<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 49.37 0.0
11 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 45.42 0.0
22 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 35.05 0.0
23 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 34.54 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
16 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 46.55 0.0
Celkom 1 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 47.88 0.0
6 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 42.91 0.0
9 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 37.68 0.0
15 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 30.35 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 37.71 0.0
6 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 37.60 0.0
11 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 34.90 0.0
13 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 34.76 0.0
15 Brach MatúšBrach Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 32.01 0.0
19 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 22.65 0.0
20 Minárik MartinMinárik Martin
Naša atletikaNaša atletika
07 07 21.62 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 47.74 0.0
14 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 44.29 0.0
15 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 43.34 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 39.58 0.0
18 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 37.18 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 35.63 0.0
18 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 27.19 0.0
19 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 26.94 0.0
23 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 21.38 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 36.87 0.0
16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 28.24 0.0
20 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 26.17 0.0
22 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 25.46 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 42.21 0.0
21 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 35.71 0.0
Celkom 2 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 51.50 0.0
3 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 36.88 0.0
4 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 36.58 0.0
6 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 34.01 0.0
7 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 33.90 0.0
12 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 30.10 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
15 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 32.24 0.0
16 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 32.23 0.0
24 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 26.45 0.0
Celkom 3 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 28.28 0.0
6 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 27.04 0.0
22 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 16.08 0.0
Celkom 3 pretekárov