<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.81
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.61
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.67
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.76
8 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.08
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.09
4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.11
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.16
8 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.03
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.04
2 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.32
3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.51
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.56
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.16
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.29
2 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.57
4 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.97
Celkom 3 pretekári
Rozbeh A1 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.34
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 07.41
7 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.84
Celkom 3 pretekári
Rozbeh A2 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.77
Celkom 1 pretekári
Rozbeh A3 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.83
Celkom 1 pretekári
Rozbeh A4 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.91
5 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.92
Celkom 2 pretekári
Rozbeh A5 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.04
Celkom 1 pretekári
Rozbeh A6 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.85
5 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.12
Celkom 2 pretekári
Rozbeh A7 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.82
5 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.10
Celkom 2 pretekári
Rozbeh A8 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.16
7 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.50
8 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.58
Celkom 3 pretekári
Rozbeh AA (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.56
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.34
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 07.41
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.61
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.67
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.76
6 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.77
7 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.81
8 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.82
9 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.83
10 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.84
11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.85
12 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.91
13 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.92
14 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.04
14 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.04
16 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.08
17 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.09
18 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.10
19 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.11
20 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.12
21 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.16
21 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.16
23 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.29
24 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.32
25 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.50
26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.51
27 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.56
27 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.56
29 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.57
30 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.58
31 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
32 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.97
33 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.03
34 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.16

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.35
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 07.36
Celkom 2 pretekári
Finále B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.83
Celkom 1 pretekári
Finále A1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.69
7 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.76
Celkom 2 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.66
7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.38
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.57
6 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.66
7 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.67
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.38
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.85
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.46
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.53
7 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.94
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.00
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.07
8 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.09
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 09.36
8 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.58
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.70
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 09 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.81
7 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 09.69
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 10.31
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.96
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.45
3 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 10.20
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 12 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 08.17
5 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.66
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 08.17
3 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.38
4 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.38
6 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
7 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.46
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.53
9 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.57
10 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.66
11 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.67
12 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.70
13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.81
14 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.85
15 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
16 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.94
17 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.96
18 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.07
19 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.09
20 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 09.36
21 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.45
22 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.58
23 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 09.69
24 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
25 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 10.20
26 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 10.31
27 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.00

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.75
Celkom 1 pretekári
Finále B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 08.12
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.29
6 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.42
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.59
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 08.63
6 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.68
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.49
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.82
5 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.82
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.74
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.58
Celkom 1 pretekári
Rozbeh A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.22
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.31
7 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.61
Celkom 3 pretekári
Rozbeh B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.61
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.42
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.89
Celkom 1 pretekári
Rozbeh E (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.60
4 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.76
Celkom 2 pretekári
Rozbeh F (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.83
8 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.34
Celkom 2 pretekári
Rozbeh G (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.90
4 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.91
Celkom 2 pretekári
Rozbeh H (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.88
7 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.20
8 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.26
Celkom 3 pretekári
Rozbeh I (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.81
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.06
Celkom 2 pretekári
Rozbeh J (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 09.01
7 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.72
Celkom 2 pretekári
Rozbeh K (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh L (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.60
Celkom 1 pretekári
Rozbeh M (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.87
3 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.38
4 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11.76
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10.22
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.31
4 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.33
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 13 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.22
2 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.60
5 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.11
Celkom 3 pretekári
Rozbeh CH (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.22
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.29
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.31
3 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.31
5 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.42
5 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.42
7 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.49
8 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 08.59
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.60
10 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.61
10 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.61
12 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 08.63
13 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.68
14 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.74
15 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
16 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.76
17 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.81
18 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.82
18 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.82
20 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.83
21 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.88
22 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.89
23 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.90
24 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.91
25 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 08.94
26 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.00
27 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 09.01
28 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.06
29 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.20
30 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.22
31 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.26
32 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.33
33 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.34
34 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.58
35 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.60
35 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.60
37 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.72
38 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.87
39 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.11
40 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10.22
41 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.38
42 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11.76

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.24
Celkom 1 pretekári
Finále B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.30
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.49
Celkom 2 pretekári
Finále B1 (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.26
Celkom 1 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 08.18
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.58
8 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.67
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.78
5 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.79
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.59
6 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.64
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.85
8 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.23
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.09
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 05 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 08.65
3 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.72
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.96
6 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.22
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 06 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.34
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.47
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.13
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.19
6 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.49
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.89
6 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.92
7 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.94
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.18
4 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.53
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 11 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.91
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.06
6 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.21
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.38
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.05
5 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.21
6 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.23
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 13 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.98
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.98
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 15 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 09.71
7 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.11
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 18 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.84
4 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.68
5 Jedináková KarolínaJedináková Karolína 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.95
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 18 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.45
3 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.59
8 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10.07
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 19 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 09.59
4 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.84
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 08.18
2 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.47
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.58
4 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.59
5 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.64
6 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 08.65
7 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.72
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.78
9 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.79
9 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
11 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.85
12 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.89
13 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.91
14 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.92
15 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.94
16 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.96
17 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.98
17 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.98
19 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.05
20 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.06
21 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.09
22 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.13
23 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.18
24 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.19
25 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.21
25 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.21
27 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.22
28 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.23
28 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.23
30 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.34
31 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.38
32 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.45
33 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.49
34 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.53
35 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.59
35 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 09.59
37 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.67
38 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 09.71
39 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.84
39 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.84
41 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10.07
42 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.11
43 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.68
44 Jedináková KarolínaJedináková Karolína 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.95

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.70
Celkom 1 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.86
8 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.26
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.09
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.73
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.10
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 11 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10.74
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10.43
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.86
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.09
4 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.73
5 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.10
6 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.26
7 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10.43
8 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10.74

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.04
5 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 09.61
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.90
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.95
8 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.78
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.13
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.64
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11.15
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.14
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.37
6 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.70
8 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.21
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 08 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.74
6 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.85
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 09 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 09.50
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 12 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 10.14
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 14 (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.27
6 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.58
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.90
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.95
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.04
4 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.13
5 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.14
6 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.37
7 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 09.50
8 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 09.61
9 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.64
10 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.70
11 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.74
12 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.78
13 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.85
14 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 10.14
15 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.21
16 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.27
17 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.58
18 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11.15