<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB míting

Bratislava (9. 3. 2019)

100 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 10 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 15.6
2 84 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34 15.8
3 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29 15.9
4= 294 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 16.1
4= 263 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 33 16.1
6 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 16.6
7= 207 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 16.6
7= 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.6
9 18 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.9
10 482 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 30 17.0
11= 54 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25 17.1
11= 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 17.1
13= 71 Pira IvanPira Ivan 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 17.4
13= 202 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 17.4
15= 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 17.6
15= 444 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 17.6
17 203 Melega MichalMelega Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 17.8
18= 262 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 32 18.0
18= 281 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 18.0
18= 240 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26 18.0
21= 200 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 18.3
21= 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.3
23= 41 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 18.4
23= 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.4
25 206 Pochylý IvanPochylý Ivan 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 18.8
26= 297 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 19.2
26= 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 19.2
28= 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.3
28= 100 Halász HugoHalász Hugo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 19.3
30= 204 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.7
30= 42 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 19.7
32 269 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 19.8
33 99 Guldan FilipGuldan Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 20.0
34 235 Behal TomášBehal Tomáš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 20.5
35 95 Bilý SamuelBilý Samuel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 21.5
261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 10 10 Naša atletikaNaša atletika 31 DNS
Celkom 36 pretekárov
Beh 11 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15.9
2 241 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 16.5
3 299 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.7
4 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 16.9
5= 1 Dorocák RichardDorocák Richard 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.7
5= 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 22 17.7
5= 10 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.7
5= 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.7
9 6 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.9
10= 69 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.0
10= 243 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 18.0
12 295 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.2
13 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 18 18.3
14 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.4
15 480 Posztós IstvánPosztós István 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 21 18.6
16= 252 Beláň MartinBeláň Martin 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.8
16= 9 Kottlík FilipKottlík Filip 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.8
18= 70 Konečný KrištofKonečný Krištof 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.0
18= 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 19.0
18= 81 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 19.0
21 461 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.2
22 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 15 20.1
23 96 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 20.3
24= 255 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.5
24= 7 Hrica DenisHrica Denis 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.5
26 49 Albert MatejAlbert Matej 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 20.6
27 50 Doubek DominikDoubek Dominik 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 20.7
28 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 20.8
29 82 Klásek KarolKlásek Karol 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 21.6
30 201 Kontšek LeoKontšek Leo 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 24.1
Celkom 30 pretekárov
Beh 12 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 18.1
2 239 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11 18.2
3 8 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.7
4 83 Koch DenisKoch Denis 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 18.8
5= 68 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 19.5
5= 51 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 19.5
5= 238 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 19.5
8= 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 20.1
8= 266 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 20.1
10 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.2
11 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 20.6
12= 97 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.9
12= 208 Salák DanielSalák Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.9
14 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 22.0
15 5 Gradzki MichalGradzki Michal 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.4
205 Nosko JánNosko Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 16 pretekárov
Beh 13 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.7
2 298 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.0
3 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.1
4 443 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 20.2
5 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.1
6 15 Regina AndrejRegina Andrej 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.1
7 13 Palát LukášPalát Lukáš 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.6
8 209 Spišák HugoSpišák Hugo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 24.0
Celkom 8 pretekárov
Beh 14 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.3
2 55 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.8
3 53 Pavlák PavolPavlák Pavol 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.9
4 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 14 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 28.9
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 15.6
2 84 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34 15.8
3 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29 15.9
3 85 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15.9
5 294 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 16.1
5 263 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 33 16.1
7 241 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 16.5
8 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 16.6
8 207 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 16.6
8 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.6
11 299 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.7
12 18 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.9
12 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 16.9
14 482 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 30 17.0
15 54 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25 17.1
15 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 17.1
17 71 Pira IvanPira Ivan 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 17.4
17 202 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 17.4
19 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 17.6
19 444 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 17.6
21 1 Dorocák RichardDorocák Richard 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.7
21 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 22 17.7
21 10 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.7
21 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.7
25 203 Melega MichalMelega Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 17.8
26 6 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.9
27 262 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 32 18.0
27 281 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 18.0
27 240 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26 18.0
27 69 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.0
27 243 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 18.0
32 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 18.1
33 295 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.2
33 239 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11 18.2
35 200 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 18.3
35 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.3
35 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 18 18.3
38 41 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 18.4
38 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.4
38 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.4
41 480 Posztós IstvánPosztós István 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 21 18.6
42 8 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.7
42 14 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.7
44 206 Pochylý IvanPochylý Ivan 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 18.8
44 252 Beláň MartinBeláň Martin 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.8
44 9 Kottlík FilipKottlík Filip 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.8
44 83 Koch DenisKoch Denis 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 18.8
48 70 Konečný KrištofKonečný Krištof 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.0
48 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 19.0
48 81 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 19.0
51 297 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 19.2
51 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 19.2
51 461 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.2
54 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.3
54 100 Halász HugoHalász Hugo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 19.3
56 68 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 19.5
56 51 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 19.5
56 238 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 19.5
59 204 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.7
59 42 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 19.7
61 269 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 19.8
62 99 Guldan FilipGuldan Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 20.0
62 298 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.0
64 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 15 20.1
64 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 20.1
64 266 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 20.1
64 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.1
68 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.2
68 443 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 20.2
70 96 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 20.3
71 235 Behal TomášBehal Tomáš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 20.5
71 255 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.5
71 7 Hrica DenisHrica Denis 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.5
74 49 Albert MatejAlbert Matej 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 20.6
74 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 20.6
76 50 Doubek DominikDoubek Dominik 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 20.7
77 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 20.8
78 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.1
79 95 Bilý SamuelBilý Samuel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 21.5
80 82 Klásek KarolKlásek Karol 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 21.6
81 97 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.9
81 208 Salák DanielSalák Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.9
83 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 22.0
84 5 Gradzki MichalGradzki Michal 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.4
85 15 Regina AndrejRegina Andrej 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.1
86 57 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.3
87 13 Palát LukášPalát Lukáš 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.6
88 55 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.8
89 209 Spišák HugoSpišák Hugo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 24.0
90 201 Kontšek LeoKontšek Leo 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 24.1
91 53 Pavlák PavolPavlák Pavol 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.9
92 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 14 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 28.9
261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 10 10 Naša atletikaNaša atletika 31 DNS
205 Nosko JánNosko Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS

100 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 10 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10 16.8
2 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 16.9
3 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.1
4 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.2
5 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 17.4
6 477 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 17.7
7= 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 17.8
7= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 17.8
9 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 18.1
10 258 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36 18.2
11 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 18.3
12= 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 18.4
12= 275 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 18.4
12= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.4
15= 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 18.5
15= 271 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 25 18.5
17 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 18.6
18 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 18.9
19 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 19.0
20 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 19.1
21= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 19.2
21= 74 Čechová KláraČechová Klára 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34 19.2
21= 89 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 19.2
24 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.5
25= 285 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 19.6
25= 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33 19.6
25= 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31 19.6
28 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 19.7
29= 46 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.0
29= 287 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 20.0
31 79 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32 20.1
32 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37 20.3
33 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 24 21.0
34 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 21.4
35 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 22.2
36 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 22.6
37 248 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 24.0
Celkom 37 pretekárov
Beh 11 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 16.8
2 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.0
3 452 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 18.5
4 220 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 18.8
5= 27 Trutzová NinaTrutzová Nina 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.0
5= 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 19.0
5= 75 Knežová EmíliaKnežová Emília 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 19.0
8 464 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.1
9 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 19.3
10 225 Vargová BarboraVargová Barbora 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 19.4
11 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.5
12 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 16 19.6
13 465 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 19.7
14 221 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 19.8
15= 218 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 19.9
15= 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 19.9
17 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 20.2
18 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21 20.3
19 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.4
20 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 20.5
21 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 20.9
22 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18 21.2
23 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 21.4
24 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.6
Celkom 24 pretekárov
Beh 12 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 17.8
2 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 19.2
3 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 19.3
4 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 19.6
5= 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 19.9
5= 265 Steiger EmmaSteiger Emma 12 12 Naša atletikaNaša atletika 15 19.9
7 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 20.2
8 257 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17 20.3
9 21 Čahojová StelaČahojová Stela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.4
10 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.9
11 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 22.7
12 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 10 23.1
13 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 23.2
14 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.4
15 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 23.6
16 466 Jurigova DianaJurigova Diana 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.0
17 470 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.6
Celkom 17 pretekárov
Beh 13 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.4
1= 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 22.4
3 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 22.8
4 245 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 23.1
5 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 13 13 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.5
6 72 Barinová TamaraBarinová Tamara 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.1
452 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
215 Halászová HanaHalászová Hana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10 16.8
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 16.8
3 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 16.9
4 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.1
5 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.2
6 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 17.4
7 477 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 17.7
8 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 17.8
8 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 17.8
8 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 17.8
11 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.0
12 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 18.1
13 258 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36 18.2
14 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 18.3
15 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 18.4
15 275 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 18.4
15 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.4
18 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 18.5
18 271 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 25 18.5
18 452 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 18.5
21 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 18.6
22 220 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 18.8
23 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 18.9
24 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 19.0
24 27 Trutzová NinaTrutzová Nina 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.0
24 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 19.0
24 75 Knežová EmíliaKnežová Emília 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 19.0
28 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 19.1
28 464 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.1
30 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 19.2
30 74 Čechová KláraČechová Klára 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34 19.2
30 89 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 19.2
30 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 19.2
34 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 19.3
34 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 19.3
36 225 Vargová BarboraVargová Barbora 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 19.4
37 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.5
37 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.5
39 285 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 19.6
39 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33 19.6
39 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31 19.6
39 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 16 19.6
39 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 19.6
44 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 19.7
44 465 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 19.7
46 221 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 19.8
47 218 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 19.9
47 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 19.9
47 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 19.9
47 265 Steiger EmmaSteiger Emma 12 12 Naša atletikaNaša atletika 15 19.9
51 46 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.0
51 287 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 20.0
53 79 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32 20.1
54 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 20.2
54 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 20.2
56 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37 20.3
56 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21 20.3
56 257 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17 20.3
59 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.4
60 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 20.5
61 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 20.9
62 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 24 21.0
63 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18 21.2
64 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 21.4
64 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 21.4
64 21 Čahojová StelaČahojová Stela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.4
67 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.6
68 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.9
69 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 22.2
70 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.4
70 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 22.4
72 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 22.6
73 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 22.7
74 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 22.8
75 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 10 23.1
75 245 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 23.1
77 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 23.2
78 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.4
79 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 13 13 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.5
80 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 23.6
81 248 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 24.0
82 466 Jurigova DianaJurigova Diana 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.0
83 72 Barinová TamaraBarinová Tamara 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.1
84 470 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.6
452 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 DNS
215 Halászová HanaHalászová Hana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS