<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu jednotlivci

Betliar (23. 11. 2019)

Cezpoľný beh-míliari - Muži

(so, 23.11.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:13:18
2 74 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava AAK Run For Fun Petržalka Br... 0:13:23
3 247 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 0:13:24
4 75 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava AAK Run For Fun Petržalka Br... 0:13:35
5 309 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:13:48
6 301 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:13:56
7 355 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:00
8 304 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:14:17
9 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 0:14:36
10 171 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:15:44
11 174 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:16:03
12 162 Murgaš FilipMurgaš Filip 98 98 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:16:19
76 Vitek JakubVitek Jakub 93 93 AK Run For Fun Petržalka Bratislava AAK Run For Fun Petržalka Br... DNS
12 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 AC MichalovceAC Michalovce DNS
Celkom 14 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Ženy

(so, 23.11.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 172 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:15:29
2 135 Janečková LuciaJanečková Lucia 95 95 Bratislavský maratónBratislavský maratón 0:15:50
3 308 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:16:23
4 376 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:17:17
5 50 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:18:05
6 307 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:18:50
Celkom 6 pretekárov