<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (27. 6. 2020)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 141144147150153156161166171176181184187190200 Body
1 212 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10 PB 190 --------oxoooooxxx 11.00
2 259 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 PB 181 ------oxoxxoxxoxxoxxx 9.00
3 252 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 166 --oooxoxooxxx 8.00
4 185 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 9 161 -----xooxxx 7.00
5 254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 156 -oooxxooxxx 6.00
6 261 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 156 --oxxooxxoxxx 5.00
7 19 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 PB 153 oxooxxoxoxxx 4.00
8 12 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 1 PB 147 ooo--r 3.00
MS 2 Javorský DávidJavorský Dávid
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
99 99 2 PB 184 -----o-o-oxooxxx
MS 113 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 3 SB 184 -------oooxxooxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138141144147150153156 Body
1 193 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 12 PB 150 ---ooxoxooxoo-xxx 11.00
2 222 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 PB 144 -ooxoxooxxoxoxxx 9.00
3= 215 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 130 oooo---r 7.50
3= 203 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 PB 130 oooo---r 7.50
5 14 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 11 130 -ooxxoxxx 6.00
6 187 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 9 125 xoooxxx 5.00
7 20 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 8 PB 125 xoxooxxx 4.00
MS 192 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 PB 153 ---oooooxoooxxx
15 Kiss FloriánKiss Florián
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 2 NM xxx
21 Palos ErikPalos Erik
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 5 NM xxx
18 Oceák IstvánOceák István
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 4 NM xxx
24 Sitáš AronSitáš Aron
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 6 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135138141144147150155160164167 Body
1 250 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 PB 164 ----o-ooxoxxoxxx 11.00
2 136 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 5 144 oooooxxx 9.00
3 306 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 4 141 oooxoxxx 8.00
4 240 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 138 ooxxoxx-x 7.00
5 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 1 PB 135 xoxxoxxx 6.00
6 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 2 130 oxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144147150 Body
1 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 PB 147 --oooxooxooxoxxx 11.00
2 238 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 141 --ooooooxxx 9.00
3 239 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 130 --xoxooxxx 8.00
4= 233 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 PB 125 ooooxxx 6.00
4= 242 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 125 --ooxxx 6.00
4= 159 Bučková KatarínaBučková Katarína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 PB 125 -oooxxx 6.00
7 34 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 2 PB 120 oooxxx 4.00
8= 91 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 PB 120 ooxo-xxx 2.50
8= 116 Jaramaz JanaJaramaz Jana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 5 PB 120 -oxoxxx 2.50
10 43 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 4 PB 115 xooxxx 1.00
11 166 Nováková ClaudiaNováková Claudia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 7 110 oxxx
Celkom 11 pretekárov