<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá okresu Nitra základných škôl v atletike jednotlivci.

Nitra (20. 5. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(po, 20.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Šášik JakubŠášik Jakub
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
03 03 29 174
2 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 15 160
3 Velčický MartinVelčický Martin
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
03 03 31 160
4= Lászlo FilipLászlo Filip
ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce
03 03 22 150
4= Kapustík OndrejKapustík Ondrej
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
04 04 16 150
4= Kožík AdamKožík Adam
Gymnázium, Golianova 68, NitraGymnázium, Golianova 68, Nitra
04 04 17 150
7= Čaládi SamuelČaládi Samuel
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
03 03 9 145
7= Králik FilipKrálik Filip
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
04 04 18 145
9= Balko PeterBalko Peter
ZS JelenecZS Jelenec
04 04 3 140
9= Laca JakubLaca Jakub
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
06 06 20 140
9= Vanko MarekVanko Marek
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
04 04 30 140
9= Salomon TobiasSalomon Tobias
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
04 04 28 140
9= Novotný FilipNovotný Filip
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
05 05 25 140
9= Repko JánRepko Ján
ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra
05 05 27 140
15= Lehocký LukášLehocký Lukáš
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
03 03 23 135
15= Hupka FilipHupka Filip
ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce
04 04 14 135
15= Pindiak AdamPindiak Adam
ZŠ Na Hôrke 30 NitraZŠ Na Hôrke 30 Nitra
04 04 26 135
18= Andris AdriánAndris Adrián
ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce
05 05 1 130
18= Golier PatrikGolier Patrik
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
05 05 12 130
18= Búc SamuelBúc Samuel
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
05 05 8 130
18= Godár JakubGodár Jakub
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
04 04 11 130
22= Dávid OliverDávid Oliver
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
04 04 10 125
22= Hrušovský MatejHrušovský Matej
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
04 04 13 125
22= Krvavý MichalKrvavý Michal
ZŠ MojmirovceZŠ Mojmirovce
03 03 19 125
22= Blaho MarekBlaho Marek
ZŠ Jána Domastu ČáporZŠ Jána Domastu Čápor
04 04 6 125
22= Barkóci SamuelBarkóci Samuel
ZŠ s MŠ ČakajovceZŠ s MŠ Čakajovce
03 03 4 125
27= Billa EnrikoBilla Enriko
ZS JelenecZS Jelenec
04 04 5 120
27= Bahelka SamuelBahelka Samuel
Zš s Mš Nové Sady 176Zš s Mš Nové Sady 176
04 04 2 120
Németh MartinNémeth Martin
ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce
05 05 24 DNS
Lakatoš StanislavLakatoš Stanislav
ZŠ Výčapy-OpatovceZŠ Výčapy-Opatovce
04 04 21 DNS
Benko BenjamínBenko Benjamín
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
07 07 32 NM
Tábi ErichTábi Erich
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
07 07 33 NM
Brath RóbertBrath Róbert
ZS JelenecZS Jelenec
04 04 7 NM
Celkom 33 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(po, 20.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 17 155
2 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora
ZŠ Nábrežie mládežeZŠ Nábrežie mládeže
04 04 5 135
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 16 135
4= Šimová VivianaŠimová Viviana
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
07 07 13 130
4= Balážová KristínaBalážová Kristína
ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce
05 05 1 130
6= Beňúšiková BarbaraBeňúšiková Barbara
ZŠ Fatranská, NRZŠ Fatranská, NR
06 06 2 125
6= Bucorova SaraBucorova Sara
ZŠ s Ms Nove sady 176ZŠ s Ms Nove sady 176
04 04 6 125
8 Rothmeierová DanielaRothmeierová Daniela
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
05 05 11 120
9= Ťažká EmaŤažká Ema
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
06 06 14 115
9= Némethová KristínaNémethová Kristína
ZS JelenecZS Jelenec
05 05 10 115
9= Bieliková SofiaBieliková Sofia
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
03 03 3 115
9= Bombošová LuciaBombošová Lucia
ZŠ Výčapy - OpatovceZŠ Výčapy - Opatovce
05 05 4 115
9= Čerenková NellaČerenková Nella
ZŠ Topoľová, NitraZŠ Topoľová, Nitra
08 08 7 115
Szabóová CyntiaSzabóová Cyntia
ZS JelenecZS Jelenec
04 04 12 DNS
Zubková EmaZubková Ema
Piaristické gymnázium NitraPiaristické gymnázium Nitra
03 03 15 DNS
Králiková SilviaKráliková Silvia
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
07 07 8 NM
Kurucová KristínaKurucová Kristína
ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri NitreZŠ Novozámocká 300 , Ivanka...
04 04 9 NM
Celkom 17 pretekárov