<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu jednotlivci

Betliar (23. 11. 2019)

Cezpoľný beh-vytrvalci - Muži

(so, 23.11.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 133 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 0:30:24
2 260 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:32:16
3 321 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:32:46
4 272 Zimmermann MariánZimmermann Marián 85 85 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:33:14
5 255 Mušinský TomašMušinský Tomaš 93 93 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:33:20
6 333 Kraviansky DanielKraviansky Daniel 94 94 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:33:31
7 168 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:33:45
MS 187 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:34:01
9 29 Mészaros JakubMészaros Jakub 91 91 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:34:06
10 271 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:34:12
11 262 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:34:33
12 26 Magyar ImrichMagyar Imrich 84 84 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:34:39
13 374 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:34:47
14 257 Repák ErikRepák Erik 91 91 TJ OBAL SERVIS Košice ATJ OBAL SERVIS Košice A 0:34:57
15 195 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:35:01
16 266 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:35:03
17 268 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:35:23
18 251 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:35:27
19 196 Rafaj LukášRafaj Lukáš 93 93 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:36:12
20 221 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:37:30
21 138 Vaško MartinVaško Martin 94 94 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:38:24
22 278 Zavadil TomášZavadil Tomáš 81 81 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:38:38
23 137 Pršek HenrichPršek Henrich 71 71 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:38:54
24 230 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:38:59
25 209 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:39:19
26 276 Bachratý RomanBachratý Roman 82 82 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:41:22
27 136 Hupko ŠtefanHupko Štefan 72 72 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:42:09
28 296 Hudák JozefHudák Jozef 56 56 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 0:44:28
Celkom 28 pretekárov

Cezpoľný beh-vytrvalci - Ženy

(so, 23.11.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 339 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:30:19
2 249 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:30:46
3 294 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 0:32:03
4 376 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:33:33
5 228 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:33:43
6 211 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:33:46
7 141 Drahovská LýdiaDrahovská Lýdia 99 99 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:33:53
8 289 Truissard MáriaTruissard Mária 87 87 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:33:59
9 261 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:35:10
10 213 Zemaníková DenisaZemaníková Denisa 96 96 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:35:17
11 55 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:35:23
12 291 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 75 75 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:35:49
13 198 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:35:56
14 283 Kocúriková BlaženaKocúriková Blažena 67 67 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:35:58
15 98 Seidlová JanaSeidlová Jana 73 73 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:36:04
16 286 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:36:31
17 145 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:36:44
18 139 Blštáková NaďaBlštáková Naďa 77 77 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:37:19
19 143 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:37:43
111 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
201 Hrabcová ZuzanaHrabcová Zuzana 86 86 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A DNF
300 Ovčaríková AnnaOvčaríková Anna 72 72 SOPKA SeňaSOPKA Seňa DNF
299 Hudáková AlžbetaHudáková Alžbeta 69 69 SOPKA SeňaSOPKA Seňa DNF
134 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón DNF
Celkom 24 pretekárov