<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mužov a žien, Bratislava, 17. 2. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Akbuluto Taner 06 AK Slávia Trenčín o.z. 07.77 07.77
M 60 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.80 06.80
M 60 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava 07.41 07.41
M 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.06 07.05
M 60 m Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 07.41 07.41
M 60 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.89 06.68
M 60 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 07.75 07.75
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.08 07.08
M 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 06.80 06.80
M 60 m Fuksa Miroslav 05 AK Slávia Trenčín o.z. 06.81 06.81
M 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.07 07.07
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.86 06.86
M 60 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 07.87 07.87
M 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 07.29 07.29
M 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 07.31 07.31
M 60 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 07.02 07.02
M 60 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 07.19 07.19
M 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.21 07.21
M 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.04 07.01
M 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.42 07.42
M 60 m Kurek Oliver 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.22 07.22
M 60 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.42 07.32
M 60 m (1/3) Nagy Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.43 07.43
M 60 m Nemec Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.84 06.84
M 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.21 07.21
M 60 m Polhorský Jakub 04 AK Slávia Trenčín o.z. 07.84 07.84
M 60 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.09 07.09
M 60 m Prokopenský Alex 05 AC Stavbár Nitra 07.36 07.36
M 60 m (1/3) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.90 07.90
M 60 m Salát Dávid 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.64 07.64
M 60 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 07.13 07.13
M 60 m Svoreň Jakub Anton 03 Naša atletika Bratislava 07.22 07.03
M 60 m Ševčík Adam 00 AK Slávia Trenčín o.z. 07.31 07.31
M 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.71 07.68
M 60 m Šteso Ján 06 AO Akademik TU Košice 07.30 07.30
M 60 m Štinčík Tomáš 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.03 07.03
M 60 m Tomčo Michal 94 AO Akademik TU Košice 07.34 07.34
M 60 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.30 07.30
M 60 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 07.00 07.00
M 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.07 07.07
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 06.57 06.55
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 23.40 23.40
M 200 m Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.61 25.52
M 200 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.44 21.00
M 200 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava 23.86 23.86
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.84 21.60
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 22.24 21.43
M 200 m Bortnyk Vladyslav 06 ŠK ŠOG Nitra 25.93 25.93
M 200 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 24.43 24.43
M 200 m Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 23.74 23.74
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.09 22.86
M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 20.88 20.88
M 200 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 22.77 22.77
M 200 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 23.51 23.51
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 25.43 25.31
M 200 m Kimák Daniel 04 Atletika Košice o.z.
M 200 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky 26.02 26.02
M 200 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 23.43 23.43
M 200 m Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 23.08 23.08
M 200 m Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.43 23.43
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.49 21.49
M 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 24.98 24.98
M 200 m Nemec Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.33 21.26
M 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.45 22.45
M 200 m Prokopenský Alex 05 AC Stavbár Nitra 24.42 24.42
M 200 m Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 22.43 22.43
M 200 m Salát Dávid 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.99 24.99
M 200 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 22.79 22.79
M 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.25 24.25
M 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.85 23.64
M 200 m Šteso Ján 06 AO Akademik TU Košice 24.12 24.12
M 200 m Talajka Samuel 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.88 23.88
M 200 m Vojtáš Nicolas 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.51 22.44
M 200 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.45 22.45
M 400 m Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.75 54.89
M 400 m Bortnyk Vladyslav 06 ŠK ŠOG Nitra 56.28 56.28
M 400 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 54.15 54.15
M 400 m Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 52.33 52.33
M 400 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 52.85 52.85
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.72 46.72
M 400 m Fojtík Jakub 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 51.95 51.95
M 400 m Henry Franklin 04 Naša atletika Bratislava 47.54 47.54
M 400 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 50.47
M 400 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 51.95 51.95
M 400 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 52.31 52.31
M 400 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky 57.63 57.63
M 400 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 53.25 53.25
M 400 m Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 50.26 50.26
M 400 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 55.08
