<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB míting

Bratislava (9. 3. 2019)

100 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 10 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Streška FilipStreška Filip 100423 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 15.6
2 84 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34 15.8
3 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29 15.9
4= 294 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 16.1
4= 263 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 Naša atletikaNaša atletika 33 16.1
6 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 16.6
7= 207 Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 16.6
7= 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.6
9 18 Šoóš FilipŠoóš Filip 100923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.9
10 482 Édel NorbertÉdel Norbert 101001 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 30 17.0
11= 54 Pelikán PeterPelikán Peter 101011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25 17.1
11= 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 101221 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 17.1
13= 71 Pira IvanPira Ivan 100110 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 17.4
13= 202 Korba AurelKorba Aurel 101116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 17.4
15= 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 17.6
15= 444 Polkan LeonPolkan Leon 101209 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 17.6
17 203 Melega MichalMelega Michal 101110 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 17.8
18= 262 Minčík NinoMinčík Nino 100601 Naša atletikaNaša atletika 32 18.0
18= 281 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 18.0
18= 240 Pilka MartinPilka Martin 100318 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26 18.0
21= 200 Jány LeoJány Leo 100827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 18.3
21= 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 100916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.3
23= 41 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 18.4
23= 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver 101213 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.4
25 206 Pochylý IvanPochylý Ivan 100924 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 18.8
26= 297 Mereš LukášMereš Lukáš 100123 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 19.2
26= 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš 101113 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 19.2
28= 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 101008 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.3
28= 100 Halász HugoHalász Hugo 100923 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 19.3
30= 204 Méry MarošMéry Maroš 101012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.7
30= 42 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 19.7
32 269 Pénzes BálintPénzes Bálint 100805 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 19.8
33 99 Guldan FilipGuldan Filip 100408 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 20.0
34 235 Behal TomášBehal Tomáš 100621 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 20.5
35 95 Bilý SamuelBilý Samuel 101208 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 21.5
261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 100809 Naša atletikaNaša atletika 31 DNS
Celkom 36 pretekárov
Beh 11 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15.9
2 241 Škvara MichalŠkvara Michal 110130 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 16.5
3 299 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.7
4 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 16.9
5= 1 Dorocák RichardDorocák Richard 110830 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.7
5= 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 110428 Naša atletikaNaša atletika 22 17.7
5= 10 Ludas PatrikLudas Patrik 110225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.7
5= 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.7
9 6 Haba KrištofHaba Krištof 110114 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.9
10= 69 Kollár MatejKollár Matej 110629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.0
10= 243 Voloch LukeVoloch Luke 110101 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 18.0
12 295 Kausich MaximKausich Maxim 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.2
13 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš 110611 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 18 18.3
14 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 110611 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.4
15 480 Posztós IstvánPosztós István 110525 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 21 18.6
16= 252 Beláň MartinBeláň Martin 110212 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.8
16= 9 Kottlík FilipKottlík Filip 110322 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.8
18= 70 Konečný KrištofKonečný Krištof 110203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.0
18= 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 19.0
18= 81 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 19.0
21 461 Kováč SamuelKováč Samuel 110106 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.2
22 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 110603 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 15 20.1
23 96 Dubina AdamDubina Adam 110311 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 20.3
24= 255 Zemjanek JánZemjanek Ján 110708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.5
24= 7 Hrica DenisHrica Denis 110904 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.5
26 49 Albert MatejAlbert Matej 110120 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 20.6
27 50 Doubek DominikDoubek Dominik 111206 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 20.7
28 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín 110919 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 20.8
29 82 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 21.6
30 201 Kontšek LeoKontšek Leo 110628 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 24.1
Celkom 30 pretekárov
Beh 12 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub 120113 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 18.1
2 239 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11 18.2
3 8 Janko TeodorJanko Teodor 120117 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.7
4 83 Koch DenisKoch Denis 120715 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 18.8
5= 68 Auxt AdamAuxt Adam 120626 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 19.5
5= 51 Lauko OliverLauko Oliver 120130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 19.5
5= 238 Mečár MaxMečár Max 120501 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 19.5
8= 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav 120913 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 20.1
8= 266 Bombala MarkoBombala Marko 121219 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 20.1
10 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.2
11 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 120308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 20.6
12= 97 Fedor JurajFedor Juraj 120218 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.9
12= 208 Salák DanielSalák Daniel 121007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.9
14 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 120812 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 22.0
15 5 Gradzki MichalGradzki Michal 121007 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.4
205 Nosko JánNosko Ján 120827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 16 pretekárov
Beh 13 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Pauko JakubPauko Jakub 130506 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.7
2 298 Michalko SamuelMichalko Samuel 130703 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.0
3 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 130124 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.1
4 443 Polkan AllenPolkan Allen 130316 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 20.2
5 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš 130126 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.1
6 15 Regina AndrejRegina Andrej 130313 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.1
7 13 Palát LukášPalát Lukáš 130520 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.6
8 209 Spišák HugoSpišák Hugo 130730 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 24.0
Celkom 8 pretekárov
Beh 14 (so, 9.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Váňa JakubVáňa Jakub 140126 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.3
2 55 Pelikán IvanPelikán Ivan 140613 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.8
3 53 Pavlák PavolPavlák Pavol 140906 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.9
4 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 141223 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 28.9
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Streška FilipStreška Filip 100423 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 15.6
2 84 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34 15.8
3 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 29 15.9
3 85 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15.9
