<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 419 0.0
7 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080715 08 411 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 04 574 0.0
9 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 04 569 0.0
15 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 04 467 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
10 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 525 0.0
11 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 518 0.0
16 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040518 04 480 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080312 08 424 0.0
Celkom 1 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 04 541 0.0
3 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040416 04 529 0.0
4 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 04 529 0.0
8 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 503 0.0
13 Tóth MatejTóth Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040212 04 459 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia A1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
12 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 05 563 0.0
16 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 05 531 0.0
17 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 05 519 0.0
21 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 403 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 513 0.0
19 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050225 05 440 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 513 0.0
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051225 05 496 0.0
13 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 455 0.0
16 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050809 05 426 0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 06 530 0.0
8 Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060210 06 480 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
10 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 06 428 0.0
12 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 06 422 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060505 06 478 0.0
6 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 410 0.0
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 06 406 0.0
20 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 06 316 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Brach MatúšBrach Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
071004 07 355 0.0
14 Minárik MartinMinárik Martin
Naša atletikaNaša atletika
071006 07 313 0.0
17 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
070608 07 302 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia A1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 07 456 0.0
4 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 07 452 0.0
15 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 07 390 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 07 390 0.0
13 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 07 380 0.0
15 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 07 379 0.0
16 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
070321 07 371 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070312 07 381 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 05 509 0.0
15 Vašková AdriánaVašková Adriána
ŠK JablonicaŠK Jablonica
051027 05 486 0.0
17 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 481 0.0
23 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 459 0.0
25 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 05 448 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
10 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 04 510 0.0
12 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 04 501 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 04 449 0.0
11 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 446 0.0
15 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 04 432 0.0
19 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 410 0.0
20 Radváková EmaRadváková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 355 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 08 392 0.0
12 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080110 08 354 0.0
16 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080609 08 339 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 04 478 0.0
16 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040706 04 382 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
13 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 375 0.0
14 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
041105 04 367 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 05 473 0.0
5 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 05 455 0.0
8 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 05 449 0.0
10 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 05 445 0.0
12 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 05 432 0.0
15 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 05 420 0.0
19 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 412 0.0
20 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 05 409 0.0
21 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 398 0.0
Celkom 9 pretekárov
Kvalifikácia D1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051026 05 434 0.0
7 Balázs RitaBalázs Rita
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
051110 05 409 0.0
13 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050802 05 391 0.0
17 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 05 377 0.0
18 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 05 375 0.0
23 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050324 05 279 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 475 0.0
12 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 06 468 0.0
24 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 06 436 0.0
27 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 426 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 07 493 0.0
10 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 07 420 0.0
13 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 412 0.0
27 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 07 358 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 07 428 0.0
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 07 397 0.0
10 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 391 0.0
11 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 07 389 0.0
12 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070304 07 386 0.0
13 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 07 383 0.0
14 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 07 383 0.0
23 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 07 369 0.0
25 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
070623 07 364 0.0
Celkom 9 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 07 387 0.0
15 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 07 378 0.0
17 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 07 375 0.0
18 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070827 07 365 0.0
24 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 07 348 0.0
26 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 07 342 0.0
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
12 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
070830 07 353 0.0
21 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 07 319 0.0
24 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 07 300 0.0
25 Jedináková KarolínaJedináková Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070707 07 286 0.0
26 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070101 07 283 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 06 445 0.0
20 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060225 06 422 0.0
22 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 06 410 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060109 06 430 0.0
5 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 06 421 0.0
7 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 414 0.0
15 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 06 398 0.0
22 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 06 374 0.0
29 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 06 354 0.0
32 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060726 06 347 0.0
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia D1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
20 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
061116 06 352 0.0
25 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 06 339 0.0
27 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060911 06 337 0.0
28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 06 327 0.0
29 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060914 06 326 0.0
30 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060717 06 325 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia C (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080612 08 361 0.0
20 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080517 08 320 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia D (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081208 08 344 0.0
9 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 08 333 0.0
18 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 08 312 0.0
21 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 08 291 0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia C (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
10 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080804 08 343 0.0
11 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
080509 08 336 0.0
22 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
080910 08 312 0.0
25 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080701 08 277 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia D (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 08 347 0.0
11 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
081212 08 331 0.0
13 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080721 08 328 0.0
14 Martišová DianaMartišová Diana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080401 08 317 0.0
17 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080612 08 304 0.0
19 Malá TimeaMalá Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090525 09 292 0.0
Celkom 6 pretekárov