<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019

Brno CZE (9. - 10. 9. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
5 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 07 143
16 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070614 07 123
Celkom 2 pretekárov
Starší žiaci 02 (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
3 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 07 128
4 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 07 123
9 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 118
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále B (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 06 143
5 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 06 138
6 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 06 135
14 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 06 123
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
2 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 07 149
4 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 143
6 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070304 07 138
11 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 07 128
13 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 07 128
14= Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 07 128
14= Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 07 128
Celkom 7 pretekárov
Finále A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
12 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 143
21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 138
Celkom 2 pretekárov
Finále B (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
3 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 06 138
6 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 06 133
12 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 06 133
18 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 06 128
27 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060717 06 118
29 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 06 118
Celkom 6 pretekárov
Finále B (po, 9.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
4 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 07 128
14 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 07 108
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 10.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
4 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 138
9 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080312 08 133
11 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080315 08 128
12 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081208 08 123
18 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 08 113
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 10.9.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081217 08 143
11 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080110 08 123
12 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080306 08 118
15 Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080329 08 118
Celkom 4 pretekárov