<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá okresu Nitra základných škôl v atletike jednotlivci.

Nitra (20. 5. 2019)

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (po, 20.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 ZŠ Benková 34 NitraZŠ Benková 34 Nitra 4 39.07
2 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 ZS JelenecZS Jelenec 5 39.59
3 Seko JakubSeko Jakub 030924 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 3 41.55
4 Kopček JakubKopček Jakub 031006 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 6 42.16
5 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 46.64
6 Toman TomášToman Tomáš 050519 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 7 54.06
7 Lidik MatejLidik Matej 030910 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 2 56.72
8 Tábi ErichTábi Erich 070604 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 1 59.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 20.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuska BrankoFuska Branko 041213 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 6 41.19
2 Krajmer OliverKrajmer Oliver 040919 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 7 44.15
3 Nádaždi MatúšNádaždi Matúš 040222 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 8 45.88
4 Guzmický MarkoGuzmický Marko 040503 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 2 46.02
5 Ferus NikolasFerus Nikolas 050311 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 5 48.30
6 Melíšek MarkoMelíšek Marko 040903 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 1 49.53
7 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 51.09
8 Červenka MartinČervenka Martin 051209 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 4 52.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 20.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartko JozefBartko Jozef 040803 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 4 42.14
2 Kmeťo SlavomírKmeťo Slavomír 041114 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 7 44.82
3 Kéry FilipKéry Filip 041217 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 2 49.18
4 Biely PeterBiely Peter 040727 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 5 50.46
5 Levický LeonardLevický Leonard 050714 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 1 50.54
6 Cingel MatejCingel Matej 050907 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 3 53.52
7 Nergeš BorisNergeš Boris 050930 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 8 56.68
8 Hrubovčák JakubHrubovčák Jakub 050825 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 6 57.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 20.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lopúch AdamLopúch Adam 031011 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 6 41.30
2 Novák ErikNovák Erik 040403 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 43.02
3 Hrončok LukášHrončok Lukáš 051118 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 3 45.72
4 Pinkava SimonPinkava Simon 040412 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 7 47.20
5 Dávid OliverDávid Oliver 040420 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 5 51.91
6 Zaťko JozefZaťko Jozef 050515 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 8 54.27
7 Biely DávidBiely Dávid 050312 ZS JelenecZS Jelenec 4 56.53
Wagner MaximiliánWagner Maximilián 040317 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (po, 20.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šášik JakubŠášik Jakub 031118 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 7 41.00
2 Velčický MartinVelčický Martin 031221 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 8 42.16
3 Domasta DavidDomasta David 030916 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 4 42.68
4 Guth RóbertGuth Róbert 030703 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 5 43.36
5 Sabo MarekSabo Marek 030730 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 2 44.38
6 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 6 44.56
7 Vanko MarekVanko Marek 040914 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 1 49.41
8 Mokráš NikolasMokráš Nikolas 060320 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 3 59.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (po, 20.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wachal MarekWachal Marek 031012 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 1 44.06
2 Tomanička RichardTomanička Richard 040612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 48.12
3 Vereš PeterVereš Peter 040529 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 7 49.66
4 Majba JakubMajba Jakub 061210 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 4 50.26
5 Mareček MarkoMareček Marko 061031 ZŠ s Ms nove Sady176ZŠ s Ms nove Sady176 5 54.80
6 Rác PeterRác Peter 060322 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 6 57.43
7 Polakovič ŠimonPolakovič Šimon 070804 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 3 59.99
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 ZŠ Benková 34 NitraZŠ Benková 34 Nitra 4 39.07
2 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 ZS JelenecZS Jelenec 5 39.59
3 Šášik JakubŠášik Jakub 031118 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 7 41.00
4 Fuska BrankoFuska Branko 041213 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 6 41.19
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031011 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 6 41.30
6 Seko JakubSeko Jakub 030924 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 3 41.55
7 Bartko JozefBartko Jozef 040803 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 4 42.14
8 Kopček JakubKopček Jakub 031006 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 6 42.16
8 Velčický MartinVelčický Martin 031221 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 8 42.16
10 Domasta DavidDomasta David 030916 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 4 42.68
11 Novák ErikNovák Erik 040403 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 43.02
12 Guth RóbertGuth Róbert 030703 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 5 43.36
13 Wachal MarekWachal Marek 031012 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 1 44.06
14 Krajmer OliverKrajmer Oliver 040919 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 7 44.15
15 Sabo MarekSabo Marek 030730 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 2 44.38
16 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 6 44.56
17 Kmeťo SlavomírKmeťo Slavomír 041114 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 7 44.82
18 Hrončok LukášHrončok Lukáš 051118 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 3 45.72
19 Nádaždi MatúšNádaždi Matúš 040222 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 8 45.88
20 Guzmický MarkoGuzmický Marko 040503 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 2 46.02
21 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 46.64
22 Pinkava SimonPinkava Simon 040412 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 7 47.20
23 Tomanička RichardTomanička Richard 040612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 48.12
24 Ferus NikolasFerus Nikolas 050311 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 5 48.30
25 Kéry FilipKéry Filip 041217 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 2 49.18
26 Vanko MarekVanko Marek 040914 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 1 49.41
27 Melíšek MarkoMelíšek Marko 040903 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 1 49.53
28 Vereš PeterVereš Peter 040529 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 7 49.66
29 Majba JakubMajba Jakub 061210 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 4 50.26
30 Biely PeterBiely Peter 040727 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 5 50.46
31 Levický LeonardLevický Leonard 050714 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 1 50.54
32 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 51.09
33 Dávid OliverDávid Oliver 040420 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 5 51.91
34 Červenka MartinČervenka Martin 051209 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 4 52.94
35 Cingel MatejCingel Matej 050907 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 3 53.52
36 Toman TomášToman Tomáš 050519 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 7 54.06
37 Zaťko JozefZaťko Jozef 050515 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 8 54.27
38 Mareček MarkoMareček Marko 061031 ZŠ s Ms nove Sady176ZŠ s Ms nove Sady176 5 54.80
39 Biely DávidBiely Dávid 050312 ZS JelenecZS Jelenec 4 56.53
40 Nergeš BorisNergeš Boris 050930 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 8 56.68
41 Lidik MatejLidik Matej 030910 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 2 56.72
42 Hrubovčák JakubHrubovčák Jakub 050825 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 6 57.22
43 Rác PeterRác Peter 060322 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 6 57.43
44 Tábi ErichTábi Erich 070604 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 1 59.45
45 Mokráš NikolasMokráš Nikolas 060320 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 3 59.59
46 Polakovič ŠimonPolakovič Šimon 070804 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 3 59.99
Wagner MaximiliánWagner Maximilián 040317 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 1 DNS

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (po, 20.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 47.69
2 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 48.39
3 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 52.56
4 Kasanová TeréziaKasanová Terézia 040212 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 2 52.90
5 Niňajová SabinaNiňajová Sabina 041118 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 7 59.54
6 Rieglová AdelaRieglová Adela 050421 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 4 1:01.76
7 Fuskova DanielaFuskova Daniela 060329 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 6 1:11.47
Šrankova TimeaŠrankova Timea 051123 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 20.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 3 47.98
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 030823 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 4 48.92
3 Demová NatáliaDemová Natália 040117 ZS JelenecZS Jelenec 5 49.92
4 Sykorová NatáliaSykorová Natália 060814 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 1 51.28
5 Szabóová CyntiaSzabóová Cyntia 040429 ZS JelenecZS Jelenec 8 52.78
6 Chrenova ViktóriaChrenova Viktória 030907 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 6 54.74
7 Niňajová SaraNiňajová Sara 041118 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 7 1:03.17
8 Jalakšová MichaelaJalakšová Michaela 050221 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 1:06.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 20.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 5 44.51
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 2 45.71
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 7 51.45
4 Čepilekova EMAČepilekova EMA 060726 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 3 54.46
5 Benďakova DanielaBenďakova Daniela 041206 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 56.62
6 Kóňová NikolaKóňová Nikola 060414 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 1 57.78
7 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 ZŠ sv.Marka NitraZŠ sv.Marka Nitra 8 58.68
8 Danková LenkaDanková Lenka 031014 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 6 1:03.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 20.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farkašová ElaFarkašová Ela 050123 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 5 52.44
2 Tóthová VanesaTóthová Vanesa 051122 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 1 52.78
3 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050214 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 2 52.84
4 Jantošková EmaJantošková Ema 050326 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 3 55.04
5 Ardonová SarahArdonová Sarah 041001 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 4 55.50
6 Kováčová LuciaKováčová Lucia 040920 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 7 57.36
7 Kolenčíková NinaKolenčíková Nina 050614 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 6 59.68
8 Zabáková NatáliaZabáková Natália 041206 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 8 1:05.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (po, 20.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 1 49.03
2 Katarína VojtekováKatarína Vojteková 060510 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 3 56.65
3 Mináriková BibianaMináriková Bibiana 041022 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 6 57.13
4 Ságová ViktóriaSágová Viktória 040627 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 2 57.35
5 Záhorská StanislavaZáhorská Stanislava 050923 ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou 8 58.23
6 Chrzaszczová SandraChrzaszczová Sandra 060127 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 5 59.51
7 Horvathova LenkaHorvathova Lenka 050222 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 1:01.31
8 Srňáneková LeaSrňáneková Lea 070125 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 7 1:03.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (po, 20.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 5 49.23
2 De Nadai GiuliaDe Nadai Giulia 081108 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 4 1:06.14
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 5 44.51
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 2 45.71
3 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 47.69
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 3 47.98
5 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 48.39
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 030823 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 4 48.92
7 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 1 49.03
8 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 5 49.23
9 Demová NatáliaDemová Natália 040117 ZS JelenecZS Jelenec 5 49.92
10 Sykorová NatáliaSykorová Natália 060814 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 1 51.28
11 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 7 51.45
12 Farkašová ElaFarkašová Ela 050123 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 5 52.44
13 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 52.56
14 Szabóová CyntiaSzabóová Cyntia 040429 ZS JelenecZS Jelenec 8 52.78
14 Tóthová VanesaTóthová Vanesa 051122 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 1 52.78
16 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050214 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 2 52.84
17 Kasanová TeréziaKasanová Terézia 040212 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 2 52.90
18 Čepilekova EMAČepilekova EMA 060726 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 3 54.46
19 Chrenova ViktóriaChrenova Viktória 030907 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 6 54.74
20 Jantošková EmaJantošková Ema 050326 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 3 55.04
21 Ardonová SarahArdonová Sarah 041001 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 4 55.50
22 Benďakova DanielaBenďakova Daniela 041206 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 56.62
23 Katarína VojtekováKatarína Vojteková 060510 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 3 56.65
24 Mináriková BibianaMináriková Bibiana 041022 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 6 57.13
25 Ságová ViktóriaSágová Viktória 040627 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 2 57.35
26 Kováčová LuciaKováčová Lucia 040920 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 7 57.36
27 Kóňová NikolaKóňová Nikola 060414 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 1 57.78
28 Záhorská StanislavaZáhorská Stanislava 050923 ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou 8 58.23
29 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 ZŠ sv.Marka NitraZŠ sv.Marka Nitra 8 58.68
30 Chrzaszczová SandraChrzaszczová Sandra 060127 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 5 59.51
31 Niňajová SabinaNiňajová Sabina 041118 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 7 59.54
32 Kolenčíková NinaKolenčíková Nina 050614 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 6 59.68
33 Horvathova LenkaHorvathova Lenka 050222 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 1:01.31
34 Rieglová AdelaRieglová Adela 050421 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 4 1:01.76
35 Srňáneková LeaSrňáneková Lea 070125 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 7 1:03.07
36 Niňajová SaraNiňajová Sara 041118 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 7 1:03.17
37 Danková LenkaDanková Lenka 031014 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 6 1:03.22
38 Zabáková NatáliaZabáková Natália 041206 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 8 1:05.77
39 De Nadai GiuliaDe Nadai Giulia 081108 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 4 1:06.14
40 Jalakšová MichaelaJalakšová Michaela 050221 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 1:06.59
41 Fuskova DanielaFuskova Daniela 060329 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 6 1:11.47
Šrankova TimeaŠrankova Timea 051123 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 1 DNS