<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (27. 6. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.14 QA
2 217 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.12 qA
3 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.30 qB
4 82 Sakmár ViktorSakmár Viktor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.66 qB
5 187 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 09.79
6 78 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.50
7 22 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 11.40
193 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 QA
2 104 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 PB 08.73 qA
3 128 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.40 qB
4 79 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.79 qB
5 148 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.81
6 124 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.25
7 257 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.38
8 213 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.65
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.35 QA
2 256 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.04 qA
3 13 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.20 qB
4 76 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.65 qB
5 154 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.96
6 206 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.17
7 207 Eštvanik SamuelEštvanik Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.13
8 189 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 11.77
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.78 QA
2 108 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.97 qA
3 214 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53 qB
4 155 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.59 qB
5 301 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.16
6 188 Holan NoemHolan Noem 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.30
7 251 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 10.50
8 156 Mannguera LeynardMannguera Leynard 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.65
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.14 QA
2 77 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.35 QA
3 219 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 QA
4 104 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 PB 08.73 qA
5 14 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.78 QA
6 108 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.97 qA
7 256 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.04 qA
8 217 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.12 qA
9 13 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.20 qB
10 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.30 qB
11 128 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.40 qB
12 214 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53 qB
13 155 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.59 qB
14 76 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.65 qB
15 82 Sakmár ViktorSakmár Viktor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.66 qB
16 187 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 09.79
16 79 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.79 qB
18 148 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.81
19 154 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.96
20 301 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.16
21 206 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.17
22 124 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.25
23 188 Holan NoemHolan Noem 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.30
24 257 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.38
25 78 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.50
25 251 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 10.50
27 213 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.65
27 156 Mannguera LeynardMannguera Leynard 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.65
29 207 Eštvanik SamuelEštvanik Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.13
30 22 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 11.40
31 189 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 11.77
193 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 12:10) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 08.06 11.00
2 77 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.38 9.00
3 219 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.58 8.00
4 104 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.74 7.00
5 256 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 08.91 6.00
6 14 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.92 5.00
7 217 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 09.12 4.00
8 108 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.16 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.6.2020 - 12:10) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 SB 09.30 2.00
2 13 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.37 1.00
3 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.38
4 155 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 09.48
5 82 Sakmár ViktorSakmár Viktor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 09.48
6 214 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.61
7 76 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.81
8 79 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.93
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.48 QA
2 74 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 08.86 qA
3 60 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.41 qB
4 160 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.54
5 166 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.71
6 246 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.80
7 161 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.46
8 282 Liptakova TamaraLiptakova Tamara 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.02
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.79 QA
2 159 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.26 qB
3 47 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.36 qB
4 274 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.72
5 103 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.87
6 35 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.24
7 141 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.61
8 285 Palkovičová HanaPalkovičová Hana 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.89
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.74 QA
2 97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.22 qB
3 194 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.46 qB
4 308 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.12
5 58 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.38
6 229 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.76
7 195 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 10.77
268 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.09 QA
2 94 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.22 qB
3 137 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.48
4 92 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.87
5 201 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 10.11
6 56 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.37
7 271 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.42
8 102 Sakmárová PetronelaSakmárová Petronela 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.48
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.71 QA
2 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 qB
3 218 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.40 qB
4 270 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.52
5 61 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.54
6 307 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 09.58
7 168 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.64
8 196 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.54
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.78 QA
2 91 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.89 qA
3 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.59
4 281 Kvokačková EmaKvokačková Ema 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.74
5 162 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.20
6 101 Rolková KarolínaRolková Karolína 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.23
7 144 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.30
117 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.48 QA
2 241 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.71 QA
3 294 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.74 QA
4 231 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.78 QA
5 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.79 QA
6 74 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 08.86 qA
7 91 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.89 qA
8 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 qB
9 87 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.09 QA
10 97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.22 qB
10 94 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.22 qB
12 159 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.26 qB
13 47 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.36 qB
14 218 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.40 qB
15 60 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.41 qB
16 194 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.46 qB
17 137 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.48
18 270 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.52
19 160 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.54
19 61 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.54
21 307 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 09.58
22 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.59
23 168 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.64
24 166 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.71
25 274 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.72
26 281 Kvokačková EmaKvokačková Ema 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.74
27 246 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.80
28 103 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.87
28 92 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.87
30 201 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 10.11
31 308 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.12
32 162 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.20
33 101 Rolková KarolínaRolková Karolína 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.23
34 35 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.24
35 144 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.30
36 56 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.37
37 58 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.38
38 271 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.42
39 161 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.46
40 196 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.54
41 141 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.61
42 229 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.76
43 195 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 10.77
44 282 Liptakova TamaraLiptakova Tamara 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.02
45 102 Sakmárová PetronelaSakmárová Petronela 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.48
46 285 Palkovičová HanaPalkovičová Hana 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.89
268 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
117 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.61 11.00
2 294 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 08.64 9.00
3 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 08.67 8.00
4 231 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 08.71 7.00
5 241 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.74 6.00
6 91 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.91 5.00
7 74 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.96 4.00
8 87 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.06 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.6.2020 - 12:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.79 2.00
2 94 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.00 1.00
3 159 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 09.03
4 97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.16
5 218 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.43
6 60 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.52
194 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
47 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži

(so, 27.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.88
2 109 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 11.61
3 175 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 12.07
4 4 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.47
5 296 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 12.75
6 172 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 PB 13.46
265 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.69 QA
2 127 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.31 qA
3 186 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.93 qB
4 199 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 13.10 qB
5 254 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.26 qB
6 224 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.84
7 200 Szilágyi MatejSzilágyi Matej 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 13.99
174 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.08 QA
2 216 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.39 qA
3 176 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 12.43 qA
4 300 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 12.67 qA
5 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.77 qB
6 260 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 qB
7 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 13.72
8 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 13.76
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.08 QA
2 209 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.70 qA
3 133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.99 qB
4 75 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.12 qB
5 198 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 13.27 qB
6 107 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.27
7 263 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.36
177 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7 POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.69 QA
2 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.08 QA
2 126 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.08 QA
4 127 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.31 qA
5 216 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.39 qA
6 176 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 12.43 qA
7 300 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 12.67 qA
8 209 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.70 qA
9 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.77 qB
10 260 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 qB
11 186 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.93 qB
12 133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.99 qB
13 199 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 13.10 qB
14 75 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.12 qB
15 254 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.26 qB
16 198 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 13.27 qB
16 107 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.27
18 263 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.36
19 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 13.72
20 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 13.76
21 224 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.84
22 200 Szilágyi MatejSzilágyi Matej 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 13.99
174 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 DNS
177 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 11:50) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 SB 11.50 11.00
2 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 12.04 9.00
3 126 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.20 8.00
4 127 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.34 7.00
5 216 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.54 6.00
6 176 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 12.70 5.00
7 300 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.85 4.00
8 209 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.08 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.6.2020 - 11:50) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 12.71 2.00
2 260 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.98 1.00
3 186 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 13.04
4 199 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 13.12
5 75 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.33
6 198 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 13.51
7 254 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.67
133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy

(so, 27.6.2020 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.74
2 68 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 13.91
3 73 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.76
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.60 QA
2 245 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.45 qA
3 9 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 14.45 qB
4 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 14.55 qB
5 6 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.22 qB
6 7 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 15.33
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.13 QA
2 142 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 13.69 qA
3 279 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.69 qB
4 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 14.81 qB
5 5 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 14.96 qB
6 180 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 15.20 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.02 QA
2 272 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.43 qA
3 178 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 14.05 qA
4 55 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 14.29 qA
5 232 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.96 qB
6 98 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 15.22
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.02 QA
2 96 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.13 QA
3 272 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.43 qA
4 267 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.60 QA
5 142 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 13.69 qA
6 178 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 14.05 qA
7 55 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 14.29 qA
8 245 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.45 qA
8 9 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 14.45 qB
10 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 14.55 qB
11 279 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.69 qB
12 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 14.81 qB
13 5 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 14.96 qB
13 232 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.96 qB
15 180 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 15.20 qB
16 6 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.22 qB
16 98 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 15.22
18 7 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 15.33

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 12:00) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 12.91 11.00
2 96 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.15 9.00
3 272 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.55 8.00
4 267 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.88 7.00
5 142 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.07 6.00
6 178 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 14.42 5.00
7 55 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.67 4.00
8 245 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 14.87 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.6.2020 - 12:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.58 2.00
2 232 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 14.62 1.00
3 279 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.85
4 5 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.22
5 180 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 15.54
6 6 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 15.56
28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 DNS
9 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 19.62 11.00
2 219 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.05 9.00
3 108 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 21.72 8.00
4 13 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 22.79 6.00
5 217 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.10 5.00
6 79 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.76 3.00
77 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
76 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.43 7.00
2 221 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.32 2.00
3 206 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 26.00
4 78 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 26.00
5 213 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.38
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Vietor: -3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Sakmár ViktorSakmár Viktor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.38 4.00
2 23 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 25.36 1.00
3 49 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 26.25
4 124 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 19.62 11.00
2 219 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.05 9.00
3 108 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 21.72 8.00
4 215 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.43 7.00
5 13 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 22.79 6.00
6 217 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.10 5.00
7 82 Sakmár ViktorSakmár Viktor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.38 4.00
8 79 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.76 3.00
9 221 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.32 2.00
10 23 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 25.36 1.00
11 206 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 26.00
11 78 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 26.00
13 49 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 26.25
14 124 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.31
15 213 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.38
77 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
76 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 284 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 20.42 11.00
2 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 20.86 9.00
3 294 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.40 8.00
4 57 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 21.51 7.00
5 94 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.57 6.00
6 293 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.64 5.00
7 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 21.72 3.50
8 87 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.81 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 21.72 3.50
2 247 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 21.75 2.00
3 202 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 PB 22.65
4 137 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.68
5 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 23.05
6 97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.05
7 86 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.66
8 60 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 23.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 23.73
2 166 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.57
3 61 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 24.66
4 308 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 24.83
5 103 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.11
6 167 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.11
7 144 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 25.40
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 23.55
2 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 24.04
3 287 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 24.42
4 59 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 24.56
5 307 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 24.65
6 46 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 24.74
7 63 Urdová TamaraUrdová Tamara 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.18
8 141 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 28.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 PB 23.50
2 161 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 25.41
3 53 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 26.27
4 100 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 26.47
5 58 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 27.69
6 29 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 30.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 25.09
2 64 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.13
3 271 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.04
4 229 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.37
5 102 Sakmárová PetronelaSakmárová Petronela 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 28.73
268 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 284 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 20.42 11.00
2 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 20.86 9.00
3 294 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.40 8.00
4 57 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 21.51 7.00
5 94 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.57 6.00
6 293 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.64 5.00
7 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 21.72 3.50
7 231 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 21.72 3.50
9 247 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 21.75 2.00
10 87 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.81 1.00
11 202 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 PB 22.65
12 137 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.68
13 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 23.05
13 97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.05
15 122 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 PB 23.50
16 93 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 23.55
17 86 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.66
18 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 23.73
19 60 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 23.74
20 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 24.04
21 287 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 24.42
22 59 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 24.56
23 166 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.57
24 307 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 24.65
25 61 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 24.66
26 46 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 24.74
27 308 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 24.83
28 62 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 25.09
29 103 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.11
29 167 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.11
31 64 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.13
32 63 Urdová TamaraUrdová Tamara 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.18
33 144 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 25.40
34 161 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 25.41
35 271 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.04
36 53 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 26.27
37 100 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 26.47
38 229 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.37
39 58 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 27.69
40 141 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 28.39
41 102 Sakmárová PetronelaSakmárová Petronela 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 28.73
42 29 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 30.32
268 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

200 m - Muži

(so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 21.50
2 109 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 23.57
3 129 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.78
4 184 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 24.11
5 2 Javorský DávidJavorský Dávid 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 25.14
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.73 11.00
2 105 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 PB 23.92 9.00
3 126 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 24.10 8.00
4 177 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 24.16 7.00
5 127 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 24.75 6.00
6 130 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.84 5.00
7 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.94 4.00
8 183 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 25.18 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.21 2.00
2 173 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 25.44 1.00
3 300 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.03
4 133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 26.59
5 259 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.78
6 75 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 28.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 25.57
2 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.77
3 263 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.15
4 224 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.67
174 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.73 11.00
2 105 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 PB 23.92 9.00
3 126 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 24.10 8.00
4 177 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 24.16 7.00
5 127 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 24.75 6.00
6 130 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.84 5.00
7 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.94 4.00
8 183 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 25.18 3.00
9 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.21 2.00
10 173 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 25.44 1.00
11 261 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 25.57
12 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.77
13 300 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.03
14 133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 26.59
15 259 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.78
16 263 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.15
17 75 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 28.36
18 224 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.67
174 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.96
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 269 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.38 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.77 9.00
3 272 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.77 8.00
4 145 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.21 7.00
5 267 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.26 6.00
6 55 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 29.89 3.00
7 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.16 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 29.19 4.00
2 136 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 31.12
3 245 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 31.26
4 146 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 32.14
5 98 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 32.88
6 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 33.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.92 5.00
2 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 31.08 1.00
3 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.89
4 6 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 32.10
5 275 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 34.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 269 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.38 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.77 9.00
3 272 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.77 8.00
4 145 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.21 7.00
5 267 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.26 6.00
6 134 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.92 5.00
7 142 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 29.19 4.00
8 55 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 29.89 3.00
9 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.16 2.00
10 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 31.08 1.00
11 136 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 31.12
12 245 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 31.26
13 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.89
14 6 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 32.10
15 146 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 32.14
16 98 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 32.88
17 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 33.21
18 275 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 34.98

400 m - Muži

(so, 27.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 PB 0:51.40
2 129 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:51.77
265 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 PB 0:54.43 11.00
2 183 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 0:54.79 9.00
3 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 0:56.21 8.00
4 130 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:57.66 7.00
5 17 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:59.49 6.00
6 254 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 0:59.98 5.00
132 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
73 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 NM
273 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 NM
1 145 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:04.56 9.00
2 143 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:07.46 7.00
3 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.92 6.00
4 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 1:13.54 3.00
5 33 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:14.46 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 24 1:03.99 11.00
2 291 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:06.94 8.00
3 286 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:08.81 5.00
4 288 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:10.21 4.00
5 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:21.92 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 24 1:03.99 11.00
2 145 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:04.56 9.00
3 291 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:06.94 8.00
4 143 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:07.46 7.00
5 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.92 6.00
6 286 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:08.81 5.00
7 288 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:10.21 4.00
8 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 1:13.54 3.00
9 33 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:14.46 2.00
10 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:21.92 1.00
11 73 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 NM
11 273 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 NM

600 m - Mladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 1:50.43 11.00
2 215 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 1:52.07 9.00
3 210 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 1:53.75 8.00
4 203 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:55.72 7.00
5 225 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 1:58.25 6.00
6 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:00.41 5.00
7 128 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 2:03.26 4.00
8 155 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 2:04.42 3.00
9 81 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:06.61 2.00
10 157 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 PB 2:07.25 1.00
11 18 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 15 2:07.34
12 211 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:07.42
13 13 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 13 2:11.61
14 148 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 2:11.87
15 23 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 17 2:18.16
16 20 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 16 2:21.11
17 204 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:24.36
18 84 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 2:39.44
MS 228 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19 2:05.52
Celkom 19 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 159 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 PB 1:47.23 11.00
2 287 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19 1:51.03 9.00
3 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 1:55.84 8.00
4 160 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 1:56.26 7.00
5 86 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 1:59.48 6.00
6 88 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 1:59.98 5.00
7 170 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:00.36 4.00
8 294 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 2:01.10 3.00
9 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 16 2:02.35 2.00
10 61 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 18 2:04.12 1.00
11 168 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21 2:04.72
12 52 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 13 2:08.62
13 164 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 17 2:09.20
14 58 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 14 2:10.25
15 59 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 15 2:11.15
16 31 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 2:15.73
17 162 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:17.55
18 158 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:20.46
19 45 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 20 2:24.39
20 141 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:27.55
21 29 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 2:42.26
Celkom 21 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 2:07.43 11.00
2 12 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 2:10.73 9.00
3 132 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 2:11.25 8.00
4 182 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 2:12.27 7.00
5 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 2:22.04 6.00
6 111 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 2:26.21 5.00
7 181 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:29.66 4.00
8 198 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 11 2:31.26 3.00
9 110 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 2:32.11 2.00
10 264 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:46.02 1.00
MS 3 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:09.47
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 2:22.68 11.00
2 134 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:27.93 9.00
3 37 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 2:28.69 8.00
4 286 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:30.71 7.00
5 146 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:33.75 6.00
6 180 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 PB 2:37.05 5.00
7 69 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 2:39.18 4.00
8 5 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 2:40.67 3.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09:30.98 11.00
2 17 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10:45.07 9.00
3 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 12:31.39 8.00
Celkom 3 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11:21.18 11.00
2 143 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11:24.83 9.00
3 69 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 12:02.31 8.00
4 280 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 13:22.30 7.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 10:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 10.21 11.00
2 203 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.99 9.00
3 18 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 13.36 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 10:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.45 11.00
2 238 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.54 9.00
3 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 10.63 8.00
4 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 11.65 5.00
5 170 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.02 4.00
6 122 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 12.37 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.70 7.00
2 74 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.91 6.00
3 233 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.49 2.00
4 88 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.87 1.00
5 44 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 16.53
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.45 11.00
2 238 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.54 9.00
3 50 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 10.63 8.00
4 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.70 7.00
5 74 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.91 6.00
6 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 11.65 5.00
7 170 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.02 4.00
8 122 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 12.37 3.00
9 233 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.49 2.00
10 88 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.87 1.00
11 44 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 16.53

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 15.80
2 273 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.85
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 15.22 11.00
2 272 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.62 9.00
3 70 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 16.43 8.00
4 269 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.89 7.00
5 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 21.82 6.00
6 135 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.96 5.00
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:15.05
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 16.47
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 15.78 11.00
2 266 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.18 9.00
3 105 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 16.61 8.00
4 227 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 16.89 7.00
5 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 20.82 6.00
6 10 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 22.26 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:00.23 11.00
2 227 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:05.61 9.00
3 252 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 1:06.12 8.00
4 17 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 1:06.18 7.00
5 133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:06.78 6.00
6 258 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.69 5.00
7 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 1:12.02 4.00
8 10 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:17.81 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 27.6.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.38
2 73 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 1:16.58
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 1:15.04 11.00
2 291 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:21.32 9.00
3 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:24.01 8.00
4 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 1:30.37 7.00
5 42 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 1:30.39 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 11:56.60 11.00
2 49 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 13:49.89 9.00
3 150 Hoger MartinHoger Martin 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:37.75 8.00
4 156 Mannguera LeynardMannguera Leynard 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14:50.94 7.00
5 149 Gulič TimotejGulič Timotej 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 15:40.51 6.00
6 24 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 15:43.96 5.00
7 154 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 15:44.04 4.00
8 15 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 16:33.69 3.00
9 21 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 17:03.26 2.00
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 16 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 13:11.04 11.00
2 63 Urdová TamaraUrdová Tamara 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 13:24.14 9.00
3 64 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 13:48.01 8.00
4 235 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14:33.50 7.00
5 44 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 14:36.79 6.00
6 43 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 14:38.33 5.00
7 53 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14:53.23 4.00
8 34 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 15:09.95 3.00
9 46 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 15:24.72 2.00
10 62 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 17:06.18 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 141144147150153156161166171176181184187190200 Body
1 212 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10 PB 190 --------oxoooooxxx 11.00
2 259 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 PB 181 ------oxoxxoxxoxxoxxx 9.00
3 252 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 166 --oooxoxooxxx 8.00
4 185 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 9 161 -----xooxxx 7.00
5 254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 156 -oooxxooxxx 6.00
6 261 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 156 --oxxooxxoxxx 5.00
7 19 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 PB 153 oxooxxoxoxxx 4.00
8 12 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 1 PB 147 ooo--r 3.00
MS 2 Javorský DávidJavorský Dávid
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
99 99 2 PB 184 -----o-o-oxooxxx
MS 113 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 3 SB 184 -------oooxxooxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138141144147150153156 Body
1 193 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 12 PB 150 ---ooxoxooxoo-xxx 11.00
2 222 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 PB 144 -ooxoxooxxoxoxxx 9.00
3= 215 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 130 oooo---r 7.50
3= 203 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 PB 130 oooo---r 7.50
5 14 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 11 130 -ooxxoxxx 6.00
6 187 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 9 125 xoooxxx 5.00
7 20 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 8 PB 125 xoxooxxx 4.00
MS 192 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 PB 153 ---oooooxoooxxx
15 Kiss FloriánKiss Florián
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 2 NM xxx
21 Palos ErikPalos Erik
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 5 NM xxx
18 Oceák IstvánOceák István
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 4 NM xxx
24 Sitáš AronSitáš Aron
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 6 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135138141144147150155160164167 Body
1 250 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 PB 164 ----o-ooxoxxoxxx 11.00
2 136 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 5 144 oooooxxx 9.00
3 306 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 4 141 oooxoxxx 8.00
4 240 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 138 ooxxoxx-x 7.00
5 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 1 PB 135 xoxxoxxx 6.00
6 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 2 130 oxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144147150 Body
1 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 PB 147 --oooxooxooxoxxx 11.00
2 238 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 141 --ooooooxxx 9.00
3 239 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 130 --xoxooxxx 8.00
4= 233 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 PB 125 ooooxxx 6.00
4= 242 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 125 --ooxxx 6.00
4= 159 Bučková KatarínaBučková Katarína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 PB 125 -oooxxx 6.00
7 34 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 2 PB 120 oooxxx 4.00
8= 91 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 PB 120 ooxo-xxx 2.50
8= 116 Jaramaz JanaJaramaz Jana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 5 PB 120 -oxoxxx 2.50
10 43 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 4 PB 115 xooxxx 1.00
11 166 Nováková ClaudiaNováková Claudia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 7 110 oxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 395415 Body
1 112 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 2 395 oxxx
265 Olejár MarekOlejár Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 1 DNS
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 195215 Body
1 199 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 1 PB 195 oxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175195275295315325335 Body
1 120 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 2 PB 325 --oooxoxxx 11.00
2 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 175 oxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 14 610 +0.1 m/s 610  +0.1598  +0.2594  -0.1610--- 11.00
2 209 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 13 563 -0.1 m/s 507  -0.2546  -0.1563  -0.1563549  +0.9533  +0.6 +0.4 9.00
3 259 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 9 PB 562 +0.4 m/s 423  -1.1540  +0.8529  -0.1540492  +1.1548  +1.2562  +0.4 8.00
4 106 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 536 +0.4 m/s 519  -0.9 -0.1 +0.2519536  +0.4535  +1.2 +1.9 7.00
5 107 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 5 PB 524 -0.1 m/s 523  -0.1507  +0.2498  -1.0523524  -0.1511  -0.1519  +0.6 6.00
6 176 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 12 517 +0.9 m/s 503  -0.8479  -0.1497  -0.1503483  -0.9517  +0.9474  +0.8 5.00
7 185 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 6 515 +1.3 m/s 502  -0.1485  +0.1499  -0.4502474  -0.9500  +0.9515  +1.3 4.00
8 186 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 504 +0.2 m/s 476  -0.1502  -0.8504  +0.2504487  -0.7391  +1.3 +0.4 3.00
9 253 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 501 -0.1 m/s 463  -1.0486  -0.9501  -0.1501 2.00
10 198 Ovčarík DávidOvčarík Dávid
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
04 04 4 PB 466 -0.8 m/s 326  -0.5426  +0.2466  -0.8466 1.00
11 10 Elek MarcoElek Marco
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 3 PB 410 -0.2 m/s 387  +0.1 +0.2410  -0.2410
12 200 Szilágyi MatejSzilágyi Matej
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 2 PB 366 +0.1 m/s 366  +0.1343  +0.2365  -0.1366
MS 175 Karabin PatrikKarabin Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
01 01 1 SB 571 +0.2 m/s 524  +0.1571  +0.2553  -0.1571-512  +1.5557  +1.2
260 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 NM  +0.1 -1.6 -0.10.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 21 PB 487 +1.1 m/s  +2.0457  +1.4457487  +1.1 +2.1468  +1.8 11.00
2 14 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 20 PB 454 +1.0 m/s 429  +1.3438  +2.3438421  +1.5447  +0.9454  +1.0 9.00
3 128 Filčák MartinFilčák Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 18 PB 434 +0.8 m/s  +1.9434  +0.8434409  +0.5 +0.5 +0.2 8.00
4 222 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 17 PB 433 +1.0 m/s 420  +2.2433  +1.4433433  +1.0 +1.2 +0.7 7.00
5 20 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 7 PB 387 +1.8 m/s  +1.4387  +1.8387382  +0.5 +1.0383  +1.4 6.00
6 81 Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 PB 382 +1.2 m/s  +1.4348  +1.3348317  +1.1 +1.1382  +1.2 5.00
7 76 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 13 PB 361 +0.6 m/s 351  +1.8336  +1.0351321  +0.6322  +0.7361  +0.6 4.00
8 256 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 16 348 +0.4 m/s 334  +1.4341  +1.8341348  +0.4346  +0.5344  +2.1 3.00
9 214 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 15 335 +1.5 m/s 335  +1.5322  +0.7335 2.00
10 80 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 335 +2.5 m/s 335  +2.5312  +2.7335 1.00
11 131 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 14 334 +0.9 m/s 323  +1.4334  +0.9334
12 79 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 330 +1.2 m/s 316  +1.1330  +1.2330
13 84 Tiller BorisTiller Boris
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 4 PB 311 +1.5 m/s 311  +1.5219  +1.7311
14 213 Križák DominikKrižák Dominik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 PB 291 +1.1 m/s 291  +1.5291  +1.1291
15 251 Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 6 PB 290 +2.1 m/s 290  +2.1 +1.7290
16 124 Babjak MaximBabjak Maxim
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 1 PB 289 +1.6 m/s  +1.2289  +1.6289
17 121 Šaradín DušanŠaradín Dušan
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 8