<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB míting

Bratislava (9. 3. 2019)

100 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 10 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 15.6
2 84 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34 15.8
3 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29 15.9
4= 294 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 16.1
4= 263 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 33 16.1
6 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 16.6
7= 207 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 16.6
7= 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.6
9 18 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.9
10 482 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 30 17.0
11= 54 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25 17.1
11= 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 17.1
13= 71 Pira IvanPira Ivan 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 17.4
13= 202 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 17.4
15= 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 17.6
15= 444 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 17.6
17 203 Melega MichalMelega Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 17.8
18= 262 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 32 18.0
18= 281 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 18.0
18= 240 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26 18.0
21= 200 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 18.3
21= 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.3
23= 41 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 18.4
23= 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.4
25 206 Pochylý IvanPochylý Ivan 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 18.8
26= 297 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 19.2
26= 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 19.2
28= 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.3
28= 100 Halász HugoHalász Hugo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 19.3
30= 204 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.7
30= 42 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 19.7
32 269 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 19.8
33 99 Guldan FilipGuldan Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 20.0
34 235 Behal TomášBehal Tomáš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 20.5
35 95 Bilý SamuelBilý Samuel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 21.5
261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 10 10 Naša atletikaNaša atletika 31 DNS
Celkom 36 pretekárov
Beh 11 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15.9
2 241 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 16.5
3 299 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.7
4 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 16.9
5= 1 Dorocák RichardDorocák Richard 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.7
5= 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 22 17.7
5= 10 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.7
5= 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.7
9 6 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.9
10= 69 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.0
10= 243 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 18.0
12 295 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.2
13 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 18 18.3
14 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.4
15 480 Posztós IstvánPosztós István 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 21 18.6
16= 252 Beláň MartinBeláň Martin 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.8
16= 9 Kottlík FilipKottlík Filip 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.8
18= 70 Konečný KrištofKonečný Krištof 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.0
18= 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 19.0
18= 81 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 19.0
21 461 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.2
22 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 15 20.1
23 96 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 20.3
24= 255 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.5
24= 7 Hrica DenisHrica Denis 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.5
26 49 Albert MatejAlbert Matej 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 20.6
27 50 Doubek DominikDoubek Dominik 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 20.7
28 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 20.8
29 82 Klásek KarolKlásek Karol 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 21.6
30 201 Kontšek LeoKontšek Leo 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 24.1
Celkom 30 pretekárov
Beh 12 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 18.1
2 239 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11 18.2
3 8 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.7
4 83 Koch DenisKoch Denis 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 18.8
5= 68 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 19.5
5= 51 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 19.5
5= 238 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 19.5
8= 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 20.1
8= 266 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 20.1
10 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.2
11 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 20.6
12= 97 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.9
12= 208 Salák DanielSalák Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.9
14 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 22.0
15 5 Gradzki MichalGradzki Michal 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.4
205 Nosko JánNosko Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 16 pretekárov
Beh 13 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.7
2 298 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.0
3 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.1
4 443 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 20.2
5 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.1
6 15 Regina AndrejRegina Andrej 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.1
7 13 Palát LukášPalát Lukáš 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.6
8 209 Spišák HugoSpišák Hugo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 24.0
Celkom 8 pretekárov
Beh 14 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.3
2 55 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.8
3 53 Pavlák PavolPavlák Pavol 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.9
4 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 14 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 28.9
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 15.6
2 84 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34 15.8
3 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29 15.9
3 85 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15.9
5 294 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 16.1
5 263 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 33 16.1
7 241 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 16.5
8 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 16.6
8 207 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 16.6
8 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.6
11 299 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.7
12 18 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.9
12 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 16.9
14 482 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 30 17.0
15 54 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25 17.1
15 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 17.1
17 71 Pira IvanPira Ivan 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 17.4
17 202 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 17.4
19 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 17.6
19 444 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 17.6
21 1 Dorocák RichardDorocák Richard 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.7
21 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 22 17.7
21 10 Ludas PatrikLudas Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.7
21 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.7
25 203 Melega MichalMelega Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 17.8
26 6 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.9
27 262 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 32 18.0
27 281 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 18.0
27 240 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26 18.0
27 69 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.0
27 243 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 18.0
32 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 18.1
33 295 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.2
33 239 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11 18.2
35 200 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 18.3
35 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.3
35 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 18 18.3
38 41 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 18.4
38 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.4
38 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.4
41 480 Posztós IstvánPosztós István 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 21 18.6
42 8 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.7
42 14 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.7
44 206 Pochylý IvanPochylý Ivan 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 18.8
44 252 Beláň MartinBeláň Martin 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.8
44 9 Kottlík FilipKottlík Filip 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.8
44 83 Koch DenisKoch Denis 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 18.8
48 70 Konečný KrištofKonečný Krištof 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.0
48 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 19.0
48 81 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 19.0
51 297 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 19.2
51 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 19.2
51 461 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.2
54 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.3
54 100 Halász HugoHalász Hugo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 19.3
56 68 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 19.5
56 51 Lauko OliverLauko Oliver 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 19.5
56 238 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 19.5
59 204 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.7
59 42 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 19.7
61 269 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 19.8
62 99 Guldan FilipGuldan Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 20.0
62 298 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.0
64 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 15 20.1
64 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 20.1
64 266 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 20.1
64 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.1
68 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.2
68 443 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 20.2
70 96 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 20.3
71 235 Behal TomášBehal Tomáš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 20.5
71 255 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.5
71 7 Hrica DenisHrica Denis 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.5
74 49 Albert MatejAlbert Matej 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 20.6
74 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 20.6
76 50 Doubek DominikDoubek Dominik 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 20.7
77 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 20.8
78 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.1
79 95 Bilý SamuelBilý Samuel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 21.5
80 82 Klásek KarolKlásek Karol 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 21.6
81 97 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.9
81 208 Salák DanielSalák Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.9
83 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 22.0
84 5 Gradzki MichalGradzki Michal 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.4
85 15 Regina AndrejRegina Andrej 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.1
86 57 Váňa JakubVáňa Jakub 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.3
87 13 Palát LukášPalát Lukáš 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.6
88 55 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.8
89 209 Spišák HugoSpišák Hugo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 24.0
90 201 Kontšek LeoKontšek Leo 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 24.1
91 53 Pavlák PavolPavlák Pavol 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.9
92 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 14 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 28.9
261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 10 10 Naša atletikaNaša atletika 31 DNS
205 Nosko JánNosko Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS

100 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 10 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10 16.8
2 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 16.9
3 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.1
4 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.2
5 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 17.4
6 477 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 17.7
7= 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 17.8
7= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 17.8
9 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 18.1
10 258 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36 18.2
11 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 18.3
12= 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 18.4
12= 275 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 18.4
12= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.4
15= 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 18.5
15= 271 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 25 18.5
17 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 18.6
18 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 18.9
19 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 19.0
20 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 19.1
21= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 19.2
21= 74 Čechová KláraČechová Klára 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34 19.2
21= 89 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 19.2
24 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.5
25= 285 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 19.6
25= 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33 19.6
25= 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31 19.6
28 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 19.7
29= 46 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.0
29= 287 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 20.0
31 79 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32 20.1
32 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37 20.3
33 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 24 21.0
34 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 21.4
35 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 22.2
36 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 22.6
37 248 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 24.0
Celkom 37 pretekárov
Beh 11 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 16.8
2 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.0
3 452 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 18.5
4 220 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 18.8
5= 27 Trutzová NinaTrutzová Nina 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.0
5= 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 19.0
5= 75 Knežová EmíliaKnežová Emília 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 19.0
8 464 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.1
9 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 19.3
10 225 Vargová BarboraVargová Barbora 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 19.4
11 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.5
12 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 16 19.6
13 465 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 19.7
14 221 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 19.8
15= 218 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 19.9
15= 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 19.9
17 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 20.2
18 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21 20.3
19 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.4
20 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 20.5
21 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 20.9
22 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18 21.2
23 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 21.4
24 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.6
Celkom 24 pretekárov
Beh 12 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 17.8
2 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 19.2
3 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 19.3
4 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 19.6
5= 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 19.9
5= 265 Steiger EmmaSteiger Emma 12 12 Naša atletikaNaša atletika 15 19.9
7 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 20.2
8 257 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17 20.3
9 21 Čahojová StelaČahojová Stela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.4
10 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.9
11 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 22.7
12 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 10 23.1
13 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 23.2
14 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.4
15 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 23.6
16 466 Jurigova DianaJurigova Diana 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.0
17 470 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.6
Celkom 17 pretekárov
Beh 13 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.4
1= 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 22.4
3 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 22.8
4 245 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 23.1
5 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 13 13 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.5
6 72 Barinová TamaraBarinová Tamara 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.1
452 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
215 Halászová HanaHalászová Hana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10 16.8
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 16.8
3 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 16.9
4 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.1
5 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.2
6 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 17.4
7 477 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 17.7
8 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 17.8
8 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 17.8
8 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 17.8
11 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.0
12 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 18.1
13 258 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36 18.2
14 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 18.3
15 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 18.4
15 275 Pernecká StellaPernecká Stella 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 18.4
15 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.4
18 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 18.5
18 271 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 25 18.5
18 452 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 18.5
21 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 18.6
22 220 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 18.8
23 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 18.9
24 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 19.0
24 27 Trutzová NinaTrutzová Nina 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.0
24 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 19.0
24 75 Knežová EmíliaKnežová Emília 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 19.0
28 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 19.1
28 464 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.1
30 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 19.2
30 74 Čechová KláraČechová Klára 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34 19.2
30 89 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 19.2
30 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 19.2
34 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 19.3
34 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 19.3
36 225 Vargová BarboraVargová Barbora 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 19.4
37 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.5
37 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.5
39 285 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 19.6
39 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33 19.6
39 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31 19.6
39 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 16 19.6
39 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 19.6
44 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 19.7
44 465 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 19.7
46 221 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 19.8
47 218 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 19.9
47 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 19.9
47 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 19.9
47 265 Steiger EmmaSteiger Emma 12 12 Naša atletikaNaša atletika 15 19.9
51 46 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.0
51 287 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 20.0
53 79 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32 20.1
54 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 20.2
54 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 20.2
56 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37 20.3
56 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21 20.3
56 257 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17 20.3
59 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.4
60 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 20.5
61 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 20.9
62 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 24 21.0
63 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18 21.2
64 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 21.4
64 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 21.4
64 21 Čahojová StelaČahojová Stela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.4
67 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.6
68 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.9
69 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 22.2
70 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.4
70 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 22.4
72 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 22.6
73 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 22.7
74 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 22.8
75 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 10 23.1
75 245 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 23.1
77 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 23.2
78 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.4
79 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 13 13 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.5
80 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 23.6
81 248 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 24.0
82 466 Jurigova DianaJurigova Diana 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.0
83 72 Barinová TamaraBarinová Tamara 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.1
84 470 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.6
452 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 DNS
215 Halászová HanaHalászová Hana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 09 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 17 23.8
2 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 10 10 Naša atletikaNaša atletika 24.0
3 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 24.6
4= 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 25.5
4= 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.5
6 226 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 26.2
7 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 26.9
8 251 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 16 27.1
9= 472 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.3
9= 250 Jelok KrištofJelok Krištof 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 15 27.3
11 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.5
12 65 Lauko RichardLauko Richard 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 27.8
13 227 Grófik RóbertGrófik Róbert 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 27.9
14 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.0
15 458 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 28.3
16 290 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 28.5
17 277 Šuchter AdamŠuchter Adam 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 12 28.6
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 18 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 09 (so, 9.3.2019 - 10:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.3
2 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.6
3 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 23.7
4 233 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 19 24.2
5 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 24.5
6= 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 24.9
6= 38 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.9
8= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.0
8= 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 25.0
10 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26 25.4
11= 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 25.7
11= 40 Janková KláraJanková Klára 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.7
13 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 25.8
14 459 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 25.9
15 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 13 26.0
16 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 26.3
17 475 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 26.6
18 479 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 25 26.8
19 292 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 26.9
20 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 27.2
21 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 27 27.7
22 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 28.4
23 481 Édelová BiankaÉdelová Bianka 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 25 29.1
24 234 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 29.2
25 67 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 30.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 DNS
476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10 DNS
Celkom 27 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 18 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 351 0.0
2= 84 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 34 333 0.0
2= 54 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 24 333 0.0
4 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 323 0.0
5 445 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 322 0.0
6 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 320 0.0
7 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 309 0.0
8 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 304 0.0
9 202 Korba AurelKorba Aurel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 299 0.0
10 207 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 296 0.0
11 294 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 293 0.0
12 482 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 30 290 0.0
13 297 Mereš LukášMereš Lukáš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 283 0.0
14 262 Minčík NinoMinčík Nino
Naša atletikaNaša atletika
10 10 31 280 0.0
15 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 275 0.0
16= 203 Melega MichalMelega Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 268 0.0
16= 206 Pochylý IvanPochylý Ivan
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 10 268 0.0
16= 281 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 268 0.0
19 263 Slíš MarkoSlíš Marko
Naša atletikaNaša atletika
10 10 32 267 0.0
20 444 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 264 0.0
21 41 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 255 0.0
22 235 Behal TomášBehal Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 29 251 0.0
23 269 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 242 0.0
24 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 240 0.0
25 99 Guldan FilipGuldan Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 231 0.0
26 95 Bilý SamuelBilý Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 230 0.0
27 100 Halász HugoHalász Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 11 228 0.0
28 42 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 5 226 0.0
29 240 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 26 223 0.0
30 204 Méry MarošMéry Maroš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 218 0.0
31 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 25 203 0.0
4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 DNF 0.0
16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 DNF 0.0
200 Jány LeoJány Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 DNF 0.0
Celkom 34 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 27 336 0.0
2 299 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 9 316 0.0
3 480 Posztós IstvánPosztós István
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
11 11 23 307 0.0
4 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 14 305 0.0
5 295 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 8 287 0.0
6 1 Dorocák RichardDorocák Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 283 0.0
7 7 Hrica DenisHrica Denis
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 278 0.0
8 241 Škvara MichalŠkvara Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 276 0.0
9 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 271 0.0
10 10 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 6 270 0.0
11 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 264 0.0
12= 49 Albert MatejAlbert Matej
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 19 261 0.0
12= 69 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 29 261 0.0
14 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 7 260 0.0
15 201 Kontšek LeoKontšek Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 253 0.0
16 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
11 11 24 252 0.0
17 6 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 5 246 0.0
18= 82 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 25 243 0.0
18= 9 Kottlík FilipKottlík Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 243 0.0
20 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 17 242 0.0
21= 243 Voloch LukeVoloch Luke
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 22 241 0.0
21= 50 Doubek DominikDoubek Dominik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 241 0.0
23 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 240 0.0
24 255 Zemjanek JánZemjanek Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 30 232 0.0
25 70 Konečný KrištofKonečný Krištof
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 28 230 0.0
26 252 Beláň MartinBeláň Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 31 228 0.0
27 81 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 26 208 0.0
28 96 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 201 0.0
29 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 185 0.0
461 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 10 DNF 0.0
Celkom 30 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 16 261 0.0
2 8 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 2 169 0.0
3 239 Nagy FilipNagy Filip
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 11 166 0.0
4= 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 12 165 0.0
4= 83 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 14 165 0.0
6 238 Mečár MaxMečár Max
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 10 163 0.0
7 208 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 3 154 0.0
8 68 Auxt AdamAuxt Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 15 153 0.0
9 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 4 150 0.0
10 97 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 6 146 0.0
11= 51 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 9 140 0.0
11= 266 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 8 140 0.0
13 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 13 137 0.0
14 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 7 129 0.0
15 5 Gradzki MichalGradzki Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 117 0.0
205 Nosko JánNosko Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 5 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 2 160 0.0
2 298 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 7 150 0.0
3 443 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 6 147 0.0
4 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 9 126 0.0
5 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 3 125 0.0
6 209 Spišák HugoSpišák Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 8 116 0.0
7 13 Palát LukášPalát Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 4 113 0.0
8 15 Regina AndrejRegina Andrej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 1 110 0.0
Celkom 8 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
14 14 1 110 0.0
55 Pelikán IvanPelikán Ivan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 3 DNS 0.0
53 Pavlák PavolPavlák Pavol
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 4 DNS 0.0
57 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 2 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 346 0.0
2 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 14 326 0.0
3 290 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 323 0.0
4 226 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 322 0.0
5 478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 18 320 0.0
6 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 304 0.0
7 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 4 300 0.0
8 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 295 0.0
9 472 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 7 283 0.0
10 458 Hladík FilipHladík Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 6 282 0.0
11= 277 Šuchter AdamŠuchter Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 13 280 0.0
11= 251 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 16 280 0.0
13 250 Jelok KrištofJelok Krištof
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 17 271 0.0
14 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletikaNaša atletika
10 10 33 270 0.0
15 227 Grófik RóbertGrófik Róbert
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 258 0.0
16 65 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 15 255 0.0
17 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 232 0.0
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 258 Vališová LuciaVališová Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 322 0.0
2 89 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 29 317 0.0
3 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 307 0.0
4 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 284 0.0
5= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 11 283 0.0
5= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 5 283 0.0
7 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 282 0.0
8 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 281 0.0
9 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 279 0.0
10 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 276 0.0
11 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 273 0.0
12 271 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 24 270 0.0
13 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 268 0.0
14 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 267 0.0
15 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 264 0.0
16= 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 31 260 0.0
16= 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 32 260 0.0
18= 46 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 2 257 0.0
18= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 3 257 0.0
20 285 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 248 0.0
21 275 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 25 243 0.0
22 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 238 0.0
23 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 237 0.0
24= 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 230 0.0
24= 287 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 230 0.0
26 477 Baloghová LauraBaloghová Laura
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 12 229 0.0
27 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 10 225 0.0
28 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 224 0.0
29 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 34 220 0.0
30 248 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 217 0.0
31 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 198 0.0
32 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 169 0.0
33= 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 33 162 0.0
33= 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 162 0.0
59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 26 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 17 318 0.0
2 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 310 0.0
3 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 24 305 0.0
4 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 286 0.0
5 225 Vargová BarboraVargová Barbora
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 10 284 0.0
6 465 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 7 283 0.0
7 27 Trutzová NinaTrutzová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 275 0.0
8 220 Spišáková EllaSpišáková Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 273 0.0
9 452 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 256 0.0
10 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 254 0.0
11= 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 22 247 0.0
11= 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 247 0.0
13 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 246 0.0
14 75 Knežová EmíliaKnežová Emília
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 25 243 0.0
15= 221 Spišáková MiaSpišáková Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 240 0.0
15= 464 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 6 240 0.0
17 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 16 238 0.0
18 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 4 235 0.0
19 218 Radev NikitkaRadev Nikitka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 14 230 0.0
20 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 9 223 0.0
21 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 19 222 0.0
22 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 204 0.0
23 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 192 0.0
24 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 26 138 0.0
Celkom 24 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 257 Šuranová EllaŠuranová Ella
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 17 290 0.0
2 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 9 166 0.0
3 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 153 0.0
4 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 10 152 0.0
5 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 5 146 0.0
6 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 11 143 0.0
7 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
12 12 2 142 0.0
8 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 12 137 0.0
9= 265 Steiger EmmaSteiger Emma
Naša atletikaNaša atletika
12 12 15 130 0.0
9= 21 Čahojová StelaČahojová Stela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 130 0.0
11= 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 14 127 0.0
11= 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 7 127 0.0
11= 470 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 6 127 0.0
14 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 16 126 0.0
15 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 13 123 0.0
16 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 3 106 0.0
17 466 Jurigova DianaJurigova Diana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 4 071 0.0
Celkom 17 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 245 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 6 133 0.0
2 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 3 132 0.0
3 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 1 130 0.0
4 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 5 119 0.0
5 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
13 13 4 101 0.0
6 72 Barinová TamaraBarinová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
13 13 7 088 0.0
452 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 2 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
215 Halászová HanaHalászová Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 7 374 0.0
2 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 17 370 0.0
3 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 10 354 0.0
4 233 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 19 348 0.0
5 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 26 340 0.0
6 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 20 339 0.0
7 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 9 333 0.0
8 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 14 320 0.0
9 459 Česneková SandraČesneková Sandra
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 8 318 0.0
10= 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 312 0.0
10= 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 27 312 0.0
12 38 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 310 0.0
13 292 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 22 308 0.0
14 481 Édelová BiankaÉdelová Bianka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 25 304 0.0
15 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 23 297 0.0
16 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 11 295 0.0
17 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 288 0.0
18 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 287 0.0
19 67 Senická ElaSenická Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 24 278 0.0
20 40 Janková KláraJanková Klára
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 4 261 0.0
21= 475 Lehocká HanaLehocká Hana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 12 252 0.0
21= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 252 0.0
23 234 Vašková AdelaVašková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 16 240 0.0
24 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 18 239 0.0
25 479 Dohorák PannaDohorák Panna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 25 237 0.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 15 DNS 0.0
476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 13 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1= 54 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 24 06.00 0.0
1= 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 06.00 0.0
3 445 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 05.80 0.0
4= 263 Slíš MarkoSlíš Marko
Naša atletikaNaša atletika
10 10 32 05.50 0.0
4= 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 05.50 0.0
6= 281 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 05.10 0.0
6= 84 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 34 05.10 0.0
8= 235 Behal TomášBehal Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 26 05.00 0.0
8= 203 Melega MichalMelega Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 05.00 0.0
10 206 Pochylý IvanPochylý Ivan
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 10 04.80 0.0
11 294 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 04.70 0.0
12= 42 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 5 04.60 0.0
12= 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 04.60 0.0
12= 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 25 04.60 0.0
15 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 04.50 0.0
16= 269 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 04.40 0.0
16= 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 04.40 0.0
18= 207 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 11 04.10 0.0
18= 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 29 04.10 0.0
18= 18 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 04.10 0.0
21= 100 Halász HugoHalász Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 04.00 0.0
21= 95 Bilý SamuelBilý Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 04.00 0.0
21= 99 Guldan FilipGuldan Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 04.00 0.0
21= 202 Korba AurelKorba Aurel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 04.00 0.0
25= 200 Jány LeoJány Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 03.90 0.0
25= 297 Mereš LukášMereš Lukáš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 03.90 0.0
25= 444 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 03.90 0.0
28 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 10 03.70 0.0
29= 240 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 03.50 0.0
29= 262 Minčík NinoMinčík Nino
Naša atletikaNaša atletika
10 10 31 03.50 0.0
31 204 Méry MarošMéry Maroš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 03.40 0.0
32 41 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 03.20 0.0
33 71 Pira IvanPira Ivan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 35 03.10 0.0
34 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 02.60 0.0
482 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 30 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 295 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 8 06.40 0.0
2 6 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 05.00 0.0
3 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 04.90 0.0
4= 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 7 04.50 0.0
4= 241 Škvara MichalŠkvara Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 04.50 0.0
6 49 Albert MatejAlbert Matej
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 19 04.40 0.0
7 85 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 27 04.20 0.0
8= 96 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 04.10 0.0
8= 1 Dorocák RichardDorocák Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 6 04.10 0.0
10= 82 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 25 04.00 0.0
10= 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 17 04.00 0.0
10= 299 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 9 04.00 0.0
10= 9 Kottlík FilipKottlík Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 5 04.00 0.0
10= 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 04.00 0.0
15= 50 Doubek DominikDoubek Dominik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 03.60 0.0
15= 252 Beláň MartinBeláň Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 29 03.60 0.0
17= 461 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 10 03.50 0.0
17= 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 03.50 0.0
19= 243 Voloch LukeVoloch Luke
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 22 03.10 0.0
19= 10 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 03.10 0.0
19= 7 Hrica DenisHrica Denis
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 03.10 0.0
22= 201 Kontšek LeoKontšek Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 03.00 0.0
22= 255 Zemjanek JánZemjanek Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 28 03.00 0.0
22= 81 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 26 03.00 0.0
25 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
11 11 24 02.90 0.0
26 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 14 02.70 0.0
27 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 02.20 0.0
69 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 DNS 0.0
480 Posztós IstvánPosztós István
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
11 11 23 DNS 0.0
Celkom 29 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1= 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 12 07.00 0.0
1= 8 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 2 07.00 0.0
3 97 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 6 06.50 0.0
4 239 Nagy FilipNagy Filip
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 11 06.40 0.0
5 238 Mečár MaxMečár Max
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 10 06.10 0.0
6= 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 4 05.70 0.0
6= 266 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 8 05.70 0.0
8 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 15 05.40 0.0
9 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 13 05.30 0.0
10 5 Gradzki MichalGradzki Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 05.10 0.0
11 51 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 9 03.10 0.0
208 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 3 DNS 0.0
205 Nosko JánNosko Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 5 DNS 0.0
407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 7 DNS 0.0
83 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 14 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 3 06.60 0.0
2 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 10 06.40 0.0
3 14 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 2 06.00 0.0
4 13 Palát LukášPalát Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 4 05.90 0.0
5 298 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 8 05.00 0.0
6 15 Regina AndrejRegina Andrej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 1 04.60 0.0
7 209 Spišák HugoSpišák Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 9 03.50 0.0
8 443 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 5 03.10 0.0
Celkom 8 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Pelikán IvanPelikán Ivan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 3 06.50 0.0
2 53 Pavlák PavolPavlák Pavol
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 4 04.00 0.0
3 57 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 2 03.20 0.0
4 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
14 14 1 02.00 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 08.30 0.0
2 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletikaNaša atletika
10 10 33 07.50 0.0
3 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 05.70 0.0
4= 472 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 7 05.50 0.0
4= 226 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 05.50 0.0
6 227 Grófik RóbertGrófik Róbert
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 05.20 0.0
7= 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 05.10 0.0
7= 65 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 15 05.10 0.0
9= 251 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 16 05.00 0.0
9= 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 05.00 0.0
11 290 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 04.80 0.0
12 277 Šuchter AdamŠuchter Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 13 04.60 0.0
13= 250 Jelok KrištofJelok Krištof
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 17 04.50 0.0
13= 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 14 04.50 0.0
15 458 Hladík FilipHladík Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 6 03.80 0.0
16 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 03.40 0.0
478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 18 DNS 0.0
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 05.30 0.0
2 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 05.20 0.0
3 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 04.80 0.0
4 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 04.70 0.0
5= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 5 04.60 0.0
5= 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 04.60 0.0
5= 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 04.60 0.0
5= 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 04.60 0.0
5= 287 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 04.60 0.0
10 258 Vališová LuciaVališová Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 34 04.40 0.0
11 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 04.30 0.0
12 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 04.20 0.0
13= 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 04.10 0.0
13= 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 04.10 0.0
13= 89 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 29 04.10 0.0
16= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 3 04.00 0.0
16= 477 Baloghová LauraBaloghová Laura
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 12 04.00 0.0
16= 79 Štecová SaraŠtecová Sara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 31 04.00 0.0
16= 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 04.00 0.0
20= 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 26 03.80 0.0
20= 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 03.80 0.0
20= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 11 03.80 0.0
23= 275 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 25 03.70 0.0
23= 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 03.70 0.0
23= 285 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 03.70 0.0
23= 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 03.70 0.0
27 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 33 03.60 0.0
28 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 03.50 0.0
29= 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 10 03.50 0.0
29= 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 03.50 0.0
31 74 Čechová KláraČechová Klára
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 32 03.30 0.0
32= 248 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 03.20 0.0
32= 271 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 24 03.20 0.0
34 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 02.90 0.0
35 46 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 2 02.50 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 05.20 0.0
2 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 17 04.70 0.0
3= 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 4 04.30 0.0
3= 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 04.30 0.0
5 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 10 04.00 0.0
6 465 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 7 03.80 0.0
7 452 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 03.70 0.0
8= 464 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 6 03.60 0.0
8= 218 Radev NikitkaRadev Nikitka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 14 03.60 0.0
8= 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 16 03.60 0.0
8= 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 03.60 0.0
8= 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 03.60 0.0
13= 220 Spišáková EllaSpišáková Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 03.50 0.0
13= 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 9 03.50 0.0
13= 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 22 03.50 0.0
16= 221 Spišáková MiaSpišáková Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 03.20 0.0
16= 27 Trutzová NinaTrutzová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 03.20 0.0
16= 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 24 03.20 0.0
19= 225 Vargová BarboraVargová Barbora
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 03.00 0.0
19= 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 19 03.00 0.0
76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 25 02.30 0.0
246 Elizeuš HanaElizeuš Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 DNS 0.0
247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
12 12 2 07.00 0.0
2 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 13 06.50 0.0
3 466 Jurigova DianaJurigova Diana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 4 05.80 0.0
4 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 9 05.60 0.0
5 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 14 05.50 0.0
6 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 12 05.20 0.0
7 257 Šuranová EllaŠuranová Ella
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 17 05.10 0.0
8 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 11 04.70 0.0
9= 265 Steiger EmmaSteiger Emma
Naša atletikaNaša atletika
12 12 15 04.60 0.0
9= 21 Čahojová StelaČahojová Stela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 04.60 0.0
9= 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 04.60 0.0
12 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 16 04.20 0.0
13= 470 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 6 03.60 0.0
13= 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 10 03.60 0.0
15 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 7 03.50 0.0
16 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 3 03.20 0.0
17 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 5 03.10 0.0
Celkom 17 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky