<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva, Banská Bystrica, 24. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.22 10.22
Mžci 60 m Vondena Eliáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.28 10.28
Mžci 60 m (1/4) Babjak Marek 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.60 09.60
Mžci 60 m Belko Sebastián 09 MAC REDOX Lučenec 11.36
Mžci 60 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 10.21 10.21
Mžci 60 m Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.70 11.70
Mžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 08.81 08.81
Mžci 60 m Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.00
Mžci 60 m Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.06 11.06
Mžci 60 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra 09.72 09.72
Mžci 60 m Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.40 09.40
Mžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.25 09.25
Mžci 60 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 09.65 09.65
Mžci 60 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 08.85 08.85
Mžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.51 08.51
Mžci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.16 09.16
Mžci 60 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 08.15 08.15
Mžci 60 m (1/3) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.71 09.50
Mžci 60 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.90 09.90
Mžci 60 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 09.99 09.99
Mžci 60 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.19 09.19
Mžci 60 m Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe 09.52 09.52
Mžci 60 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 10.21 09.41
Mžci 60 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 08.53 08.53
Mžci 60 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 09.67 09.67
Mžci 60 m Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 10.06 10.06
Mžci 60 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.58 09.58
Mžci 60 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.98 09.50
Mžci 60 m (1/4) Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 09.52 09.52
Mžci 60 m Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 09.88
Mžci 60 m Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.77 09.77
Mžci 60 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 08.84 08.84
Mžci 60 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 09.11 09.11
Mžci 60 m (1/4) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 08.60 08.60
Mžci 60 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 09.50 09.50
Mžci 60 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno 08.58 08.58
Mžci 60 m (1/4) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 08.86 08.86
Mžci 60 m Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.94
Mžci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.25 09.25
Mžci 60 m Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 09.67 09.67
Mžci 60 m (1/1) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.84 09.84
Mžci 60 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.89
Mžci 60 m Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe 10.04 10.04
Mžci 60 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.06 10.06
Mžci 60 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.24 09.24
Mžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 08.64 08.64
Mžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.83
Mžci 60 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina 10.19 10.19
Mžci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.88 07.88
Mžci 60 m Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Ziman Leonard 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 150 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.75 25.75
Mžci 150 m Vondena Eliáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.97 25.97
Mžci 150 m Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 29.30
Mžci 150 m Belko Sebastián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 25.53 25.53
Mžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 22.19 22.19
Mžci 150 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 21.64 21.64
Mžci 150 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.00 21.00
Mžci 150 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 24.61 24.61
Mžci 150 m Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.03 23.03
Mžci 150 m Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany
Mžci 150 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 20.61 20.61
Mžci 150 m (1/1) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.27 21.27
Mžci 150 m Kubo Tomáš 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Mžci 150 m Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 24.37
Mžci 150 m (1/4) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 21.00 21.00
Mžci 150 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 23.60 23.60
Mžci 150 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno 21.07 21.07
Mžci 150 m (1/4) Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 25.47
Mžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.42 22.42
Mžci 150 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 21.27 21.27
Mžci 150 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 22.14 22.14
Mžci 150 m Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec 23.69 23.69
Mžci 150 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 24.05 24.05
Mžci 150 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.08 27.08
Mžci 150 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 26.25
Mžci 150 m Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.13 26.13
Mžci 150 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.99 21.99
Mžci 600 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra 2:04.64 2:04.64
Mžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 1:58.44 1:58.44
Mžci 600 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 1:43.21 1:43.21
Mžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 1:45.50 1:45.50
Mžci 600 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:04.76 2:04.76
Mžci 600 m (1/3) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:04.32 1:59.65
Mžci 600 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:02.04
Mžci 600 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 2:09.90 2:08.30
Mžci 600 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 2:03.49 2:03.49
Mžci 600 m Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 2:01.68 2:01.68
Mžci 600 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:04.48 2:04.48
Mžci 600 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:01.48 1:56.70
Mžci 600 m Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 2:06.77 2:06.77
Mžci 600 m Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 2:11.13 2:11.13
Mžci 600 m (1/4) Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 1:56.91 1:56.31
Mžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:01.47 2:00.06
Mžci 600 m Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:05.43 2:05.43
Mžci 600 m (1/1) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.88 2:05.88
Mžci 600 m Vigaš Oliver 09 Zdravie v pohybe Lučatín
Mžci 1500 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 6:34.93 6:34.93
Mžci 1500 m Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec 5:52.29
Mžci 1500 m Kubo Tomáš 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 5:41.87 5:41.87
Mžci 1500 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 5:47.75 5:47.75
Mžci 1500 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 5:41.48 5:41.48
Mžci 1500 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 5:46.78 5:46.78
Mžci 60m p 76,2-8,5 Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Mžci 60m p 76,2-8,5 Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžci 60m p 76,2-8,5 Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 60m p 76,2-8,5 Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 (1/1) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 (1/2) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-8,5 Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-8,5 Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci výška Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 120 120
Mžci výška Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci výška Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 125 125
Mžci výška Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 150 150
Mžci výška Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 160 160
Mžci diaľka Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 319 319
Mžci diaľka (1/4) Babjak Marek 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 318 318
Mžci diaľka Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 288 288
Mžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 425 425
Mžci diaľka Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 513 513
Mžci diaľka Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 423 423
Mžci diaľka Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 350 350
Mžci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 512 512
Mžci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 408 408
Mžci diaľka Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe 411 411
Mžci diaľka Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 429 429
Mžci diaľka Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 439 439
Mžci diaľka Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany 438 416
Mžci diaľka Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 480 480
Mžci diaľka Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 361 361
Mžci diaľka Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 397 397
Mžci diaľka (1/2) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 429 429
Mžci diaľka Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400 400
Mžci diaľka Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 442 442
Mžci diaľka Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe 396 396
Mžci diaľka Ziman Leonard 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci guľa 3 kg Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.81 05.81
Mžci guľa 3 kg Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.19 09.19
Mžci guľa 3 kg Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 05.05 05.05
Mžci guľa 3 kg Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.49 08.49
Mžci guľa 3 kg Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 04.85 04.85
Mžci guľa 3 kg Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 06.60 06.60
Mžci guľa 3 kg Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 09.51 09.51
Mžci guľa 3 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.90 06.90
Mžci guľa 3 kg Ivanič Peter 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci guľa 3 kg Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 06.45 06.45
Mžci guľa 3 kg Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.79 07.79
Mžci guľa 3 kg Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 07.50 07.50
Mžci guľa 3 kg Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.90 05.90
Mžci guľa 3 kg Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.55 06.55
Mžci guľa 3 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 06.47 06.47
Mžci guľa 3 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.89 08.89
Mžci guľa 3 kg Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 04.99 04.99
Mžci guľa 3 kg Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.10 08.10
Mžci guľa 3 kg Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.57 06.57
Mžci guľa 3 kg Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.37 05.37
Mžci guľa 3 kg Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 04.91 04.91
Mžci kriket Vondena Eliáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.60 22.89
Mžci kriket Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 21.93 21.93
Mžci kriket Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 48.68 48.68
Mžci kriket Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.74 27.76
Mžci kriket Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 14.64 14.64
Mžci kriket Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 22.42 22.54
Mžci kriket Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 34.69 34.69
Mžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 57.70 57.70
Mžci kriket Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 31.66 31.66
Mžci kriket Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe 51.05 51.05
Mžci kriket Ivanič Peter 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 42.07 42.61
Mžci kriket Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 34.62
Mžci kriket Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 48.30 48.30
Mžci kriket Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 28.36
Mžci kriket Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 42.05 42.05
Mžci kriket Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 33.59 33.59
Mžci kriket Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 45.23 45.23
Mžci kriket Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 36.29 36.29
Mžci kriket Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 46.83 46.83
Mžci kriket Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 36.53 36.53
Mžci kriket Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.54 24.54
Mžci kriket Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 24.27 24.27
Mžci kriket Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 26.64 26.64
Mžci kriket Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.31 23.31
Mžci kriket Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec 43.67 43.67
Mžci kriket Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe 37.57 37.57
Mžci kriket Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 29.46 29.46
Mžci kriket Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.60 21.60
Mžci kriket Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 25.02 25.02
Mžci kriket Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.12
Mžci 4 x 60 m kluby (4/3) Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (4/1) Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (4/4) Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (4/2) Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Ziman Leonard 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Salayová Larisa 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.19 11.19
Mžky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 10.29 10.29
Mžky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.26 08.26
Mžky 60 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 10.64 10.64
Mžky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.52 10.52
Mžky 60 m Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec 10.78 10.78
Mžky 60 m Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 09.72 09.72
Mžky 60 m Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec 10.96 10.96
Mžky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 09.46 09.46
Mžky 60 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Mžky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.28 09.28
Mžky 60 m (1/2) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.43 08.43
Mžky 60 m (1/4) Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.24 09.24
Mžky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.77 08.77
Mžky 60 m (1/2) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.19 08.19
Mžky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 09.54
Mžky 60 m Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina 10.43 10.43
Mžky 60 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 08.99 08.99
Mžky 60 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.26 09.26
Mžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.28 09.28
Mžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 10.55 10.55
Mžky 60 m Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 08.80 08.80
Mžky 60 m Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.07 10.07
Mžky 60 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.06 10.06
Mžky 60 m Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 09.68 09.68
Mžky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 09.28 09.28
Mžky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.33 09.33
Mžky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 09.32 09.32
Mžky 60 m Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.30 09.30
Mžky 60 m Kasajová Nikola 10 Atletický oddiel Žilina
Mžky 60 m (1/3) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.56 08.56
Mžky 60 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.03 10.03
Mžky 60 m (2/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20 09.20
Mžky 60 m Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.64 09.64
Mžky 60 m Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33 09.33
Mžky 60 m Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m (1/4) Pastyrnáková Nella 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 09.39 09.39
Mžky 60 m Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 09.22 09.22
Mžky 60 m (2/2) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09 09.09
Mžky 60 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.17 09.17
Mžky 60 m Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 08.91 08.91
Mžky 60 m Račáková Ella 10 AK Mostáreň Brezno 10.30 10.30
Mžky 60 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 08.71 08.71
Mžky 60 m Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 09.03 09.03
Mžky 60 m (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.69 08.69
Mžky 60 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.22 11.22
Mžky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.31 09.31
Mžky 60 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.68 09.68
Mžky 60 m Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 10.37 10.37
Mžky 60 m (1/4) Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 10.31 10.31
Mžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.17 09.17
Mžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.23 08.23
Mžky 60 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08.69 08.69
Mžky 60 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.89 09.89
Mžky 60 m Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 10.00 10.00
Mžky 60 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.81 09.81
Mžky 60 m Tvrdoňová Zoja 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 09.16 09.16
Mžky 60 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.19 10.19
Mžky 60 m Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen 09.34 09.34
Mžky 60 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 10.10 10.10
Mžky 60 m Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 10.71 10.71
Mžky 60 m Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.69 09.69
Mžky 60 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08.58 08.58
Mžky 150 m Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.58
Mžky 150 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 20.45 20.45
Mžky 150 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 24.50 24.50
Mžky 150 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 27.65 27.65
Mžky 150 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.93 23.93
Mžky 150 m Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 23.43 23.43
Mžky 150 m Gazíková Adriana 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.88 22.88
Mžky 150 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.81 22.81
Mžky 150 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.37 22.37
Mžky 150 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.31 22.31
Mžky 150 m (1/2) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.48 20.48
Mžky 150 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.10 24.10
Mžky 150 m Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Mžky 150 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 23.73 23.73
Mžky 150 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 22.87 22.87
Mžky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 26.03 26.03
Mžky 150 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 21.75 21.75
Mžky 150 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 26.81
Mžky 150 m Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.43 25.43
Mžky 150 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.82 25.82
Mžky 150 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 22.84 22.84
Mžky 150 m Kasajová Nikola 10 Atletický oddiel Žilina
Mžky 150 m Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 23.26
Mžky 150 m Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 150 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 23.17 23.17
Mžky 150 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 26.90
Mžky 150 m (1/4) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.12 20.12
Mžky 150 m (1/4) Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 22.13 22.13
Mžky 150 m (1/3) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 20.96 20.96
Mžky 150 m Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 23.74 23.74
Mžky 150 m Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 23.26 23.26
Mžky 150 m Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 150 m Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 24.16
Mžky 150 m Malatinská Ella 09 MAC REDOX Lučenec 29.25
Mžky 150 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 22.63 22.63
Mžky 150 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.61 21.61
Mžky 150 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 23.47 23.47
Mžky 150 m Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.98 23.98
Mžky 150 m Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.99 22.99
Mžky 150 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 23.17 23.17
Mžky 150 m Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m (1/4) Pastyrnáková Nella 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 23.28 23.28
Mžky 150 m Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 22.41 22.41
Mžky 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.33 22.33
Mžky 150 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 21.79 21.79
Mžky 150 m Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 22.92 22.92
Mžky 150 m (2/4) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.23 22.23
Mžky 150 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.38 22.38
Mžky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.26 28.26
Mžky 150 m (1/4) Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m (1/4) Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 23.37 23.37
Mžky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 20.22 20.22
Mžky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.95 21.95
Mžky 150 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 24.99 24.99
Mžky 150 m Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 25.70 25.70
Mžky 150 m (1/4) Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 23.26
Mžky 150 m Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 23.13 23.13
Mžky 150 m Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen 23.16 23.16
Mžky 150 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m (1/4) Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 600 m Bíziková Sofia 10 AC VICTORIA Turany 2:24.84 2:24.84
Mžky 600 m (1/4) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:53.79 1:53.79
Mžky 600 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:00.81 2:00.81
Mžky 600 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:01.37 2:01.37
Mžky 600 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:53.05 1:53.05
Mžky 600 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:08.21 2:08.21
Mžky 600 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 2:00.17 2:00.17
Mžky 600 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:20.62 2:20.62
Mžky 600 m Knižková Dominika 10 Zdravie v pohybe Lučatín 2:04.20 2:04.20
Mžky 600 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 1:58.48 1:58.48
Mžky 600 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 2:08.9 2:08.9
Mžky 600 m (1/4) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:52.77 1:52.77
Mžky 600 m (1/4) Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 1:56.49 1:56.49
Mžky 600 m Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:14.25 2:14.25
Mžky 600 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 2:02.68 2:02.68
Mžky 600 m Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec 2:09.23 2:09.23
Mžky 600 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 1:47.55 1:47.55
Mžky 600 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 1:56.05 1:56.05
Mžky 600 m Malatinská Ella 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 1:52.99 1:52.99
Mžky 600 m Mušková Katarína 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m (1/4) Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin 2:04.96 2:04.96
Mžky 600 m (2/2) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:54.85 1:54.85
Mžky 600 m Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec 2:30.44 2:30.44
Mžky 600 m (1/4) Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin 1:58.86 1:58.86
Mžky 600 m Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 2:06.36 2:06.36
Mžky 600 m Šípková Dorota 09 Zdravie v pohybe Lučatín 2:11.91 2:11.91
Mžky 600 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 1:55.43 1:55.43
Mžky 600 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca 2:25.91
Mžky 600 m Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 2:30.32 2:30.32
Mžky 600 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:53.79 1:53.79
Mžky 1500 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 1500 m Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 5:50.61 5:50.61
Mžky 1500 m (1/3) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 5:53.90 5:53.90
Mžky 1500 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Mžky 1500 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 5:50.64 5:50.64
Mžky 1500 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:16.21 5:16.21
Mžky 1500 m Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 5:59.80 5:59.80
Mžky 1500 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 1500 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 1500 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 6:08.72 5:47.26
Mžky 1500 m (1/4) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 6:13.57 6:13.57
Mžky 60m p 76,2-8,5 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 (1/4) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 (1/2) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Halašová Mia 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-8,5 Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-8,5 Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60m p 76,2-8,5 Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-8,5 Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-8,5 (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-8,5 Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-8,5 (1/4) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-8,5 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-8,5 (1/2) Vanfleteren Elisa 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-8,5 Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 130 130
Mžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 150 150
Mžky výška Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 125 125
Mžky výška Halašová Mia 09 Atletický klub ZTS Martin 130 130
Mžky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Mžky výška Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 120 120
Mžky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 135 135
Mžky výška Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky výška Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 120 120
Mžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 125 125
Mžky výška Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 115 115
Mžky výška Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 125 135
Mžky výška Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Mžky výška (1/3) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžky výška (1/3) Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 135 135
Mžky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 477 477
Mžky diaľka Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec 318 318
Mžky diaľka (1/4) Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 373 373
Mžky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 444 444
Mžky diaľka Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Gazíková Adriana 10 MAC REDOX Lučenec 320 320
Mžky diaľka Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 318 318
Mžky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 394 394
Mžky diaľka (1/4) Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 406 406
Mžky diaľka Halašová Mia 09 Atletický klub ZTS Martin 445 445
Mžky diaľka Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina 346 346
Mžky diaľka Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 452 452
Mžky diaľka Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 308 308
Mžky diaľka Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom 319 319
Mžky diaľka Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra 354 354
Mžky diaľka Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 375 375
Mžky diaľka Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300 300
Mžky diaľka Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 350 350
Mžky diaľka Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 415 415
Mžky diaľka Kasajová Nikola 10 Atletický oddiel Žilina
Mžky diaľka Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 429 429
Mžky diaľka Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 371 375
Mžky diaľka Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 386 386
Mžky diaľka Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 422 422
Mžky diaľka Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 377 377
Mžky diaľka (2/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 380 380
Mžky diaľka Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 328 328
Mžky diaľka Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 394 394
Mžky diaľka Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 423 423
Mžky diaľka Račáková Ella 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka (1/3) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 377 377
Mžky diaľka Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 326 326
Mžky diaľka (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 451 451
Mžky diaľka Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec 331 331
Mžky diaľka Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 289 289
Mžky diaľka Seková Alexandra 10 Atletický klub Krupina
Mžky diaľka Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 397 397
Mžky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 424 424
Mžky diaľka Šalamonová Anita 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 401 401
Mžky diaľka Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 430 430
Mžky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 457 457
Mžky diaľka (1/4) Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 351 351
Mžky diaľka Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 370 370
Mžky diaľka Tvrdoňová Zoja 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Vanfleteren Elisa 09 CVČ Liptovský Mikuláš 334 334
Mžky diaľka Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 324 324
Mžky diaľka Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 326 326
Mžky diaľka Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 319 319
Mžky diaľka Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen 348 348
Mžky diaľka Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 346 346
Mžky diaľka Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 403 403
Mžky guľa 2 kg Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.95 08.95
Mžky guľa 2 kg Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 04.39 04.39
Mžky guľa 2 kg Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 06.32 06.32
Mžky guľa 2 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 08.87 08.87
Mžky guľa 2 kg Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.03 08.03
Mžky guľa 2 kg Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 08.66 08.66
Mžky guľa 2 kg Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.25 08.25
Mžky guľa 2 kg Kertészová Lenka 10 MAC REDOX Lučenec 05.99 05.99
Mžky guľa 2 kg Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.18 08.18
Mžky guľa 2 kg Martincová Ivana 09 MŠk Žiar nad Hronom 06.17 06.17
Mžky guľa 2 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.42 07.42
Mžky guľa 2 kg Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.95 05.95
Mžky guľa 2 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.61 08.61
Mžky guľa 2 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.75 06.75
Mžky guľa 2 kg Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 07.36 07.36
Mžky guľa 2 kg Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 08.05 08.05
Mžky guľa 2 kg Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.69 06.69
Mžky kriket Salayová Larisa 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 29.88 29.88
Mžky kriket Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 35.41 35.41
Mžky kriket Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 45.61 45.61
Mžky kriket Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 32.82 32.82
Mžky kriket (1/4) Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 29.50 29.50
Mžky kriket Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 18.41 18.41
Mžky kriket Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 28.43 28.43
Mžky kriket Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 37.47 37.47
Mžky kriket Kertészová Lenka 10 MAC REDOX Lučenec 26.01 26.01
Mžky kriket Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.13 26.13
Mžky kriket Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 22.95 22.95
Mžky kriket Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 27.15 27.15
Mžky kriket Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec 23.57 23.57
Mžky kriket Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 43.53 43.53
Mžky kriket Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Martincová Ivana 09 MŠk Žiar nad Hronom 20.96 20.96
Mžky kriket Mušková Katarína 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.52 20.52
Mžky kriket Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky kriket Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 35.05 35.70
Mžky kriket Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 28.44 28.54
Mžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 40.25 40.25
Mžky kriket Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica 23.51 23.51
Mžky kriket (2/4) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 36.97 36.97
Mžky kriket Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 41.76 41.76
Mžky kriket Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 25.61 25.61
Mžky kriket Šalamonová Anita 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 51.52 51.52
Mžky kriket Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky kriket Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 15.11 15.46
Mžky kriket Tvrdoňová Zoja 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky kriket (1/4) Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 38.41 38.41
Mžky kriket Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 24.96 24.96
Mžky kriket Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Martincová Ivana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Vanfleteren Elisa 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.59 10.59
Nžci 60 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 09.88 09.88
Nžci 60 m Bacula Michal 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci 60 m Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 09.09 09.09
Nžci 60 m Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.49
Nžci 60 m Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.89 09.89
Nžci 60 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 09.87
Nžci 60 m (1/4) Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 09.81
Nžci 60 m (1/4) Ďuríček Denis 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom 12.56
Nžci 60 m Follner Oliver 11 Zdravie v pohybe Lučatín 10.36
Nžci 60 m Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 10.36 10.36
Nžci 60 m Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 09.83 09.83
Nžci 60 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.31 10.31
Nžci 60 m Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina 10.29 10.29
Nžci 60 m Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 10.60 10.60
Nžci 60 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 11.11 11.11
Nžci 60 m Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina 11.37 11.37
Nžci 60 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci 60 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Nžci 60 m (1/4) Kohút Richard 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 11.61 11.61
Nžci 60 m Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.67 10.67
Nžci 60 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 10.22 10.22
Nžci 60 m Krasňan Leo 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m (2/3) Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87 09.87