5 294 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 16.1
5 263 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 Naša atletikaNaša atletika 33 16.1
7 241 Škvara MichalŠkvara Michal 110130 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 16.5
8 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 16.6
8 207 Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 16.6
8 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.6
11 299 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.7
12 18 Šoóš FilipŠoóš Filip 100923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.9
12 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 16.9
14 482 Édel NorbertÉdel Norbert 101001 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 30 17.0
15 54 Pelikán PeterPelikán Peter 101011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25 17.1
15 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 101221 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 17.1
17 71 Pira IvanPira Ivan 100110 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 17.4
17 202 Korba AurelKorba Aurel 101116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 17.4
19 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 17.6
19 444 Polkan LeonPolkan Leon 101209 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 17.6
21 1 Dorocák RichardDorocák Richard 110830 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.7
21 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 110428 Naša atletikaNaša atletika 22 17.7
21 10 Ludas PatrikLudas Patrik 110225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.7
21 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.7
25 203 Melega MichalMelega Michal 101110 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 17.8
26 6 Haba KrištofHaba Krištof 110114 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.9
27 262 Minčík NinoMinčík Nino 100601 Naša atletikaNaša atletika 32 18.0
27 281 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 18.0
27 240 Pilka MartinPilka Martin 100318 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26 18.0
27 69 Kollár MatejKollár Matej 110629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.0
27 243 Voloch LukeVoloch Luke 110101 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 18.0
32 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub 120113 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 18.1
33 295 Kausich MaximKausich Maxim 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.2
33 239 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11 18.2
35 200 Jány LeoJány Leo 100827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 18.3
35 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 100916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.3
35 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš 110611 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 18 18.3
38 41 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 18.4
38 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver 101213 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.4
38 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 110611 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.4
41 480 Posztós IstvánPosztós István 110525 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 21 18.6
42 8 Janko TeodorJanko Teodor 120117 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.7
42 14 Pauko JakubPauko Jakub 130506 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.7
44 206 Pochylý IvanPochylý Ivan 100924 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 18.8
44 252 Beláň MartinBeláň Martin 110212 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18.8
44 9 Kottlík FilipKottlík Filip 110322 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.8
44 83 Koch DenisKoch Denis 120715 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 18.8
48 70 Konečný KrištofKonečný Krištof 110203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.0
48 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 19.0
48 81 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 19.0
51 297 Mereš LukášMereš Lukáš 100123 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 19.2
51 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš 101113 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 19.2
51 461 Kováč SamuelKováč Samuel 110106 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.2
54 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 101008 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.3
54 100 Halász HugoHalász Hugo 100923 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 19.3
56 68 Auxt AdamAuxt Adam 120626 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 19.5
56 51 Lauko OliverLauko Oliver 120130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 19.5
56 238 Mečár MaxMečár Max 120501 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 19.5
59 204 Méry MarošMéry Maroš 101012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.7
59 42 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 19.7
61 269 Pénzes BálintPénzes Bálint 100805 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 19.8
62 99 Guldan FilipGuldan Filip 100408 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 20.0
62 298 Michalko SamuelMichalko Samuel 130703 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.0
64 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 110603 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 15 20.1
64 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav 120913 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 20.1
64 266 Bombala MarkoBombala Marko 121219 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 20.1
64 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 130124 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.1
68 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.2
68 443 Polkan AllenPolkan Allen 130316 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 20.2
70 96 Dubina AdamDubina Adam 110311 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 20.3
71 235 Behal TomášBehal Tomáš 100621 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 20.5
71 255 Zemjanek JánZemjanek Ján 110708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.5
71 7 Hrica DenisHrica Denis 110904 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.5
74 49 Albert MatejAlbert Matej 110120 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 20.6
74 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 120308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 20.6
76 50 Doubek DominikDoubek Dominik 111206 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 20.7
77 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín 110919 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 20.8
78 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš 130126 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.1
79 95 Bilý SamuelBilý Samuel 101208 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 21.5
80 82 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 21.6
81 97 Fedor JurajFedor Juraj 120218 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.9
81 208 Salák DanielSalák Daniel 121007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.9
83 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 120812 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 22.0
84 5 Gradzki MichalGradzki Michal 121007 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.4
85 15 Regina AndrejRegina Andrej 130313 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.1
86 57 Váňa JakubVáňa Jakub 140126 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.3
87 13 Palát LukášPalát Lukáš 130520 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.6
88 55 Pelikán IvanPelikán Ivan 140613 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.8
89 209 Spišák HugoSpišák Hugo 130730 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 24.0
90 201 Kontšek LeoKontšek Leo 110628 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 24.1
91 53 Pavlák PavolPavlák Pavol 140906 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.9
92 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 141223 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 28.9
261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 100809 Naša atletikaNaša atletika 31 DNS
205 Nosko JánNosko Ján 120827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS

100 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 10 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10 16.8
2 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 16.9
3 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória 101225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.1
4 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 100914 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.2
5 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 100118 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 17.4
6 477 Baloghová LauraBaloghová Laura 101213 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 17.7
7= 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 100620 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 17.8
7= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 100505 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 17.8
9 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 18.1
10 258 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36 18.2
11 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana 100107 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 18.3
12= 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 18.4
12= 275 Pernecká StellaPernecká Stella 100722 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 18.4
12= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.4
15= 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 100107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 18.5
15= 271 Dupačová StelaDupačová Stela 101209 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 25 18.5
17 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 18.6
18 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 100907 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 18.9
19 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 19.0
20 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 100703 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 19.1
21= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 19.2
21= 74 Čechová KláraČechová Klára 100616 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34 19.2
21= 89 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 19.2
24 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.5
25= 285 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 19.6
25= 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33 19.6
25= 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 100703 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31 19.6
28 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela 101203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 19.7
29= 46 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.0
29= 287 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 20.0
31 79 Štecová SaraŠtecová Sara 101231 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32 20.1
32 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia 100331 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37 20.3
33 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka 100201 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 24 21.0
34 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima 100729 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 21.4
35 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 100928 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 22.2
36 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 22.6
37 248 Tužinská HanaTužinská Hana 100519 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 24.0
Celkom 37 pretekárov
Beh 11 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 16.8
2 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 110717 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.0
3 452 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 18.5
4 220 Spišáková EllaSpišáková Ella 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 18.8
5= 27 Trutzová NinaTrutzová Nina 110715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.0
5= 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 19.0
5= 75 Knežová EmíliaKnežová Emília 110409 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 19.0
8 464 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.1
9 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 19.3
10 225 Vargová BarboraVargová Barbora 110530 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 19.4
11 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 110210 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.5
12 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 110603 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 16 19.6
13 465 Jančová RobertaJančová Roberta 110720 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 19.7
14 221 Spišáková MiaSpišáková Mia 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 19.8
15= 218 Radev NikitkaRadev Nikitka 110502 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 19.9
15= 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 19.9
17 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 110914 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 20.2
18 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana 110914 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21 20.3
19 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 110901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.4
20 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona 110918 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 20.5
21 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 20.9
22 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 110517 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18 21.2
23 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 21.4
24 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.6
Celkom 24 pretekárov
Beh 12 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína 120422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 17.8
2 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka 120325 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 19.2
3 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa 121011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 19.3
4 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 120426 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 19.6
5= 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 120131 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 19.9
5= 265 Steiger EmmaSteiger Emma 120114 Naša atletikaNaša atletika 15 19.9
7 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 20.2
8 257 Šuranová EllaŠuranová Ella 121001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17 20.3
9 21 Čahojová StelaČahojová Stela 121206 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.4
10 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia 120110 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.9
11 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína 120419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 22.7
12 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 121010 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 10 23.1
13 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína 121115 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 23.2
14 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola 120828 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.4
15 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 120416 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 23.6
16 466 Jurigova DianaJurigova Diana 121207 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.0
17 470 Wardle CatherineWardle Catherine 120608 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.6
Celkom 17 pretekárov
Beh 13 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália 130213 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.4
1= 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany 130822 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 22.4
3 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 130918 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 22.8
4 245 Bobovská NelaBobovská Nela 130811 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 23.1
5 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 130821 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.5
6 72 Barinová TamaraBarinová Tamara 131107 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.1
452 Šišková AdelaŠišková Adela 130615 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
215 Halászová HanaHalászová Hana 140504 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10 16.8
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 16.8
3 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 16.9
4 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória 101225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.1
5 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 100914 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.2
6 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 100118 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 17.4
7 477 Baloghová LauraBaloghová Laura 101213 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 17.7
8 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 100620 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 17.8
8 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 100505 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 17.8
8 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína 120422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 17.8
11 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 110717 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.0
12 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 18.1
13 258 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36 18.2
14 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana 100107 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 18.3
15 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 18.4
15 275 Pernecká StellaPernecká Stella 100722 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 18.4
15 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 18.4
18 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 100107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 18.5
18 271 Dupačová StelaDupačová Stela 101209 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 25 18.5
18 452 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 18.5
21 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 28 18.6
22 220 Spišáková EllaSpišáková Ella 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 18.8
23 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 100907 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 18.9
24 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 19.0
24 27 Trutzová NinaTrutzová Nina 110715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.0
24 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 19.0
24 75 Knežová EmíliaKnežová Emília 110409 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 19.0
28 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 100703 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 19.1
28 464 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 19.1
30 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 19.2
30 74 Čechová KláraČechová Klára 100616 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34 19.2
30 89 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 19.2
30 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka 120325 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 19.2
34 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 19.3
34 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa 121011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 19.3
36 225 Vargová BarboraVargová Barbora 110530 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 19.4
37 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 19.5
37 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 110210 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 19.5
39 285 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 19.6
39 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33 19.6
39 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 100703 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 31 19.6
39 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 110603 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 16 19.6
39 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 120426 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 19.6
44 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela 101203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35 19.7
44 465 Jančová RobertaJančová Roberta 110720 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 19.7
46 221 Spišáková MiaSpišáková Mia 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 19.8
47 218 Radev NikitkaRadev Nikitka 110502 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 19.9
47 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 19.9
47 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia 120131 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 19.9
47 265 Steiger EmmaSteiger Emma 120114 Naša atletikaNaša atletika 15 19.9
51 46 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.0
51 287 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 20.0
53 79 Štecová SaraŠtecová Sara 101231 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32 20.1
54 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 110914 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20 20.2
54 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 20.2
56 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia 100331 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37 20.3
56 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana 110914 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21 20.3
56 257 Šuranová EllaŠuranová Ella 121001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17 20.3
59 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 110901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.4
60 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona 110918 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 20.5
61 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 24 20.9
62 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka 100201 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 24 21.0
63 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 110517 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18 21.2
64 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima 100729 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 21.4
64 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19 21.4
64 21 Čahojová StelaČahojová Stela 121206 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.4
67 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.6
68 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia 120110 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.9
69 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 100928 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 22 22.2
70 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália 130213 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.4
70 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany 130822 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 22.4
72 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 22.6
73 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína 120419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 22.7
74 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 130918 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 22.8
75 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 121010 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 10 23.1
75 245 Bobovská NelaBobovská Nela 130811 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 23.1
77 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína 121115 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 23.2
78 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola 120828 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.4
79 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 130821 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.5
80 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 120416 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 23.6
81 248 Tužinská HanaTužinská Hana 100519 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27 24.0
82 466 Jurigova DianaJurigova Diana 121207 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 25.0
83 72 Barinová TamaraBarinová Tamara 131107 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.1
84 470 Wardle CatherineWardle Catherine 120608 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.6
452 Šišková AdelaŠišková Adela 130615 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 DNS
215 Halászová HanaHalászová Hana 140504 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 09 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 17 23.8
2 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír 100809 Naša atletikaNaša atletika 24.0
3 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 24.6
4= 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 25.5
4= 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.5
6 226 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 26.2
7 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 26.9
8 251 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 16 27.1
9= 472 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 27.3
9= 250 Jelok KrištofJelok Krištof 090922 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 15 27.3
11 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 090102 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.5
12 65 Lauko RichardLauko Richard 090706 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 27.8
13 227 Grófik RóbertGrófik Róbert 091020 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 27.9
14 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik 090129 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.0
15 458 Hladík FilipHladík Filip 091203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 28.3
16 290 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 28.5
17 277 Šuchter AdamŠuchter Adam 090515 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 12 28.6
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian 090427 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 18 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 09 (so, 9.3.2019 - 10:03) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 090422 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.3
2 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína 090903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.6
3 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 9 23.7
4 233 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 19 24.2
5 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 24.5
6= 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 24.9
6= 38 Pauková LeaPauková Lea 090612 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.9
8= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína 090118 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.0
8= 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 25.0
10 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26 25.4
11= 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 25.7
11= 40 Janková KláraJanková Klára 090508 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.7
13 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 25.8
14 459 Česneková SandraČesneková Sandra 090424 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 25.9
15 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 090721 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 13 26.0
16 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 090928 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 26.3
17 475 Lehocká HanaLehocká Hana 090722 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 26.6
18 479 Dohorák PannaDohorák Panna 090714 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 25 26.8
19 292 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 26.9
20 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 27.2
21 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana 091213 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 27 27.7
22 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra 091208 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 23 28.4
23 481 Édelová BiankaÉdelová Bianka 090908 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 25 29.1
24 234 Vašková AdelaVašková Adela 090319 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 29.2
25 67 Senická ElaSenická Ela 090803 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24 30.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 DNS
476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 091130 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10 DNS
Celkom 27 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 18 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100923 2 351 0.0
2= 84 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100410 34 333 0.0
2= 54 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
101011 24 333 0.0
4 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
101001 27 323 0.0
5 445 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100423 8 322 0.0
6 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100318 1 320 0.0
7 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100319 20 309 0.0
8 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
101221 28 304 0.0
9 202 Korba AurelKorba Aurel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101116 12 299 0.0
10 207 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100925 17 296 0.0
11 294 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100302 9 293 0.0
12 482 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
101001 30 290 0.0
13 297 Mereš LukášMereš Lukáš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100123 6 283 0.0
14 262 Minčík NinoMinčík Nino
Naša atletikaNaša atletika
100601 31 280 0.0
15 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
101213 35 275 0.0
16= 203 Melega MichalMelega Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101110 15 268 0.0
16= 206 Pochylý IvanPochylý Ivan
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100924 10 268 0.0
16= 281 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100807 21 268 0.0
19 263 Slíš MarkoSlíš Marko
Naša atletikaNaša atletika
100829 32 267 0.0
20 444 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
101209 7 264 0.0
21 41 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100918 4 255 0.0
22 235 Behal TomášBehal Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100621 29 251 0.0
23 269 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100805 22 242 0.0
24 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
101113 23 240 0.0
25 99 Guldan FilipGuldan Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100408 13 231 0.0
26 95 Bilý SamuelBilý Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101208 18 230 0.0
27 100 Halász HugoHalász Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100923 11 228 0.0
28 42 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101107 5 226 0.0
29 240 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100318 26 223 0.0
30 204 Méry MarošMéry Maroš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101012 16 218 0.0
31 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
101215 25 203 0.0
4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
101008 1 DNF 0.0
16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100916 3 DNF 0.0
200 Jány LeoJány Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100827 14 DNF 0.0
Celkom 34 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110923 27 336 0.0
2 299 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
110226 9 316 0.0
3 480 Posztós IstvánPosztós István
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
110525 23 307 0.0
4 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110128 14 305 0.0
5 295 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
110506 8 287 0.0
6 1 Dorocák RichardDorocák Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110830 2 283 0.0
7 7 Hrica DenisHrica Denis
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110904 4 278 0.0
8 241 Škvara MichalŠkvara Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110130 20 276 0.0
9 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110523 15 271 0.0
10 10 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110225 6 270 0.0
11 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110611 3 264 0.0
12= 49 Albert MatejAlbert Matej
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
110120 19 261 0.0
12= 69 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
110629 29 261 0.0
14 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110108 7 260 0.0
15 201 Kontšek LeoKontšek Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110628 13 253 0.0
16 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
110428 24 252 0.0
17 6 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110114 5 246 0.0
18= 82 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110602 25 243 0.0
18= 9 Kottlík FilipKottlík Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110322 1 243 0.0
20 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
110603 17 242 0.0
21= 243 Voloch LukeVoloch Luke
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110101 22 241 0.0
21= 50 Doubek DominikDoubek Dominik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
111206 18 241 0.0
23 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110919 12 240 0.0
24 255 Zemjanek JánZemjanek Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
110708 30 232 0.0
25 70 Konečný KrištofKonečný Krištof
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
110203 28 230 0.0
26 252 Beláň MartinBeláň Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
110212 31 228 0.0
27 81 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111004 26 208 0.0
28 96 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110311 11 201 0.0
29 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110611 21 185 0.0
461 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110106 10 DNF 0.0
Celkom 30 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
120812 16 261 0.0
2 8 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
120117 2 169 0.0
3 239 Nagy FilipNagy Filip
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
120412 11 166 0.0
4= 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120113 12 165 0.0
4= 83 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120715 14 165 0.0
6 238 Mečár MaxMečár Max
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
120501 10 163 0.0
7 208 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
121007 3 154 0.0
8 68 Auxt AdamAuxt Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
120626 15 153 0.0
9 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120510 4 150 0.0
10 97 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120218 6 146 0.0
11= 51 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
120130 9 140 0.0
11= 266 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
121219 8 140 0.0
13 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120913 13 137 0.0
14 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
120308 7 129 0.0
15 5 Gradzki MichalGradzki Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
121007 1 117 0.0
205 Nosko JánNosko Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120827 5 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130506 2 160 0.0
2 298 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130703 7 150 0.0
3 443 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130316 6 147 0.0
4 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
130126 9 126 0.0
5 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130124 3 125 0.0
6 209 Spišák HugoSpišák Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
130730 8 116 0.0
7 13 Palát LukášPalát Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130520 4 113 0.0
8 15 Regina AndrejRegina Andrej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130313 1 110 0.0
Celkom 8 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
141223 1 110 0.0
55 Pelikán IvanPelikán Ivan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
140613 3 DNS 0.0
53 Pavlák PavolPavlák Pavol
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
140906 4 DNS 0.0
57 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
140126 2 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090110 1 346 0.0
2 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
090806 14 326 0.0
3 290 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090930 11 323 0.0
4 226 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090114 8 322 0.0
5 478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
090326 18 320 0.0
6 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090505 12 304 0.0
7 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090102 4 300 0.0
8 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090509 10 295 0.0
9 472 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091126 7 283 0.0
10 458 Hladík FilipHladík Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
091203 6 282 0.0
11= 277 Šuchter AdamŠuchter Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
090515 13 280 0.0
11= 251 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
091109 16 280 0.0
13 250 Jelok KrištofJelok Krištof
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
090922 17 271 0.0
14 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletikaNaša atletika
100809 33 270 0.0
15 227 Grófik RóbertGrófik Róbert
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091020 9 258 0.0
16 65 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
090706 15 255 0.0
17 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090129 2 232 0.0
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090427 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 258 Vališová LuciaVališová Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
100327 35 322 0.0
2 89 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100126 29 317 0.0
3 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
101225 1 307 0.0
4 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100615 27 284 0.0
5= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
100505 11 283 0.0
5= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100524 5 283 0.0
7 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100107 13 282 0.0
8 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100107 7 281 0.0
9 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100803 9 279 0.0
10 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100127 6 276 0.0
11 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100428 20 273 0.0
12 271 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
101209 24 270 0.0
13 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100814 17 268 0.0
14 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100118 8 267 0.0
15 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100420 14 264 0.0
16= 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
100702 31 260 0.0
16= 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
100703 32 260 0.0
18= 46 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101115 2 257 0.0
18= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100710 3 257 0.0
20 285 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100331 19 248 0.0
21 275 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100722 25 243 0.0
22 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101202 4 238 0.0
23 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100914 1 237 0.0
24= 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100405 16 230 0.0
24= 287 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100601 21 230 0.0
26 477 Baloghová LauraBaloghová Laura
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
101213 12 229 0.0
27 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100907 10 225 0.0
28 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100703 18 224 0.0
29 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
100331 34 220 0.0
30 248 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100519 28 217 0.0
31 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100729 15 198 0.0
32 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100201 23 169 0.0
33= 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
101203 33 162 0.0
33= 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100928 22 162 0.0
59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
100620 26 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
110128 17 318 0.0
2 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110717 1 310 0.0
3 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111031 24 305 0.0
4 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110914 21 286 0.0
5 225 Vargová BarboraVargová Barbora
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110530 10 284 0.0
6 465 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110720 7 283 0.0
7 27 Trutzová NinaTrutzová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110715 3 275 0.0
8 220 Spišáková EllaSpišáková Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110310 12 273 0.0
9 452 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
110506 256 0.0
10 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110914 20 254 0.0
11= 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110329 22 247 0.0
11= 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110420 11 247 0.0
13 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110901 2 246 0.0
14 75 Knežová EmíliaKnežová Emília
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
110409 25 243 0.0
15= 221 Spišáková MiaSpišáková Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110310 13 240 0.0
15= 464 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110218 6 240 0.0
17 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
110603 16 238 0.0
18 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110909 4 235 0.0
19 218 Radev NikitkaRadev Nikitka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110502 14 230 0.0
20 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110918 9 223 0.0
21 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110806 19 222 0.0
22 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110520 15 204 0.0
23 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
110517 18 192 0.0
24 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
110210 26 138 0.0
Celkom 24 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 257 Šuranová EllaŠuranová Ella
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
121001 17 290 0.0
2 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120422 9 166 0.0
3 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120110 153 0.0
4 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
121010 10 152 0.0
5 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
120426 5 146 0.0
6 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
120419 11 143 0.0
7 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
120331 2 142 0.0
8 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
121011 12 137 0.0
9= 265 Steiger EmmaSteiger Emma
Naša atletikaNaša atletika
120114 15 130 0.0
9= 21 Čahojová StelaČahojová Stela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
121206 1 130 0.0
11= 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
121115 14 127 0.0
11= 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120828 7 127 0.0
11= 470 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
120608 6 127 0.0
14 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120416 16 126 0.0
15 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
120131 13 123 0.0
16 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
120325 3 106 0.0
17 466 Jurigova DianaJurigova Diana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
121207 4 071 0.0
Celkom 17 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 245 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
130811 6 133 0.0
2 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130822 3 132 0.0
3 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130918 1 130 0.0
4 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
130213 5 119 0.0
5 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
130821 4 101 0.0
6 72 Barinová TamaraBarinová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
131107 7 088 0.0
452 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130615 2 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
215 Halászová HanaHalászová Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
140504 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
090504 7 374 0.0
2 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090928 17 370 0.0
3 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091106 10 354 0.0
4 233 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090611 19 348 0.0
5 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
090202 26 340 0.0
6 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090812 20 339 0.0
7 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
091012 9 333 0.0
8 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091023 14 320 0.0
9 459 Česneková SandraČesneková Sandra
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
090424 8 318 0.0
10= 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090318 21 312 0.0
10= 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
091213 27 312 0.0
12 38 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090612 5 310 0.0
13 292 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090312 22 308 0.0
14 481 Édelová BiankaÉdelová Bianka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
090908 25 304 0.0
15 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
091208 23 297 0.0
16 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
090721 11 295 0.0
17 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090422 3 288 0.0
18 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090903 6 287 0.0
19 67 Senická ElaSenická Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
090803 24 278 0.0
20 40 Janková KláraJanková Klára
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090508 4 261 0.0
21= 475 Lehocká HanaLehocká Hana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
090722 12 252 0.0
21= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090118 1 252 0.0
23 234 Vašková AdelaVašková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090319 16 240 0.0
24 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090825 18 239 0.0
25 479 Dohorák PannaDohorák Panna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
090714 25 237 0.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091001 15 DNS 0.0
476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091130 13 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Medicinbal 1kg - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= 54 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
101011 24 06.00 0.0
1= 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100318 1 06.00 0.0
3 445 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100423 8 05.80 0.0
4= 263 Slíš MarkoSlíš Marko
Naša atletikaNaša atletika
100829 32 05.50 0.0
4= 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100319 21 05.50 0.0
6= 281 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100807 19 05.10 0.0
6= 84 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100410 34 05.10 0.0
8= 235 Behal TomášBehal Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100621 26 05.00 0.0
8= 203 Melega MichalMelega Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101110 17 05.00 0.0
10 206 Pochylý IvanPochylý Ivan
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100924 10 04.80 0.0
11 294 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100302 9 04.70 0.0
12= 42 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101107 5 04.60 0.0
12= 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100916 3 04.60 0.0
12= 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
101215 25 04.60 0.0
15 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
101001 28 04.50 0.0
16= 269 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100805 22 04.40 0.0
16= 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
101213 35 04.40 0.0
18= 207 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100925 11 04.10 0.0
18= 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
101221 29 04.10 0.0
18= 18 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100923 2 04.10 0.0
21= 100 Halász HugoHalász Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100923 12 04.00 0.0
21= 95 Bilý SamuelBilý Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101208 13 04.00 0.0
21= 99 Guldan FilipGuldan Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100408 15 04.00 0.0
21= 202 Korba AurelKorba Aurel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101116 14 04.00 0.0
25= 200 Jány LeoJány Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100827 16 03.90 0.0
25= 297 Mereš LukášMereš Lukáš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100123 6 03.90 0.0
25= 444 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
101209 7 03.90 0.0
28 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
101008 10 03.70 0.0
29= 240 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100318 27 03.50 0.0
29= 262 Minčík NinoMinčík Nino
Naša atletikaNaša atletika
100601 31 03.50 0.0
31 204 Méry MarošMéry Maroš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
101012 18 03.40 0.0
32 41 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100918 4 03.20 0.0
33 71 Pira IvanPira Ivan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
100110 35 03.10 0.0
34 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
101113 23 02.60 0.0
482 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
101001 30 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 295 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
110506 8 06.40 0.0
2 6 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110114 3 05.00 0.0
3 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110128 15 04.90 0.0
4= 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110108 7 04.50 0.0
4= 241 Škvara MichalŠkvara Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110130 20 04.50 0.0
6 49 Albert MatejAlbert Matej
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
110120 19 04.40 0.0
7 85 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110923 27 04.20 0.0
8= 96 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110311 11 04.10 0.0
8= 1 Dorocák RichardDorocák Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110830 6 04.10 0.0
10= 82 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110602 25 04.00 0.0
10= 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
110603 17 04.00 0.0
10= 299 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
110226 9 04.00 0.0
10= 9 Kottlík FilipKottlík Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110322 5 04.00 0.0
10= 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110611 1 04.00 0.0
15= 50 Doubek DominikDoubek Dominik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
111206 18 03.60 0.0
15= 252 Beláň MartinBeláň Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
110212 29 03.60 0.0
17= 461 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110106 10 03.50 0.0
17= 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110611 21 03.50 0.0
19= 243 Voloch LukeVoloch Luke
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110101 22 03.10 0.0
19= 10 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110225 4 03.10 0.0
19= 7 Hrica DenisHrica Denis
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110904 2 03.10 0.0
22= 201 Kontšek LeoKontšek Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110628 13 03.00 0.0
22= 255 Zemjanek JánZemjanek Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
110708 28 03.00 0.0
22= 81 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111004 26 03.00 0.0
25 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
110428 24 02.90 0.0
26 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110523 14 02.70 0.0
27 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110919 12 02.20 0.0
69 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
110629 DNS 0.0
480 Posztós IstvánPosztós István
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
110525 23 DNS 0.0
Celkom 29 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120113 12 07.00 0.0
1= 8 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
120117 2 07.00 0.0
3 97 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120218 6 06.50 0.0
4 239 Nagy FilipNagy Filip
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
120412 11 06.40 0.0
5 238 Mečár MaxMečár Max
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
120501 10 06.10 0.0
6= 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120510 4 05.70 0.0
6= 266 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
121219 8 05.70 0.0
8 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
120812 15 05.40 0.0
9 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120913 13 05.30 0.0
10 5 Gradzki MichalGradzki Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
121007 1 05.10 0.0
11 51 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
120130 9 03.10 0.0
208 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
121007 3 DNS 0.0
205 Nosko JánNosko Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120827 5 DNS 0.0
407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
120308 7 DNS 0.0
83 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120715 14 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130124 3 06.60 0.0
2 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
130126 10 06.40 0.0
3 14 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130506 2 06.00 0.0
4 13 Palát LukášPalát Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130520 4 05.90 0.0
5 298 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130703 8 05.00 0.0
6 15 Regina AndrejRegina Andrej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
130313 1 04.60 0.0
7 209 Spišák HugoSpišák Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
130730 9 03.50 0.0
8 443 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130316 5 03.10 0.0
Celkom 8 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Pelikán IvanPelikán Ivan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
140613 3 06.50 0.0
2 53 Pavlák PavolPavlák Pavol
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
140906 4 04.00 0.0
3 57 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
140126 2 03.20 0.0
4 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
141223 1 02.00 0.0
Celkom 4 pretekárov

Medicinbal 1kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090110 2 08.30 0.0
2 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletikaNaša atletika
100809 33 07.50 0.0
3 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090505 10 05.70 0.0
4= 472 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091126 7 05.50 0.0
4= 226 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090114 9 05.50 0.0
6 227 Grófik RóbertGrófik Róbert
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091020 8 05.20 0.0
7= 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090102 1 05.10 0.0
7= 65 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
090706 15 05.10 0.0
9= 251 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
091109 16 05.00 0.0
9= 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090509 11 05.00 0.0
11 290 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090930 12 04.80 0.0
12 277 Šuchter AdamŠuchter Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
090515 13 04.60 0.0
13= 250 Jelok KrištofJelok Krištof
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
090922 17 04.50 0.0
13= 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
090806 14 04.50 0.0
15 458 Hladík FilipHladík Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
091203 6 03.80 0.0
16 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090129 5 03.40 0.0
478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
090326 18 DNS 0.0
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090427 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Medicinbal 1kg - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100420 14 05.30 0.0
2 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100803 9 05.20 0.0
3 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100127 8 04.80 0.0
4 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100107 13 04.70 0.0
5= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100524 5 04.60 0.0
5= 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100814 18 04.60 0.0
5= 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101202 4 04.60 0.0
5= 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
101225 1 04.60 0.0
5= 287 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100601 21 04.60 0.0
10 258 Vališová LuciaVališová Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
100327 34 04.40 0.0
11 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100615 27 04.30 0.0
12 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100729 16 04.20 0.0
13= 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100405 17 04.10 0.0
13= 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100107 7 04.10 0.0
13= 89 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100126 29 04.10 0.0
16= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100710 3 04.00 0.0
16= 477 Baloghová LauraBaloghová Laura
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
101213 12 04.00 0.0
16= 79 Štecová SaraŠtecová Sara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
101231 31 04.00 0.0
16= 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100201 23 04.00 0.0
20= 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
100620 26 03.80 0.0
20= 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
100703 15 03.80 0.0
20= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
100505 11 03.80 0.0
23= 275 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100722 25 03.70 0.0
23= 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100428 20 03.70 0.0
23= 285 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100331 19 03.70 0.0
23= 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
100914 1 03.70 0.0
27 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
100702 33 03.60 0.0
28 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
100331 35 03.50 0.0
29= 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100907 10 03.50 0.0
29= 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
100118 6 03.50 0.0
31 74 Čechová KláraČechová Klára
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
100616 32 03.30 0.0
32= 248 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
100519 28 03.20 0.0
32= 271 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
101209 24 03.20 0.0
34 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
100928 22 02.90 0.0
35 46 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101115 2 02.50 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110901 2 05.20 0.0
2 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
110128 17 04.70 0.0
3= 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110909 4 04.30 0.0
3= 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110520 15 04.30 0.0
5 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110420 10 04.00 0.0
6 465 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110720 7 03.80 0.0
7 452 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
110506 03.70 0.0
8= 464 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110218 6 03.60 0.0
8= 218 Radev NikitkaRadev Nikitka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110502 14 03.60 0.0
8= 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
110603 16 03.60 0.0
8= 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
110517 18 03.60 0.0
8= 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110717 1 03.60 0.0
13= 220 Spišáková EllaSpišáková Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110310 12 03.50 0.0
13= 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110918 9 03.50 0.0
13= 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110329 22 03.50 0.0
16= 221 Spišáková MiaSpišáková Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110310 13 03.20 0.0
16= 27 Trutzová NinaTrutzová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
110715 3 03.20 0.0
16= 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111031 24 03.20 0.0
19= 225 Vargová BarboraVargová Barbora
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
110530 11 03.00 0.0
19= 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110806 19 03.00 0.0
76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
110210 25 02.30 0.0
246 Elizeuš HanaElizeuš Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110914 20 DNS 0.0
247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
110914 21 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
120331 2 07.00 0.0
2 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
120131 13 06.50 0.0
3 466 Jurigova DianaJurigova Diana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
121207 4 05.80 0.0
4 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120422 9 05.60 0.0
5 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
121115 14 05.50 0.0
6 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
121011 12 05.20 0.0
7 257 Šuranová EllaŠuranová Ella
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
121001 17 05.10 0.0
8 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
120419 11 04.70 0.0
9= 265 Steiger EmmaSteiger Emma
Naša atletikaNaša atletika
120114 15 04.60 0.0
9= 21 Čahojová StelaČahojová Stela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
121206 1 04.60 0.0
9= 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120110 04.60 0.0
12 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120416 16 04.20 0.0
13= 470 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
120608 6 03.60 0.0
13= 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
121010 10 03.60 0.0
15 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
120828 7 03.50 0.0
16 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
120325 3 03.20 0.0
17 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
120426 5 03.10 0.0
Celkom 17 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130918 1 04.10 0.0
2 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130822 3 03.80 0.0
3 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
130213 5 03.70 0.0
4 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
130821 4 03.40 0.0
5 245 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
130811 6 03.00 0.0
452 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
130615 2 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
215 Halászová HanaHalászová Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
140504 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Medicinbal 1kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
090202 26 06.50 0.0
2 233 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090611 20 06.40 0.0
3 38 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090612 4 06.20 0.0
4 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
091208 23 05.60 0.0
5= 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
091012 9 05.50 0.0
5= 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090422 3 05.50 0.0
5= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090118 1 05.50 0.0
8 459 Česneková SandraČesneková Sandra
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
090424 8 05.30 0.0
9= 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091023 14 05.20 0.0
9= 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090318 21 05.20 0.0
11 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090928 17 05.10 0.0
12 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090812 18 04.90 0.0
13 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090825 19 04.80 0.0
14= 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
090721 11 04.60 0.0
14= 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091106 10 04.60 0.0
16 67 Senická ElaSenická Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
090803 24 04.50 0.0
17 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
090504 7 04.40 0.0
18= 475 Lehocká HanaLehocká Hana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
090722 12 04.30 0.0
18= 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090903 6 04.30 0.0
20= 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
091213 27 04.10 0.0
20= 40 Janková KláraJanková Klára
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090508 5 04.10 0.0
22 476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091130 13 03.90 0.0
23 234 Vašková AdelaVašková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090319 16 03.60 0.0
24 292 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090312 22 03.50 0.0
479 Dohorák PannaDohorák Panna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
090714 25 DNS 0.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091001 15 DNS 0.0
481 Édelová BiankaÉdelová Bianka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
090908 25 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov