<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Košice (17. - 18. 9. 2022)

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.19 Q -0.200
2 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.23 q 0.187
3 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 11.61 0.198
4 430 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.92 0.177
5 542 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.24 0.168
6 115 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.95 0.195
507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.95 Q 0.198
2 440 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.09 q 0.177
3 435 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.31 0.165
4 133 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.66 0.145
5 138 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.86 0.198
6 168 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.69 0.132
7 573 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 12.84 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.97 Q 0.233
2 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.26 0.200
3 488 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.47 0.198
4 214 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.94 0.178
5 538 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.23 0.198
191 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DQ
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.97 Q 0.178
2 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 11.11 q 0.165
3 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.18 q 0.166
4 212 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.46 0.198
5 505 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.79 0.178
6 622 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.92 0.168
7 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.31 0.168
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.95 Q 0.198
2 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.97 Q 0.233
2 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.97 Q 0.178
4 440 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.09 q 0.177
5 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 11.11 q 0.165
6 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.18 q 0.166
7 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.19 Q -0.200
8 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.23 q 0.187
9 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.26 0.200
10 435 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.31 0.165
11 212 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.46 0.198
12 488 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.47 0.198
13 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 11.61 0.198
14 133 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.66 0.145
15 505 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.79 0.178
16 138 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.86 0.198
17 430 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.92 0.177
17 622 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.92 0.168
19 214 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.94 0.178
20 538 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.23 0.198
21 542 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.24 0.168
22 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.31 0.168
23 168 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.69 0.132
24 573 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 12.84 0.201
25 115 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.95 0.195
507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
191 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DQ

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 17.9.2022 - 14:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 10.76 0.156
2 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.85 0.155
3 89 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 10.86 0.198
4 440 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 11.02 0.165
5 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 SB 11.04 0.178
6 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 11.04 0.194
7 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 11.13 0.189
8 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 11.16 0.178
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 17.9.2022 - 14:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.90 0.165
2 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 12.42 0.199
3 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.52 0.178
4 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.79 0.168
5 454 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 13.06 0.135
6 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 13.16 0.178
7 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.21 0.155
8 304 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 SB 13.48 0.198
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.9.2022 - 11:30) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.87 Q 0.135
2 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.70 Q 0.178
3 454 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.99 Q 0.198
4 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.40 q 0.185
5 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.183
6 459 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.30 0.175
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.9.2022 - 11:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.49 Q 0.189
2 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.55 Q 0.189
3 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 13.17 Q 0.176
4 304 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.58 q 0.147
5 647 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.79 0.189
6 234 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.10 0.146
7 558 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.21 0.173
8 190 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 15.40 0.172
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.87 Q 0.135
2 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.49 Q 0.189
3 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.55 Q 0.189
4 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.70 Q 0.178
5 454 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.99 Q 0.198
6 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 13.17 Q 0.176
7 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.40 q 0.185
8 304 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.58 q 0.147
9 647 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.79 0.189
10 234 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.10 0.146
11 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.183
12 558 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.21 0.173
13 459 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.30 0.175
14 190 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 15.40 0.172
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS