Mžci |
60 m |
|
Badáni Branislav |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.22 |
10.22 |
Mžci |
60 m |
|
Vondena Eliáš |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.28 |
10.28 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Babjak Marek |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.60 |
09.60 |
Mžci |
60 m |
|
Belko Sebastián |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
11.36 |
Mžci |
60 m |
|
Bobák Daniel |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.21 |
10.21 |
Mžci |
60 m |
|
Bobák Richard |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.70 |
11.70 |
Mžci |
60 m |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.81 |
08.81 |
Mžci |
60 m |
|
Brezničan Mário |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
10.00 |
Mžci |
60 m |
|
Briestenský Marek |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
11.06 |
11.06 |
Mžci |
60 m |
|
Čavojský Martin |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.72 |
09.72 |
Mžci |
60 m |
|
Ďurkech Nikolas |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.40 |
09.40 |
Mžci |
60 m |
|
Ďuroška Peter |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
09.25 |
09.25 |
Mžci |
60 m |
|
Gajdoš Martin |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
09.65 |
09.65 |
Mžci |
60 m |
|
Haladej Ivan |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
08.85 |
08.85 |
Mžci |
60 m |
|
Hamrák Michal |
09 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
08.51 |
08.51 |
Mžci |
60 m |
|
Haninec Andrej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.16 |
09.16 |
Mžci |
60 m |
|
Haque Jean Pierre |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
08.15 |
08.15 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Haviar Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.71 |
09.50 |
Mžci |
60 m |
|
Hraník Matej |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.90 |
09.90 |
Mžci |
60 m |
|
Hudec Samuel |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
09.99 |
09.99 |
Mžci |
60 m |
|
Húdek Šimon |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.19 |
09.19 |
Mžci |
60 m |
|
Chlebničan Marek |
10 |
ŠK Detva v pohybe |
|
09.52 |
09.52 |
Mžci |
60 m |
|
Jaroščiak Matúš |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
10.21 |
09.41 |
Mžci |
60 m |
|
Jurga Adam |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
08.53 |
08.53 |
Mžci |
60 m |
|
Kabát Adrian |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.67 |
09.67 |
Mžci |
60 m |
|
Kačerík Juraj |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
10.06 |
10.06 |
Mžci |
60 m |
|
Kandera Erik |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
09.58 |
09.58 |
Mžci |
60 m |
|
Králik Martin |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.98 |
09.50 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Kudrík Dan |
10 |
ŠK Detva v pohybe |
|
09.52 |
09.52 |
Mžci |
60 m |
|
Lisko Pavol |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
09.88 |
Mžci |
60 m |
|
Lovíšek Kristián |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.77 |
09.77 |
Mžci |
60 m |
|
Malíček Ľubomír |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
08.84 |
08.84 |
Mžci |
60 m |
|
Mamoň Matúš |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
09.11 |
09.11 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Mjartan Martin |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.60 |
08.60 |
Mžci |
60 m |
|
Môcik Martin |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.50 |
09.50 |
Mžci |
60 m |
|
Očenáš Stanislav |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
08.58 |
08.58 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Oško Filip |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
08.86 |
08.86 |
Mžci |
60 m |
|
Ploštica Dávid |
10 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
|
09.94 |
Mžci |
60 m |
|
Rezák Oliver |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
09.25 |
09.25 |
Mžci |
60 m |
|
Rozgonyi Kristián |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Srnka Matúš |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.67 |
09.67 |
Mžci |
60 m (1/1) |
|
Surovec Peter |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.84 |
09.84 |
Mžci |
60 m |
|
Svitek Maxim |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
09.89 |
Mžci |
60 m |
|
Sýkora Samuel |
09 |
ŠK Detva v pohybe |
|
10.04 |
10.04 |
Mžci |
60 m |
|
Šidlovský Martin |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.06 |
10.06 |
Mžci |
60 m |
|
Šipka Patrik |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.24 |
09.24 |
Mžci |
60 m |
|
Šupina Vladimír |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.64 |
08.64 |
Mžci |
60 m |
|
Šuvara Patrik |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.83 |
08.83 |
Mžci |
60 m |
|
Valach Matej |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
10.19 |
10.19 |
Mžci |
60 m |
|
Vozár Timotej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
07.88 |
07.88 |
Mžci |
60 m |
|
Zajac Jakub |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Ziman Leonard |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Badáni Branislav |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
25.75 |
25.75 |
Mžci |
150 m |
|
Vondena Eliáš |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
25.97 |
25.97 |
Mžci |
150 m |
|
Balážik Jakub |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
29.30 |
Mžci |
150 m |
|
Belko Sebastián |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Bobák Daniel |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
25.53 |
25.53 |
Mžci |
150 m |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.19 |
22.19 |
Mžci |
150 m |
|
Haladej Ivan |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
21.64 |
21.64 |
Mžci |
150 m |
|
Hamrák Michal |
09 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
21.00 |
21.00 |
Mžci |
150 m |
|
Hraník Matej |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Hudec Samuel |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
24.61 |
24.61 |
Mžci |
150 m |
|
Jurga Leonard |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
23.03 |
23.03 |
Mžci |
150 m |
|
Keveš Kristián |
09 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kováčik Oliver |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
20.61 |
20.61 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Krutošík Andrej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
21.27 |
21.27 |
Mžci |
150 m |
|
Kubo Tomáš |
10 |
Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Lisko Pavol |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
24.37 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Mjartan Martin |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
21.00 |
21.00 |
Mžci |
150 m |
|
Môcik Martin |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
23.60 |
23.60 |
Mžci |
150 m |
|
Očenáš Stanislav |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
21.07 |
21.07 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Pasztor Dominik |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
25.47 |
Mžci |
150 m |
|
Piala Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.42 |
22.42 |
Mžci |
150 m |
|
Pluhár Matúš |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
21.27 |
21.27 |
Mžci |
150 m |
|
Rezák Oliver |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
22.14 |
22.14 |
Mžci |
150 m |
|
Rozgonyi Kristián |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
23.69 |
23.69 |
Mžci |
150 m |
|
Srnka Matúš |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
24.05 |
24.05 |
Mžci |
150 m |
|
Styk Filip |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
27.08 |
27.08 |
Mžci |
150 m |
|
Svitek Maxim |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
26.25 |
Mžci |
150 m |
|
Šarlay Samuel |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Šidlovský Martin |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
26.13 |
26.13 |
Mžci |
150 m |
|
Šuvara Patrik |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
21.99 |
21.99 |
Mžci |
600 m |
|
Čavojský Martin |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:04.64 |
2:04.64 |
Mžci |
600 m |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:58.44 |
1:58.44 |
Mžci |
600 m |
|
Fürhoffer Samuel |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
1:43.21 |
1:43.21 |
Mžci |
600 m |
|
Gál Žigmund |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
1:45.50 |
1:45.50 |
Mžci |
600 m |
|
Gašinec Tomáš |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:04.76 |
2:04.76 |
Mžci |
600 m (1/3) |
|
Haviar Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:04.32 |
1:59.65 |
Mžci |
600 m |
|
Hriň Lukáš |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
2:02.04 |
Mžci |
600 m |
|
Hudec Samuel |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
2:09.90 |
2:08.30 |
Mžci |
600 m |
|
Kabát Adrian |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:03.49 |
2:03.49 |
Mžci |
600 m |
|
Kačerík Juraj |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
2:01.68 |
2:01.68 |
Mžci |
600 m |
|
Kandera Erik |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
2:04.48 |
2:04.48 |
Mžci |
600 m |
|
Konušík Matej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
2:01.48 |
1:56.70 |
Mžci |
600 m |
|
Kudrík Dan |
10 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:06.77 |
2:06.77 |
Mžci |
600 m |
|
Muška Matej |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
2:11.13 |
2:11.13 |
Mžci |
600 m (1/4) |
|
Pasztor Dominik |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
1:56.91 |
1:56.31 |
Mžci |
600 m |
|
Piala Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:01.47 |
2:00.06 |
Mžci |
600 m |
|
Ploštica Dávid |
10 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:05.43 |
2:05.43 |
Mžci |
600 m (1/1) |
|
Surovec Peter |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:05.88 |
2:05.88 |
Mžci |
600 m |
|
Vigaš Oliver |
09 |
Zdravie v pohybe Lučatín |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Gajdoš Martin |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
6:34.93 |
6:34.93 |
Mžci |
1500 m |
|
Ivanič Matej |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
5:52.29 |
Mžci |
1500 m |
|
Kubo Tomáš |
10 |
Aquapark triatlon Turčianske Teplice |
|
5:41.87 |
5:41.87 |
Mžci |
1500 m |
|
Malíček Ľubomír |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
5:47.75 |
5:47.75 |
Mžci |
1500 m |
|
Mamoň Matúš |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
5:41.48 |
5:41.48 |
Mžci |
1500 m |
|
Šarišský Timotej |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
5:46.78 |
5:46.78 |
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Ďurkech Nikolas |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Fürhoffer Samuel |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Gál Žigmund |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Gašinec Tomáš |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Haninec Andrej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Húdek Šimon |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Jančo Peter |
09 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Korčok Jakub |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Králik Martin |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 (1/1) |
|
Krutošík Andrej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 (1/2) |
|
Oško Filip |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Styk Filip |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Šidlovský Martin |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Šupina Vladimír |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-8,5 |
|
Vozár Timotej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Brezničan Mário |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
120 |
120 |
Mžci |
výška |
|
Jurga Adam |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Konušík Jakub |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška |
|
Kováčik Oliver |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
150 |
150 |
Mžci |
výška |
|
Vozár Timotej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
160 |
160 |
Mžci |
diaľka |
|
Badáni Branislav |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
319 |
319 |
Mžci |
diaľka (1/4) |
|
Babjak Marek |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
318 |
318 |
Mžci |
diaľka |
|
Balážik Jakub |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
288 |
288 |
Mžci |
diaľka |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
425 |
425 |
Mžci |
diaľka |
|
Fürhoffer Samuel |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
513 |
513 |
Mžci |
diaľka |
|
Gajdoš Martin |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
423 |
423 |
Mžci |
diaľka |
|
Gašinec Tomáš |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
350 |
350 |
Mžci |
diaľka |
|
Haque Jean Pierre |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
512 |
512 |
Mžci |
diaľka |
|
Hriň Lukáš |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
408 |
408 |
Mžci |
diaľka |
|
Chlebničan Marek |
10 |
ŠK Detva v pohybe |
|
411 |
411 |
Mžci |
diaľka |
|
Ivanič Matej |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Jančo Peter |
09 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
429 |
429 |
Mžci |
diaľka |
|
Jurga Adam |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
439 |
439 |
Mžci |
diaľka |
|
Keveš Kristián |
09 |
AC VICTORIA Turany |
|
438 |
416 |
Mžci |
diaľka |
|
Kováčik Oliver |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
480 |
480 |
Mžci |
diaľka |
|
Kudrík Dan |
10 |
ŠK Detva v pohybe |
|
361 |
361 |
Mžci |
diaľka |
|
Mamoň Matúš |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
397 |
397 |
Mžci |
diaľka (1/2) |
|
Oško Filip |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
429 |
429 |
Mžci |
diaľka |
|
Piala Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
400 |
400 |
Mžci |
diaľka |
|
Pluhár Matúš |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
442 |
442 |
Mžci |
diaľka |
|
Sýkora Samuel |
09 |
ŠK Detva v pohybe |
|
396 |
396 |
Mžci |
diaľka |
|
Ziman Leonard |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Babuša Simon |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
05.81 |
05.81 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Baláž Šimon |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
09.19 |
09.19 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Bobák Richard |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
05.05 |
05.05 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Brezničan Mário |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.49 |
08.49 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Bysterský Patrik |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
04.85 |
04.85 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Ďuroška Peter |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
06.60 |
06.60 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Haque Jean Pierre |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.51 |
09.51 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Hluško Matúš |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
06.90 |
06.90 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Ivanič Peter |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Jaroščiak Matúš |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
06.45 |
06.45 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Konušík Jakub |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
07.79 |
07.79 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Ličák Samuel |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
07.50 |
07.50 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Lovíšek Kristián |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
05.90 |
05.90 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Maceík Ján |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
06.55 |
06.55 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Muška Matej |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
06.47 |
06.47 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Podolec Viliam |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.89 |
08.89 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Styk Filip |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
04.99 |
04.99 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Škrobák Daniel Sebas |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.10 |
08.10 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Tomek Tomáš |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
06.57 |
06.57 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Zajac Jakub |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
05.37 |
05.37 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Zboran Sebastián |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
04.91 |
04.91 |
Mžci |
kriket |
|
Vondena Eliáš |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.60 |
22.89 |
Mžci |
kriket |
|
Babuša Simon |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
21.93 |
21.93 |
Mžci |
kriket |
|
Baláž Šimon |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
48.68 |
48.68 |
Mžci |
kriket |
|
Bobák Richard |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
27.74 |
27.76 |
Mžci |
kriket |
|
Briestenský Marek |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
14.64 |
14.64 |
Mžci |
kriket |
|
Bysterský Patrik |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
22.42 |
22.54 |
Mžci |
kriket |
|
Ďuroška Peter |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
34.69 |
34.69 |
Mžci |
kriket |
|
Gál Žigmund |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
57.70 |
57.70 |
Mžci |
kriket |
|
Hluško Matúš |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
31.66 |
31.66 |
Mžci |
kriket |
|
Chlebničan Marek |
10 |
ŠK Detva v pohybe |
|
51.05 |
51.05 |
Mžci |
kriket |
|
Ivanič Peter |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Jančo Peter |
09 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
42.07 |
42.61 |
Mžci |
kriket |
|
Jaroščiak Matúš |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
34.62 |
Mžci |
kriket |
|
Jurga Leonard |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
48.30 |
48.30 |
Mžci |
kriket |
|
Kačerík Juraj |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
28.36 |
Mžci |
kriket |
|
Konušík Jakub |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
42.05 |
42.05 |
Mžci |
kriket |
|
Konušík Matej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
33.59 |
33.59 |
Mžci |
kriket |
|
Korčok Jakub |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
45.23 |
45.23 |
Mžci |
kriket |
|
Ličák Samuel |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
36.29 |
36.29 |
Mžci |
kriket |
|
Lisko Pavol |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
46.83 |
46.83 |
Mžci |
kriket |
|
Lovíšek Kristián |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
36.53 |
36.53 |
Mžci |
kriket |
|
Maceík Ján |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
24.54 |
24.54 |
Mžci |
kriket |
|
Malíček Ľubomír |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
24.27 |
24.27 |
Mžci |
kriket |
|
Muška Matej |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
26.64 |
26.64 |
Mžci |
kriket |
|
Ploštica Dávid |
10 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
23.31 |
23.31 |
Mžci |
kriket |
|
Rozgonyi Kristián |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
43.67 |
43.67 |
Mžci |
kriket |
|
Sýkora Samuel |
09 |
ŠK Detva v pohybe |
|
37.57 |
37.57 |
Mžci |
kriket |
|
Šarlay Samuel |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Šipka Patrik |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
29.46 |
29.46 |
Mžci |
kriket |
|
Tomek Tomáš |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
21.60 |
21.60 |
Mžci |
kriket |
|
Zajac Jakub |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
25.02 |
25.02 |
Mžci |
kriket |
|
Zboran Sebastián |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
12.12 |
Mžci |
4 x 60 m kluby (4/3) |
|
Babuša Simon |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Balážik Jakub |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Bysterský Patrik |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Čavojský Martin |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Ďurkech Nikolas |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Haninec Andrej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Haviar Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (4/4) |
|
Hluško Matúš |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Hraník Matej |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hriň Lukáš |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Húdek Šimon |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Jurga Leonard |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kabát Adrian |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Konušík Matej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Korčok Jakub |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Králik Martin |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Krutošík Andrej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pluhár Matúš |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Surovec Peter |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Svitek Maxim |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šarišský Timotej |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Šarlay Samuel |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šipka Patrik |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Škrobák Daniel Sebas |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šuvara Patrik |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ziman Leonard |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Salayová Larisa |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Badinská Nina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.19 |
11.19 |
Mžky |
60 m |
|
Bizoňová Klaudia |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.29 |
10.29 |
Mžky |
60 m |
|
Burská Lenka |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.26 |
08.26 |
Mžky |
60 m |
|
Capandová Alexandra |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
10.64 |
10.64 |
Mžky |
60 m |
|
Černáková Lenka |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.52 |
10.52 |
Mžky |
60 m |
|
Darányiová Ema |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10.78 |
10.78 |
Mžky |
60 m |
|
Faturíková Viktória |
10 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
09.72 |
09.72 |
Mžky |
60 m |
|
Galambová Laura |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10.96 |
10.96 |
Mžky |
60 m |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.46 |
09.46 |
Mžky |
60 m |
|
Giertlová Lucia |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.14 |
10.14 |
Mžky |
60 m |
|
Glázerová Nina |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
09.28 |
09.28 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Gregušová Alexandra |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.43 |
08.43 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Grochalová Valéria |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
09.24 |
09.24 |
Mžky |
60 m |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.77 |
08.77 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Hejčíková Nina |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.19 |
08.19 |
Mžky |
60 m |
|
Hellebrandt Lilly |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.54 |
09.54 |
Mžky |
60 m |
|
Holešová Andrea |
10 |
Atletická akadémia Žilina |
|
10.43 |
10.43 |
Mžky |
60 m |
|
Holišíková Zuzana |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
08.99 |
08.99 |
Mžky |
60 m |
|
Chlebeková Nina |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
09.26 |
09.26 |
Mžky |
60 m |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.28 |
09.28 |
Mžky |
60 m |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.55 |
10.55 |
Mžky |
60 m |
|
Jakabová Elena |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Jakubská Tamara |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
08.80 |
08.80 |
Mžky |
60 m |
|
Jarabová Katka |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.07 |
10.07 |
Mžky |
60 m |
|
Jarabová Martina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.06 |
10.06 |
Mžky |
60 m |
|
Jergelová Dominika |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.68 |
09.68 |
Mžky |
60 m |
|
Jesenská Michaela |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.28 |
09.28 |
Mžky |
60 m |
|
Kadlecová Lucia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
09.33 |
09.33 |
Mžky |
60 m |
|
Kaduriková Zuzana |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
09.32 |
09.32 |
Mžky |
60 m |
|
Kapustová Paulína |
10 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
09.30 |
09.30 |
Mžky |
60 m |
|
Kasajová Nikola |
10 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Kurimská Simona |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
08.56 |
08.56 |
Mžky |
60 m |
|
Kurucová Michaela |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.03 |
10.03 |
Mžky |
60 m (2/2) |
|
Nemcová Soňa |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.20 |
09.20 |
Mžky |
60 m |
|
Novýsedláková Patrícia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.64 |
09.64 |
Mžky |
60 m |
|
Novýsedláková Petronela |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.33 |
09.33 |
Mžky |
60 m |
|
Olekšáková Nela |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Pastyrnáková Nella |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pavlínyiová Sofia |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.39 |
09.39 |
Mžky |
60 m |
|
Póchová Mária |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
09.22 |
09.22 |
Mžky |
60 m (2/2) |
|
Polónyová Nina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.09 |
09.09 |
Mžky |
60 m |
|
Predmeská Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.17 |
09.17 |
Mžky |
60 m |
|
Primusová Liliana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.91 |
08.91 |
Mžky |
60 m |
|
Račáková Ella |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.30 |
10.30 |
Mžky |
60 m |
|
Rajčeková Daniela |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.71 |
08.71 |
Mžky |
60 m |
|
Rizmanová Lucia |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
09.03 |
09.03 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Rumanovská Alexandra |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.69 |
08.69 |
Mžky |
60 m |
|
Rusnáková Linda |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Sedliaková Dominika |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.22 |
11.22 |
Mžky |
60 m |
|
Slašťanová Nikola |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
09.31 |
09.31 |
Mžky |
60 m |
|
Šefarová Kiara |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
09.68 |
09.68 |
Mžky |
60 m |
|
Ševelová Alexandra |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
10.37 |
10.37 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Štípalová LInda |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
10.31 |
10.31 |
Mžky |
60 m |
|
Švagrová Kristýna |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
09.17 |
09.17 |
Mžky |
60 m |
|
Tatarková Nikola |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
08.23 |
08.23 |
Mžky |
60 m |
|
Tebbaa Nadia |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
08.69 |
08.69 |
Mžky |
60 m |
|
Tonhajzerová Nelly |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
09.89 |
09.89 |
Mžky |
60 m |
|
Tóthová Nina |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10.00 |
10.00 |
Mžky |
60 m |
|
Turičíková Veronika |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.81 |
09.81 |
Mžky |
60 m |
|
Tvrdoňová Zoja |
10 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Vicianová Nina |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
09.16 |
09.16 |
Mžky |
60 m |
|
Vicianová Soňa |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
10.19 |
10.19 |
Mžky |
60 m |
|
Výbohová Daniela |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
09.34 |
09.34 |
Mžky |
60 m |
|
Vyšňanová Ema |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.10 |
10.10 |
Mžky |
60 m |
|
Zvalová Tamara |
09 |
ŠK Detva v pohybe |
|
10.71 |
10.71 |
Mžky |
60 m |
|
Žilková Nina |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
09.69 |
09.69 |
Mžky |
60 m |
|
Žúborová Renáta |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
08.58 |
08.58 |
Mžky |
150 m |
|
Badinská Nina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
31.58 |
Mžky |
150 m |
|
Burská Lenka |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
20.45 |
20.45 |
Mžky |
150 m |
|
Capandová Alexandra |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
24.50 |
24.50 |
Mžky |
150 m |
|
Černáková Lenka |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
27.65 |
27.65 |
Mžky |
150 m |
|
Fehérová Lea |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
23.93 |
23.93 |
Mžky |
150 m |
|
Galambová Laura |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.43 |
23.43 |
Mžky |
150 m |
|
Gazíková Adriana |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Glázerová Nina |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
22.88 |
22.88 |
Mžky |
150 m |
|
Gočová Olívia |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
22.81 |
22.81 |
Mžky |
150 m |
|
Gombárová Katarína |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
22.37 |
22.37 |
Mžky |
150 m |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
22.31 |
22.31 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Hejčíková Nina |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
20.48 |
20.48 |
Mžky |
150 m |
|
Hellebrandt Lilly |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
24.10 |
24.10 |
Mžky |
150 m |
|
Holešová Andrea |
10 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Chlebeková Nina |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
23.73 |
23.73 |
Mžky |
150 m |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.87 |
22.87 |
Mžky |
150 m |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.03 |
26.03 |
Mžky |
150 m |
|
Jakubská Tamara |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
21.75 |
21.75 |
Mžky |
150 m |
|
Janeková Dominika |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
26.81 |
Mžky |
150 m |
|
Jarabová Katka |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
25.43 |
25.43 |
Mžky |
150 m |
|
Jarabová Martina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
25.82 |
25.82 |
Mžky |
150 m |
|
Kaduriková Zuzana |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
22.84 |
22.84 |
Mžky |
150 m |
|
Kasajová Nikola |
10 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kevešová Sofia |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
23.26 |
Mžky |
150 m |
|
Kocholpvá Alexandra |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kováčiková Sofia |
09 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
23.17 |
23.17 |
Mžky |
150 m |
|
Kubalová Zara |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
26.90 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Kubinyiová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
20.12 |
20.12 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Kureková Katarína |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
22.13 |
22.13 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Kurimská Simona |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
20.96 |
20.96 |
Mžky |
150 m |
|
Lapinová Nina |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
23.74 |
23.74 |
Mžky |
150 m |
|
Lejčíková Nela |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Libiaková Leona |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
23.26 |
23.26 |
Mžky |
150 m |
|
Litvajová Adriana |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lökeová Nela Júlia |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lušňáková Tatiana |
09 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
24.16 |
Mžky |
150 m |
|
Malatinská Ella |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
29.25 |
Mžky |
150 m |
|
Martinková Simona |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
22.63 |
22.63 |
Mžky |
150 m |
|
Matušíková Timea |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
21.61 |
21.61 |
Mžky |
150 m |
|
Mičudová Emília |
09 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
23.47 |
23.47 |
Mžky |
150 m |
|
Novýsedláková Patrícia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
23.98 |
23.98 |
Mžky |
150 m |
|
Novýsedláková Petronela |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.99 |
22.99 |
Mžky |
150 m |
|
Očovská Ema |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.17 |
23.17 |
Mžky |
150 m |
|
Olekšáková Nela |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Pastyrnáková Nella |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Pavlínyiová Sofia |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
23.28 |
23.28 |
Mžky |
150 m |
|
Póchová Mária |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
22.41 |
22.41 |
Mžky |
150 m |
|
Predmeská Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.33 |
22.33 |
Mžky |
150 m |
|
Rajčeková Daniela |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
21.79 |
21.79 |
Mžky |
150 m |
|
Rizmanová Lucia |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
22.92 |
22.92 |
Mžky |
150 m (2/4) |
|
Rosputinská Miroslava |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.23 |
22.23 |
Mžky |
150 m |
|
Rusnáková Linda |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
22.38 |
22.38 |
Mžky |
150 m |
|
Sedliaková Dominika |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
28.26 |
28.26 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Spišiaková Sára |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Šefarová Kiara |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Štípalová LInda |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
23.37 |
23.37 |
Mžky |
150 m |
|
Tatarková Nikola |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
20.22 |
20.22 |
Mžky |
150 m |
|
Tebbaa Nadia |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
21.95 |
21.95 |
Mžky |
150 m |
|
Tonhajzerová Nelly |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
24.99 |
24.99 |
Mžky |
150 m |
|
Tóthová Nina |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
25.70 |
25.70 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Turčanová Tamara |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
23.26 |
Mžky |
150 m |
|
Tutková Tamara |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vicianová Nina |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
23.13 |
23.13 |
Mžky |
150 m |
|
Výbohová Daniela |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
23.16 |
23.16 |
Mžky |
150 m |
|
Vyšňanová Ema |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Zacharovská Zoe |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Zaveráková Vanessa |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Žilková Nina |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bíziková Sofia |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
2:24.84 |
2:24.84 |
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Čemanová Lujza |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
1:53.79 |
1:53.79 |
Mžky |
600 m |
|
Gašpercová Agáta |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
2:00.81 |
2:00.81 |
Mžky |
600 m |
|
Gočová Olívia |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:01.37 |
2:01.37 |
Mžky |
600 m |
|
Gombárová Katarína |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
1:53.05 |
1:53.05 |
Mžky |
600 m |
|
Hrenáková Zuzana |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
2:08.21 |
2:08.21 |
Mžky |
600 m |
|
Jakubská Tamara |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
2:00.17 |
2:00.17 |
Mžky |
600 m |
|
Kiseleva Daria (C) |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:20.62 |
2:20.62 |
Mžky |
600 m |
|
Knižková Dominika |
10 |
Zdravie v pohybe Lučatín |
|
2:04.20 |
2:04.20 |
Mžky |
600 m |
|
Kováčiková Sofia |
09 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
1:58.48 |
1:58.48 |
Mžky |
600 m |
|
Kubalová Zara |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
2:08.9 |
2:08.9 |
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Kubinyiová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
1:52.77 |
1:52.77 |
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Kureková Katarína |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
1:56.49 |
1:56.49 |
Mžky |
600 m |
|
Lakosilová Zoja Danae |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:14.25 |
2:14.25 |
Mžky |
600 m |
|
Libiaková Leona |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:02.68 |
2:02.68 |
Mžky |
600 m |
|
Lökeová Nela Júlia |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:09.23 |
2:09.23 |
Mžky |
600 m |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
1:47.55 |
1:47.55 |
Mžky |
600 m |
|
Luptáková Eliška |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
1:56.05 |
1:56.05 |
Mžky |
600 m |
|
Malatinská Ella |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Mičudová Emília |
09 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
1:52.99 |
1:52.99 |
Mžky |
600 m |
|
Mušková Katarína |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Očková Veronika |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:04.96 |
2:04.96 |
Mžky |
600 m (2/2) |
|
Polónyová Nina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
1:54.85 |
1:54.85 |
Mžky |
600 m |
|
Ragimová Lucia |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Sabacká Štefánia |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:30.44 |
2:30.44 |
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Spišiaková Sára |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
1:58.86 |
1:58.86 |
Mžky |
600 m |
|
Ševelová Alexandra |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
2:06.36 |
2:06.36 |
Mžky |
600 m |
|
Šípková Dorota |
09 |
Zdravie v pohybe Lučatín |
|
2:11.91 |
2:11.91 |
Mžky |
600 m |
|
Španihelová Katarína |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
1:55.43 |
1:55.43 |
Mžky |
600 m |
|
Veselková Soňa |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
|
2:25.91 |
Mžky |
600 m |
|
Zvalová Tamara |
09 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:30.32 |
2:30.32 |
Mžky |
600 m |
|
Žúborová Renáta |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
1:53.79 |
1:53.79 |
Mžky |
1500 m |
|
Erneková Laura |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Gembická Melánia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
5:50.61 |
5:50.61 |
Mžky |
1500 m (1/3) |
|
Húsenicová Natália |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
5:53.90 |
5:53.90 |
Mžky |
1500 m |
|
Janeková Dominika |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Jašková Tamara |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
5:50.64 |
5:50.64 |
Mžky |
1500 m |
|
Kocianová Nikola |
09 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
5:16.21 |
5:16.21 |
Mžky |
1500 m |
|
Letková Natália |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
5:59.80 |
5:59.80 |
Mžky |
1500 m |
|
Lopatková Petra |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Pernická Dominika |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Piková Lara |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
6:08.72 |
5:47.26 |
Mžky |
1500 m (1/4) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
6:13.57 |
6:13.57 |
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Beňušková Hana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 (1/4) |
|
Čemanová Lujza |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Gašpercová Agáta |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Gregušová Alexandra |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 (1/2) |
|
Gregušová Alexandra |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Halašová Mia |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Húsenicová Natália |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Kapustová Paulína |
10 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Letková Natália |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Luptáková Eliška |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Matušíková Timea |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Novýsedláková Petronela |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Revajova Romanka |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 (1/4) |
|
Rumanovská Alexandra |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Sabacká Štefánia |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Spišáková Nela |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 (1/4) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Valašíková Lucia |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 (1/2) |
|
Vanfleteren Elisa |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Zaveráková Vanessa |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Alušíková Alžbeta |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
130 |
130 |
Mžky |
výška |
|
Drozdová Natália |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
150 |
150 |
Mžky |
výška |
|
Fehérová Lea |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška |
|
Halašová Mia |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
130 |
130 |
Mžky |
výška |
|
Hellebrandt Lilly |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
140 |
140 |
Mžky |
výška |
|
Jarabová Katka |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška |
|
Kevešová Sofia |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
135 |
135 |
Mžky |
výška |
|
Kocholpvá Alexandra |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška |
|
Lapinová Nina |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška |
|
Lušňáková Tatiana |
09 |
AC VICTORIA Turany |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška |
|
Mareková Tatiana |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
115 |
115 |
Mžky |
výška |
|
Piková Lara |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
125 |
135 |
Mžky |
výška |
|
Predmeská Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
140 |
140 |
Mžky |
výška (1/3) |
|
Revajova Romanka |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška (1/3) |
|
Tutková Tamara |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška |
|
Valašíková Lucia |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
135 |
135 |
Mžky |
diaľka |
|
Burská Lenka |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
477 |
477 |
Mžky |
diaľka |
|
Darányiová Ema |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
318 |
318 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Dobáková Zara |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
373 |
373 |
Mžky |
diaľka |
|
Drozdová Natália |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
444 |
444 |
Mžky |
diaľka |
|
Faturíková Viktória |
10 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gazíková Adriana |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
320 |
320 |
Mžky |
diaľka |
|
Giertlová Lucia |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
318 |
318 |
Mžky |
diaľka |
|
Gregušová Alexandra |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
394 |
394 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Grochalová Valéria |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
406 |
406 |
Mžky |
diaľka |
|
Halašová Mia |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
445 |
445 |
Mžky |
diaľka |
|
Holešová Andrea |
10 |
Atletická akadémia Žilina |
|
346 |
346 |
Mžky |
diaľka |
|
Holišíková Zuzana |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
452 |
452 |
Mžky |
diaľka |
|
Hrenáková Zuzana |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
308 |
308 |
Mžky |
diaľka |
|
Hricová Judita |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
319 |
319 |
Mžky |
diaľka |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Jakabová Elena |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
354 |
354 |
Mžky |
diaľka |
|
Janeková Dominika |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
375 |
375 |
Mžky |
diaľka |
|
Jarabová Martina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
300 |
300 |
Mžky |
diaľka |
|
Jergelová Dominika |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
350 |
350 |
Mžky |
diaľka |
|
Kaduriková Zuzana |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
415 |
415 |
Mžky |
diaľka |
|
Kasajová Nikola |
10 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kevešová Sofia |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
429 |
429 |
Mžky |
diaľka |
|
Kocianová Nikola |
09 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
371 |
375 |
Mžky |
diaľka |
|
Kocholpvá Alexandra |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
386 |
386 |
Mžky |
diaľka |
|
Libiaková Leona |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
422 |
422 |
Mžky |
diaľka |
|
Litvajová Adriana |
10 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Lušňáková Tatiana |
09 |
AC VICTORIA Turany |
|
377 |
377 |
Mžky |
diaľka (2/2) |
|
Nemcová Soňa |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
380 |
380 |
Mžky |
diaľka |
|
Novýsedláková Patrícia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
328 |
328 |
Mžky |
diaľka |
|
Piková Lara |
09 |
Atletická akadémia Žilina |
|
394 |
394 |
Mžky |
diaľka |
|
Póchová Mária |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
423 |
423 |
Mžky |
diaľka |
|
Račáková Ella |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/3) |
|
Revajova Romanka |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
377 |
377 |
Mžky |
diaľka |
|
Rizmanová Lucia |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
326 |
326 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Rumanovská Alexandra |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
451 |
451 |
Mžky |
diaľka |
|
Sabacká Štefánia |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
331 |
331 |
Mžky |
diaľka |
|
Sedliaková Dominika |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
289 |
289 |
Mžky |
diaľka |
|
Seková Alexandra |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Schererová Claudia |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
397 |
397 |
Mžky |
diaľka |
|
Spišáková Nela |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
424 |
424 |
Mžky |
diaľka |
|
Šalamonová Anita |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Ševelová Alexandra |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
401 |
401 |
Mžky |
diaľka |
|
Španihelová Katarína |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
430 |
430 |
Mžky |
diaľka |
|
Švagrová Kristýna |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
457 |
457 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Turčanová Tamara |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
351 |
351 |
Mžky |
diaľka |
|
Turičíková Veronika |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
370 |
370 |
Mžky |
diaľka |
|
Tvrdoňová Zoja |
10 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Vanfleteren Elisa |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
334 |
334 |
Mžky |
diaľka |
|
Vicianová Nina |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
324 |
324 |
Mžky |
diaľka |
|
Vicianová Soňa |
09 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
326 |
326 |
Mžky |
diaľka |
|
Vlčeková Simona |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
319 |
319 |
Mžky |
diaľka |
|
Výbohová Daniela |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
348 |
348 |
Mžky |
diaľka |
|
Žiačková Miriam |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
346 |
346 |
Mžky |
diaľka |
|
Žúborová Renáta |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
403 |
403 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Androvičová Lucia |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
08.95 |
08.95 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Badinská Nina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
04.39 |
04.39 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Banásová Adriana |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Bizoňová Klaudia |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
06.32 |
06.32 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Drozdová Natália |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
08.87 |
08.87 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Fehérová Lea |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.03 |
08.03 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Gembická Melánia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
08.66 |
08.66 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Jašková Tamara |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.25 |
08.25 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Kertészová Lenka |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
05.99 |
05.99 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Kohútová Veronika |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.18 |
08.18 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Martincová Ivana |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
06.17 |
06.17 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Martinková Simona |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
07.42 |
07.42 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Očkayová Alexandra |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
05.95 |
05.95 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Prekopová Petronela |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.61 |
08.61 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Slamková Nina |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
06.75 |
06.75 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Tináková Eliška |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
07.36 |
07.36 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Zvalová Tamara |
09 |
ŠK Detva v pohybe |
|
08.05 |
08.05 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Žiačková Miriam |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
06.69 |
06.69 |
Mžky |
kriket |
|
Salayová Larisa |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Alušíková Alžbeta |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
29.88 |
29.88 |
Mžky |
kriket |
|
Banásová Adriana |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
35.41 |
35.41 |
Mžky |
kriket |
|
Beňušková Hana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
45.61 |
45.61 |
Mžky |
kriket |
|
Capandová Alexandra |
10 |
ŠK Juventa Žilina |
|
32.82 |
32.82 |
Mžky |
kriket (1/4) |
|
Dobáková Zara |
10 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
29.50 |
29.50 |
Mžky |
kriket |
|
Faturíková Viktória |
10 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
18.41 |
18.41 |
Mžky |
kriket |
|
Gočová Olívia |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
28.43 |
28.43 |
Mžky |
kriket |
|
Hricová Judita |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Kapustová Paulína |
10 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
37.47 |
37.47 |
Mžky |
kriket |
|
Kertészová Lenka |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
26.01 |
26.01 |
Mžky |
kriket |
|
Kohútová Veronika |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
26.13 |
26.13 |
Mžky |
kriket |
|
Kurucová Michaela |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
22.95 |
22.95 |
Mžky |
kriket |
|
Lejčíková Nela |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
27.15 |
27.15 |
Mžky |
kriket |
|
Lökeová Nela Júlia |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
23.57 |
23.57 |
Mžky |
kriket |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
43.53 |
43.53 |
Mžky |
kriket |
|
Mareková Tatiana |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Martincová Ivana |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
20.96 |
20.96 |
Mžky |
kriket |
|
Mušková Katarína |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Očkayová Alexandra |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
20.52 |
20.52 |
Mžky |
kriket |
|
Očovská Ema |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Pernická Dominika |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
35.05 |
35.70 |
Mžky |
kriket |
|
Prekopová Petronela |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
28.44 |
28.54 |
Mžky |
kriket |
|
Primusová Liliana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
40.25 |
40.25 |
Mžky |
kriket |
|
Ragimová Lucia |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
23.51 |
23.51 |
Mžky |
kriket (2/4) |
|
Rosputinská Miroslava |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
36.97 |
36.97 |
Mžky |
kriket |
|
Schererová Claudia |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
41.76 |
41.76 |
Mžky |
kriket |
|
Slamková Nina |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
25.61 |
25.61 |
Mžky |
kriket |
|
Šalamonová Anita |
10 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Švagrová Kristýna |
09 |
ŠK Juventa Žilina |
|
51.52 |
51.52 |
Mžky |
kriket |
|
Tebbaa Nadia |
09 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Tináková Eliška |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
15.11 |
15.46 |
Mžky |
kriket |
|
Tvrdoňová Zoja |
10 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
kriket (1/4) |
|
Uličianska Soňa |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
38.41 |
38.41 |
Mžky |
kriket |
|
Vlčeková Simona |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
24.96 |
24.96 |
Mžky |
kriket |
|
Vyšňanová Ema |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Androvičová Lucia |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Banásová Adriana |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Beňušková Hana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Čemanová Lujza |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gašpercová Agáta |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Glázerová Nina |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gregušová Alexandra |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gregušová Alexandra |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Grochalová Valéria |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hejčíková Nina |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hrenáková Zuzana |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Hricová Judita |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Húsenicová Natália |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chlebeková Nina |
10 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jakabová Elena |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Jašková Tamara |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jesenská Michaela |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kadlecová Lucia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Kiseleva Daria (C) |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kubinyiová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kurimská Simona |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Kurucová Michaela |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Lakosilová Zoja Danae |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Lejčíková Nela |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Letková Natália |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Mareková Tatiana |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Martincová Ivana |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Martinková Simona |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Matušíková Timea |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Nemcová Soňa |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/4) |
|
Očkayová Alexandra |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Polónyová Nina |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Primusová Liliana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Ragimová Lucia |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Rajčeková Daniela |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Rosputinská Miroslava |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Rumanovská Alexandra |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Rusnáková Linda |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/3) |
|
Slamková Nina |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Slašťanová Nikola |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Tatarková Nikola |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Tonhajzerová Nelly |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Turičíková Veronika |
10 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Tutková Tamara |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Valašíková Lucia |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Vanfleteren Elisa |
09 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Zaveráková Vanessa |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Žiačková Miriam |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Paľo Patrik |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.59 |
10.59 |
Nžci |
60 m |
|
Babka Oliver |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.88 |
09.88 |
Nžci |
60 m |
|
Bacula Michal |
14 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Banáry Thomas |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
09.09 |
09.09 |
Nžci |
60 m |
|
Baťala Branislav |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Belák Albert |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
10.49 |
Nžci |
60 m |
|
Bohuš Gregor |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
09.89 |
09.89 |
Nžci |
60 m |
|
Capuliak Damián |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
09.87 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Čierny Slavomír |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
09.81 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Ďuríček Denis |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Džupina Matúš |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Fábry Tomáš |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
12.56 |
Nžci |
60 m |
|
Follner Oliver |
11 |
Zdravie v pohybe Lučatín |
|
|
10.36 |
Nžci |
60 m |
|
Franek Filip |
13 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
10.36 |
10.36 |
Nžci |
60 m |
|
Gabriš Filip |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.83 |
09.83 |
Nžci |
60 m |
|
Geller Patrik |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
10.31 |
10.31 |
Nžci |
60 m |
|
Hnát Matej |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
10.29 |
10.29 |
Nžci |
60 m |
|
Hošták Šimon |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.60 |
10.60 |
Nžci |
60 m |
|
Chalus Juraj |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.11 |
11.11 |
Nžci |
60 m |
|
Kačerík Marek |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kadurik Peter |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
11.37 |
11.37 |
Nžci |
60 m |
|
Kliment Samuel |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kobela Matej |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.14 |
10.14 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Kohút Richard |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kóňa Šimon |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.61 |
11.61 |
Nžci |
60 m |
|
Košarišťan Adam |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Košút Šimon |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.67 |
10.67 |
Nžci |
60 m |
|
Kramár Simon |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.22 |
10.22 |
Nžci |
60 m |
|
Krasňan Leo |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Krátky Jakub |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Krčmárik Martin |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
60 m (2/3) |
|
Krchňavý Filip |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.87 |
09.87 |
Nžci |
60 m (2/2) |
|
Krchňavý Ján |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.43 |
09.32 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Krutošík Juraj |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.08 |
10.08 |
Nžci |
60 m |
|
Krutošík Michal |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kukučka Simon |
14 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
12.81 |
Nžci |
60 m |
|
Kútik Adrián |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
12.98 |
12.98 |
Nžci |
60 m |
|
Kútik Kristián |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
13.07 |
13.07 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Ladika Oliver |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Lahoda Samuel |
11 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
|
10.60 |
Nžci |
60 m |
|
Leka Adam |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.09 |
10.09 |
Nžci |
60 m |
|
Lovíšek Anton |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.63 |
10.63 |
Nžci |
60 m |
|
Ľupták Jozef |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
12.24 |
12.24 |
Nžci |
60 m |
|
Majčiník Artúr |
13 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Mamoň Mojmír |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
10.01 |
10.01 |
Nžci |
60 m |
|
Masár Dominik |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.76 |
10.76 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Melo Maxim |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Michalička Quido |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
09.22 |
09.22 |
Nžci |
60 m |
|
Nagy Martin |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Novosád Tobiáš |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Novosád Tomáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Palko Oliver |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.31 |
12.31 |
Nžci |
60 m |
|
Petráš Patrik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.68 |
10.68 |
Nžci |
60 m |
|
Petruš Lukáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Polakovič Stanislav |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Poznik Alex |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Prč Dávid |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.50 |
10.50 |
Nžci |
60 m |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.07 |
10.07 |
Nžci |
60 m |
|
Pšenica Matej |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
09.87 |
Nžci |
60 m |
|
Ragan Dávid |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Rašner Maxim |
14 |
Atletický klub Krupina |
|
11.94 |
11.54 |
Nžci |
60 m |
|
Rosenberger Alex |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.83 |
08.83 |
Nžci |
60 m (2/2) |
|
Rybár Július |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.51 |
10.51 |
Nžci |
60 m |
|
Sedláček Matúš |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.26 |
09.26 |
Nžci |
60 m |
|
Seko Adrián |
13 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Seko Sebastián |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m (2/3) |
|
Siman Michal |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.97 |
09.97 |
Nžci |
60 m |
|
Slezák Jakub |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
12.17 |
12.17 |
Nžci |
60 m |
|
Slezák Šimon |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
12.77 |
12.77 |
Nžci |
60 m |
|
Šarlay Jakub |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Tatarka Marek |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
10.76 |
10.73 |
Nžci |
60 m |
|
Tatarka Pavol |
14 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Turčan Tomáš |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Užák Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.56 |
10.56 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Výbošťok Maroš (H) |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
09.67 |
09.67 |
Nžci |
60 m |
|
Zábojník Samuel |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
09.76 |
09.44 |
Nžci |
60 m |
|
Zachar Šimon |
11 |
AC VICTORIA Turany |
|
09.20 |
09.20 |
Nžci |
60 m |
|
Žilka Jakub |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
11.84 |
11.84 |
Nžci |
150 m |
|
Paľo Patrik |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Aneštík Jakub |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
24.18 |
24.18 |
Nžci |
150 m |
|
Capuliak Beňadik |
14 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Ďuríček Denis |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Džupina Matúš |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Golian Jakub |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hnát Matej |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
30.85 |
Nžci |
150 m |
|
Hudec Jakub |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Ilgo Lukáš |
12 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kačerík Marek |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
27.45 |
Nžci |
150 m |
|
Kadurik Peter |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kelemen Peter |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kliment Samuel |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kóňa Šimon |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Košarišťan Adam |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Košarišťan Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.61 |
22.61 |
Nžci |
150 m |
|
Krčmárik Martin |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Krutošík Michal |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kútik Kristián |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
29.35 |
Nžci |
150 m |
|
Leka Adam |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.17 |
25.17 |
Nžci |
150 m |
|
Ľupták Jozef |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mamoň Mojmír |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
26.41 |
26.41 |
Nžci |
150 m |
|
Michalička Quido |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
23.11 |
23.11 |
Nžci |
150 m |
|
Novosád Lukáš |
13 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Novosád Tomáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Palko Oliver |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Pecucha Matej |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Petráš Patrik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
29.08 |
29.08 |
Nžci |
150 m |
|
Polakovič Stanislav |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Poznik Alex |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.70 |
24.70 |
Nžci |
150 m |
|
Pšenica Matej |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
25.76 |
Nžci |
150 m |
|
Ragan Richard |
12 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Rašner Maxim |
14 |
Atletický klub Krupina |
|
|
29.31 |
Nžci |
150 m |
|
Seko Adrián |
13 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Schmidtmayer Leo |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
22.86 |
Nžci |
150 m (2/3) |
|
Siman Michal |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Šarlay Jakub |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Výbošťok Maroš (H) |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
23.43 |
23.43 |
Nžci |
150 m |
|
Zachar Šimon |
11 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
23.51 |
Nžci |
150 m |
|
Žilka Jakub |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Babic Peter |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:21.58 |
2:21.58 |
Nžci |
600 m |
|
Bacula Michal |
14 |
Atletický klub Čadca |
|
2:44.05 |
2:44.05 |
Nžci |
600 m |
|
Belák Albert |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:03.72 |
2:03.72 |
Nžci |
600 m (2/3) |
|
Caban Viktor |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:11.24 |
2:11.24 |
Nžci |
600 m |
|
Capuliak Beňadik |
14 |
Atletický klub Krupina |
|
2:22.85 |
2:22.85 |
Nžci |
600 m |
|
Dirnbach Alexander |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:10.20 |
2:10.20 |
Nžci |
600 m |
|
Ďuriš Matej |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:24.30 |
2:24.30 |
Nžci |
600 m |
|
Follner Oliver |
11 |
Zdravie v pohybe Lučatín |
|
2:00.67 |
2:00.67 |
Nžci |
600 m |
|
Geller Patrik |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:10.52 |
2:10.52 |
Nžci |
600 m |
|
Hošták Lukáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
2:07.30 |
2:07.30 |
Nžci |
600 m |
|
Chalus Juraj |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:17.66 |
2:17.66 |
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Ignačák Tomáš |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:10.18 |
2:07.83 |
Nžci |
600 m |
|
Jankola Rafael |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:03.62 |
2:03.62 |
Nžci |
600 m |
|
Kobela Matej |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
2:03.76 |
2:03.76 |
Nžci |
600 m |
|
Košarišťan Adam |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:23.19 |
2:23.19 |
Nžci |
600 m (2/4) |
|
Ladika Oliver |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Lašák Alan |
13 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:21.55 |
2:21.55 |
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Lilge Samuel Christopher |
13 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:11.04 |
2:10.94 |
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Michna Ján |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:15.21 |
2:14.65 |
Nžci |
600 m |
|
Ragan Richard |
12 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
2:15.73 |
2:15.73 |
Nžci |
600 m |
|
Rosenberger Alex |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
1:56.98 |
1:56.98 |
Nžci |
600 m (2/2) |
|
Rybár Július |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:07.66 |
2:07.66 |
Nžci |
600 m |
|
Seko Sebastián |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Tatarka Marek |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
2:23.88 |
2:18.33 |
Nžci |
600 m |
|
Tatarka Pavol |
14 |
Atletický klub Čadca |
|
2:30.08 |
2:30.08 |
Nžci |
600 m |
|
Turčan Tomáš |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:17.57 |
2:17.57 |
Nžci |
600 m (1/3) |
|
Zvala Oliver |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:23.87 |
2:23.87 |
Nžci |
1000 m |
|
Baťala Branislav |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Capuliak Damián |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Krátky Jakub |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Krutošík Michal |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Lovíšek Anton |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Rašner Michal |
11 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Vvong Marcos |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
3:42.03 |
3:42.03 |
Nžci |
1000 m |
|
Zábojník Samuel |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Aneštík Jakub |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
120 |
Nžci |
výška (1/3) |
|
Pecucha Matej |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Aneštík Jakub |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
373 |
393 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Babka Oliver |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
359 |
359 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Capuliak Damián |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
360 |
360 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Čierny Slavomír |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Džupina Matúš |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Franek Filip |
13 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
332 |
332 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gabriš Filip |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
293 |
293 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
346 |
346 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Geller Patrik |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
334 |
334 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Golian Jakub |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Grznár Matej |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
301 |
301 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hnát Matej |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
327 |
327 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hošták Lukáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
380 |
380 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hudec Jakub |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
276 |
276 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Ilgo Lukáš |
12 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
347 |
347 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kliment Samuel |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
296 |
296 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Kohút Richard |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
325 |
325 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Košarišťan Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
420 |
420 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Košút Šimon |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
317 |
317 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kramár Simon |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
352 |
352 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Krasňan Leo |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (2/3) |
|
Krchňavý Filip |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
352 |
352 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Krchňavý Ján |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
361 |
361 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Krutošík Juraj |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
357 |
357 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kukučka Simon |
14 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
273 |
273 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Lahoda Samuel |
11 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Lašák Alan |
13 |
ŠK Detva v pohybe |
|
320 |
320 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Ľupták Jozef |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
263 |
263 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Majčiník Artúr |
13 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
269 |
269 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Melo Maxim |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
323 |
323 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Mihalík Pavol |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
312 |
312 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Michalička Quido |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
430 |
430 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
364 |
364 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Noga Oliver |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
351 |
351 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Novosád Lukáš |
13 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
352 |
352 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Novosád Tobiáš |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
271 |
271 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
268 |
268 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Pecucha Matej |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
376 |
376 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Petráš Patrik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
307 |
307 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Polakovič Stanislav |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Poznik Alex |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
289 |
289 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Prč Dávid |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
328 |
328 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Pšenica Matej |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
344 |
344 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rašner Michal |
11 |
Atletický klub Krupina |
|
328 |
328 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rosenberger Alex |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
422 |
422 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sedláček Matúš |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
394 |
394 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Seko Adrián |
13 |
Atletický klub Krupina |
|
303 |
303 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Tkáč Matej |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
395 |
395 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Užák Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
377 |
377 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Zábojník Samuel |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
385 |
385 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Zachar Šimon |
11 |
AC VICTORIA Turany |
|
403 |
403 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Zvala Oliver |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
348 |
348 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Žilka Jakub |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
252 |
252 |
Nžci |
kriket |
|
Paľo Patrik |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Babic Peter |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
38.44 |
38.44 |
Nžci |
kriket |
|
Banáry Thomas |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
20.60 |
20.60 |
Nžci |
kriket |
|
Belák Albert |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
20.36 |
20.36 |
Nžci |
kriket |
|
Bohuš Gregor |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
32.81 |
32.81 |
Nžci |
kriket (2/3) |
|
Caban Viktor |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Capuliak Beňadik |
14 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Franek Filip |
13 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Gabriš Filip |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
30.78 |
30.78 |
Nžci |
kriket |
|
Grznár Matej |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Hošták Šimon |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
19.43 |
19.43 |
Nžci |
kriket |
|
Hudec Jakub |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.57 |
28.57 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Ignačák Tomáš |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
33.35 |
33.45 |
Nžci |
kriket |
|
Ilgo Lukáš |
12 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
34.07 |
34.07 |
Nžci |
kriket |
|
Kačerík Marek |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
31.93 |
Nžci |
kriket |
|
Kadurik Peter |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kelemen Peter |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kliment Samuel |
14 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kóňa Šimon |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
33.78 |
33.78 |
Nžci |
kriket |
|
Košút Šimon |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
28.60 |
28.60 |
Nžci |
kriket |
|
Krasňan Leo |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Krátky Jakub |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Krčmárik Martin |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kukučka Simon |
14 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
11.61 |
17.75 |
Nžci |
kriket |
|
Kútik Adrián |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
11.64 |
Nžci |
kriket (2/4) |
|
Ladika Oliver |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Lašák Alan |
13 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Leka Adam |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Lilge Samuel Christopher |
13 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
14.99 |
14.99 |
Nžci |
kriket |
|
Lovíšek Anton |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
22.90 |
22.90 |
Nžci |
kriket |
|
Majčiník Artúr |
13 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Mamoň Mojmír |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
21.53 |
21.53 |
Nžci |
kriket |
|
Masár Dominik |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
kriket (2/4) |
|
Mihalík Pavol |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket (2/1) |
|
Noga Oliver |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Novosád Tobiáš |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
09.59 |
09.59 |
Nžci |
kriket |
|
Novosád Tomáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
12.00 |
12.00 |
Nžci |
kriket |
|
Palko Oliver |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
21.95 |
21.95 |
Nžci |
kriket |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
18.30 |
Nžci |
kriket |
|
Petruš Lukáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Ragan Dávid |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
17.79 |
17.79 |
Nžci |
kriket |
|
Rašner Maxim |
14 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Rašner Michal |
11 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Sedláček Matúš |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
25.30 |
Nžci |
kriket |
|
Seko Sebastián |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Slezák Jakub |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
18.58 |
18.58 |
Nžci |
kriket |
|
Slezák Šimon |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.32 |
09.32 |
Nžci |
kriket |
|
Šarlay Jakub |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
17.35 |
17.35 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Tkáč Matej |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
34.02 |
34.02 |
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Babic Peter |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Banáry Thomas |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Baťala Branislav |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Caban Viktor |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dirnbach Alexander |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ďuriš Matej |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Fábry Tomáš |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Grznár Matej |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hošták Lukáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Jankola Rafael |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Košarišťan Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kramár Simon |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Krchňavý Filip |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Krchňavý Ján |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Krutošík Juraj |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Noga Oliver |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Novosád Lukáš |
13 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Petruš Lukáš |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Ragan Richard |
12 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Rybár Július |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Schmidtmayer Leo |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Siman Michal |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Tkáč Matej |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Turčan Tomáš |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Užák Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vvong Marcos |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Výbošťok Maroš (H) |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Zvala Oliver |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Antalová Aneta |
14 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
11.80 |
11.80 |
Nžky |
60 m |
|
Antalová Ema |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
09.13 |
09.13 |
Nžky |
60 m |
|
Arpáš Nola |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.56 |
10.54 |
Nžky |
60 m |
|
Bartošová Nina Valentína |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Belobradová Barbora |
11 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
10.33 |
10.33 |
Nžky |
60 m |
|
Belobradová Bela |
13 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
11.21 |
11.21 |
Nžky |
60 m |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.66 |
08.66 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Blaščíková Adélka |
14 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
10.34 |
10.34 |
Nžky |
60 m |
|
Bojtošová Nikoleta |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bórová Lívia |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Brezinová Liliana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.10 |
11.10 |
Nžky |
60 m |
|
Brzá Ema |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.42 |
09.42 |
Nžky |
60 m |
|
Bučeková Viktória |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bučková Ema |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
08.92 |
08.92 |
Nžky |
60 m |
|
Cenigová Ema |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
10.92 |
Nžky |
60 m |
|
Cesneková Terézia |
11 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Červená Patrícia |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
11.74 |
11.74 |
Nžky |
60 m |
|
Čížiková Nina |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ďanovská Rebeka |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
10.32 |
10.32 |
Nžky |
60 m |
|
Drozdová Michaela |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Drugdová Amália |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Duháčková Petra |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
10.04 |
09.91 |
Nžky |
60 m |
|
Dvorštiaková Nina |
12 |
AC VICTORIA Turany |
|
10.39 |
10.39 |
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Fábová Tereza |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Faťarová Nela |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Fiantoková Bianka |
13 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
10.16 |
10.16 |
Nžky |
60 m |
|
Gallová Linda |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
10.63 |
10.63 |
Nžky |
60 m |
|
Hanuliaková Nikola |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
09.91 |
09.91 |
Nžky |
60 m |
|
Hanusková Marcela |
12 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
10.96 |
10.96 |
Nžky |
60 m |
|
Helíková Klára |
12 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
11.72 |
11.72 |
Nžky |
60 m |
|
Chromiaková Anička |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
10.74 |
Nžky |
60 m |
|
Jandelová Laura |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
10.21 |
10.21 |
Nžky |
60 m |
|
Janeková Nikola |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
11.23 |
11.23 |
Nžky |
60 m |
|
Janíčková Sára |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
10.68 |
10.68 |
Nžky |
60 m |
|
Jelžová Emma |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
09.22 |
09.22 |
Nžky |
60 m |
|
Kamenišťáková Soňa |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kasaková Karolina |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
11.10 |
11.10 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Kenderová Emma |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
08.93 |
08.93 |
Nžky |
60 m |
|
Kollárová Karin |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kollárová Nikol |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
11.25 |
Nžky |
60 m |
|
Kóňová Sára |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Korčoková Hana |
11 |
Atletický klub Krupina |
|
10.03 |
10.01 |
Nžky |
60 m |
|
Kostorová Sára |
12 |
AK Danica Zvolen |
|
|
10.74 |
Nžky |
60 m |
|
Košíková Alica |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
11.03 |
11.03 |
Nžky |
60 m |
|
Košútová Adela |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kotryová Lucia |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kováčová Lucia |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
10.12 |
10.12 |
Nžky |
60 m |
|
Koyšová Adela |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
09.49 |
09.49 |
Nžky |
60 m |
|
Krupová Alexandra |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
08.49 |
08.49 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Kubinyiová Júlia |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.46 |
10.46 |
Nžky |
60 m |
|
Kucejová Tereza |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kullová Katarína |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Kurčíková Dorota |
12 |
AK Danica Zvolen |
|
11.83 |
11.83 |
Nžky |
60 m |
|
Lisková Natália |
12 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Lukáčová Sofia |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
11.03 |
11.03 |
Nžky |
60 m |
|
Macková Hana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.33 |
10.33 |
Nžky |
60 m |
|
Macháčková Anna |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
10.02 |
10.02 |
Nžky |
60 m |
|
Majerová Karolína |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Maková Alexandra |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Martincová Tatiana |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Miháliková Diana |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
11.19 |
11.19 |
Nžky |
60 m |
|
Mihaliková Natália |
12 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.75 |
09.75 |
Nžky |
60 m |
|
Michlerová Eliška |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Michnová Viera |
14 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
11.25 |
Nžky |
60 m |
|
Miklová Sabina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
10.45 |
10.45 |
Nžky |
60 m |
|
Mitašová Svetlana |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Mokrá Nela |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
10.59 |
10.59 |
Nžky |
60 m |
|
Motúzová Karolína |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.24 |
10.24 |
Nžky |
60 m |
|
Nagyová Lilla |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Ondrejková Hana |
14 |
AK Danica Zvolen |
|
10.85 |
10.22 |
Nžky |
60 m |
|
Ondríková Lucia |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
11.99 |
Nžky |
60 m |
|
Paššáková Marína |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
11.71 |
11.71 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Paučová Nicole |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
09.85 |
09.85 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Peknušiaková Nella |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
10.52 |
10.52 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Podmanická Emily |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.60 |
10.60 |
Nžky |
60 m |
|
Pračková Emma |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10.39 |
10.39 |
Nžky |
60 m |
|
Radochová Natálka |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Rajťuková Neli |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Reháková Zuzana |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sarvašová Alexandra |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sekerešová Zuzana |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
09.94 |
09.94 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Schmidtmayerová Mia |
14 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.09 |
10.09 |
Nžky |
60 m |
|
Solárová Alexandra |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
11.65 |
11.65 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Suchánová Rebeka |
13 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
10.80 |
10.79 |
Nžky |
60 m |
|
Svoreňová Nela |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
09.42 |
09.42 |
Nžky |
60 m |
|
Svrčková Karolína |
12 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