Nžci 60 m (2/2) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.43 09.32
Nžci 60 m (2/4) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.08 10.08
Nžci 60 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 12.81
Nžci 60 m Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom 12.98 12.98
Nžci 60 m Kútik Kristián 13 MŠk Žiar nad Hronom 13.07 13.07
Nžci 60 m (2/4) Ladika Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Lahoda Samuel 11 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 10.60
Nžci 60 m Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra 10.09 10.09
Nžci 60 m Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.63 10.63
Nžci 60 m Ľupták Jozef 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 12.24 12.24
Nžci 60 m Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 10.01 10.01
Nžci 60 m Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra 10.76 10.76
Nžci 60 m (1/4) Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.22 09.22
Nžci 60 m Nagy Martin 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Novosád Tobiáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Novosád Tomáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Peciar Teo 11 AC Stavbár Nitra 12.31 12.31
Nžci 60 m Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra 10.68 10.68
Nžci 60 m Petruš Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Polakovič Stanislav 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 10.50 10.50
Nžci 60 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra 10.07 10.07
Nžci 60 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 09.87
Nžci 60 m Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 11.94 11.54
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 08.83 08.83
Nžci 60 m (2/2) Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.51 10.51
Nžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 09.26 09.26
Nžci 60 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m Seko Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m (2/3) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97 09.97
Nžci 60 m Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.17 12.17
Nžci 60 m Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.77 12.77
Nžci 60 m Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 10.76 10.73
Nžci 60 m Tatarka Pavol 14 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci 60 m Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 10.56 10.56
Nžci 60 m (1/3) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe 09.67 09.67
Nžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 09.76 09.44
Nžci 60 m Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 09.20 09.20
Nžci 60 m Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 11.84 11.84
Nžci 150 m Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 24.18 24.18
Nžci 150 m Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m (1/4) Ďuríček Denis 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Golian Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Nžci 150 m Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina 30.85
Nžci 150 m Hudec Jakub 12 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 150 m Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 27.45
Nžci 150 m Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Kelemen Peter 11 MAC REDOX Lučenec
Nžci 150 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci 150 m Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 22.61 22.61
Nžci 150 m Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Kútik Kristián 13 MŠk Žiar nad Hronom 29.35
Nžci 150 m Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra 25.17 25.17
Nžci 150 m Ľupták Jozef 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci 150 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 26.41 26.41
Nžci 150 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.11 23.11
Nžci 150 m Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Novosád Tomáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m (1/3) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 150 m Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra 29.08 29.08
Nžci 150 m Polakovič Stanislav 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra 24.70 24.70
Nžci 150 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 25.76
Nžci 150 m Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 29.31
Nžci 150 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m (2/4) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.86
Nžci 150 m (2/3) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m (1/3) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe 23.43 23.43
Nžci 150 m Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 23.51
Nžci 150 m Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci 600 m Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe 2:21.58 2:21.58
Nžci 600 m Bacula Michal 14 Atletický klub ZZO Čadca 2:44.05 2:44.05
Nžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.72 2:03.72
Nžci 600 m (2/3) Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.24 2:11.24
Nžci 600 m Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina 2:22.85 2:22.85
Nžci 600 m Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin 2:10.20 2:10.20
Nžci 600 m Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:24.30 2:24.30
Nžci 600 m Follner Oliver 11 Zdravie v pohybe Lučatín 2:00.67 2:00.67
Nžci 600 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.52 2:10.52
Nžci 600 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 2:07.30 2:07.30
Nžci 600 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 2:17.66 2:17.66
Nžci 600 m (1/4) Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin 2:10.18 2:07.83
Nžci 600 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 2:03.62 2:03.62
Nžci 600 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 2:03.76 2:03.76
Nžci 600 m Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra 2:23.19 2:23.19
Nžci 600 m (2/4) Ladika Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m (1/4) Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 2:21.55 2:21.55
Nžci 600 m (1/4) Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin 2:11.04 2:10.94
Nžci 600 m (1/4) Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin 2:15.21 2:14.65
Nžci 600 m Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 2:15.73 2:15.73
Nžci 600 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 1:56.98 1:56.98
Nžci 600 m (2/2) Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.66 2:07.66
Nžci 600 m Seko Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.88 2:18.33
Nžci 600 m Tatarka Pavol 14 Atletický klub ZZO Čadca 2:30.08 2:30.08
Nžci 600 m Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin 2:17.57 2:17.57
Nžci 600 m (1/3) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 2:23.87 2:23.87
Nžci 1000 m Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci 1000 m Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci 1000 m Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina
Nžci 1000 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 3:42.03 3:42.03
Nžci 1000 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci výška Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 120
Nžci výška (1/3) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka z mies.o Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 373 393
Nžci diaľka z mies.o Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 359 359
Nžci diaľka z mies.o Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 360 360
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka z mies.o Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 332 332
Nžci diaľka z mies.o Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica 293 293
Nžci diaľka z mies.o Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 346 346
Nžci diaľka z mies.o Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 334 334
Nžci diaľka z mies.o Golian Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka z mies.o Grznár Matej 13 MŠk Žiar nad Hronom 301 301
Nžci diaľka z mies.o Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina 327 327
Nžci diaľka z mies.o Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 380 380
Nžci diaľka z mies.o Hudec Jakub 12 Atletický klub Krupina 276 276
Nžci diaľka z mies.o Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 347 347
Nžci diaľka z mies.o Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 296 296
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kohút Richard 12 Atletický klub ZTS Martin 325 325
Nžci diaľka z mies.o Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 420 420
Nžci diaľka z mies.o Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 317 317
Nžci diaľka z mies.o Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 352 352
Nžci diaľka z mies.o Krasňan Leo 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 352 352
Nžci diaľka z mies.o (2/2) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 361 361
Nžci diaľka z mies.o (2/4) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 357 357
Nžci diaľka z mies.o Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 273 273
Nžci diaľka z mies.o Lahoda Samuel 11 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 320 320
Nžci diaľka z mies.o Ľupták Jozef 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 263 263
Nžci diaľka z mies.o Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica 269 269
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin 323 323
Nžci diaľka z mies.o (2/4) Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 312 312
Nžci diaľka z mies.o Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 430 430
Nžci diaľka z mies.o Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 364 364
Nžci diaľka z mies.o (2/1) Noga Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 351 351
Nžci diaľka z mies.o Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom 352 352
Nžci diaľka z mies.o Novosád Tobiáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom 271 271
Nžci diaľka z mies.o Peciar Teo 11 AC Stavbár Nitra 268 268
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 376 376
Nžci diaľka z mies.o Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra 307 307
Nžci diaľka z mies.o Polakovič Stanislav 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 289 289
Nžci diaľka z mies.o Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 328 328
Nžci diaľka z mies.o Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 344 344
Nžci diaľka z mies.o Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina 328 328
Nžci diaľka z mies.o Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 422 422
Nžci diaľka z mies.o Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 394 394
Nžci diaľka z mies.o Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 303 303
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 395 395
Nžci diaľka z mies.o Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 377 377
Nžci diaľka z mies.o Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 385 385
Nžci diaľka z mies.o Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 403 403
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 348 348
Nžci diaľka z mies.o Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 252 252
Nžci kriket Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe 38.44 38.44
Nžci kriket Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 20.60 20.60
Nžci kriket Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20.36 20.36
Nžci kriket Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 32.81 32.81
Nžci kriket (2/3) Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci kriket Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica 30.78 30.78
Nžci kriket Grznár Matej 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom 19.43 19.43
Nžci kriket Hudec Jakub 12 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 28.57 28.57
Nžci kriket (1/4) Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin 33.35 33.45
Nžci kriket Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 34.07 34.07
Nžci kriket Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 31.93
Nžci kriket Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Kelemen Peter 11 MAC REDOX Lučenec
Nžci kriket Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci kriket Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 33.78 33.78
Nžci kriket Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 28.60 28.60
Nžci kriket Krasňan Leo 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 11.61 17.75
Nžci kriket Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom 11.64
Nžci kriket (2/4) Ladika Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe
Nžci kriket Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket (1/4) Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin 14.99 14.99
Nžci kriket Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 22.90 22.90
Nžci kriket Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 21.53 21.53
Nžci kriket Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket (2/4) Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket (2/1) Noga Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Novosád Tobiáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom 09.59 09.59
Nžci kriket Novosád Tomáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 12.00 12.00
Nžci kriket Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica 21.95 21.95
Nžci kriket Peciar Teo 11 AC Stavbár Nitra 18.30
Nžci kriket Petruš Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom 17.79 17.79
Nžci kriket Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 25.30
Nžci kriket Seko Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica 18.58 18.58
Nžci kriket Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.32 09.32
Nžci kriket Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 17.35 17.35
Nžci kriket (1/4) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 34.02 34.02
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Grznár Matej 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Noga Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Petruš Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Psota David 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Antalová Aneta 14 Atletika Dubnica nad Váhom 11.80 11.80
Nžky 60 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 09.13 09.13
Nžky 60 m Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 10.56 10.54
Nžky 60 m Bartošová Nina Valentína 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica 10.33 10.33
Nžky 60 m Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 11.21 11.21
Nžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.66 08.66
Nžky 60 m (1/1) Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš 10.34 10.34
Nžky 60 m Bojtošová Nikoleta 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Bórová Lívia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 11.10 11.10
Nžky 60 m Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.42 09.42
Nžky 60 m Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.92 08.92
Nžky 60 m Cenigová Ema 11 Atletická akadémia Žilina 10.92
Nžky 60 m Cesneková Terézia 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky 60 m Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina 11.74 11.74
Nžky 60 m Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 10.32 10.32
Nžky 60 m Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 10.04 09.91
Nžky 60 m Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 10.39 10.39
Nžky 60 m (2/4) Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Faťarová Nela 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 10.16 10.16
Nžky 60 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.63 10.63
Nžky 60 m Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 09.91 09.91
Nžky 60 m Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 10.96 10.96
Nžky 60 m Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica 11.72 11.72
Nžky 60 m Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina 10.74
Nžky 60 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 10.21 10.21
Nžky 60 m Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica 11.23 11.23
Nžky 60 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.68 10.68
Nžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.22 09.22
Nžky 60 m Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 60 m Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina 11.10 11.10
Nžky 60 m (1/4) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš 08.93 08.93
Nžky 60 m Kollárová Karin 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 11.25
Nžky 60 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 10.03 10.01
Nžky 60 m Kostorová Sára 12 AK Danica Zvolen 10.74
Nžky 60 m Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina 11.03 11.03
Nžky 60 m Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 10.12 10.12
Nžky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.49 09.49
Nžky 60 m Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.49 08.49
Nžky 60 m (1/2) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.46 10.46
Nžky 60 m Kucejová Tereza 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 60 m (1/3) Kurčíková Dorota 12 AK Danica Zvolen 11.83 11.83
Nžky 60 m Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky 60 m Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca 11.03 11.03
Nžky 60 m Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra 10.33 10.33
Nžky 60 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.02 10.02
Nžky 60 m Majerová Karolína 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m (1/4) Maková Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Miháliková Diana 13 ŠK Juventa Žilina 11.19 11.19
Nžky 60 m Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 09.75 09.75
Nžky 60 m Michlerová Eliška 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m (1/4) Michnová Viera 14 Atletický klub ZTS Martin 11.25
Nžky 60 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.45 10.45
Nžky 60 m Mitašová Svetlana 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 10.59 10.59
Nžky 60 m Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.24 10.24
Nžky 60 m Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m (1/3) Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 10.85 10.22
Nžky 60 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom 11.99
Nžky 60 m Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom 11.71 11.71
Nžky 60 m (1/1) Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 09.85 09.85
Nžky 60 m (1/4) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 10.52 10.52
