<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vianočná žiacka hala

Banská Bystrica (5. 12. 2019)

150 m - Mladší žiaci

(št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 19.6
2 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 20.1
3 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.1
4 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 21.6
5 Molko Andrej JozefMolko Andrej Jozef 061222 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 22.9
6 Hudík RichardHudík Richard 071226 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 28.2
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky

(št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.3
1= Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.3
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.4
4= Kupcová KarinKupcová Karin 070909 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 22.5
4= Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 22.5
6 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.1
7 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.2
8 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.8
10 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 23.9
11 Schullerová SáraSchullerová Sára 071012 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24.1
12 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 24.6
13 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.8
14= Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.1
14= Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 25.1
16 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.4
Celkom 15 pretekárov

150 m - Prípravka-chlapci

(št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.5
2 Luka MatejLuka Matej 080502 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.1
3 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 080702 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 23.2
4 Kováčik OlivérKováčik Olivér 101022 10 AK pri ZŠ L. Pongrácza ŠahyAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy 23.5
5 Slezák TomSlezák Tom 081225 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 23.9
6 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 24.1
7 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 24.2
8 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.3
9 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 24.4
11 Brštiak BorisBrštiak Boris 080903 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 25.1
12 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.4
14 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27.5
15 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 30.1
Celkom 13 pretekárov

150 m - Prípravka-dievčata

(št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 22.8
2 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.2
3 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 080617 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.9
4 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 080214 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.9
6 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.1
7 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 24.5
8 Jasenáková SáraJasenáková Sára 081009 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.7
9 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 25.1
10 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 081213 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.2
11= Piková LaraPiková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 25.5
11= Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.5
14 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.1
15= Zigová LenkaZigová Lenka 081126 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26.2
15= Libiaková LeonaLibiaková Leona 091130 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 26.2
17 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26.3
18 Belková AlexandraBelková Alexandra 080511 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26.6
19 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 090613 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 27.8
20 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 28.1
23 Fehérová LeaFehérová Lea 090410 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 30.5
Celkom 19 pretekárov