<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB míting

Bratislava (9. 3. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1= 54 Pelikán PeterPelikán Peter
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 24 06.00 0.0
1= 37 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 06.00 0.0
3 445 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 05.80 0.0
4= 263 Slíš MarkoSlíš Marko
Naša atletikaNaša atletika
10 10 32 05.50 0.0
4= 279 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 05.50 0.0
6= 281 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 05.10 0.0
6= 84 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 34 05.10 0.0
8= 235 Behal TomášBehal Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 26 05.00 0.0
8= 203 Melega MichalMelega Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 05.00 0.0
10 206 Pochylý IvanPochylý Ivan
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 10 04.80 0.0
11 294 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 04.70 0.0
12= 42 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 5 04.60 0.0
12= 16 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 04.60 0.0
12= 52 Ovčárik JakubOvčárik Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 25 04.60 0.0
15 242 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 04.50 0.0
16= 269 Pénzes BálintPénzes Bálint
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 04.40 0.0
16= 253 Pöstenyi OliverPöstenyi Oliver
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 04.40 0.0
18= 207 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 11 04.10 0.0
18= 237 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 29 04.10 0.0
18= 18 Šoóš FilipŠoóš Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 04.10 0.0
21= 100 Halász HugoHalász Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 04.00 0.0
21= 95 Bilý SamuelBilý Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 04.00 0.0
21= 99 Guldan FilipGuldan Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 04.00 0.0
21= 202 Korba AurelKorba Aurel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 04.00 0.0
25= 200 Jány LeoJány Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 03.90 0.0
25= 297 Mereš LukášMereš Lukáš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 03.90 0.0
25= 444 Polkan LeonPolkan Leon
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 03.90 0.0
28 4 Ferenčík DávidFerenčík Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 10 03.70 0.0
29= 240 Pilka MartinPilka Martin
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 03.50 0.0
29= 262 Minčík NinoMinčík Nino
Naša atletikaNaša atletika
10 10 31 03.50 0.0
31 204 Méry MarošMéry Maroš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 03.40 0.0
32 41 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 03.20 0.0
33 71 Pira IvanPira Ivan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 35 03.10 0.0
34 267 Neviďanský MatúšNeviďanský Matúš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 02.60 0.0
482 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 30 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 295 Kausich MaximKausich Maxim
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 8 06.40 0.0
2 6 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 05.00 0.0
3 280 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 04.90 0.0
4= 43 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 7 04.50 0.0
4= 241 Škvara MichalŠkvara Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 04.50 0.0
6 49 Albert MatejAlbert Matej
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 19 04.40 0.0
7 85 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 27 04.20 0.0
8= 96 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 04.10 0.0
8= 1 Dorocák RichardDorocák Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 6 04.10 0.0
10= 82 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 25 04.00 0.0
10= 270 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 17 04.00 0.0
10= 299 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 9 04.00 0.0
10= 9 Kottlík FilipKottlík Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 5 04.00 0.0
10= 3 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 04.00 0.0
15= 50 Doubek DominikDoubek Dominik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 03.60 0.0
15= 252 Beláň MartinBeláň Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 29 03.60 0.0
17= 461 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 10 03.50 0.0
17= 236 Lošonský MatúšLošonský Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 03.50 0.0
19= 243 Voloch LukeVoloch Luke
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 22 03.10 0.0
19= 10 Ludas PatrikLudas Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 03.10 0.0
19= 7 Hrica DenisHrica Denis
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 03.10 0.0
22= 201 Kontšek LeoKontšek Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 03.00 0.0
22= 255 Zemjanek JánZemjanek Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 28 03.00 0.0
22= 81 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 26 03.00 0.0
25 260 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
11 11 24 02.90 0.0
26 283 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 14 02.70 0.0
27 94 Bederka BenjamínBederka Benjamín
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 02.20 0.0
69 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 DNS 0.0
480 Posztós IstvánPosztós István
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
11 11 23 DNS 0.0
Celkom 29 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1= 80 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 12 07.00 0.0
1= 8 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 2 07.00 0.0
3 97 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 6 06.50 0.0
4 239 Nagy FilipNagy Filip
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 11 06.40 0.0
5 238 Mečár MaxMečár Max
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 10 06.10 0.0
6= 98 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 4 05.70 0.0
6= 266 Bombala MarkoBombala Marko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 8 05.70 0.0
8 254 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 15 05.40 0.0
9 86 Olšovský JaroslavOlšovský Jaroslav
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 13 05.30 0.0
10 5 Gradzki MichalGradzki Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 05.10 0.0
11 51 Lauko OliverLauko Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 9 03.10 0.0
208 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 3 DNS 0.0
205 Nosko JánNosko Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 5 DNS 0.0
407 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 7 DNS 0.0
83 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 14 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 3 06.60 0.0
2 56 Šimovič Tomᚊimovič Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 10 06.40 0.0
3 14 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 2 06.00 0.0
4 13 Palát LukášPalát Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 4 05.90 0.0
5 298 Michalko SamuelMichalko Samuel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 8 05.00 0.0
6 15 Regina AndrejRegina Andrej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 1 04.60 0.0
7 209 Spišák HugoSpišák Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 9 03.50 0.0
8 443 Polkan AllenPolkan Allen
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 5 03.10 0.0
Celkom 8 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Pelikán IvanPelikán Ivan
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 3 06.50 0.0
2 53 Pavlák PavolPavlák Pavol
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 4 04.00 0.0
3 57 Váňa JakubVáňa Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
14 14 2 03.20 0.0
4 300 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
14 14 1 02.00 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 08.30 0.0
2 261 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletikaNaša atletika
10 10 33 07.50 0.0
3 289 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 05.70 0.0
4= 472 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 7 05.50 0.0
4= 226 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 05.50 0.0
6 227 Grófik RóbertGrófik Róbert
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 05.20 0.0
7= 33 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 05.10 0.0
7= 65 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 15 05.10 0.0
9= 251 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 16 05.00 0.0
9= 291 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 05.00 0.0
11 290 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 04.80 0.0
12 277 Šuchter AdamŠuchter Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 13 04.60 0.0
13= 250 Jelok KrištofJelok Krištof
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
09 09 17 04.50 0.0
13= 66 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 14 04.50 0.0
15 458 Hladík FilipHladík Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 6 03.80 0.0
16 30 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 03.40 0.0
478 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 18 DNS 0.0
19 Vanderpoorten JulianVanderpoorten Julian
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále 10 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 219 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 14 05.30 0.0
2 456 Víglaská LuciaVíglaská Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 9 05.20 0.0
3 449 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 04.80 0.0
4 212 Bašnáková HanaBašnáková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 04.70 0.0
5= 450 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 5 04.60 0.0
5= 216 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 18 04.60 0.0
5= 44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 04.60 0.0
5= 25 Pauková ViktóriaPauková Viktória
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 04.60 0.0
5= 287 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 04.60 0.0
10 258 Vališová LuciaVališová Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 34 04.40 0.0
11 244 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 27 04.30 0.0
12 210 Antonova SeratimaAntonova Seratima
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16 04.20 0.0
13= 222 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 17 04.10 0.0
13= 446 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 04.10 0.0
13= 89 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 29 04.10 0.0
16= 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 3 04.00 0.0
16= 477 Baloghová LauraBaloghová Laura
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 12 04.00 0.0
16= 79 Štecová SaraŠtecová Sara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 31 04.00 0.0
16= 272 Michalčíková NelkaMichalčíková Nelka
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 23 04.00 0.0
20= 59 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 26 03.80 0.0
20= 224 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 15 03.80 0.0
20= 462 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 11 03.80 0.0
23= 275 Pernecká StellaPernecká Stella
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 25 03.70 0.0
23= 288 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 03.70 0.0
23= 285 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 03.70 0.0
23= 28 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 03.70 0.0
27 77 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 33 03.60 0.0
28 256 Medveďová TeréziaMedveďová Terézia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 35 03.50 0.0
29= 448 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 10 03.50 0.0
29= 453 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 6 03.50 0.0
31 74 Čechová KláraČechová Klára
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 32 03.30 0.0
32= 248 Tužinská HanaTužinská Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 28 03.20 0.0
32= 271 Dupačová StelaDupačová Stela
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 24 03.20 0.0
34 274 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
10 10 22 02.90 0.0
35 46 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 2 02.50 0.0
Celkom 35 pretekárov
Finále 11 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 05.20 0.0
2 64 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 17 04.70 0.0
3= 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 4 04.30 0.0
3= 286 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 04.30 0.0
5 223 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 10 04.00 0.0
6 465 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 7 03.80 0.0
7 452 Šišková LíviaŠišková Lívia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 03.70 0.0
8= 464 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 6 03.60 0.0
8= 218 Radev NikitkaRadev Nikitka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 14 03.60 0.0
8= 276 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 16 03.60 0.0
8= 60 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
11 11 18 03.60 0.0
8= 22 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 03.60 0.0
13= 220 Spišáková EllaSpišáková Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 12 03.50 0.0
13= 471 Záhorská SimonaZáhorská Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 9 03.50 0.0
13= 87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 22 03.50 0.0
16= 221 Spišáková MiaSpišáková Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 13 03.20 0.0
16= 27 Trutzová NinaTrutzová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 03.20 0.0
16= 91 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 24 03.20 0.0
19= 225 Vargová BarboraVargová Barbora
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 03.00 0.0
19= 249 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 19 03.00 0.0
76 Kubičková KarolínaKubičková Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 25 02.30 0.0
246 Elizeuš HanaElizeuš Hana
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 20 DNS 0.0
247 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
11 11 21 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov
Finále 12 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 457 Víglaská BarboraVíglaská Barbora
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
12 12 2 07.00 0.0
2 58 Debnárová LuciaDebnárová Lucia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 13 06.50 0.0
3 466 Jurigova DianaJurigova Diana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 4 05.80 0.0
4 217 Karvai KarolínaKarvai Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 9 05.60 0.0
5 61 Pitoňáková KristínaPitoňáková Kristína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 14 05.50 0.0
6 62 Sláviková SoňaSláviková Soňa
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 12 05.20 0.0
7 257 Šuranová EllaŠuranová Ella
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
12 12 17 05.10 0.0
8 63 Vilimová PavlínaVilimová Pavlína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
12 12 11 04.70 0.0
9= 265 Steiger EmmaSteiger Emma
Naša atletikaNaša atletika
12 12 15 04.60 0.0
9= 21 Čahojová StelaČahojová Stela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 1 04.60 0.0
9= 211 Halandová SaskiaHalandová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 04.60 0.0
12 88 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 16 04.20 0.0
13= 470 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 6 03.60 0.0
13= 273 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 10 03.60 0.0
15 213 Belkovicsová NikolaBelkovicsová Nikola
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 7 03.50 0.0
16 463 Ďurovská JankaĎurovská Janka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 3 03.20 0.0
17 467 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 5 03.10 0.0
Celkom 17 pretekárov
Finále 13 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 454 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 1 04.10 0.0
2 455 Tanková TiffanyTanková Tiffany
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 3 03.80 0.0
3 214 Guldanová NatáliaGuldanová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 5 03.70 0.0
4 468 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
13 13 4 03.40 0.0
5 245 Bobovská NelaBobovská Nela
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 6 03.00 0.0
452 Šišková AdelaŠišková Adela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
13 13 2 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov
Finále 14 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
215 Halászová HanaHalászová Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 09 (so, 9.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 93 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 26 06.50 0.0
2 233 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 20 06.40 0.0
3 38 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 4 06.20 0.0
4 278 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
09 09 23 05.60 0.0
5= 460 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 9 05.50 0.0
5= 36 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 05.50 0.0
5= 34 Hrotková KristínaHrotková Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 05.50 0.0
8 459 Česneková SandraČesneková Sandra
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 8 05.30 0.0
9= 232 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 14 05.20 0.0
9= 293 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 05.20 0.0
11 231 Kopicová SaskiaKopicová Saskia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 17 05.10 0.0
12 230 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 18 04.90 0.0
13 228 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 19 04.80 0.0
14= 473 Belková AlžbetaBelková Alžbeta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 11 04.60 0.0
14= 474 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 10 04.60 0.0
16 67 Senická ElaSenická Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 24 04.50 0.0
17 48 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 7 04.40 0.0
18= 475 Lehocká HanaLehocká Hana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 12 04.30 0.0
18= 39 Slezáková RegínaSlezáková Regína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 04.30 0.0
20= 259 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 27 04.10 0.0
20= 40 Janková KláraJanková Klára
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 04.10 0.0
22 476 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 13 03.90 0.0
23 234 Vašková AdelaVašková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 16 03.60 0.0
24 292 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 22 03.50 0.0
479 Dohorák PannaDohorák Panna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 25 DNS 0.0
229 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 15 DNS 0.0
481 Édelová BiankaÉdelová Bianka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 25 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov