<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR mužov a žien, Banská Bystrica, 29. 6. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 10.35 10.13
M 200 m Novak Zachary Paul (USA) 02 United States 22.30
M 200 m Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A) 29.89 28.40
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.88 20.24
M 400 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 52.24 52.24
M 400 m Novak Zachary Paul (USA) 02 United States 51.38
M 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:05.87 2:05.87
M 800 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 2:01.39 2:01.39
M 800 m Cvanciger Jozef 64 Individuálny člen SAZ
M 800 m Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:08.49 2:08.49
M 800 m Palášthy Karol 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:57.71 1:57.71
M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.11
M 1500 m Cvanciger Jozef 64 Individuálny člen SAZ
M 1500 m Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:30.05
M 1500 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 4:16.60 4:16.60
M 1500 m Šumák Boris 87 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:37.89
M 1500 m Vronka Ján 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom
M 5000 m Kubovčík Michal 99 Kids Fun Academy o.z. Liptovský Mikuláš 15:33.16 15:33.16
M 5000 m Vronka Ján 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom 17:01.11
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 09:37.25 09:00.64
M 3000 m pr. 91,4 Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A)
M diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 625 617 625
M guľa 7,26 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.31 13.31
M disk 2 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 36.73 36.85
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 56.02 56.02
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 AK AŠK Slávia Trnava 78.59
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.47 11.26
Ž 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 12.81 12.67
Ž 400 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 54.40
Ž 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:13.30 2:13.30
Ž 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 4:59.30 5:00.84 4:59.30
Ž 1500 m Polohová Zuzana 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:49.59
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 4:53.91 4:48.87
Ž 5000 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice 16:07.73
Ž 5000 m Polohová Zuzana 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 17:48.08 17:48.08
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 12.83 12.72
Ž 400 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 55.83 55.83
Ž 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 67.42
Ž 3000 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 12:20.18 12:20.18
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:47.75 11:07.04
Ž výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 167 167
Ž výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 167 170
Ž diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 527 527
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 608 631
Ž diaľka Vodnyánszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 626 613 626
Ž trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 11.40 11.40
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.59
Ž guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 07.65 07.91
Ž guľa 4 kg Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 07.95 07.95
Ž disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 43.52 43.52
Ž disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 40.12 40.12
Ž kladivo 4 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 21.30 21.30
Ž kladivo 4 kg Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 20.00 20.00
Ž kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub Čadca 45.78 45.78
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 33.71 41.11
Ž oštep 600 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 44.38 44.38
Ž oštep 600 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 26.01 28.42