<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vianočná žiacka hala

Banská Bystrica (5. 12. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(št, 5.12.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 04 516 0.0
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050830 05 488 0.0
5 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 04 495 0.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060426 06 540 0.0
2 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 06 480 0.0
3 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 06 475 0.0
4 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 06 467 0.0
5 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070704 07 442 0.0
6 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 06 441 0.0
9 Ivanič FilipIvanič Filip
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
060125 06 374 0.0
11 Molko Andrej JozefMolko Andrej Jozef
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
061222 06 362 0.0
13 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071226 07 294 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(št, 5.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 05 466 0.0
2 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040624 04 465 0.0
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 432 0.0
4 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050213 05 416 0.0
5 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 04 415 0.0
6 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 04 410 0.0
7 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050615 05 403 0.0
8 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 04 392 0.0
9 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 374 0.0
10 Gérerová HanaGérerová Hana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
051024 05 310 0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 525 0.0
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 06 484 0.0
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 06 479 0.0
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 06 450 0.0
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060222 06 432 0.0
6 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060628 06 421 0.0
7 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 06 410 0.0
8 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 07 406 0.0
9 Kaščáková DianaKaščáková Diana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061006 06 396 0.0
11 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 06 386 0.0
13 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
061024 06 384 0.0
14 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060625 06 384 0.0
15 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070405 07 372 0.0
16 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 07 361 0.0
17 Vozárová KláraVozárová Klára
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060413 06 361 0.0
18 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 07 354 0.0
19 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071114 07 353 0.0
20 Wittmannová EmaWittmannová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070824 07 353 0.0
21 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 07 350 0.0
22 Zubáková KatarínaZubáková Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070918 07 337 0.0
23 Deáková ElaDeáková Ela
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
070516 07 320 0.0
24 Betková LindaBetková Linda
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071030 07 310 0.0
25 Hudecová LeaHudecová Lea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070624 07 290 0.0
26 Hrmová NinaHrmová Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070829 07 267 0.0
Celkom 24 pretekárov