10.29 |
10.29 |
Nžky |
60 m |
|
Šádeková Liliana |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
09.59 |
09.59 |
Nžky |
60 m |
|
Šagátová Nela |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10.77 |
10.77 |
Nžky |
60 m |
|
Šatková Tamara |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
10.01 |
10.01 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Šimočková Linda |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.32 |
11.32 |
Nžky |
60 m |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
10.76 |
Nžky |
60 m |
|
Šištíková Nina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šmáriková Saskia |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šróbová Lilien |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Štolúnová Tamara |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
12.01 |
12.01 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Šuranová Zuzana |
13 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Švecová Nela |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Targošová Soňa |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
09.53 |
09.53 |
Nžky |
60 m |
|
Tkáčová Tatiana |
13 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
10.06 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Tučeková Veronika |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
11.23 |
11.23 |
Nžky |
60 m |
|
Uhrinová Ema |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Uličná Radka |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vajsová Ela |
12 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Valovičová Nela |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
10.58 |
10.58 |
Nžky |
60 m |
|
Vanková Lenka |
14 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Varošová Ria |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
11.10 |
11.10 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Vavrová Sofia |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
10.77 |
10.77 |
Nžky |
60 m |
|
Víťazková Hanka |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
10.47 |
10.47 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Vodrážková Elis |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.58 |
10.58 |
Nžky |
60 m |
|
Vreštiaková Simona |
13 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
12.06 |
12.06 |
Nžky |
60 m |
|
Zahorcová Lujza |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
10.25 |
10.25 |
Nžky |
60 m |
|
Zajacová Adela |
14 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
11.23 |
11.23 |
Nžky |
60 m |
|
Zajacová Viktória |
11 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
08.84 |
08.84 |
Nžky |
60 m |
|
Zrebná Simona |
12 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
10.13 |
Nžky |
60 m |
|
Žbirková Rebecca |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
11.53 |
Nžky |
150 m |
|
Sporná Alexandra |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ambružová Timea |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
25.91 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Babicova Nina |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
25.70 |
Nžky |
150 m |
|
Bartošová Nina Valentína |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
21.40 |
21.40 |
Nžky |
150 m |
|
Blisková Ema |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.22 |
26.22 |
Nžky |
150 m |
|
Bojtošová Nikoleta |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bórová Lívia |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Brezinová Liliana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.79 |
28.79 |
Nžky |
150 m |
|
Bučeková Viktória |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bučková Ema |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Buršíková Viktória |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Domračeva Vladislava (C) |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Drozdová Michaela |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Duháčková Petra |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
25.41 |
Nžky |
150 m |
|
Faťarová Nela |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Gáliková Viktória |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Grebáčová Sofia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hanuliaková Nikola |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
24.45 |
24.45 |
Nžky |
150 m |
|
Hašková Natália |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hešková Nina |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Horňáková Nelka |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hrmová Sabina |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
29.87 |
Nžky |
150 m |
|
Chromiaková Anička |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
27.80 |
Nžky |
150 m |
|
Inštitoris Ester |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
30.58 |
Nžky |
150 m |
|
Jančová Simona |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Jandelová Laura |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
26.00 |
Nžky |
150 m |
|
Kamenišťáková Soňa |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kasaková Karolina |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Kenderová Emma |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kertészová Lucia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kollárová Karin |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kóňová Sára |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Korčoková Hana |
11 |
Atletický klub Krupina |
|
25.05 |
25.04 |
Nžky |
150 m |
|
Košíková Alica |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
30.83 |
Nžky |
150 m |
|
Koyšová Adela |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
23.08 |
23.08 |
Nžky |
150 m |
|
Kucharová Alexandra |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Macháčková Anna |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
28.27 |
Nžky |
150 m |
|
Miháliková Diana |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
29.06 |
Nžky |
150 m (2/1) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
25.84 |
Nžky |
150 m |
|
Miklová Sabina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
24.69 |
24.69 |
Nžky |
150 m |
|
Mitašová Svetlana |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Nagyová Lilla |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ondríková Lucia |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Paššáková Marína |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Prekoppová Margaréta |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Prítulová Tatiana |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
26.30 |
26.30 |
Nžky |
150 m |
|
Privarová Agáta |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Privarová Tamara |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
29.72 |
29.72 |
Nžky |
150 m |
|
Radochová Natálka |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
27.18 |
Nžky |
150 m |
|
Salayová Elissa |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Sarvašová Alexandra |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Schmidtmayerová Mia |
14 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
26.72 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Sitáriková Klaudia |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
25.62 |
25.59 |
Nžky |
150 m |
|
Solárová Alexandra |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Svoradová Emma |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Šagátová Nela |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
28.79 |
28.79 |
Nžky |
150 m |
|
Šmáriková Saskia |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Šróbová Lilien |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Štefanková Natálie |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Štolúnová Tamara |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Targošová Soňa |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
24.27 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Tučeková Veronika |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Vajsová Ela |
12 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Valovičová Nela |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
30.27 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Vavrová Sofia |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
27.95 |
27.95 |
Nžky |
150 m |
|
Vreštiaková Simona |
13 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Zahorcová Lujza |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Zajacová Adela |
14 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Zajacová Viktória |
11 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
|
26.07 |
Nžky |
150 m |
|
Zrebná Simona |
12 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
26.40 |
Nžky |
600 m |
|
Antalová Ema |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
1:59.54 |
1:59.54 |
Nžky |
600 m |
|
Belobradová Bela |
13 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
2:15.96 |
2:15.96 |
Nžky |
600 m |
|
Cenigová Ema |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
2:25.06 |
2:25.06 |
Nžky |
600 m |
|
Cesneková Terézia |
11 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:23.68 |
2:23.68 |
Nžky |
600 m |
|
Daníšková Michaela |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:13.89 |
2:13.89 |
Nžky |
600 m |
|
Debnárová Tereza |
12 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Domračeva Vladislava (C) |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:47.03 |
2:47.03 |
Nžky |
600 m |
|
Ďurajková Vanesa |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
4:00.10 |
4:00.10 |
Nžky |
600 m |
|
Gallová Linda |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:22.12 |
2:22.12 |
Nžky |
600 m |
|
Gregušová Bianka |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:18.03 |
2:18.03 |
Nžky |
600 m |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:56.85 |
1:56.85 |
Nžky |
600 m |
|
Helíková Klára |
12 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
2:27.97 |
2:27.97 |
Nžky |
600 m |
|
Homolová Sara |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:09.25 |
2:09.25 |
Nžky |
600 m |
|
Horňáková Nelka |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Janíčková Sára |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:13.35 |
2:13.35 |
Nžky |
600 m |
|
Kertészová Lucia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kostorová Sára |
12 |
AK Danica Zvolen |
|
2:25.14 |
2:25.14 |
Nžky |
600 m |
|
Kravčíková Jasmína |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kravčíková Liliana |
13 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kucejová Tereza |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:31.80 |
2:31.80 |
Nžky |
600 m |
|
Kucharová Alexandra |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
2:44.74 |
2:44.74 |
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Kurčíková Dorota |
12 |
AK Danica Zvolen |
|
2:33.76 |
2:33.76 |
Nžky |
600 m |
|
Lisková Natália |
12 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:25.01 |
2:25.01 |
Nžky |
600 m |
|
Mokrošová Dorota |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Prítulová Tatiana |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:19.90 |
2:19.90 |
Nžky |
600 m |
|
Privarová Agáta |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
2:28.13 |
2:23.54 |
Nžky |
600 m |
|
Rajťuková Neli |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Sitáriková Klaudia |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
2:13.97 |
2:13.97 |
Nžky |
600 m |
|
Svoreňová Nela |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
2:02.06 |
2:02.06 |
Nžky |
600 m |
|
Svrčková Karolína |
12 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:24.81 |
2:24.81 |
Nžky |
600 m |
|
Šatková Tamara |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:05.97 |
2:05.97 |
Nžky |
600 m |
|
Tkáčová Tatiana |
13 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Turčanová Veronika |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:18.99 |
2:18.99 |
Nžky |
600 m |
|
Vajsová Ela |
12 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Varošová Ria |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:40.36 |
2:40.36 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Víťazková Hanka |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:16.98 |
2:16.98 |
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Vodrážková Elis |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:16.76 |
2:16.76 |
Nžky |
1000 m |
|
Belobradová Barbora |
11 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
3:53.31 |
3:50.57 |
Nžky |
1000 m |
|
Červená Patrícia |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Harmaniaková Laura |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
4:06.24 |
4:06.24 |
Nžky |
1000 m |
|
Hešková Nina |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
4:06.96 |
4:06.96 |
Nžky |
1000 m |
|
Husková Laura |
11 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Jelžová Emma |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
4:05.57 |
3:56.46 |
Nžky |
1000 m |
|
Mikušová Nela |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Solárová Alexandra |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Arpáš Nola |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Dvorštiaková Nina |
12 |
AC VICTORIA Turany |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
115 |
115 |
Nžky |
výška |
|
Hudecová Nikol |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Kováčová Lucia |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Majchútová Anna |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
výška (1/3) |
|
Ondrejková Hana |
14 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Pôbišová Lea |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
130 |
130 |
Nžky |
výška |
|
Svoradová Emma |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Šádeková Liliana |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
výška (1/3) |
|
Šuranová Zuzana |
13 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Zajacová Viktória |
11 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
130 |
130 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sporná Alexandra |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
297 |
297 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Ambružová Timea |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
313 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Antalová Ema |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
392 |
392 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Babicova Nina |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
365 |
365 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
352 |
352 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bartošová Nina Valentína |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Belobradová Barbora |
11 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
352 |
352 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Belobradová Bela |
13 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
306 |
325 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
462 |
471 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Blaščíková Adélka |
14 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Blaščíková Dorota |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Blisková Ema |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
301 |
301 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Brezinová Liliana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
288 |
288 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Brzá Ema |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
404 |
404 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bučeková Viktória |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
343 |
343 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Buršíková Viktória |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
356 |
356 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Cenigová Ema |
11 |
Atletická akadémia Žilina |
|
348 |
361 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Dimitriu Mia |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
374 |
374 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Drozdová Michaela |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Drugdová Amália |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Duháčková Petra |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
363 |
363 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Ďurajková Vanesa |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
274 |
274 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Dvorštiaková Nina |
12 |
AC VICTORIA Turany |
|
373 |
373 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Fiantoková Bianka |
13 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
304 |
304 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Gáliková Viktória |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Gallová Linda |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
297 |
297 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Grebáčová Sofia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
374 |
374 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Gregušová Bianka |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
340 |
340 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hanuliaková Nikola |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
305 |
305 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hanusková Marcela |
12 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
335 |
335 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Harmaniaková Laura |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
325 |
325 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Helíková Klára |
12 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
266 |
266 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hešková Nina |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
336 |
336 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Chromiaková Anička |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
330 |
330 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Inštitoris Ester |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
269 |
269 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Jančová Simona |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
298 |
298 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Janíčková Sára |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
342 |
342 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kamenišťáková Soňa |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kasaková Karolina |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
307 |
307 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kollárová Nikol |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
339 |
339 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Korčoková Hana |
11 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Kostorová Sára |
12 |
AK Danica Zvolen |
|
394 |
394 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Košútová Adela |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
366 |
366 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kováčová Lucia |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
370 |
370 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Koyšová Adela |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
401 |
401 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Krupová Alexandra |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
460 |
460 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Kubinyiová Júlia |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
342 |
342 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Lukáčová Sofia |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
318 |
318 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Macková Hana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
303 |
303 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Macháčková Anna |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
336 |
336 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Majchútová Anna |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
354 |
354 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Miháliková Diana |
13 |
ŠK Juventa Žilina |
|
306 |
306 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
393 |
393 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mitašová Svetlana |
12 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mokrá Nela |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
335 |
335 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mokrošová Dorota |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Nagyová Lilla |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Paučová Nicole |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
412 |
412 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pôbišová Lea |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
413 |
413 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Podmanická Emily |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
314 |
314 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pračková Emma |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
328 |
328 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Prekoppová Margaréta |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
272 |
272 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Privarová Tamara |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
300 |
300 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sarvašová Alexandra |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sekerešová Zuzana |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
313 |
313 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šagátová Nela |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
314 |
314 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Šimočková Linda |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
362 |
362 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šróbová Lilien |
13 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Štolúnová Tamara |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
251 |
251 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Targošová Soňa |
12 |
Atletická akadémia Žilina |
|
396 |
396 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tököliová Nina |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Turčanová Veronika |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
327 |
327 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Uhrinová Ema |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Urgelová Hannah |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
314 |
314 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Valovičová Nela |
12 |
ŠK Juventa Žilina |
|
324 |
324 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vanková Lenka |
14 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Varošová Ria |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
233 |
233 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Vodrážková Elis |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
302 |
302 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vreštiaková Simona |
13 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
280 |
280 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zahorcová Lujza |
11 |
Atletický oddiel Žilina |
|
337 |
337 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zajacová Adela |
14 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zrebná Simona |
12 |
Atletický oddiel Žilina |
|
|
302 |
Nžky |
kriket |
|
Blaščíková Adélka |
14 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Blaščíková Dorota |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
28.33 |
28.33 |
Nžky |
kriket |
|
Čížiková Nina |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Dimitriu Mia |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
29.56 |
29.56 |
Nžky |
kriket |
|
Ďurajková Vanesa |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
17.43 |
17.43 |
Nžky |
kriket (2/4) |
|
Fábová Tereza |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Fiantoková Bianka |
13 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
16.64 |
16.64 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Gorgoszová Natália |
13 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
17.20 |
17.20 |
Nžky |
kriket |
|
Hanusková Marcela |
12 |
Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Hašková Natália |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Hudecová Nikol |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
25.26 |
Nžky |
kriket |
|
Janeková Nikola |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.97 |
10.97 |
Nžky |
kriket |
|
Karkalíková Romana |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
18.54 |
Nžky |
kriket |
|
Košíková Alica |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
11.87 |
13.51 |
Nžky |
kriket |
|
Košútová Adela |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
13.54 |
13.54 |
Nžky |
kriket |
|
Kotryová Lucia |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kucharová Alexandra |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
15.13 |
15.13 |
Nžky |
kriket |
|
Kullová Katarína |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
26.97 |
26.97 |
Nžky |
kriket |
|
Majerová Karolína |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Maková Alexandra |
12 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
14.54 |
14.54 |
Nžky |
kriket |
|
Michlerová Eliška |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Mikušová Nela |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
15.13 |
15.13 |
Nžky |
kriket |
|
Motúzová Karolína |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
19.06 |
19.06 |
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Paučová Nicole |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
28.09 |
28.09 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Peknušiaková Nella |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
29.38 |
29.38 |
Nžky |
kriket |
|
Pračková Emma |
12 |
MAC REDOX Lučenec |
|
29.60 |
29.60 |
Nžky |
kriket |
|
Reháková Zuzana |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Salayová Elissa |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Šimočková Linda |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
17.91 |
Nžky |
kriket |
|
Šmáriková Saskia |
11 |
ŠK Juventa Žilina |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Štefanková Natálie |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Švecová Nela |
11 |
Atletika Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Tučeková Veronika |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Vanková Lenka |
14 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Vavrová Sofia |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
23.82 |
23.82 |
Nžky |
kriket |
|
Žbirková Rebecca |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
09.41 |
Nžky |
4 x 60 m kluby (5/1) |
|
Sporná Alexandra |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ambružová Timea |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Arpáš Nola |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Babicova Nina |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Blisková Ema |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Brzá Ema |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bučková Ema |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Buršíková Viktória |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Čížiková Nina |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Dimitriu Mia |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Fábová Tereza |
12 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Harmaniaková Laura |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Homolová Sara |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Horňáková Nelka |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Inštitoris Ester |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Jančová Simona |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Jandelová Laura |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Janeková Nikola |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Jelžová Emma |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kamenišťáková Soňa |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Karkalíková Romana |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kenderová Emma |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kóňová Sára |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Krupová Alexandra |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kubinyiová Júlia |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kurčíková Dorota |
12 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Lukáčová Sofia |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Macková Hana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Mihaliková Natália |
12 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Miklová Sabina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Mokrá Nela |
13 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Motúzová Karolína |
11 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ondrejková Hana |
14 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (6/1) |
|
Ondríková Lucia |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Podmanická Emily |
13 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Prítulová Tatiana |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Privarová Agáta |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Privarová Tamara |
12 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Radochová Natálka |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Sekerešová Zuzana |
12 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Schmidtmayerová Mia |
14 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Sitáriková Klaudia |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Suchánová Rebeka |
13 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Svoreňová Nela |
11 |
ŠK Detva v pohybe |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šatková Tamara |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Šištíková Nina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Uličná Radka |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Urgelová Hannah |
14 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Víťazková Hanka |
13 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|