<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

6. ročník o Pohár Slávie TU vo viacbojoch

Košice (8. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 32.79 0.0
Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 40.72 0.0
Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 44.42 0.0
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 39.55 0.0
Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 43.34 0.0
Vasilišin MartinVasilišin Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 30.86 0.0
Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 40.86 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 22.26 0.0
Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
06 06 31.58 0.0
Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 32.50 0.0
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 20.20 0.0
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 28.10 0.0
Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 28.27 0.0
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 35.08 0.0
Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 21.90 0.0
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20.84 0.0
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
07 07 28.86 0.0
Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 29.86 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 19.66 0.0
Pápištová NoémiPápištová Noémi
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
06 06 18.96 0.0
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 22.52 0.0
Čižmarová ZoraČižmarová Zora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 25.07 0.0
Kleščová LuciaKleščová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 13.42 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 21.40 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 23.50 0.0
Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 32.92 0.0
Šaradín DušanŠaradín Dušan
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 25.54 0.0
Mucha AdamMucha Adam
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
10 10 18.90 0.0
Marinčák TomášMarinčák Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 20.45 0.0
Proks AlexejProks Alexej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 07.60 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 09.57 0.0
Megela AdamMegela Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 12.55 0.0
Mičko MarekMičko Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 09.42 0.0
Pastor ŠimonPastor Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 08.83 0.0
Beniač MatejBeniač Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 29.32 0.0
Hnat EliášHnat Eliáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
14 14 NM 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 28.48 0.0
Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 24.65 0.0
Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 24.65 0.0
Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 23.16 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 17.46 0.0
Lesňák RomanLesňák Roman
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
09 09 23.45 0.0
Steiner MiroslavSteiner Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 19.43 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 14.42 0.0
Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 27.13 0.0
Kačír MartinKačír Martin
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 28.23 0.0
Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 14.90 0.0
Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 33.07 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 17.17 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 17.41 0.0
Fodorová LuciaFodorová Lucia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 16.27 0.0
Papištová SáraPapištová Sára
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
11 11 11.20 0.0
Kuseková TeodoraKuseková Teodora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 11.41 0.0
Pitáková AdelaPitáková Adela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
11 11 11.12 0.0
Pokorná MiriamPokorná Miriam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 08.53 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 14.97 0.0
Halušková JúliaHalušková Júlia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 09.20 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 08.99 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 08.45 0.0
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 08.66 0.0
Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 09.10 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 25.30 0.0
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 14.35 0.0
Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 13.81 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 23.60 0.0
Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 13.83 0.0
Šutá NinaŠutá Nina
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 17.97 0.0
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
08 08 14.81 0.0
Sojková WivienSojková Wivien
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 16.44 0.0
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 09.92 0.0
Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
09 09 10.77 0.0
Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 30.52 0.0
Celkom 11 pretekárov