7 96 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 PB 443 -0.2 m/s 443  -0.2 +0.5 -0.2443 -1.3339  -0.1413  -2.6
8 14 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 5 PB 439 -0.2 m/s 439  -0.2435  +0.2432  -0.1439410  +0.2 +0.2412  -2.9
9 25 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 6 410 +0.2 m/s  +0.2410  +0.2397  -2.3410
10 139 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 405 -0.1 m/s 405  -0.1363  -0.1390  -0.1405
11 15 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
04 04 2 391 +1.8 m/s 384  +1.0391  +1.8385  -0.8391
Celkom 11 pretekárov