<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (21. 5. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.5.2022 - 12:00) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.49 0.198 11.00
2 119 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.99 0.187 9.00
3 192 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.01 0.178 8.00
4 112 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.02 0.156 7.00
5 199 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.14 0.187 6.00
6 113 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.34 0.176 1.00
7 190 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.58 0.199
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 21.5.2022 - 12:00) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.11 0.186
2 239 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 11.19 0.213 5.00
3 72 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11.23 0.222 4.00
4 271 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 PB 11.27 0.178
5 278 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.29 0.198 3.00
6 78 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.30 0.265 2.00
7 143 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.51 0.200
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 21.5.2022 - 12:00) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.40 0.175
2 80 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.63 0.189
3 136 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 11.65 0.200
4 250 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.71 0.230
5 167 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.84 0.177
6 18 Martin ČepkoMartin Čepko 90 90 Active life team KošiceActive life team Košice 3 14.03 0.178
249 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ -0.033
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 21.5.2022 - 12:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.49 0.201
2 23 Rerko MariánRerko Marián 96 96 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 11.65 0.196
3 142 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.04 0.245
4 116 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.34 0.177
5 58 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.50 0.189
6 108 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 12.62 0.198
7 275 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.72 0.188
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.49 0.198 11.00
2 119 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.99 0.187 9.00
3 192 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.01 0.178 8.00
4 112 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.02 0.156 7.00
5 171 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.11 0.186
6 199 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.14 0.187 6.00
7 239 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 11.19 0.213 5.00
8 72 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11.23 0.222 4.00
9 271 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 PB 11.27 0.178
10 278 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.29 0.198 3.00
11 78 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.30 0.265 2.00
12 113 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.34 0.176 1.00
13 56 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.40 0.175
14 43 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.49 0.201
15 143 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.51 0.200
16 190 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.58 0.199
17 80 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.63 0.189
18 136 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 11.65 0.200
18 23 Rerko MariánRerko Marián 96 96 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 11.65 0.196
20 250 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.71 0.230
21 167 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.84 0.177
22 142 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.04 0.245
23 116 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.34 0.177
24 58 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.50 0.189
25 108 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 12.62 0.198
26 275 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.72 0.188
27 18 Martin ČepkoMartin Čepko 90 90 Active life team KošiceActive life team Košice 3 14.03 0.178
249 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ -0.033

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.95 0.198 11.00
2 2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.05 0.213
3= 95 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.06 0.187 8.50
3= 223 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.06 0.200 8.50
5 91 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 12.09 0.204 7.00
6 272 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 SB 12.23 0.198
7 52 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.44 0.186 4.00
8 172 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.66 0.188 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.17 0.200 6.00
2 45 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.40 0.177 5.00
3 46 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.63 0.189 3.00
4 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.69 0.203 1.00
5 125 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.01 0.166
6 158 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.03 0.198
7 284 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.15 0.198
8 260 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.39 0.165
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.87 0.198
2 282 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.91 0.222
3 263 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.93 0.204
4 229 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 13.95 0.201
5 159 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.04 0.189
6 150 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 14.40 0.213
7 288 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 14.80 0.245
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.95 0.198 11.00
2 2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.05 0.213
3 95 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.06 0.187 8.50
3 223 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.06 0.200 8.50
5 91 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 12.09 0.204 7.00
6 266 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.17 0.200 6.00
7 272 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 SB 12.23 0.198
8 45 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.40 0.177 5.00
9 52 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.44 0.186 4.00
10 46 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.63 0.189 3.00
11 172 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.66 0.188 2.00
12 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.69 0.203 1.00
13 125 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.01 0.166
14 158 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.03 0.198
15 284 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.15 0.198
16 260 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.39 0.165
17 60 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.87 0.198
18 282 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.91 0.222
19 263 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.93 0.204
20 229 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 13.95 0.201
21 159 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.04 0.189
22 150 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 14.40 0.213
23 288 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 14.80 0.245