<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB míting

Bratislava (9. 3. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 09 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 17 23.8
2 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 10 10 Naša atletikaNaša atletika 24.0
3 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 24.6
4= 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 25.5
4= 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.5
6 226 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 26.2
7 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 26.9
8 251 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 16 27.1
9= 472 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.3
9= 250 Jelok KrištofJelok Krištof 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 15 27.3
11 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.5
12 65 Lauko RichardLauko Richard 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 27.8
13 227 Grófik RóbertGrófik Róbert 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 27.9
14 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.0
15 458 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 28.3
16 290 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 28.5
17 277 Šuchter AdamŠuchter Adam 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 12 28.6
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 18 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 09 (so, 9.3.2019 - 10:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.3
2 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.6
3 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 23.7
4 233 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 19 24.2
5 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 24.5
6= 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 24.9
6= 38 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.9
8= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.0
8= 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 25.0
10 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26 25.4
11= 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 25.7
11= 40 Janková KláraJanková Klára 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.7
13 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 25.8
14 459 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 25.9
15 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 13 26.0
16 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 26.3
17 475 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 26.6
18 479 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 25 26.8
19 292 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 26.9
20 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 27.2
21 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 27 27.7
22 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 28.4
23 481 Édelová BiankaÉdelová Bianka 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 25 29.1
24 234 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 29.2
25 67 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 30.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 DNS
476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10 DNS
Celkom 27 pretekárov