<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

6. ročník o Pohár Slávie TU vo viacbojoch

Košice (8. 5. 2019)

600 m - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:57.04
Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:57.33
Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.56
Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.52
Vateha MatúšVateha Matúš 060110 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:21.64
Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.22
Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.37
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 08:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:03.41
Gburová DašaGburová Daša 061009 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:14.81
Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:04.51
Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:07.61
Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:17.46
Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:18.83
Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:23.83
Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.81
Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:11.04
Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:23.95
Valková KatarínaValková Katarína 061129 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:44.80
Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:16.96
Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:12.25
Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:27.06
Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:17.41
Kleščová LuciaKleščová Lucia 060511 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:52.99
Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.90
Celkom 17 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.95
2 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:13.13
3 Steiner MiroslavSteiner Miroslav 090912 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:13.39
4 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:13.50
5 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.59
6 Lesňák RomanLesňák Roman 091122 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:16.58
7 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:19.16
8 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:25.82
9 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:28.26
10 Bobrík MatejBobrík Matej 090601 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2:32.96
11 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:39.34
12 Kačír MartinKačír Martin 081104 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:42.39
Celkom 12 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:20.50
Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:14.13
Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:22.15
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:11.27
Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:25.59
Šutá NinaŠutá Nina 081130 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3:15.19
Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 080302 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2:32.63
Sojková WivienSojková Wivien 090107 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:09.92
Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 090928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:35.34
Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2:47.30
Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:15.58
Celkom 11 pretekárov