<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.73
4 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.67
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.60
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.94
Celkom 2 pretekári
Rozbeh A2 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.37
Celkom 1 pretekári
Rozbeh A3 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.84
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.06
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.37
2 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.73
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.84
4 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.67
5 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.60
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.94
7 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.06