<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

6. ročník o Pohár Slávie TU vo viacbojoch

Košice (8. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.00
Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.95
Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.90
Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.13
Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.57
Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.75
Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.53
Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.48
Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 07.76
Celkom 10 pretekárov

60 m - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.72
Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.00
Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.46
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.26
Vateha MatúšVateha Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.98
Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.55
Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky

(st, 8.5.2019 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.35
Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.51
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.95
Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.66
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.97
Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.14
Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.91
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.80
Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.35
Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.16
Celkom 10 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.78
Gburová DašaGburová Daša 06 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.24
Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.16
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.36
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.18
Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.34
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.98
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.45
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.84
Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.75
Pápištová NoémiPápištová Noémi 06 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.11
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.60
Čižmarová ZoraČižmarová Zora 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.83
Kleščová LuciaKleščová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.39
Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.98
Celkom 17 pretekárov

60 m - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.17
Šichta JánŠichta Ján 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.61
Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.70
Mucha AdamMucha Adam 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.46
Marinčák TomášMarinčák Tomáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.34
Proks AlexejProks Alexej 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.85
Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.61
Megela AdamMegela Adam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.53
Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.38
Pastor ŠimonPastor Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.40
Beniač MatejBeniač Matej 10 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.79
Hnat EliášHnat Eliáš 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice NM
Celkom 12 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.67
Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.82
Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.02
Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.35
Lesňák RomanLesňák Roman 09 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.63
Steiner MiroslavSteiner Miroslav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.04
Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.78
Bobrík MatejBobrík Matej 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.46
Kačír MartinKačír Martin 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 11.29
Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.54
Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.81
Celkom 12 pretekárov

60 m - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.36
Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.22
Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.36
Pitáková AdelaPitáková Adela 11 11 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 11.84
Halušková JúliaHalušková Júlia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.07
Grinčová NelaGrinčová Nela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.24
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.24
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.76
Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.22
Celkom 9 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.88
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.87
Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.11
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.67
Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.76
Šutá NinaŠutá Nina 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 11.84
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.59
Sojková WivienSojková Wivien 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.45
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.12
Lagaňová LeaLagaňová Lea 09 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 13.16
Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.95
Celkom 11 pretekárov