<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek, Bratislava, 3. 3. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.27
J 60 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 07.49
J 60 m Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky 07.49
J 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.62
J 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.37
J 60 m Dudra Ján Pavel 01 Atletika Košice o.z. 07.39 07.39
J 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.32
J 60 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.54
J 60 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 07.34
J 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.36
J 60 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.38
J 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.04
J 60 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.67
J 60 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.47
J 60 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.50
J 60 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina
J 60 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.48
J 60 m Krokavec Roman 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca 07.26 07.26
J 60 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.83
J 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.57
J 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.33
J 60 m Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica 07.53
J 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.83
J 60 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 07.29
J 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.33
J 60 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 07.60
J 60 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra
J 60 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.79
J 60 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.93
J 60 m Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 07.59
J 60 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.02
J 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
J 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.93
J 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.24
J 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.57
J 200 m Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky 23.56
J 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 24.08
J 200 m Dohňanský Viliam 01 Atletika Bratislava
J 200 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 22.42
J 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.98
J 200 m Dudra Ján Pavel 01 Atletika Košice o.z. 23.71 23.45
J 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.01
J 200 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.92
J 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.35
J 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.18
J 200 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina 26.78
J 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 23.94
J 200 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.39
J 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.17
J 200 m Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica 24.60
J 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 22.56
J 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.91
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 23.64
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 25.53
J 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 25.69
J 200 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 23.13
J 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.46
J 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.68
J 200 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 24.03
J 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 24.87
J 200 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.66
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.08
J 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
J 200 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 25.30
J 200 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
J 200 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 26.57
J 200 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 26.01
J 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 24.72
J 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 57.75
J 400 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.81
J 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.22
J 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.49
J 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 54.49
J 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.43
J 400 m galdík martin (SVK) 00 ak svetlošák b.bystrica 51.16
J 400 m Havlík Marek 01 Atletický klub AC Malacky 49.09
J 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.50
J 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.58
J 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 57.12
J 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 56.78
J 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 56.85
J 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.56
J 400 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 52.61
J 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.51
J 400 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 53.70
J 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.78
J 400 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 58.31
J 400 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 55.96
J 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 56.47
J 400 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 58.26
J 800 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.20
J 800 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 2:07.98 2:07.98
J 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.53
J 800 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 2:09.53
J 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:06.70
J 800 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 2:11.39
J 800 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 2:24.22
J 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.42
J 800 m Marko Ján 00 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:54.97
J 800 m Suchý Dalibor 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:20.63
J 800 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.68
J 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 1:56.36
J 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:15.74
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 4:19.75
J 1500 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 4:46.79
J 1500 m Hronček Lukáš 00 AK Svetlošák Banská Bystrica 4:16.22
J 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:38.29
J 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:28.77
J 1500 m Marko Ján 00 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:02.01
J 1500 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:49.60
J 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31
J 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 1500 m Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:41.96
J 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:29.28
J 1500 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:10.58
J 3000 m Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín 09:58.80
J 3000 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09:54.70
J 3000 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 09:32.68
J 3000 m Kašík František 00 Atletický club Nové Zámky
J 3000 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 10:27.42
J 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:02.74
J 3000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 09:28.11
J 3000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:17.34
J 3000 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 10:14.82
J 3000 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava
J 60 m pr. 99,1 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.03
J 60 m pr. 99,1 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.16
J 60 m pr. 99,1 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 60 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 08.90
J 60 m pr. 99,1 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 09.39
J 60 m pr. 99,1 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 09.11
J výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 187
J výška Dohňanský Viliam 01 Atletika Bratislava 163
J výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
J výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 188
J výška Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 185
J výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 193
J žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 390
J žrď Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 290
J žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
J žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
J žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 381
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 435
J diaľka Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 710
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 610 607
J diaľka Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 562
J diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 643
J diaľka Gasior Vladimír 00 ŠK ŠOG Nitra 590
J diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 585
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 687
J diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 703
J diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 688
J diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 682
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.49 12.31
J trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.10
J trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 14.08
J trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 12.44
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
J guľa 6 kg Fronc Dominik 00 ŠK ŠOG Nitra
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 12.68
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.64
J guľa 6 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.94
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky
J guľa 6 kg Katrenič Gabriel 00 AO Športové gymnázium Košice
J guľa 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky
J guľa 6 kg Kozár Martin 01 AO Športové gymnázium Košice
J guľa 6 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.37
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 13.33
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.75
J guľa 6 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava
J 4 x 200 m kluby Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 200 m kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 200 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
J 4 x 200 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava
J 4 x 200 m kluby Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava
J 4 x 200 m kluby Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 200 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 4 x 200 m kluby Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
J 4 x 200 m kluby Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 200 m kluby Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 200 m kluby Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava
J 4 x 200 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
J 4 x 200 m kluby Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava
J 4 x 200 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 200 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 4 x 200 m kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 4 x 200 m kluby Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Lukšo Mário (SVK) 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 23.39
Žci 3000 m Emil Bezecny (AUT) 04 HSV Marathon Wiener Neustadt 09:26.42
Jky 60 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08.47
Jky 60 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava
Jky 60 m Bizoňová Helena 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.92
Jky 60 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.68
Jky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.63
Jky 60 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.15
Jky 60 m Háberová Hana 01 AK Inter-SC Bratislava 08.34
Jky 60 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Jky 60 m Hudecová Eva 02 Atletický oddiel Partizánske
Jky 60 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 08.29
Jky 60 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 08.27
Jky 60 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.40
Jky 60 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.99
Jky 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Jky 60 m Mattová Michaela 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.23
Jky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.23
Jky 60 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.02
Jky 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Jky 60 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 08.49
Jky 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Jky 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 07.86
Jky 60 m Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43
Jky 60 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.75
Jky 60 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.42
Jky 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.86
Jky 200 m Adamová Mária 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 200 m Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 200 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava
Jky 200 m Bizoňová Helena 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.45
Jky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Jky 200 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 27.15
Jky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 28.40
Jky 200 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 29.13
Jky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Jky 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 26.31
Jky 200 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 27.64
Jky 200 m Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 27.18
Jky 200 m Háberová Hana 01 AK Inter-SC Bratislava 27.86
Jky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 29.68
Jky 200 m Hudecová Eva 02 Atletický oddiel Partizánske
Jky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.64
Jky 200 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 27.25
Jky 200 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Jky 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.59
Jky 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.80
Jky 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.60
Jky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Jky 200 m Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice
Jky 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 30.95
Jky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 28.24
Jky 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.58
Jky 200 m Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 30.91
Jky 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 25.84
Jky 200 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87
Jky 200 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.16
Jky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.09
Jky 200 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.12
Jky 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.66
Jky 400 m Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 64.19
Jky 400 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava
Jky 400 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 67.92
Jky 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 61.98
Jky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 66.95
Jky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 62.29
Jky 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.69
Jky 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.93
Jky 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.61
Jky 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 62.17
Jky 400 m Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 60.46
Jky 400 m Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 64.33
Jky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.78
Jky 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Jky 800 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:27.60
Jky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Jky 800 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:34.64
Jky 800 m Hatinová Klára 00 Naša atletika 02.20 2:23.31
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:23.20
Jky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:32.42
Jky 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:11.76
Jky 1500 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 5:42.94
Jky 1500 m Brnčalová Lea 01 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:30.72
Jky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 5:13.45
Jky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:02.88
Jky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:47.41
Jky 1500 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:05.53
Jky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Jky 3000 m Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 13:51.06
Jky 3000 m Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava 09:52.76
Jky 3000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 13:32.09
Jky 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 11:13.41
Jky 3000 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Jky 3000 m Pribulová Agáta 00 Zdravie v pohybe Lučatín 13:29.85
Jky 3000 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra
Jky 60 m pr. 83,8 Buckulčíková Mária 00 Atletický klub ZTS Martin 09.46
Jky 60 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.48
Jky 60 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Jky 60 m pr. 83,8 Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 09.37
Jky 60 m pr. 83,8 Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 09.68
Jky 60 m pr. 83,8 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 60 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 09.80
Jky 60 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.54
Jky 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.61
Jky 60 m pr. 83,8 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 10.57
Jky 60 m pr. 83,8 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Jky výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 160
Jky výška Ďuricová Katarína 00 AO Športové gymnázium Košice 162
Jky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Jky výška Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 158
Jky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Jky výška Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 155
Jky žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 340
Jky žrď Lauffová Nina 04 Akademik TU Košice
Jky žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 300
Jky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350
Jky diaľka Adamová Mária 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 424
Jky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 469
Jky diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 510
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 524
Jky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 543
Jky diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 552
Jky diaľka Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
Jky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 503
Jky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 484
Jky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 555
Jky diaľka Stanková Karin 00 AO Sparta Považská Bystrica 454
Jky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Jky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Jky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 519
Jky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.38
Jky trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.96
Jky trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.80
Jky trojskok Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.60
Jky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.64
Jky guľa 4 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina
Jky guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 AC Stavbár Nitra 11.62
Jky guľa 4 kg Fiťmová Dominika 00 AK Danica Zvolen 09.37
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.62
Jky guľa 4 kg Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 09.18
Jky guľa 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.22
Jky guľa 4 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.23 10.23
Jky guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 11.78
Jky guľa 4 kg Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24 14.24
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.37
Jky 4 x 200 m kluby Adamová Mária 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Bačová Michaela 04 Naša atletika
Jky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika
Jky 4 x 200 m kluby Bizoňová Helena 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika
Jky 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Hatinová Klára 00 Naša atletika (B)
Jky 4 x 200 m kluby Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 4 x 200 m kluby Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Mattová Michaela 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 4 x 200 m kluby Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika
Jky 4 x 200 m kluby Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Strýčková Viktória 01 Naša atletika (A)
Jky 4 x 200 m kluby Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika
Jky 4 x 200 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Jky 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika