<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá okresu Nitra základných škôl v atletike jednotlivci.

Nitra (20. 5. 2019)

800 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (po, 20.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 35 2:27.88
2 Salah Mehager Hana MariaSalah Mehager Hana Maria 06 06 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 25 2:40.23
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 32 2:55.00
4 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 26 3:08.66
5 Tóthová VanesaTóthová Vanesa 05 05 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 31 3:10.91
6 Zubková EmaZubková Ema 03 03 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 36 3:12.23
7 Záhorská StanislavaZáhorská Stanislava 04 04 ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou 34 3:22.33
8 Zabáková NatáliaZabáková Natália 04 04 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 33 3:40.88
9 Tkáčiková BibianaTkáčiková Bibiana 06 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 28 3:41.60
10 Ságová ViktóriaSágová Viktória 04 04 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 24 3:45.57
11 Ťažká EmaŤažká Ema 06 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 27 4:07.64
Tomíková SáraTomíková Sára 03 03 ZS JelenecZS Jelenec 29 DNS
Tomková VandaTomková Vanda 04 04 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 30 DNS
Celkom 13 pretekárov
Dorastenky 02 (po, 20.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 6 2:49.02
2 Jantošková EmaJantošková Ema 05 05 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 11 3:01.62
3 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:07.79
4 De Nadai GiuliaDe Nadai Giulia 08 08 Základná škola, Lehota 144Základná škola, Lehota 144 7 3:15.67
5 Karin ČerničkováKarin Černičková 04 04 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 1 3:17.05
6 Benďakova DanielaBenďakova Daniela 04 04 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 5 3:18.85
7 Chrzaszczová SandraChrzaszczová Sandra 06 06 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 9 3:19.51
8 Gavorová TeréziaGavorová Terézia 04 04 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 8 3:22.89
9 Hollá AlexandraHollá Alexandra 05 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 2 3:23.57
10 Jalakšová MichaelaJalakšová Michaela 05 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 10 3:27.06
11 Bahelkova KarinBahelkova Karin 06 06 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 3:55.33
Celkom 11 pretekárov
Dorastenky 03 (po, 20.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 19 2:35.92
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 23 2:39.96
3 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:43.00
4 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 12 2:59.17
5 Kajabová KlaudiaKajabová Klaudia 05 05 ZS JelenecZS Jelenec 13 3:17.96
6 Kováčová LuciaKováčová Lucia 04 04 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 17 3:19.82
7 Kissova PetraKissova Petra 05 05 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 15 3:20.90
8 Madová EmaMadová Ema 03 03 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 21 3:23.40
9 Karáčová SabínaKaráčová Sabína 04 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 14 3:23.72
10 Luková IvoneLuková Ivone 06 06 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 20 3:52.68
11 Kuterková MonikaKuterková Monika 04 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 18 3:58.91
12 Koprdová LauraKoprdová Laura 07 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 16 4:01.47
Celkom 12 pretekárov