Nžky 60 m (2/1) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.60 10.60
Nžky 60 m Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 10.39 10.39
Nžky 60 m Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Rajťuková Neli 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 09.94 09.94
Nžky 60 m (1/2) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.09 10.09
Nžky 60 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 11.65 11.65
Nžky 60 m (1/3) Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.80 10.79
Nžky 60 m Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 09.42 09.42
Nžky 60 m Svrčková Karolína 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10.29 10.29
Nžky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.59 09.59
Nžky 60 m Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 10.77 10.77
Nžky 60 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 10.01 10.01
Nžky 60 m (1/4) Šimočková Linda 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.32 11.32
Nžky 60 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 10.76
Nžky 60 m Šištíková Nina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Šróbová Lilien 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Štolúnová Tamara 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.01 12.01
Nžky 60 m (1/3) Šuranová Zuzana 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Švecová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 09.53 09.53
Nžky 60 m Tkáčová Tatiana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.06
Nžky 60 m (1/1) Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen 11.23 11.23
Nžky 60 m Uhrinová Ema 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m (1/3) Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Vajsová Ela 12 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžky 60 m Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina 10.58 10.58
Nžky 60 m Vanková Lenka 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.10 11.10
Nžky 60 m (1/1) Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 10.77 10.77
Nžky 60 m Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom 10.47 10.47
Nžky 60 m (2/1) Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.58 10.58
Nžky 60 m Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 12.06 12.06
Nžky 60 m Zahorcová Lujza 11 Atletický oddiel Žilina 10.25 10.25
Nžky 60 m Zajacová Adela 14 TJ Orava Dolný Kubín 11.23 11.23
Nžky 60 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 08.84 08.84
Nžky 60 m Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina 10.13
Nžky 60 m Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom 11.53
Nžky 150 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.91
Nžky 150 m (1/2) Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky 150 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 25.70
Nžky 150 m Bartošová Nina Valentína 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 21.40 21.40
Nžky 150 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 26.22 26.22
Nžky 150 m Bojtošová Nikoleta 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Bórová Lívia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 150 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 28.79 28.79
Nžky 150 m Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 150 m Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 25.41
Nžky 150 m Faťarová Nela 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Gáliková Viktória 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 24.45 24.45
Nžky 150 m Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen
Nžky 150 m (1/1) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom 29.87
Nžky 150 m Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina 27.80
Nžky 150 m Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 30.58
Nžky 150 m Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Nžky 150 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 26.00
Nžky 150 m Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 150 m Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m (1/4) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Kollárová Karin 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 25.05 25.04
Nžky 150 m Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina 30.83
Nžky 150 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.08 23.08
Nžky 150 m Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28.27
Nžky 150 m Miháliková Diana 13 ŠK Juventa Žilina 29.06
Nžky 150 m (2/1) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 25.84
Nžky 150 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 24.69 24.69
Nžky 150 m Mitašová Svetlana 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m (1/1) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 26.30 26.30
Nžky 150 m Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 150 m Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca 29.72 29.72
Nžky 150 m Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 27.18
Nžky 150 m Salayová Elissa 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m (1/2) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.72
Nžky 150 m (1/4) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.62 25.59
Nžky 150 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Svoradová Emma 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 28.79 28.79
Nžky 150 m Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Šróbová Lilien 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Štolúnová Tamara 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 150 m Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 24.27
Nžky 150 m (1/1) Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen
Nžky 150 m Vajsová Ela 12 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžky 150 m Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina 30.27
Nžky 150 m (1/1) Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 27.95 27.95
Nžky 150 m Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 150 m Zahorcová Lujza 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky 150 m Zajacová Adela 14 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 150 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 26.07
Nžky 150 m Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina 26.40
Nžky 600 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 1:59.54 1:59.54
Nžky 600 m Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 2:15.96 2:15.96
Nžky 600 m Cenigová Ema 11 Atletická akadémia Žilina 2:25.06 2:25.06
Nžky 600 m Cesneková Terézia 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:23.68 2:23.68
Nžky 600 m Daníšková Michaela 11 Atletický klub ZTS Martin 2:13.89 2:13.89
Nžky 600 m Debnárová Tereza 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 600 m Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:47.03 2:47.03
Nžky 600 m Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica 4:00.10 4:00.10
Nžky 600 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.12 2:22.12
Nžky 600 m Gregušová Bianka 11 MAC REDOX Lučenec 2:18.03 2:18.03
Nžky 600 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 1:56.85 1:56.85
Nžky 600 m Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica 2:27.97 2:27.97
Nžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:09.25 2:09.25
Nžky 600 m Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.35 2:13.35
Nžky 600 m Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Kostorová Sára 12 AK Danica Zvolen 2:25.14 2:25.14
Nžky 600 m Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 600 m Kravčíková Liliana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 600 m Kucejová Tereza 11 MAC REDOX Lučenec 2:31.80 2:31.80
Nžky 600 m Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:44.74 2:44.74
Nžky 600 m (1/3) Kurčíková Dorota 12 AK Danica Zvolen 2:33.76 2:33.76
Nžky 600 m Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:25.01 2:25.01
Nžky 600 m Mokrošová Dorota 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m (1/2) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 2:19.90 2:19.90
Nžky 600 m Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:28.13 2:23.54
Nžky 600 m Rajťuková Neli 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:13.97 2:13.97
Nžky 600 m Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 2:02.06 2:02.06
Nžky 600 m Svrčková Karolína 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:24.81 2:24.81
Nžky 600 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 2:05.97 2:05.97
Nžky 600 m Tkáčová Tatiana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 600 m (1/4) Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin 2:18.99 2:18.99
Nžky 600 m Vajsová Ela 12 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžky 600 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:40.36 2:40.36
Nžky 600 m (1/4) Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:16.98 2:16.98
Nžky 600 m (2/1) Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.76 2:16.76
Nžky 1000 m Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica 3:53.31 3:50.57
Nžky 1000 m Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky 1000 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 4:06.24 4:06.24
Nžky 1000 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 4:06.96 4:06.96
Nžky 1000 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 1000 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 4:05.57 3:56.46
Nžky 1000 m Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 1000 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra
Nžky výška Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky výška Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 115 115
Nžky výška Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky výška Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky výška (1/3) Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky výška Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 130 130
Nžky výška Svoradová Emma 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky výška Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky výška (1/3) Šuranová Zuzana 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky výška Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 130 130
Nžky diaľka z mies.o Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 297 297
Nžky diaľka z mies.o Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 313
Nžky diaľka z mies.o Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 392 392
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe 365 365
Nžky diaľka z mies.o Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 352 352
Nžky diaľka z mies.o Bartošová Nina Valentína 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica 352 352
Nžky diaľka z mies.o Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 306 325
Nžky diaľka z mies.o Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 462 471
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 301 301
Nžky diaľka z mies.o Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 288 288
Nžky diaľka z mies.o Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 404 404
Nžky diaľka z mies.o Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina 343 343
Nžky diaľka z mies.o Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 356 356
Nžky diaľka z mies.o Cenigová Ema 11 Atletická akadémia Žilina 348 361
Nžky diaľka z mies.o Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 374 374
Nžky diaľka z mies.o Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 363 363
Nžky diaľka z mies.o Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica 274 274
Nžky diaľka z mies.o Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 373 373
Nžky diaľka z mies.o Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 304 304
Nžky diaľka z mies.o Gáliková Viktória 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 297 297
Nžky diaľka z mies.o Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec 374 374
Nžky diaľka z mies.o Gregušová Bianka 11 MAC REDOX Lučenec 340 340
Nžky diaľka z mies.o Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 305 305
Nžky diaľka z mies.o Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 335 335
Nžky diaľka z mies.o Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 325 325
Nžky diaľka z mies.o Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica 266 266
Nžky diaľka z mies.o Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 336 336
Nžky diaľka z mies.o Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina 330 330
Nžky diaľka z mies.o Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 269 269
Nžky diaľka z mies.o Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen 298 298
Nžky diaľka z mies.o Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 342 342
Nžky diaľka z mies.o Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky diaľka z mies.o Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina 307 307
Nžky diaľka z mies.o Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 339 339
Nžky diaľka z mies.o Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Kostorová Sára 12 AK Danica Zvolen 394 394
Nžky diaľka z mies.o Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 366 366
Nžky diaľka z mies.o Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 370 370
Nžky diaľka z mies.o Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 401 401
Nžky diaľka z mies.o Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 460 460
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 342 342
Nžky diaľka z mies.o Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca 318 318
Nžky diaľka z mies.o Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra 303 303
Nžky diaľka z mies.o Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 336 336
Nžky diaľka z mies.o Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 354 354
Nžky diaľka z mies.o Miháliková Diana 13 ŠK Juventa Žilina 306 306
Nžky diaľka z mies.o (2/1) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 393 393
Nžky diaľka z mies.o Mitašová Svetlana 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 335 335
Nžky diaľka z mies.o Mokrošová Dorota 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 412 412
Nžky diaľka z mies.o Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 413 413
Nžky diaľka z mies.o (2/1) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 314 314
Nžky diaľka z mies.o Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 328 328
Nžky diaľka z mies.o Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom 272 272
Nžky diaľka z mies.o Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca 300 300
Nžky diaľka z mies.o Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 313 313
Nžky diaľka z mies.o Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 314 314
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Šimočková Linda 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 362 362
Nžky diaľka z mies.o Šróbová Lilien 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Štolúnová Tamara 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 251 251
Nžky diaľka z mies.o Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 396 396
Nžky diaľka z mies.o Tököliová Nina 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin 327 327
Nžky diaľka z mies.o Uhrinová Ema 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Urgelová Hannah 14 MŠk Žiar nad Hronom 314 314
Nžky diaľka z mies.o Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina 324 324
Nžky diaľka z mies.o Vanková Lenka 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 233 233
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 302 302
Nžky diaľka z mies.o Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 280 280
Nžky diaľka z mies.o Zahorcová Lujza 11 Atletický oddiel Žilina 337 337
Nžky diaľka z mies.o Zajacová Adela 14 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky diaľka z mies.o Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina 302
Nžky kriket Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky kriket (1/1) Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš 28.33 28.33
Nžky kriket Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 29.56 29.56
Nžky kriket Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica 17.43 17.43
Nžky kriket (2/4) Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 16.64 16.64
Nžky kriket (1/4) Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin 17.20 17.20
Nžky kriket Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky kriket Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 25.26
Nžky kriket Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.97 10.97
Nžky kriket Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 18.54
Nžky kriket Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina 11.87 13.51
Nžky kriket Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 13.54 13.54
Nžky kriket Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica 15.13 15.13
Nžky kriket Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca 26.97 26.97
Nžky kriket Majerová Karolína 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket (1/4) Maková Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin 14.54 14.54
Nžky kriket Michlerová Eliška 13 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom 15.13 15.13
Nžky kriket Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 19.06 19.06
Nžky kriket (1/1) Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 28.09 28.09
Nžky kriket (1/4) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 29.38 29.38
Nžky kriket Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 29.60 29.60
Nžky kriket Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Salayová Elissa 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket (1/4) Šimočková Linda 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 17.91
Nžky kriket Šmáriková Saskia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Švecová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket (1/1) Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Vanková Lenka 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky kriket (1/1) Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 23.82 23.82
Nžky kriket Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom 09.41
Nžky 4 x 60 m kluby (5/1) Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (4/1) Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kurčíková Dorota 12 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (6/1) Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Šištíková Nina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Urgelová Hannah 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom