<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá okresu Nitra základných škôl v atletike jednotlivci.

Nitra (20. 5. 2019)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 ZŠ Benková 34 NitraZŠ Benková 34 Nitra 4 07.49
2 Svoreň JakubSvoreň Jakub 031207 03 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 5 07.72
3 Muller PatrikMuller Patrik 040409 04 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 3 07.91
4 Čápek MárioČápek Mário 040307 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.25
5 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.57
6 Pindes MatúšPindes Matúš 040127 04 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 7 09.21
7 Javorský SamuelJavorský Samuel 050130 05 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 8 09.54
Benko BenjamínBenko Benjamín 070312 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 1 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 ZS JelenecZS Jelenec 7 07.98
2 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 1 08.17
3 Bielik MatúšBielik Matúš 050323 05 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 3 08.70
4 Molnár DominikMolnár Dominik 031010 03 ZS JelenecZS Jelenec 6 08.98
5 Ackermann AlexAckermann Alex 050806 05 ZS JelenecZS Jelenec 4 09.06
6 Murko AlexanderMurko Alexander 051127 05 ZS JelenecZS Jelenec 2 09.18
7 Šišmiš DominikŠišmiš Dominik 030804 03 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 8 09.30
8 Barkóci SamuelBarkóci Samuel 031111 03 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 5 09.82
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lopúch AdamLopúch Adam 031011 03 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 7 07.98
2 Sárközy AndrejSárközy Andrej 031001 03 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 1 08.32
3 Uhrin MartinUhrin Martin 031121 03 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 8 08.48
4 Beličin SamuelBeličin Samuel 040806 04 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 5 08.84
5 Lehocký LukášLehocký Lukáš 031229 03 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 09.05
6 Lehocký ŠimonLehocký Šimon 060315 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 6 09.29
7 Bača MatúšBača Matúš 040831 04 ZS JelenecZS Jelenec 4 09.37
8 Brath MaximiliánBrath Maximilián 041121 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 3 10.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuska BrankoFuska Branko 041213 04 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 4 08.21
2 Lehoťák MárioLehoťák Mário 031015 03 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 7 08.28
3 Virág MarkoVirág Marko 050501 05 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 8 08.34
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 1 08.44
5 Jamriška MatúšJamriška Matúš 031013 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 3 08.48
6 Kožík AdamKožík Adam 041129 04 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 6 08.62
7 Krajmer OliverKrajmer Oliver 040919 04 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 2 08.65
MS Fuska PeterFuska Peter 031120 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 5 08.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhorák Ján SebastiánZáhorák Ján Sebastián 041215 04 ZŠ Veľké ZálužieZŠ Veľké Zálužie 8 08.43
2 Hačko BenjamínHačko Benjamín 050325 05 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 5 08.65
3 Sasko SamuelSasko Samuel 040320 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 1 08.69
4 Levický LeonardLevický Leonard 050714 05 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 3 08.99
5 Nergeš BorisNergeš Boris 050930 05 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 6 09.03
6 Raček MartinRaček Martin 050531 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 7 09.83
7 Cingel MatejCingel Matej 050907 05 Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176 4 09.84
Pavčír DávidPavčír Dávid 040225 04 Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wachal MarekWachal Marek 031012 03 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 8 08.33
2 Domasta DavidDomasta David 030916 03 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 4 08.43
3 Hrončok LukášHrončok Lukáš 051118 05 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 3 08.55
4 Gaži LukášGaži Lukáš 041103 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 5 08.75
5 Matulnik BranislavMatulnik Branislav 190516 19 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 6 09.29
6 Šálka Lucas AndreŠálka Lucas Andre 050830 05 Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176 1 09.57
7 Pauko JurajPauko Juraj 040610 04 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 2 09.77
8 Ryšavý NicolasRyšavý Nicolas 041202 04 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 7 10.23
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (po, 20.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Majba JakubMajba Jakub 061210 06 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 5 09.10
1= Tomanička RichardTomanička Richard 040612 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.10
3 Lakatoš NorbertLakatoš Norbert 060428 06 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 4 09.90
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 ZŠ Benková 34 NitraZŠ Benková 34 Nitra 4 07.49
2 Svoreň JakubSvoreň Jakub 031207 03 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 5 07.72
3 Muller PatrikMuller Patrik 040409 04 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 3 07.91
4 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 ZS JelenecZS Jelenec 7 07.98
4 Lopúch AdamLopúch Adam 031011 03 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 7 07.98
6 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 1 08.17
7 Fuska BrankoFuska Branko 041213 04 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 4 08.21
8 Čápek MárioČápek Mário 040307 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.25
9 Lehoťák MárioLehoťák Mário 031015 03 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 7 08.28
10 Sárközy AndrejSárközy Andrej 031001 03 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 1 08.32
11 Wachal MarekWachal Marek 031012 03 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 8 08.33
12 Virág MarkoVirág Marko 050501 05 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 8 08.34
13 Záhorák Ján SebastiánZáhorák Ján Sebastián 041215 04 ZŠ Veľké ZálužieZŠ Veľké Zálužie 8 08.43
13 Domasta DavidDomasta David 030916 03 ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra 4 08.43
15 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 1 08.44
16 Uhrin MartinUhrin Martin 031121 03 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 8 08.48
16 Jamriška MatúšJamriška Matúš 031013 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 3 08.48
18 Hrončok LukášHrončok Lukáš 051118 05 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 3 08.55
19 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.57
20 Kožík AdamKožík Adam 041129 04 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 6 08.62
21 Krajmer OliverKrajmer Oliver 040919 04 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 2 08.65
21 Hačko BenjamínHačko Benjamín 050325 05 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 5 08.65
23 Sasko SamuelSasko Samuel 040320 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 1 08.69
24 Bielik MatúšBielik Matúš 050323 05 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 3 08.70
25 Fuska PeterFuska Peter 031120 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 5 08.72
26 Gaži LukášGaži Lukáš 041103 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a BenediktaSKŠ, ZŠ sv. Svorada a Bened... 5 08.75
27 Beličin SamuelBeličin Samuel 040806 04 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 5 08.84
28 Molnár DominikMolnár Dominik 031010 03 ZS JelenecZS Jelenec 6 08.98
29 Levický LeonardLevický Leonard 050714 05 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 3 08.99
30 Nergeš BorisNergeš Boris 050930 05 ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce 6 09.03
31 Lehocký LukášLehocký Lukáš 031229 03 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 09.05
32 Ackermann AlexAckermann Alex 050806 05 ZS JelenecZS Jelenec 4 09.06
33 Majba JakubMajba Jakub 061210 06 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 5 09.10
33 Tomanička RichardTomanička Richard 040612 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.10
35 Murko AlexanderMurko Alexander 051127 05 ZS JelenecZS Jelenec 2 09.18
36 Pindes MatúšPindes Matúš 040127 04 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 7 09.21
37 Lehocký ŠimonLehocký Šimon 060315 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 6 09.29
37 Matulnik BranislavMatulnik Branislav 190516 19 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 6 09.29
39 Šišmiš DominikŠišmiš Dominik 030804 03 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 8 09.30
40 Bača MatúšBača Matúš 040831 04 ZS JelenecZS Jelenec 4 09.37
41 Javorský SamuelJavorský Samuel 050130 05 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 8 09.54
42 Šálka Lucas AndreŠálka Lucas Andre 050830 05 Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176 1 09.57
43 Pauko JurajPauko Juraj 040610 04 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 2 09.77
44 Barkóci SamuelBarkóci Samuel 031111 03 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 5 09.82
45 Raček MartinRaček Martin 050531 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 7 09.83
46 Cingel MatejCingel Matej 050907 05 Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176 4 09.84
47 Lakatoš NorbertLakatoš Norbert 060428 06 ZŠ VinodolZŠ Vinodol 4 09.90
48 Ryšavý NicolasRyšavý Nicolas 041202 04 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 7 10.23
49 Brath MaximiliánBrath Maximilián 041121 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 3 10.44
Benko BenjamínBenko Benjamín 070312 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 1 DQ
Pavčír DávidPavčír Dávid 040225 04 Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176 2 DNS

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.50
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 7 08.83
MS Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.05
4 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.51
5 Brathová ZuzanaBrathová Zuzana 031215 03 ZS JelenecZS Jelenec 2 09.81
6 Chrenova ViktóriaChrenova Viktória 030907 03 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 1 09.82
7 Blaškovičová ZuzanaBlaškovičová Zuzana 050425 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 6 10.17
8 Raczká IvanaRaczká Ivana 060814 06 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 8 10.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050508 05 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 6 08.62
2 Demová NatáliaDemová Natália 040117 04 ZS JelenecZS Jelenec 4 09.33
3 Konigová EmaKonigová Ema 050504 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 3 09.36
4 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 7 09.70
5 Zohdi SáraZohdi Sára 060511 06 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 8 09.71
6 Šillerová TerezaŠillerová Tereza 060512 06 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 2 10.88
7 Tkáčiková BibianaTkáčiková Bibiana 060711 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 1 11.00
Fazekašová EmaFazekašová Ema 031117 03 ZS JelenecZS Jelenec 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 050526 05 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 8 08.76
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 4 08.87
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 3 09.26
4 Nagyová AndreaNagyová Andrea 030828 03 ZŠ sv.Marka NitraZŠ sv.Marka Nitra 7 09.71
5 Kasanová TeréziaKasanová Terézia 040212 04 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 5 09.72
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050214 05 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 6 09.97
7 Vajdová JúliaVajdová Júlia 050915 05 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 1 11.05
Králiková SilviaKráliková Silvia 070403 07 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farkašová ElaFarkašová Ela 050123 05 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 5 09.64
2 Kondelová NatáliaKondelová Natália 051229 05 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 6 09.78
3 Bucorova SaraBucorova Sara 041111 04 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 09.96
4 Šabíková LíviaŠabíková Lívia 041219 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 8 10.08
5 Luleiová LuciaLuleiová Lucia 041118 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 7 10.28
6 Kovárová SofiaKovárová Sofia 070226 07 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 2 10.32
7 Horvatova LenkaHorvatova Lenka 050222 05 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 3 11.01
8 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040912 04 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 1 11.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 4 09.27
2 Čepileková EmaČepileková Ema 060726 06 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 5 09.78
3 Juhásová EmaJuhásová Ema 070120 07 ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou 2 10.11
4 Kubikova ViktóriaKubikova Viktória 070402 07 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 1 10.63
5= Koprdová LauraKoprdová Laura 070307 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 7 10.97
5= Godárová EmaGodárová Ema 070207 07 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 6 10.97
7 Denková DominikaDenková Dominika 070918 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 3 11.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060510 06 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 8 10.46
2 Michalčíková RomanaMichalčíková Romana 080207 08 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 4 10.56
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.50
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050508 05 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 6 08.62
3 Záborská DianaZáborská Diana 050526 05 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 8 08.76
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 7 08.83
5 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 4 08.87
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.05
7 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 05 ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže 3 09.26
8 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 4 09.27
9 Demová NatáliaDemová Natália 040117 04 ZS JelenecZS Jelenec 4 09.33
10 Konigová EmaKonigová Ema 050504 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 3 09.36
11 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.51
12 Farkašová ElaFarkašová Ela 050123 05 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 5 09.64
13 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 03 ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra 7 09.70
14 Zohdi SáraZohdi Sára 060511 06 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 8 09.71
14 Nagyová AndreaNagyová Andrea 030828 03 ZŠ sv.Marka NitraZŠ sv.Marka Nitra 7 09.71
16 Kasanová TeréziaKasanová Terézia 040212 04 ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR 5 09.72
17 Kondelová NatáliaKondelová Natália 051229 05 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 6 09.78
17 Čepileková EmaČepileková Ema 060726 06 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 5 09.78
19 Brathová ZuzanaBrathová Zuzana 031215 03 ZS JelenecZS Jelenec 2 09.81
20 Chrenova ViktóriaChrenova Viktória 030907 03 ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce 1 09.82
21 Bucorova SaraBucorova Sara 041111 04 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 4 09.96
22 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050214 05 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 6 09.97
23 Šabíková LíviaŠabíková Lívia 041219 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 8 10.08
24 Juhásová EmaJuhásová Ema 070120 07 ZŠ Nová Ves nad ŽitavouZŠ Nová Ves nad Žitavou 2 10.11
25 Blaškovičová ZuzanaBlaškovičová Zuzana 050425 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197ZŠ Cabaj - Čápor, časť Caba... 6 10.17
26 Luleiová LuciaLuleiová Lucia 041118 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 VrábleZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble 7 10.28
27 Kovárová SofiaKovárová Sofia 070226 07 ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor 2 10.32
28 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060510 06 Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra 8 10.46
29 Michalčíková RomanaMichalčíková Romana 080207 08 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 4 10.56
30 Raczká IvanaRaczká Ivana 060814 06 ZŠ Škultétyho 1ZŠ Škultétyho 1 8 10.61
31 Kubikova ViktóriaKubikova Viktória 070402 07 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 1 10.63
32 Šillerová TerezaŠillerová Tereza 060512 06 ZŠ kráľa Svätopluka NitraZŠ kráľa Svätopluka Nitra 2 10.88
33 Koprdová LauraKoprdová Laura 070307 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 7 10.97
33 Godárová EmaGodárová Ema 070207 07 ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce 6 10.97
35 Tkáčiková BibianaTkáčiková Bibiana 060711 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 1 11.00
36 Horvatova LenkaHorvatova Lenka 050222 05 ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176 3 11.01
37 Vajdová JúliaVajdová Júlia 050915 05 ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce 1 11.05
38 Denková DominikaDenková Dominika 070918 07 Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra 3 11.21
39 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040912 04 Gymnázium Párovská 1, NitraGymnázium Párovská 1, Nitra 1 11.41
Fazekašová EmaFazekašová Ema 031117 03 ZS JelenecZS Jelenec 5 DNS
Králiková SilviaKráliková Silvia 070403 07 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka... 2 DNS