<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB míting

Bratislava (9. 3. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 18 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 351 0.0
2= 84 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 34 333 0.0
2= 54 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 24 333 0.0
4 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 323 0.0
5 445 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 322 0.0
6 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 320 0.0
7 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 309 0.0
8 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 304 0.0
9 202 Korba AurelKorba Aurel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 299 0.0
10 207 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 296 0.0
11 294 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 293 0.0
12 482 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 30 290 0.0
13 297 Mereš LukášMereš Lukáš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 283 0.0
14 262 Minčík NinoMinčík Nino
Naša atletikaNaša atletika
10 10 31 280 0.0
15 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 275 0.0
16= 203 Melega MichalMelega Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 268 0.0
16= 206 Pochylý IvanPochylý Ivan
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 10 268 0.0
16= 281 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 268 0.0
19 263 Slíš MarkoSlíš Marko
Naša atletikaNaša atletika
10 10 32 267 0.0
20 444 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 264 0.0
21 41 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 255 0.0
22 235 Behal TomášBehal Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 29 251 0.0
23 269 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 242 0.0
24 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 240 0.0
25 99 Guldan FilipGuldan Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 231 0.0
26 95 Bilý SamuelBilý Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 230 0.0
27 100 Halász HugoHalász Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 11 228 0.0
28 42 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 5 226 0.0
29 240 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 26 223 0.0
30 204 Méry MarošMéry Maroš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 218 0.0
31 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 25 203 0.0
4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 DNF 0.0
16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 DNF 0.0
200 Jány LeoJány Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 DNF 0.0
Celkom 34 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 27 336 0.0
2 299 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 9 316 0.0
3 480 Posztós IstvánPosztós István
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
11 11 23 307 0.0
4 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 14 305 0.0
5 295 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 8 287 0.0
6 1 Dorocák RichardDorocák Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 283 0.0
7 7 Hrica DenisHrica Denis
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 278 0.0
8 241 Škvara MichalŠkvara Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 276 0.0
9 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 271 0.0
10 10 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 6 270 0.0
11 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 264 0.0
12= 49 Albert MatejAlbert Matej
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 19 261 0.0
12= 69 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 29 261 0.0
14 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 7 260 0.0
15 201 Kontšek LeoKontšek Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 253 0.0
16 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
11 11 24 252 0.0
17 6 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 5 246 0.0
18= 82 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 25 243 0.0
18= 9 Kottlík FilipKottlík Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 243 0.0
20 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 17 242 0.0
21= 243 Voloch LukeVoloch Luke
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 22 241 0.0
21= 50 Doubek DominikDoubek Dominik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 241 0.0
23 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 240 0.0
24 255 Zemjanek JánZemjanek Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 30 232 0.0
25 70 Konečný KrištofKonečný Krištof
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 28 230 0.0
26 252 Beláň MartinBeláň Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 31 228 0.0
27 81 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 26 208 0.0
28 96 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 201 0.0
29 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 185 0.0
461 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 10 DNF 0.0
Celkom 30 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 16 261 0.0
2 8 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 2 169 0.0
3 239 Nagy FilipNagy Filip
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 11 166 0.0
4= 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 12 165 0.0
4= 83 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 14 165 0.0
6 238 Mečár MaxMečár Max
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 10 163 0.0
7 208 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 3 154 0.0
8 68 Auxt AdamAuxt Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 15 153 0.0
9 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 4 150 0.0
10 97 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 6 146 0.0
11= 51 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 9 140 0.0
11= 266 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 8 140 0.0
13 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 13 137 0.0
14 407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 7 129 0.0
15 5 Gradzki MichalGradzki Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 117 0.0
205 Nosko JánNosko Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 5 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 2 160 0.0
2 298 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 7 150 0.0
3 443 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 6 147 0.0
4 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 9 126 0.0
5 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 3 125 0.0
6 209 Spišák HugoSpišák Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 8 116 0.0
7 13 Palát LukášPalát Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 4 113 0.0
8 15 Regina AndrejRegina Andrej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 1 110 0.0
Celkom 8 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
14 14 1 110 0.0
55 Pelikán IvanPelikán Ivan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 3 DNS 0.0
53 Pavlák PavolPavlák Pavol
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 4 DNS 0.0
57 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 2 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 346 0.0
2 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 14 326 0.0
3 290 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 323 0.0
4 226 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 322 0.0
5 478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 18 320 0.0
6 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 304 0.0
7 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 4 300 0.0
8 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 295 0.0
9 472 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 7 283 0.0
10 458 Hladík FilipHladík Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 6 282 0.0
11= 277 Šuchter AdamŠuchter Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 13 280 0.0
11= 251 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 16 280 0.0
13 250 Jelok KrištofJelok Krištof
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 17 271 0.0
14 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletikaNaša atletika
10 10 33 270 0.0
15 227 Grófik RóbertGrófik Róbert
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 258 0.0
16 65 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 15 255 0.0
17 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 232 0.0
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 258 Vališová LuciaVališová Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 322 0.0
2 89 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 29 317 0.0
3 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 307 0.0
4 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 284 0.0
5= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 11 283 0.0
5= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 5 283 0.0
7 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 282 0.0
8 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 281 0.0
9 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 279 0.0
10 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 276 0.0
11 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 273 0.0
12 271 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 24 270 0.0
13 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 268 0.0
14 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 267 0.0
15 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 264 0.0
16= 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 31 260 0.0
16= 78 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 32 260 0.0
18= 46 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 2 257 0.0
18= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 3 257 0.0
20 285 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 248 0.0
21 275 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 25 243 0.0
22 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 238 0.0
23 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 237 0.0
24= 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 230 0.0
24= 287 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 230 0.0
26 477 Baloghová LauraBaloghová Laura
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 12 229 0.0
27 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 10 225 0.0
28 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 224 0.0
29 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 34 220 0.0
30 248 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 217 0.0
31 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 198 0.0
32 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 169 0.0
33= 73 Barinová MichaelaBarinová Michaela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 33 162 0.0
33= 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 162 0.0
59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 26 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 17 318 0.0
2 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 310 0.0
3 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 24 305 0.0
4 247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 286 0.0
5 225 Vargová BarboraVargová Barbora
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 10 284 0.0
6 465 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 7 283 0.0
7 27 Trutzová NinaTrutzová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 275 0.0
8 220 Spišáková EllaSpišáková Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 273 0.0
9 452 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 256 0.0
10 246 Elizeuš HanaElizeuš Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 254 0.0
11= 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 22 247 0.0
11= 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 247 0.0
13 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 246 0.0
14 75 Knežová EmíliaKnežová Emília
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 25 243 0.0
15= 221 Spišáková MiaSpišáková Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 240 0.0
15= 464 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 6 240 0.0
17 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 16 238 0.0
18 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 4 235 0.0
19 218 Radev NikitkaRadev Nikitka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 14 230 0.0
20 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 9 223 0.0
21 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 19 222 0.0
22 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 204 0.0
23 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 192 0.0
24 76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 26 138 0.0
Celkom 24 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 257 Šuranová EllaŠuranová Ella
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 17 290 0.0
2 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 9 166 0.0
3 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 153 0.0
4 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 10 152 0.0
5 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 5 146 0.0
6 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 11 143 0.0
7 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
12 12 2 142 0.0
8 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 12 137 0.0
9= 265 Steiger EmmaSteiger Emma
Naša atletikaNaša atletika
12 12 15 130 0.0
9= 21 Čahojová StelaČahojová Stela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 130 0.0
11= 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 14 127 0.0
11= 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 7 127 0.0
11= 470 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 6 127 0.0
14 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 16 126 0.0
15 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 13 123 0.0
16 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 3 106 0.0
17 466 Jurigova DianaJurigova Diana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 4 071 0.0
Celkom 17 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 245 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 6 133 0.0
2 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 3 132 0.0
3 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 1 130 0.0
4 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 5 119 0.0
5 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
13 13 4 101 0.0
6 72 Barinová TamaraBarinová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
13 13 7 088 0.0
452 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 2 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
215 Halászová HanaHalászová Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 7 374 0.0
2 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 17 370 0.0
3 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 10 354 0.0
4 233 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 19 348 0.0
5 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 26 340 0.0
6 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 20 339 0.0
7 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 9 333 0.0
8 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 14 320 0.0
9 459 Česneková SandraČesneková Sandra
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 8 318 0.0
10= 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 312 0.0
10= 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 27 312 0.0
12 38 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 310 0.0
13 292 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 22 308 0.0
14 481 Édelová BiankaÉdelová Bianka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 25 304 0.0
15 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 23 297 0.0
16 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 11 295 0.0
17 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 288 0.0
18 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 287 0.0
19 67 Senická ElaSenická Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 24 278 0.0
20 40 Janková KláraJanková Klára
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 4 261 0.0
21= 475 Lehocká HanaLehocká Hana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 12 252 0.0
21= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 252 0.0
23 234 Vašková AdelaVašková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 16 240 0.0
24 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 18 239 0.0
25 479 Dohorák PannaDohorák Panna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 25 237 0.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 15 DNS 0.0
476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 13 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov