<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

6. ročník o Pohár Slávie TU vo viacbojoch

Košice (8. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.00
Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.14
Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.95
Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.90
Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.13
Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.57
Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.75
Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.53
Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.48
Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 07.76
Celkom 10 pretekárov

60 m - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.72
Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.00
Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.46
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.26
Vateha MatúšVateha Matúš 060110 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.98
Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.55
Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky

(st, 8.5.2019 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.35
Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.51
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.95
Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.66
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.97
Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.14
Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.91
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.80
Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.35
Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.16
Celkom 10 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.78
Gburová DašaGburová Daša 061009 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.24
Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.16
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.36
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.18
Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.34
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.98
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.45
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.84
Valková KatarínaValková Katarína 061129 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.75
Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.11
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.60
Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.83
Kleščová LuciaKleščová Lucia 060511 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.39
Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.98
Celkom 17 pretekárov

60 m - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 100920 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.17
Šichta JánŠichta Ján 100506 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.61
Šaradín DušanŠaradín Dušan 101121 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.70
Mucha AdamMucha Adam 100719 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.46
Marinčák TomášMarinčák Tomáš 110202 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.34
Proks AlexejProks Alexej 100108 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.85
Fedák AdamFedák Adam 100730 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.61
Megela AdamMegela Adam 110111 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.53
Mičko MarekMičko Marek 110915 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.38
Pastor ŠimonPastor Šimon 121114 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.40
Beniač MatejBeniač Matej 100329 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.79
Hnat EliášHnat Eliáš 141001 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice NM
Celkom 12 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.67
Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.82
Lukáš MichalLukáš Michal 080318 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 09.02
Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.35
Lesňák RomanLesňák Roman 091122 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 10.63
Steiner MiroslavSteiner Miroslav 090912 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.04
Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.78
Bobrík MatejBobrík Matej 090601 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.46
Kačír MartinKačír Martin 081104 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 11.29
Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.54
Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.81
Celkom 12 pretekárov

60 m - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.36
Bretzová TamaraBretzová Tamara 100914 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.22
Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.36
Pitáková AdelaPitáková Adela 110611 11 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 11.84
Halušková JúliaHalušková Júlia 110817 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.07
Grinčová NelaGrinčová Nela 110130 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.24
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka 120429 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.24
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.76
Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.22
Celkom 9 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.88
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.87
Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.11
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.67
Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.76
Šutá NinaŠutá Nina 081130 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 11.84
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 080302 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.59
Sojková WivienSojková Wivien 090107 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.45
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 090928 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.12
Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 13.16
Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.95
Celkom 11 pretekárov

400 m - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 100920 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1:25.42
Šichta JánŠichta Ján 100506 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1:27.56
Mucha AdamMucha Adam 100719 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:28.32
Fedák AdamFedák Adam 100730 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:36.96
Beniač MatejBeniač Matej 100329 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1:26.08
Celkom 5 pretekárov

400 m - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:24.18
Bretzová TamaraBretzová Tamara 100914 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:28.23
Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:27.47
Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:32.83
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNF
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka 120429 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNF
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:57.04
Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:57.33
Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.56
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.52
Vateha MatúšVateha Matúš 060110 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:21.64
Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.22
Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.37
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:03.41
Gburová DašaGburová Daša 061009 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:14.81
Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:04.51
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:07.61
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:17.46
Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:18.83
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:23.83
Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.81
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:11.04
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 07 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:23.95
Valková KatarínaValková Katarína 061129 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:44.80
Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:16.96
Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:12.25
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:27.06
Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:17.41
Kleščová LuciaKleščová Lucia 060511 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:52.99
Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.90
Celkom 17 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.95
2 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:13.13
3 Steiner MiroslavSteiner Miroslav 090912 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:13.39
4 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:13.50
5 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.59
6 Lesňák RomanLesňák Roman 091122 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:16.58
7 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:19.16
8 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:25.82
9 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:28.26
10 Bobrík MatejBobrík Matej 090601 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2:32.96
11 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:39.34
12 Kačír MartinKačír Martin 081104 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:42.39
Celkom 12 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:20.50
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:14.13
Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:22.15
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:11.27
Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:25.59
Šutá NinaŠutá Nina 081130 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3:15.19
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 080302 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2:32.63
Sojková WivienSojková Wivien 090107 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:09.92
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 090928 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:35.34
Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:47.30
Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:15.58
Celkom 11 pretekárov

1000 m - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:04.93
Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:18.68
Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3:43.38
Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:17.63
Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:20.81
Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:45.54
Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:13.24
Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:12.09
Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:00.79
Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3:20.89
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 539 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 478 0.0
Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 543 0.0
Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 543 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 484 0.0
Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 478 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050816 05 419 0.0
Fridmanský DenisFridmanský Denis
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
010721 01 326 0.0
Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 04 578 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 07 456 0.0
Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 392 0.0
Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 07 394 0.0
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 06 385 0.0
Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 06 358 0.0
Vasilišin MartinVasilišin Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060407 06 349 0.0
Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 07 452 0.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 8.5.2019 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 492 0.0
Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 05 408 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 480 0.0
Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 479 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 05 434 0.0
Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 443 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 05 425 0.0
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050302 05 362 0.0
Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 540 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 07 378 0.0
Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061009 06 420 0.0
Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060619 06 327 0.0
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 391 0.0
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 07 359 0.0
Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070223 07 366 0.0
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 06 301 0.0
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 06 309 0.0
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
070615 07 353 0.0
Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 06 389 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060914 06 340 0.0
Pápištová NoémiPápištová Noémi
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061026 06 308 0.0
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070808 07 384 0.0
Čižmarová ZoraČižmarová Zora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060802 06 303 0.0
Kleščová LuciaKleščová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060511 06 214 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071215 07 418 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
100920 10 349 0.0
Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100506 10 307 0.0
Šaradín DušanŠaradín Dušan
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
101121 10 316 0.0
Mucha AdamMucha Adam
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
100719 10 315 0.0
Marinčák TomášMarinčák Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110202 11 283 0.0
Proks AlexejProks Alexej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100108 10 267 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100730 10 269 0.0
Megela AdamMegela Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110111 11 249 0.0
Mičko MarekMičko Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110915 11 213 0.0
Pastor ŠimonPastor Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
121114 12 137 0.0
Beniač MatejBeniač Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100329 10 360 0.0
Hnat EliášHnat Eliáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
141001 14 NM 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 08 376 0.0
Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 09 378 0.0
Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080517 08 368 0.0
Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080318 08 405 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 08 350 0.0
Lesňák RomanLesňák Roman
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
091122 09 303 0.0
Steiner MiroslavSteiner Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090912 09 297 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 08 345 0.0
Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
090601 09 313 0.0
Kačír MartinKačír Martin
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
081104 08 296 0.0
Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090801 09 282 0.0
Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 08 367 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100709 10 252 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100914 10 269 0.0
Fodorová LuciaFodorová Lucia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040605 04 274 0.0
Papištová SáraPapištová Sára
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
111130 11 237 0.0
Kuseková TeodoraKuseková Teodora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100421 10 271 0.0
Pitáková AdelaPitáková Adela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
110611 11 281 0.0
Pokorná MiriamPokorná Miriam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110517 11 255 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100624 10 271 0.0
Halušková JúliaHalušková Júlia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110817 11 243 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110130 11 237 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120429 12 208 0.0
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120725 12 197 0.0
Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 11 342 0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
090725 09 367 0.0
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090829 09 384 0.0
Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080422 08 383 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
080415 08 299 0.0
Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 08 333 0.0
Šutá NinaŠutá Nina
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
081130 08 262 0.0
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
080302 08 284 0.0
Sojková WivienSojková Wivien
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090107 09 291 0.0
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090928 09 301 0.0
Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
090915 09 233 0.0
Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 08 362 0.0
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 8.5.2019 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 07.50 0.0
Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 05 08.08 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 08.66 0.0
Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 06.36 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 05 07.33 0.0
Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 07.38 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 05 05.88 0.0
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050302 05 04.97 0.0
Radváková EmaRadváková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 04.63 0.0
Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 09.95 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 08.66 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 11.56 0.0
Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 09.09 0.0
Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 08.42 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 06.88 0.0
Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 06.86 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050816 05 06.34 0.0
Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060210 06 07.10 0.0
Fridmanský DenisFridmanský Denis
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
010721 01 08.38 0.0
Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 04 10.64 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 07 32.79 0.0
Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 40.72 0.0
Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 07 44.42 0.0
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 06 39.55 0.0
Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 06 43.34 0.0
Vasilišin MartinVasilišin Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060407 06 30.86 0.0
Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 07 40.86 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 07 22.26 0.0
Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061009 06 31.58 0.0
Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060619 06 32.50 0.0
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 20.20 0.0
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 07 28.10 0.0
Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070223 07 28.27 0.0
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 06 35.08 0.0
Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060616 06 21.90 0.0
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 06 20.84 0.0
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
070615 07 28.86 0.0
Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 06 29.86 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060914 06 19.66 0.0
Pápištová NoémiPápištová Noémi
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061026 06 18.96 0.0
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070808 07 22.52 0.0
Čižmarová ZoraČižmarová Zora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060802 06 25.07 0.0
Kleščová LuciaKleščová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060511 06 13.42 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071215 07 21.40 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-chlapci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
100920 10 23.50 0.0
Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100506 10 32.92 0.0
Šaradín DušanŠaradín Dušan
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
101121 10 25.54 0.0
Mucha AdamMucha Adam
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
100719 10 18.90 0.0
Marinčák TomášMarinčák Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110202 11 20.45 0.0
Proks AlexejProks Alexej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100108 10 07.60 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100730 10 09.57 0.0
Megela AdamMegela Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110111 11 12.55 0.0
Mičko MarekMičko Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110915 11 09.42 0.0
Pastor ŠimonPastor Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
121114 12 08.83 0.0
Beniač MatejBeniač Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100329 10 29.32 0.0
Hnat EliášHnat Eliáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
141001 14 NM 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 08 28.48 0.0
Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 09 24.65 0.0
Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080517 08 24.65 0.0
Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080318 08 23.16 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 08 17.46 0.0
Lesňák RomanLesňák Roman
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
091122 09 23.45 0.0
Steiner MiroslavSteiner Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090912 09 19.43 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 08 14.42 0.0
Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
090601 09 27.13 0.0
Kačír MartinKačír Martin
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
081104 08 28.23 0.0
Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090801 09 14.90 0.0
Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 08 33.07 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-dievčatá

(st, 8.5.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100709 10 17.17 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100914 10 17.41 0.0
Fodorová LuciaFodorová Lucia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040605 04 16.27 0.0
Papištová SáraPapištová Sára
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
111130 11 11.20 0.0
Kuseková TeodoraKuseková Teodora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100421 10 11.41 0.0
Pitáková AdelaPitáková Adela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
110611 11 11.12 0.0
Pokorná MiriamPokorná Miriam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110517 11 08.53 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100624 10 14.97 0.0
Halušková JúliaHalušková Júlia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110817 11 09.20 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110130 11 08.99 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120429 12 08.45 0.0
Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120725 12 08.66 0.0
Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 11 09.10 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
090725 09 25.30 0.0
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090829 09 14.35 0.0
Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080422 08 13.81 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
080415 08 23.60 0.0
Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 08 13.83 0.0
Šutá NinaŠutá Nina
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
081130 08 17.97 0.0
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
080302 08 14.81 0.0
Sojková WivienSojková Wivien
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090107 09 16.44 0.0
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090928 09 09.92 0.0
Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
090915 09 10.77 0.0
Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 08 30.52 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 8.5.2019 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 16.53 0.0
Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 05 25.75 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 18.22 0.0
Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 14.40 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 05 19.60 0.0
Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 14.80 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 05 12.96 0.0
Radváková EmaRadváková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 09.00 0.0
Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 19.60 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(st, 8.5.2019 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 26.72 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 29.44 0.0
Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 34.80 0.0
Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 20.80 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 17.76 0.0
Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 34.56 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050816 05 17.30 0.0
Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060210 06 12.56 0.0
Fridmanský DenisFridmanský Denis
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
010721 01 10.60 0.0
Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 04 31.31 0.0
Celkom 10 pretekárov