<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá okresu Nitra základných škôl v atletike jednotlivci.

Nitra (20. 5. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(po, 20.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 52 526 0.0
2 Holeš TomášHoleš Tomáš
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
03 03 16 523 0.0
3 Vojtela FilipVojtela Filip
ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba...
04 04 51 490 0.0
4 Hrádel AdriánHrádel Adrián
ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba...
03 03 50 490 0.0
5 Sárközy AndrejSárközy Andrej
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
03 03 38 480 0.0
6 Kožík AdamKožík Adam
Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra
04 04 23 475 0.0
7 Fuska PeterFuska Peter
SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened...
03 03 11 471 0.0
8 Repko JánRepko Ján
ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra
05 05 36 465 0.0
9 Laca JakubLaca Jakub
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
06 06 26 463 0.0
10 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
04 04 19 462 0.0
11 Pástor SamuelPástor Samuel
ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra
06 06 33 457 0.0
12 Novotný FilipNovotný Filip
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
05 05 32 456 0.0
13 Stümpel OliverStümpel Oliver
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
03 03 40 454 0.0
14 Uhrin MartinUhrin Martin
ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce
03 03 43 446 0.0
15 Gaži LukášGaži Lukáš
SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened...
04 04 12 443 0.0
16 Lászlo FilipLászlo Filip
ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce
03 03 27 440 0.0
17 Golier PatrikGolier Patrik
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
05 05 14 436 0.0
18 Pindiak AdamPindiak Adam
ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra
04 04 35 432 0.0
19= Krvavý MichalKrvavý Michal
ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce
03 03 25 430 0.0
19= Svoreň JakubSvoreň Jakub
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
03 03 41 430 0.0
21 Králik FilipKrálik Filip
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
04 04 24 429 0.0
22 Benčík LukášBenčík Lukáš
ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce
05 05 4 427 0.0
23 Salomon TobiasSalomon Tobias
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
04 04 37 423 0.0
24 Haspra DominikHaspra Dominik
Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra
04 04 15 420 0.0
25 Stránsky RenéStránsky René
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
04 04 39 413 0.0
26 Lehocký ŠimonLehocký Šimon
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
06 06 29 412 0.0
27 Wagner MaximiliánWagner Maximilián
Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra
04 04 44 410 0.0
28 Matulník BranislavMatulník Branislav
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
05 05 30 406 0.0
29 Lauro MariánLauro Marián
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
05 05 28 400 0.0
30 Búc SamuelBúc Samuel
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
05 05 9 396 0.0
31 Berec MichalBerec Michal
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
06 06 5 392 0.0
32 Bača MatúšBača Matúš
ZS JelenecZS Jelenec
04 04 2 390 0.0
33 Šišmiš DominikŠišmiš Dominik
ZŠ VinodolZŠ Vinodol
03 03 42 384 0.0
34 Červenka MartinČervenka Martin
ZŠ VinodolZŠ Vinodol
05 05 10 383 0.0
35 Kováčik AdamKováčik Adam
ZŠ Veľké ZálužieZŠ Veľké Zálužie
04 04 22 382 0.0
36 Ackermann AlexAckermann Alex
ZS JelenecZS Jelenec
05 05 1 374 0.0
37 Janás MatúšJanás Matúš
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
05 05 18 371 0.0
38 Mokráš NikolasMokráš Nikolas
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
06 06 31 360 0.0
39 Kmeťo SlavomírKmeťo Slavomír
ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
04 04 20 358 0.0
40 Bielik MatúšBielik Matúš
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
03 03 6 355 0.0
41 Kochan AndrejKochan Andrej
ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor
05 05 21 332 0.0
42 Poliak MatejPoliak Matej
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
07 07 46 330 0.0
43 Biely DávidBiely Dávid
ZS JelenecZS Jelenec
05 05 7 320 0.0
44 Brath MaximiliánBrath Maximilián
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
04 04 8 292 0.0
Pavčír DávidPavčír Dávid
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
04 04 34 DNS 0.0
Hupka FilipHupka Filip
ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce
04 04 17 DNS 0.0
Blaškovič PeterBlaškovič Peter
ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba...
05 05 49 DNS 0.0
Vereš ŠimonVereš Šimon
ZŠ Benková 34 NitraZŠ Benková 34 Nitra
04 04 48 DNS 0.0
Šafár SamuelŠafár Samuel
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
07 07 45 DNS 0.0
Barkóci SamuelBarkóci Samuel
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
03 03 3 DNS 0.0
Godár JakubGodár Jakub
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
04 04 13 DNS 0.0
Toman TomášToman Tomáš
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
05 05 47 DNS 0.0
Celkom 52 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 44 442 0.0
2 Záborská DianaZáborská Diana
Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra
05 05 38 428 0.0
3 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 43 413 0.0
4 Mesarosová KarolínaMesarosová Karolína
ZŠ sv.Marka NitraZŠ sv.Marka Nitra
04 04 23 412 0.0
5 Kováčová EmmaKováčová Emma
ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra
05 05 15 407 0.0
6 Michalčíková RomanaMichalčíková Romana
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
08 08 24 401 0.0
7 Križanovičová EmaKrižanovičová Ema
ZŠ Veľké ZálužieZŠ Veľké Zálužie
03 03 17 400 0.0
8 Šrankova TimeaŠrankova Timea
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
05 05 34 396 0.0
9 Šimová VivianaŠimová Viviana
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
07 07 32 392 0.0
10 Čerenková NellaČerenková Nella
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
08 08 4 368 0.0
11 Gavorová TeréziaGavorová Terézia
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
04 04 9 361 0.0
12 Juhásová EmaJuhásová Ema
ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou
07 07 10 355 0.0
13 Kunová DianaKunová Diana
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
06 06 20 354 0.0
14 Roháčová JanaRoháčová Jana
ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
05 05 27 350 0.0
15 Brathová ZuzanaBrathová Zuzana
ZS JelenecZS Jelenec
03 03 3 342 0.0
16 Šillerová TerezaŠillerová Tereza
ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra
06 06 31 340 0.0
17 Pápayová HanaPápayová Hana
ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba...
03 03 42 338 0.0
18 Rothmeierová DanielaRothmeierová Daniela
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
05 05 28 336 0.0
19 Frajková TamaraFrajková Tamara
ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
04 04 8 334 0.0
20 Černa MelánieČerna Melánie
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
07 07 5 333 0.0
21 Denková DominikaDenková Dominika
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
07 07 6 328 0.0
22 Tomíková SáraTomíková Sára
ZS JelenecZS Jelenec
03 03 36 327 0.0
23 Sykorová NatáliaSykorová Natália
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
06 06 30 324 0.0
24 Matluchova DominikaMatluchova Dominika
ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1
06 06 22 320 0.0
25 Kurucová KristínaKurucová Kristína
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
04 04 21 317 0.0
26 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
05 05 33 312 0.0
27 Štefkovičová SabínaŠtefkovičová Sabína
ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou
03 03 35 310 0.0
28 Kajabová KlaudiaKajabová Klaudia
ZS JelenecZS Jelenec
05 05 12 308 0.0
29 Vajdová JúliaVajdová Júlia
ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce
05 05 37 306 0.0
30 Juríková PaulaJuríková Paula
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
05 05 11 302 0.0
31 Zohdi SáraZohdi Sára
ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra
06 06 40 301 0.0
32 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra
04 04 26 292 0.0
33 Raczká IvanaRaczká Ivana
ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1
06 06 25 289 0.0
34 Kubikova ViktoriaKubikova Viktoria
ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176
07 07 18 287 0.0
35 Srňáneková LeaSrňáneková Lea
ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor
07 07 29 286 0.0
36 Kuklová RebekaKuklová Rebeka
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
06 06 19 283 0.0
37 Kolenčíková NinaKolenčíková Nina
ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba...
05 05 41 282 0.0
38= Konigová EmaKonigová Ema
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
05 05 14 269 0.0
38= Kovárová SofiaKovárová Sofia
ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor
07 07 16 269 0.0
40 Angermayerová AdrianaAngermayerová Adriana
ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce
04 04 1 262 0.0
41 Kondelová NatáliaKondelová Natália
ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor
05 05 13 231 0.0
Balážová KristínaBalážová Kristína
ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce
05 05 2 DNS 0.0
Záhorská PetraZáhorská Petra
ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou
05 05 39 DNS 0.0
Fintová MichaelaFintová Michaela
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
03 03 7 DNS 0.0
Celkom 44 pretekárov