<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 419 0.0
7 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080715 411 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 574 0.0
9 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 569 0.0
15 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 467 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 525 0.0
11 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 518 0.0
16 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040518 480 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080312 424 0.0
Celkom 1 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 541 0.0
3 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040416 529 0.0
4 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 529 0.0
8 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 503 0.0
13 Tóth MatejTóth Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040212 459 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia A1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 563 0.0
16 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 531 0.0
17 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 519 0.0
21 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 403 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 513 0.0
19 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050225 440 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 513 0.0
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051225 496 0.0
13 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 455 0.0
16 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050809 426 0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 530 0.0
8 Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060210 480 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 428 0.0
12 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 422 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060505 478 0.0
6 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 410 0.0
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 406 0.0
20 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 316 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Brach MatúšBrach Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
071004 355 0.0
14 Minárik MartinMinárik Martin
Naša atletikaNaša atletika
071006 313 0.0
17 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
070608 302 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia A1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 456 0.0
4 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 452 0.0
15 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 390 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
11 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 390 0.0
13 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 380 0.0
15 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 379 0.0
16 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
070321 371 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070312 381 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 509 0.0
15 Vašková AdriánaVašková Adriána
ŠK JablonicaŠK Jablonica
051027 486 0.0
17 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 481 0.0
23 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 459 0.0
25 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 448 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 510 0.0
12 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 501 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 449 0.0
11 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 446 0.0
15 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 432 0.0
19 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 410 0.0
20 Radváková EmaRadváková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 355 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 392 0.0
12 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080110 354 0.0
16 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080609 339 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 478 0.0
16 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040706 382 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
13 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 375 0.0
14 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
041105 367 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 473 0.0
5 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 455 0.0
8 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 449 0.0
10 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 445 0.0
12 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 432 0.0
15 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 420 0.0
19 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 412 0.0
20 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 409 0.0
21 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 398 0.0
Celkom 9 pretekárov
Kvalifikácia D1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051026 434 0.0
7 Balázs RitaBalázs Rita
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
051110 409 0.0
13 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050802 391 0.0
17 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 377 0.0
18 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 375 0.0
23 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050324 279 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 475 0.0
12 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 468 0.0
24 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 436 0.0
27 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 426 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 493 0.0
10 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 420 0.0
13 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 412 0.0
27 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 358 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 428 0.0
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 397 0.0
10 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 391 0.0
11 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 389 0.0
12 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070304 386 0.0
13 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 383 0.0
14 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 383 0.0
23 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 369 0.0
25 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
070623 364 0.0
Celkom 9 pretekárov
Kvalifikácia C (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 387 0.0
15 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 378 0.0
17 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 375 0.0
18 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070827 365 0.0
24 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 348 0.0
26 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 342 0.0
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia D (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
12 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
070830 353 0.0
21 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 319 0.0
24 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 300 0.0
25 Jedináková KarolínaJedináková Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070707 286 0.0
26 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070101 283 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia B1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 445 0.0
20 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060225 422 0.0
22 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 410 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia C1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060109 430 0.0
5 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 421 0.0
7 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 414 0.0
15 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 398 0.0
22 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 374 0.0
29 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 354 0.0
32 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060726 347 0.0
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia D1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
20 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
061116 352 0.0
25 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 339 0.0
27 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060911 337 0.0
28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 327 0.0
29 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060914 326 0.0
30 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060717 325 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia C (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080612 361 0.0
20 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080517 320 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia D (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081208 344 0.0
9 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 333 0.0
18 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 312 0.0
21 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 291 0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia C (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080804 343 0.0
11 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
080509 336 0.0
22 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
080910 312 0.0
25 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080701 277 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia D (po, 9.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 347 0.0
11 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
081212 331 0.0
13 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080721 328 0.0
14 Martišová DianaMartišová Diana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080401 317 0.0
17 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080612 304 0.0
19 Malá TimeaMalá Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090525 292 0.0
Celkom 6 pretekárov