M 400 m Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.77 50.77
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.99 46.99
M 400 m (1/3) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 51.55 51.55
M 400 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 57.20 57.20
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 49.91 49.91
M 400 m Ondrejík Ivan 03 ŠK Juventa Žilina 53.90 53.90
M 400 m Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 48.55 48.55
M 400 m (1/3) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.64 54.64
M 400 m Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.01 55.25
M 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 55.81 55.81
M 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.67 50.67
M 800 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina 2:17.72 2:17.72
M 800 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holíč 2:03.15 2:03.15
M 800 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 1:55.87 1:55.87
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:54.61 1:52.15
M 800 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.91
M 800 m Krútek Šimon 04 AK Veterán Bratislava 2:09.33 2:09.33
M 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 1:56.84 1:56.84
M 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:00.22 1:59.48
M 800 m Ondrík Daniel 08 ŠK Juventa Žilina
M 800 m Palášthy Karol 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:01.90 2:01.90
M 800 m (1/3) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.51 2:02.51
M 800 m Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 2:21.48 2:21.48
M 800 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 2:02.83 2:02.83
M 800 m Šebest Natanael 05 AK Baník Prievidza 2:12.72 2:12.72
M 800 m Ťapaják Lukáš 07 ŠK Juventa Žilina 2:11.10 2:11.10
M 800 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holíč 2:07.44 2:07.44
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.10 1:54.10
M 1500 m Ďurica Peter 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:54.70 3:49.89
M 1500 m Kabanov Bohdan (C) 06 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 1500 m Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 4:39.83 4:39.83
M 1500 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 4:08.53
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:58.59 3:58.59
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:48.04 3:47.97
M 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:11.84 3:58.71
M 1500 m Ondrík Daniel 08 ŠK Juventa Žilina 4:59.73 4:59.73
M 1500 m Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 4:41.71 4:41.71
M 1500 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 5:33.98
M 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 4:25.49 4:25.49
M 1500 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 4:41.67 4:41.67
M 1500 m Ťapaják Lukáš 07 ŠK Juventa Žilina
M 1500 m Vronka Ján 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom
M 1500 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:02.64 4:02.64
M 1500 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 4:42.53 4:42.53
M 3000 m Ďurica Peter 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:28.30 08:24.87
M 3000 m Foltán Gabriel 88 Individuálny člen SAZ 09:29.69 09:29.69
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:06.83 08:46.73
M 3000 m Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 10:42.05 10:42.05
M 3000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 09:25.74 08:50.00
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:32.67 08:32.67
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:30.75 08:27.47
M 3000 m Lenčéš Marek 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:33.29 08:33.29
M 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 08:51.22 08:39.84
M 3000 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 08:33.82 08:30.55
M 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 08:43.27 08:43.27
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 09:44.87 09:38.13
M 3000 m Sadloň Michal 04 Jogging klub Dubnica nad Váhom 09:45.25 09:45.25
M 3000 m Šebest Natanael 05 AK Baník Prievidza 10:41.51 10:41.51
M 3000 m Tomeček Radovan 94 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08:49.77 08:39.01
M 60 m pr. 106,7 Bartek Denis 03 Atletika Inter Bratislava 08.30 08.30
M 60 m pr. 106,7 Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 09.45 09.45
M 60 m pr. 106,7 Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 08.44 08.44
M 60 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 Atletika Inter Bratislava 08.97 08.97
M 60 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.49 08.49
M 60 m pr. 106,7 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 09.01 08.84
M 60 m pr. 106,7 Pobjecký Matej 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.95 08.95
M 60 m pr. 106,7 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 08.86 08.86
M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 190 190
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 201 201
M výška Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava 183 195
M výška Kučera Peter 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 195 195
M výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 185 185
M výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 501 501
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 492 492
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 440 460
M žrď Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava 360 380
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 385 400
M diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 642 642
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 683 710
M diaľka Blšták Matúš 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 736 747
M diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 621 621
M diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 606 606
M diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 627 627
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 619 644
M diaľka Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 640 640
M diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 630 630
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 754 754
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 706 722
M diaľka Kimák Daniel 04 Atletika Košice o.z. 633 633
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Naša atletika Bratislava 676 688
M diaľka Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 625 625
M diaľka (1/4) Mikula Gabriel 05 AK Slávia Trenčín o.z. 625 625
M diaľka Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 666 666
M diaľka Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 592 597
M diaľka Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 643 643
M diaľka Pobjecký Matej 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 674 674
M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 642 642
M diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 625 625
M trojskok Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 13.35 13.35
M trojskok Blšták Matúš 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.34 15.34
M trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.90 13.90
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.15 13.37
M trojskok (1/4) Hletko Martin 04 AK Slávia Trenčín o.z. 13.43 13.43
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.44 14.70
M trojskok Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 13.01 13.01
M trojskok Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 13.82 13.82
M trojskok Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 12.48 12.48
M trojskok Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 13.00 13.00
M trojskok Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.63 12.63
M trojskok Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.15 17.09
M trojskok Vrábeľ Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.00 13.00
M guľa 7,26 kg Fleischhacker Filip 04 ŠK ŠOG Nitra 13.40 13.40
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.84 13.84
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.13 16.57
M guľa 7,26 kg Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 11.02 11.02
M guľa 7,26 kg Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava 11.84 11.84
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.01 16.62
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 11.57 12.04
M guľa 7,26 kg Pobjecký Matej 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.85 10.85
M guľa 7,26 kg Raček Alexander 01 AK Slávia Trenčín o.z. 10.44 10.44
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.59 14.36
M 4 x 200 m kluby (1/3) Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby (1/2) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/2) Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 200 m kluby (1/3) Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 200 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/4) Fuksa Miroslav 05 AK Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby (1/1) Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 200 m kluby (1/1) Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
M 4 x 200 m kluby (1/3) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/2) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/1) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/1) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby (2/1) Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/3) Salát Dávid 06 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby (2/2) Svoreň Jakub Anton 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/2) Ševčík Adam 00 AK Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby (1/2) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby (1/4) Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 200 m kluby (1/4) Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby (2/3) Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 400 m kluby (1/3) Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 400 m kluby (2/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 400 m kluby (1/4) Henry Franklin 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Nagy Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby (1/2) Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby (1/4) Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Ž 60 m (1/2) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.26 08.09
Ž 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.05 08.05
Ž 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.62 08.62
Ž 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.78 07.78
Ž 60 m Bertoková Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.99 08.96
Ž 60 m Cellerová Agáta 03 Naša atletika Bratislava 07.56 07.56
Ž 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 07.99 07.99
Ž 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 07.97 07.97
Ž 60 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 08.27 08.27
Ž 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.48 07.48
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.26 07.26
Ž 60 m (1/2) Havjerová Michaela 06 AK Slávia Trenčín o.z. 08.62 08.62
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.79 07.79
Ž 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.54 08.46
Ž 60 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.03 08.03
Ž 60 m Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 08.18 08.18
Ž 60 m Kovačovicová Lenka 01 Naša atletika Bratislava 07.57 07.57
Ž 60 m (1/1) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 08.23 08.23
Ž 60 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.49 08.49
Ž 60 m (1/2) Mikušová Ema 07 AK Slávia Trenčín o.z. 08.86 08.86
Ž 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.46 08.46
Ž 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.15 08.15
Ž 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.05 08.05
Ž 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 08.54 08.54
Ž 60 m Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.01 08.01
Ž 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 07.80 07.80
Ž 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 07.97 07.97
Ž 60 m Szaboová Rebeka 05 Naša atletika Bratislava 07.93 07.93
Ž 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 07.70 07.70
Ž 60 m (1/2) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.09 08.09
Ž 60 m Weigertová Monika 92 Naša atletika Bratislava 07.27 07.27
Ž 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.54 08.25
Ž 60 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 08.26 08.26
Ž 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.04 08.04
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 25.54 25.54
Ž 200 m (1/2) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.06 26.70
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.45 27.45
Ž 200 m Cellerová Agáta 03 Naša atletika Bratislava 24.71 24.71
Ž 200 m (1/3) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 26.85 26.85
Ž 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.58 24.18
Ž 200 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 26.75 26.75
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.57 25.57
Ž 200 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 30.52
Ž 200 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.45 26.45
Ž 200 m (1/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.12 27.12
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.05 26.05
Ž 200 m Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 26.48 26.48
Ž 200 m (1/1) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 27.05 27.05
Ž 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.51 27.51
Ž 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.66 27.28
Ž 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.69 26.69
Ž 200 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 24.54 24.54
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.65 24.15
Ž 200 m Szaboová Rebeka 05 Naša atletika Bratislava 26.75 26.75
Ž 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.15 25.15
Ž 200 m (1/2) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 27.29 27.29
Ž 200 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 27.84 27.84
Ž 200 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 27.41 27.41
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 58.81 58.81
Ž 400 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 59.40 57.33
Ž 400 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 63.31 63.31
Ž 400 m (1/2) Havjerová Michaela 06 AK Slávia Trenčín o.z. 64.45 64.45
Ž 400 m Janíčkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.12 62.72
Ž 400 m (1/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.35 59.35
Ž 400 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 60.17 60.17
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 61.56 61.29
Ž 400 m (2/3) Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 59.15 59.15
Ž 400 m (1/2) Mikušová Ema 07 AK Slávia Trenčín o.z. 63.34 63.34
Ž 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 63.63 62.01
Ž 400 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 59.06 59.06
Ž 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.08 60.08
Ž 400 m Strýčková Viktória 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.83 55.82
Ž 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 58.11 58.11
Ž 400 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 58.11 58.11
Ž 400 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 62.63 62.63
Ž 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 2:26.11 2:26.11 2:26.11
Ž 800 m Hulínová Zuzana 06 Individuálny člen SAZ 2:39.53 2:39.53
Ž 800 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:23.08 2:23.08
Ž 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 2:23.26 2:23.26 2:23.11
Ž 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:19.45
Ž 800 m Papánková Michaela 05 Bratislava runners 2:38.96 2:38.96
Ž 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:26.89 2:17.18
Ž 800 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:16.39 2:16.39
Ž 800 m Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 2:34.21 2:29.68
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:20.75 2:20.75
Ž 800 m Vajglová Nikola 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:20.65 2:20.65
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:07.35 2:07.35
Ž 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:04.25 5:04.25
Ž 1500 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 5:33.20
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:40.38 4:31.31
Ž 1500 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 4:46.28 4:46.28
Ž 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 4:53.22 4:53.22
Ž 1500 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 4:57.75 4:57.75
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:20.95 4:20.95
Ž 1500 m Popovičová Loriána 05 Creo Sport Košice 5:07.08
Ž 1500 m Popovičová Viviána 08 Creo Sport Košice 4:55.59 4:55.49
Ž 1500 m Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 5:28.41 5:09.41
Ž 1500 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava 5:03.20 5:03.20
Ž 1500 m Vajglová Nikola 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:08.56 5:08.56
Ž 1500 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:32.38 4:32.38
Ž 3000 m Černeková Katarína 04 TJ Družba Piešťany 11:01.18 11:01.18
Ž 3000 m Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:00.49 10:00.49
Ž 3000 m Klamová Renáta 93 Triathlon mood, o.z. 10:38.94 10:38.94
Ž 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 10:11.02 10:11.02
Ž 3000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:29.77 09:29.77
Ž 3000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:58.58 09:58.58
Ž 3000 m Polohová Zuzana 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:18.93 10:18.93
Ž 3000 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Ž 3000 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11:05.45 11:05.45
Ž 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 10:28.30 10:28.30
Ž 60 m pr. 83,8 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 08.49 08.49
Ž 60 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 08.03 08.03
Ž 60 m pr. 83,8 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 09.08 09.08
Ž 60 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.30 09.27
Ž 60 m pr. 83,8 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Ž 60 m pr. 83,8 Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.88 08.88
Ž 60 m pr. 83,8 Písečná Monika 95 Naša atletika Bratislava 08.19 08.19
Ž 60 m pr. 83,8 Podhradska Sára 04 AK Danica Zvolen 10.47 10.47
Ž 60 m pr. 83,8 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 60 m pr. 83,8 Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.83 08.83
Ž 60 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.47 08.47
Ž 60 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.53 08.53
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.13 08.09
Ž 60 m pr. 83,8 Šupicová Lenka 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.09 09.09
Ž výška Hudecová Anna Viktória 07 ŠK Juventa Žilina 170 170
Ž výška Kuricová Veronika 03 ŠK Juventa Žilina 171 171
Ž výška (1/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 165 165
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 168 170
Ž výška Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 169 173
Ž výška Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 168 168
Ž výška (1/2) Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 173 173
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 165 169
Ž žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 260 260
Ž žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 265 270
Ž žrď (1/4) Havjerová Júlia 04 AK Slávia Trenčín o.z. 332 332
Ž žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 280 280
Ž žrď Ježíková Katarína 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 302 302
Ž žrď Macečková Božidara 07 Atletika Košice o.z. 290 290
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340 370
Ž žrď Plšeková Alexandra 06 AK Slávia Trenčín o.z. 315 315
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 320 320
Ž žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 330 330
Ž diaľka (1/4) Balajová Tamara 04 AK Slávia Trenčín o.z. 613 613
Ž diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 588 588
Ž diaľka Comová Michaela 01 Naša atletika Bratislava 574 579
Ž diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 552 552
Ž diaľka (1/4) Hübschová Lívia 04 AK Slávia Trenčín o.z. 612 612
Ž diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 538 538
Ž diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 554 554
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 631 631
Ž diaľka Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 416 417
Ž diaľka Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 431
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 590 590
Ž diaľka Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 540 550
Ž diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 537 537
Ž diaľka Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 607 607
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 545 593
Ž diaľka Vodnyánszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 626 626
Ž trojskok (1/4) Balajová Tamara 04 AK Slávia Trenčín o.z. 11.93 11.93
Ž trojskok Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 10.39 10.39
Ž trojskok (1/4) Hübschová Lívia 04 AK Slávia Trenčín o.z. 12.26 12.26
Ž trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 11.08 11.08
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.59 12.59
Ž trojskok Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 11.56 11.56
Ž trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 10.38 10.38
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.53 11.69
Ž guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 12.52 12.52
Ž guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 11.95 11.95
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.26 13.09
Ž guľa 4 kg Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 10.50 10.50
Ž guľa 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub Čadca 09.08 09.08
Ž guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 14.55 14.55
Ž guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 10.26 10.26
Ž guľa 4 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.11 09.11
Ž guľa 4 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.57 11.57
Ž guľa 4 kg Repaská Viktória 06 AK Slávia UK Bratislava 08.55 08.55
Ž guľa 4 kg Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 06.54 06.54
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.49
Ž 4 x 200 m kluby (1/4) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (3/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (3/4) Belavá Lucia 06 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/4) Cellerová Agáta 03 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (3/3) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/4) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby (1/4) Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby (1/3) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby (2/3) Grebeči Amy Bell 08 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (3/2) Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/1) Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/1) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby (1/2) Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 200 m kluby (1/3) Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby (1/1) Kovačovicová Lenka 01 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (2/3) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (2/4) Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/2) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby (1/3) Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 200 m kluby (1/2) Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 200 m kluby (2/1) Szaboová Rebeka 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (2/2) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/3) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (2/2) Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby (1/1) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby (1/1) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 200 m kluby (1/4) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca (A)
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Kovačovicová Lenka 01 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Vajglová Nikola 97 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky