<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vianočná žiacka hala

Banská Bystrica (5. 12. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 07.99
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.06
3 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.11
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.08
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.35
4 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.38
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.94
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 07.99
3 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.06
4 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.08
5 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.11
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.35
7 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.38

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.77
2 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 07.87
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.05
5 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.21
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.13
3 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.63
5 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.09
2 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
3 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.55
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.69
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.88
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.09
2 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.13
3 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.63
5 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.88
6 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.55
8 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.69

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.09
3 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.26
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.61
5 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.95
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.31
3 Bačová LeaBačová Lea 050307 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.35
5 Paučová LeaPaučová Lea 051222 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.01
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.71
2 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.86
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.93
4 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.25
5 Gérerová HanaGérerová Hana 051024 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.33
2 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.78
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.97
4 Jančová AndreaJančová Andrea 040924 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.71
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (št, 5.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.44
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.72
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.36
4 Danková AdelaDanková Adela 050923 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.87
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.33
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.44
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.71
4 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.72
5 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.78
6 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.86
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.93
8 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.95
9 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.97
10 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.25
11 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.31
12 Bačová LeaBačová Lea 050307 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.35
13 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.36
14 Jančová AndreaJančová Andrea 040924 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.71
15 Danková AdelaDanková Adela 050923 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.87
16 Paučová LeaPaučová Lea 051222 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.01
17 Gérerová HanaGérerová Hana 051024 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.81

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.27
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.35
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.58
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.75
5 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.85
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.73
2 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.07
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
4 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.52
5 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 090117 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.63
2 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.22
3 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.28
4 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.78
5 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.52
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.94
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.11
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.35
4 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 070918 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.03
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.36
4 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91
5 Deáková ElaDeáková Ela 070516 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
2 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.03
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.04
4 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.38
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.67
2 Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.06
3 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 070810 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.21
4 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.22
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.94
3 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.49
2 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.56
3 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.97
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.49
2 Kupcová KarinKupcová Karin 090117 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.63
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.73
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
6 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.94
6 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.94
8 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.03
8 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.03
10 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.04
11 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.07
12 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.11
13 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
14 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.22
15 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.28
16 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.35
17 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.36
18 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.38
19 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.52
20 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.56
21 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.67
22 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 070918 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
23 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.78
24 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.79
25 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91
26 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97
26 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.97
28 Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.06
29 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 070810 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.21
30 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.22
31 Deáková ElaDeáková Ela 070516 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.28
32 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.52

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 090117 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.52
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.59
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.76
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.78
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.99
Celkom 5 pretekárov

60 m - Miniprípravka-chlapci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 110706 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.83
2 Hriň LukášHriň Lukáš 100818 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.32
4 Reguli JakubReguli Jakub 100715 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.24
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.68
3 Dolňan JurajDolňan Juraj 101113 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.09
4 Follner OliverFollner Oliver 110301 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
5 Krutošík JurajKrutošík Juraj 120823 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.97
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubíni TomášKubíni Tomáš 110111 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.49
2 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 110214 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.61
3 Dragonides BorisDragonides Boris 110808 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.62
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tuška MarkoTuška Marko 110511 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.09
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.68
2 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 110706 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.83
3 Dolňan JurajDolňan Juraj 101113 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.09
4 Hriň LukášHriň Lukáš 100818 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.32
5 Follner OliverFollner Oliver 110301 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
6 Kubíni TomášKubíni Tomáš 110111 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.49
7 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 110214 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.61
8 Krutošík JurajKrutošík Juraj 120823 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.97
9 Tuška MarkoTuška Marko 110511 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.09
10 Reguli JakubReguli Jakub 100715 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.24
11 Dragonides BorisDragonides Boris 110808 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.62

60 m - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 110706 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.56
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.61
4 Dolňan JurajDolňan Juraj 101113 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.02
5 Hriň LukášHriň Lukáš 100818 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.67
Celkom 4 pretekári

60 m - Prípravka-chlapci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Homola MarekHomola Marek 080920 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.28
2 Kováčik OliverKováčik Oliver 090604 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.51
3 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 080702 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.61
4 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.92
5 Brštiak BorisBrštiak Boris 080903 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.05
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luka MatejLuka Matej 080502 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
2 Kán FilipKán Filip 081211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.41
3 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85
4 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.07
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.68
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.87
3 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.12
4 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.85
5 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozár TimotejVozár Timotej 090219 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.35
2 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.77
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.86
5 Šavolt MilanŠavolt Milan 080403 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.55
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 080702 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.36
3 Končír DavidKončír David 081009 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.07
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 06 (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.56
2 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.73
3 Šopoň MarkoŠopoň Marko 090121 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.56
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.68
3 Luka MatejLuka Matej 080502 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
4 Homola MarekHomola Marek 080920 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.28
5 Vozár TimotejVozár Timotej 090219 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.35
6 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 080702 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.36
7 Kán FilipKán Filip 081211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.41
8 Kováčik OliverKováčik Oliver 090604 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.51
9 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 080702 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.61
10 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.73
11 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.77
12 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85
13 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.86
14 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.87
15 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.92
16 Šopoň MarkoŠopoň Marko 090121 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.96
17 Brštiak BorisBrštiak Boris 080903 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.05
18 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.07
18 Končír DavidKončír David 081009 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.07
20 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.12
21 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.85
22 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.83
23 Šavolt MilanŠavolt Milan 080403 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.55

60 m - Prípravka-chlapci (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.43
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.61
3 Vozár TimotejVozár Timotej 090219 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.18
4 Luka MatejLuka Matej 080502 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.49
5 Homola MarekHomola Marek 080920 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.51
Celkom 5 pretekárov

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.56
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.59
3 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.27
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Paučová NicolePaučová Nicole 110412 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.41
3 Kováčová LuciaKováčová Lucia 100204 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.71
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molková TeréziaMolková Terézia 100110 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.41
2 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 100728 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.57
3 Mareková TatianaMareková Tatiana 100620 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.77
4 Stehlíková ZuzanaStehlíková Zuzana 110426 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.12
5 Vrúbelová ElaVrúbelová Ela 110510 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 100922 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.75
3 Privitzerová EllaPrivitzerová Ella 110131 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.29
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.56
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.59
3 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.27
4 Paučová NicolePaučová Nicole 110412 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.41
4 Molková TeréziaMolková Terézia 100110 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.41
6 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 100728 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.57
7 Kováčová LuciaKováčová Lucia 100204 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.71
8 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 100922 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.75
9 Mareková TatianaMareková Tatiana 100620 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.77
10 Stehlíková ZuzanaStehlíková Zuzana 110426 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.12
11 Privitzerová EllaPrivitzerová Ella 110131 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.29
12 Vrúbelová ElaVrúbelová Ela 110510 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11.81

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.59
4 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.25
5 Molková TeréziaMolková Terézia 100110 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.30
Celkom 4 pretekári

60 m - Prípravka-dievčata (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ballová DašaBallová Daša 080324 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.98
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 080530 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.51
3 Jasenáková SáraJasenáková Sára 081009 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87
4 Libiaková LeonaLibiaková Leona 091130 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.11
5 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 090829 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 081127 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87
2 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.23
4 Libová NelaLibová Nela 090817 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.57
5 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 091021 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.74
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.15
2 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.39
3 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 080214 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.73
4 Guevara MatildaGuevara Matilda 090120 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.04
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.91
2 Jonášová LuciaJonášová Lucia 080617 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.98
4 Šušová NatáliaŠušová Natália 081003 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.54
5 Fehérová LeaFehérová Lea 090410 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12.03
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.27
2 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.41
3 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.37
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.77
3 Prokeinová BarboraProkeinová Barbora 081016 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.11
4 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.39
5 Karásková NikolaKarásková Nikola 080810 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.88
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.31
2 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 081213 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.74
3 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.44
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 08 (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belková AlexandraBelková Alexandra 080511 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.72
2 Zigová LenkaZigová Lenka 081126 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.83
3 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11.11
4 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 090613 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.38
5 Hľadajová StelaHľadajová Stela 080102 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.42
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.91
2 Ballová DašaBallová Daša 080324 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.98
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.15
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.27
5 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.31
6 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.37
7 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.39
8 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.41
9 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 080530 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.51
10 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
11 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 080214 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.73
12 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 081213 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.74
13 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.77
14 Jasenáková SáraJasenáková Sára 081009 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87
14 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 081127 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87
16 Jonášová LuciaJonášová Lucia 080617 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.98
17 Guevara MatildaGuevara Matilda 090120 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.04
18 Libiaková LeonaLibiaková Leona 091130 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.11
18 Prokeinová BarboraProkeinová Barbora 081016 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.11
20 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.23
21 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.39
22 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.44
23 Šušová NatáliaŠušová Natália 081003 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.54
24 Libová NelaLibová Nela 090817 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.57
25 Belková AlexandraBelková Alexandra 080511 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.72
26 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 091021 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.74
27 Zigová LenkaZigová Lenka 081126 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.83
28 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11.11
29 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 090829 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.18
30 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 090613 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.38
31 Hľadajová StelaHľadajová Stela 080102 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.42
32 Karásková NikolaKarásková Nikola 080810 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.88
33 Fehérová LeaFehérová Lea 090410 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12.03

60 m - Prípravka-dievčata (Finále)

Finále (št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.96
2 Ballová DašaBallová Daša 080324 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.99
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.05
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.18
5 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.48
Celkom 5 pretekárov