<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

6. ročník o Pohár Slávie TU vo viacbojoch

Košice (8. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 539 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 478 0.0
Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 543 0.0
Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 543 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 484 0.0
Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 478 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 419 0.0
Fridmanský DenisFridmanský Denis
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
01 01 326 0.0
Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 578 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 456 0.0
Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 392 0.0
Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 394 0.0
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 385 0.0
Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 358 0.0
Vasilišin MartinVasilišin Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 349 0.0
Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 452 0.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 8.5.2019 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 492 0.0
Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 408 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 480 0.0
Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 479 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 434 0.0
Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 443 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 425 0.0
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 362 0.0
Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 540 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 378 0.0
Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
06 06 420 0.0
Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 327 0.0
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 391 0.0
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 359 0.0
Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 366 0.0
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 301 0.0
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 309 0.0
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
07 07 353 0.0
Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 389 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 340 0.0
Pápištová NoémiPápištová Noémi
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
06 06 308 0.0
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 384 0.0
Čižmarová ZoraČižmarová Zora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 303 0.0
Kleščová LuciaKleščová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 214 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 418 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 349 0.0
Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 307 0.0
Šaradín DušanŠaradín Dušan
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 316 0.0
Mucha AdamMucha Adam
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
10 10 315 0.0
Marinčák TomášMarinčák Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 283 0.0
Proks AlexejProks Alexej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 267 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 269 0.0
Megela AdamMegela Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 249 0.0
Mičko MarekMičko Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 213 0.0
Pastor ŠimonPastor Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 137 0.0
Beniač MatejBeniač Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 360 0.0
Hnat EliášHnat Eliáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
14 14 NM 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 376 0.0
Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 378 0.0
Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 368 0.0
Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 405 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 350 0.0
Lesňák RomanLesňák Roman
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
09 09 303 0.0
Steiner MiroslavSteiner Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 297 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 345 0.0
Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 313 0.0
Kačír MartinKačír Martin
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 296 0.0
Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 282 0.0
Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 367 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 252 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 269 0.0
Fodorová LuciaFodorová Lucia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 274 0.0
Papištová SáraPapištová Sára
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
11 11 237 0.0
Kuseková TeodoraKuseková Teodora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 271 0.0
Pitáková AdelaPitáková Adela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
11 11 281 0.0
Pokorná MiriamPokorná Miriam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 255 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 271 0.0
Halušková JúliaHalušková Júlia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 243 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 237 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 208 0.0
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 197 0.0
Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 342 0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 367 0.0
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 384 0.0
Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 383 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 299 0.0
Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 333 0.0
Šutá NinaŠutá Nina
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 262 0.0
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
08 08 284 0.0
Sojková WivienSojková Wivien
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 291 0.0
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 301 0.0
Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
09 09 233 0.0
Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 362 0.0
Celkom 11 pretekárov