<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vianočná žiacka hala

Banská Bystrica (5. 12. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (št, 5.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:51.8
3 Ivanič FilipIvanič Filip 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:53.9
5 Molko Andrej JozefMolko Andrej Jozef 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1:54.9
6 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:57.7
7 Selecký RadoslavSelecký Radoslav 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:09.5
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(št, 5.12.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:00.1
2 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:03.9
3 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.7
4 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:09.1
5 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:09.9
6 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:10.7
7 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:14.2
8 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:14.5
10 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:16.9
11 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:19.1
12 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.1
13 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:25.4
Celkom 12 pretekárov

600 m - Prípravka-chlapci

(št, 5.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:56.2
2 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:57.1
3 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:02.1
4 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:02.9
5 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:04.7
6 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:05.2
7 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.6
8 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:11.4
9 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:12.5
10 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:12.6
11 Husárik LukášHusárik Lukáš 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:19.9
12 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:21.9
13 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:25.5
Celkom 13 pretekárov

600 m - Prípravka-dievčata

(št, 5.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:05.5
2 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:06.3
3 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:06.4
4 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:07.6
5 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:10.6
6 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:12.6
7 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:15.7
8 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:17.2
9 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:17.8
10 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.1
11 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:19.3
12 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:18.7
13 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.1
14 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:24.6
15 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.3
18 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:42.3
20 Karásková NikolaKarásková Nikola 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:27.4
Celkom 17 pretekárov