<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy 2022

Banská Bystrica (15. 9. 2022)

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 15.9.2022 - 19:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Federič, Volko, Benda, Košík Federič, Volko, Benda, Košík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:41.12 0.184 11.00
2 167 Bellus, Marček, Igaz, Beladič Bellus, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:42.64 0.185 9.00
3 115 Nemec, Halbavý, Špak, Lubelec Nemec, Halbavý, Špak, Lubelec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:43.80 0.160 8.00
4 27 Hrubala, Pecko, Kročka, Blšták Hrubala, Pecko, Kročka, Blšták AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:44.58 0.174 7.00
5 220 Jelínek, Haják, Bracho, Bačík Jelínek, Haják, Bracho, Bačík AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:44.86 0.195 5.00
6 18 Schneidgen, Labuda, Sedláček, Danáč Schneidgen, Labuda, Sedláček, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:45.36 0.217 4.00
7 92 Ďubašák, Ďurovský, Kremser, Glodžák Ďubašák, Ďurovský, Kremser, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.26 0.187 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 15.9.2022 - 19:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Jursa, Haraslin, Grajcarík, Černák Jursa, Haraslin, Grajcarík, Černák Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:44.75 0.192 6.00
2 187 Valo, Pavelka, Cidorík, Hromada Valo, Pavelka, Cidorík, Hromada AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:45.94 0.227 3.00
3 120 Bartoníček, Šebík, Černý, Poláček Bartoníček, Šebík, Černý, Poláček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:47.03 0.150 2.00
4 3 Vnučko, Biely, Zmoray, Szabo Vnučko, Biely, Zmoray, Szabo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:48.78 0.224
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Federič, Volko, Benda, Košík Federič, Volko, Benda, Košík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:41.12 0.184 11.00
2 167 Bellus, Marček, Igaz, Beladič Bellus, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:42.64 0.185 9.00
3 115 Nemec, Halbavý, Špak, Lubelec Nemec, Halbavý, Špak, Lubelec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:43.80 0.160 8.00
4 27 Hrubala, Pecko, Kročka, Blšták Hrubala, Pecko, Kročka, Blšták AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:44.58 0.174 7.00
5 99 Jursa, Haraslin, Grajcarík, Černák Jursa, Haraslin, Grajcarík, Černák Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:44.75 0.192 6.00
6 220 Jelínek, Haják, Bracho, Bačík Jelínek, Haják, Bracho, Bačík AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:44.86 0.195 5.00
7 18 Schneidgen, Labuda, Sedláček, Danáč Schneidgen, Labuda, Sedláček, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:45.36 0.217 4.00
8 187 Valo, Pavelka, Cidorík, Hromada Valo, Pavelka, Cidorík, Hromada AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:45.94 0.227 3.00
9 120 Bartoníček, Šebík, Černý, Poláček Bartoníček, Šebík, Černý, Poláček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:47.03 0.150 2.00
10 92 Ďubašák, Ďurovský, Kremser, Glodžák Ďubašák, Ďurovský, Kremser, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.26 0.187 1.00
11 3 Vnučko, Biely, Zmoray, Szabo Vnučko, Biely, Zmoray, Szabo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:48.78 0.224

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 15.9.2022 - 19:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Sklenářová, Devaldová, Žibritová, Rusnáková Sklenářová, Devaldová, Žibritová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:48.47 0.215 11.00
2 213 Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:48.58 0.200 9.00
3 148 Čorejová, Hübschová, Balajová, Cellerová Čorejová, Hübschová, Balajová, Cellerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:48.69 0.183 8.00
4 130 Kusyová, Húsková, Karabová, Vargová Kusyová, Húsková, Karabová, Vargová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:49.67 0.164 7.00
5 85 Predajnianska, Šimková, Kaliašová, Krajčiová Predajnianska, Šimková, Kaliašová, Krajčiová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:49.93 0.165 6.00
6 259 Bieleková, Neprašová, Belavá, Trulíková Bieleková, Neprašová, Belavá, Trulíková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:55.03 0.327 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 15.9.2022 - 19:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Babiczová, Králiková, Hrablayová, Kodnárová Babiczová, Králiková, Hrablayová, Kodnárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.49 0.180 5.00
2 149 Majerská, Demitrová, Scholtzová, Havjerová Majerská, Demitrová, Scholtzová, Havjerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:53.06 0.167 4.00
3 70 Dzurušová, Váleková, Lenhartová, Pavelicová Dzurušová, Váleková, Lenhartová, Pavelicová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.70 0.356 3.00
4 126 Klementisová, Bódiková, Grňová, Žitná Klementisová, Bódiková, Grňová, Žitná ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.55 0.187 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Sklenářová, Devaldová, Žibritová, Rusnáková Sklenářová, Devaldová, Žibritová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:48.47 0.215 11.00
2 213 Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:48.58 0.200 9.00
3 148 Čorejová, Hübschová, Balajová, Cellerová Čorejová, Hübschová, Balajová, Cellerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:48.69 0.183 8.00
4 130 Kusyová, Húsková, Karabová, Vargová Kusyová, Húsková, Karabová, Vargová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:49.67 0.164 7.00
5 85 Predajnianska, Šimková, Kaliašová, Krajčiová Predajnianska, Šimková, Kaliašová, Krajčiová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:49.93 0.165 6.00
6 191 Babiczová, Králiková, Hrablayová, Kodnárová Babiczová, Králiková, Hrablayová, Kodnárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.49 0.180 5.00
7 149 Majerská, Demitrová, Scholtzová, Havjerová Majerská, Demitrová, Scholtzová, Havjerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:53.06 0.167 4.00
8 70 Dzurušová, Váleková, Lenhartová, Pavelicová Dzurušová, Váleková, Lenhartová, Pavelicová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.70 0.356 3.00
9 259 Bieleková, Neprašová, Belavá, Trulíková Bieleková, Neprašová, Belavá, Trulíková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:55.03 0.327 2.00
10 126 Klementisová, Bódiková, Grňová, Žitná Klementisová, Bódiková, Grňová, Žitná ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.55 0.187 1.00