<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 18.60
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 19.71
8 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.13
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.20
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.30
4 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.72
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20.73
Celkom 1 pretekári
Beh 07 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 20.61
5 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 22.31
Celkom 2 pretekári
Beh 08 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 22.24
Celkom 1 pretekári
Beh 09 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.61
Celkom 1 pretekári
Beh 10 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.61
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 18.60
2 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 19.71
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.20
4 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.30
5 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 20.61
6 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.72
7 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20.73
8 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.61
9 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.13
10 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 22.24
11 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 22.31
12 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.61

150 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 20.86
6 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21.94
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.13
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.45
4 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.65
5 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.73
6 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.78
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.85
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 13 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.13
4 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.20
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 14 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.47
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 15 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.48
3 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 22.35
7 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23.98
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 17 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 23.19
6 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 23.95
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 18 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 24.62
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 19 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.86
6 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 25.11
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 20.86
2 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.48
3 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.85
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21.94
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.13
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.13
7 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.20
8 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 22.35
9 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.45
10 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.47
11 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.65
12 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.73
13 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.78
14 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 23.19
15 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 23.95
16 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23.98
17 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 24.62
18 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.86
19 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 25.11