<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo Atletickej ligy, Košice, 13. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M 100 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.51 10.51
M 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.41 12.00
M 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 11.70 11.70
M 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.89 11.89
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.81 10.81
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.23 11.23
M 100 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 10.92 10.82
M 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.68 11.42
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.00 11.00
M 100 m Fendek Jakub 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.05
M 100 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.77 11.77
M 100 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 11.99 11.99
M 100 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 11.63 11.63
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.96 12.96
M 100 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra 11.39 11.39
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.07 11.07
M 100 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 11.49 11.49
M 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.69 11.69
M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.39 12.39
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01 11.01
M 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.47 11.47
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
M 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.55 11.55
M 100 m Lörinc Lukas 04 Atletický oddiel Žilina 12.45 12.45
M 100 m Malatinec Matúš 02 AC Run is Fun Prešov 12.21 12.13
M 100 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.87 10.79
M 100 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 11.50 11.50
M 100 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.02 11.02
M 100 m Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 10.77 10.77
M 100 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 11.69
M 100 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice 12.85 12.85
M 100 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 12.80 12.80
M 100 m Sabol Daniel 77 AO Akademik TU Košice 12.49 12.25
M 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.43 12.43
M 100 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12.57 12.57
M 100 m Vagaský Pavol 83 AO Akademik TU Košice
M 100 m Váňa Lukáš (H) 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.13 12.05
M 200 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.00 21.00
M 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.81 23.81
M 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86 23.86
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72 21.72
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26 22.26
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.47 21.47
M 200 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.42 24.42
M 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.65 23.63
M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24 22.24
M 200 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 23.32 23.32
M 200 m Goral Martin 04 AK Slávia TU Košice 28.15 28.15
M 200 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.76 23.76
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.01 27.01
M 200 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra 22.95 22.95
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.12 22.12
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.11 23.11
M 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.62 23.62
M 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 25.97 25.97
M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
M 200 m Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 26.39 26.39
M 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.84 23.84
M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.46 22.46
M 200 m Kučera Martin (H) 90 AC Stavbár Nitra 22.14 21.81
M 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.30 23.30
M 200 m Lörinc Lukas 04 Atletický oddiel Žilina 26.17 26.17
M 200 m Malatinec Matúš 02 AC Run is Fun Prešov 25.42 24.73
M 200 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 23.91 23.91
M 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.00 22.00
M 200 m Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 21.26 21.19
M 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.17 25.17
M 200 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 23.42 23.42
M 200 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice 26.46 26.46
M 200 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 25.81 25.81
M 200 m Sabol Daniel 77 AO Akademik TU Košice 25.98 25.35
M 200 m Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.78 23.61
M 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.44 25.44
M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47 23.47
M 200 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 25.70 25.70
M 200 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra 25.17
M 200 m Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 22.93 22.89
M 400 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 53.69 53.69
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.04 48.04
M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.49 51.49
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.05 49.05
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.06 49.06
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 49.15 49.15
M 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.10 49.76
M 400 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 57.18 57.18
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.15 53.15
M 400 m Lörinc Lukas 04 Atletický oddiel Žilina 62.37 62.37
M 400 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.04 48.04
M 400 m Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 57.20 57.20
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80 51.58
M 400 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 56.49 56.49
M 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 53.46 53.46 53.46
M 400 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 53.49 53.49
M 400 m Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice 53.48 53.48
M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.20 52.20
M 400 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 52.66 52.66
M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.86 51.86
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 51.17 51.17
M 400 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra 55.03 55.03
M 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:09.57 2:09.57
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.61 2:03.61
M 800 m Ďurica Jakub 05 TJ OBAL SERVIS Košice
M 800 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 2:18.95 2:17.13
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:53.58 1:51.55
M 800 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.49 2:04.49
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89 2:01.89
M 800 m Nagy Daniel 98 MŠk Žiar nad Hronom
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.73 1:57.48
M 800 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:11.26 2:11.26
M 800 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 2:00.33 1:54.70
M 800 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 1:50.21
M 800 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 2:03.17 2:03.17
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 1:59.68 1:59.68
M 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:06.67 2:06.67
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.03 2:07.03
M 1500 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 4:45.16 4:45.16
M 1500 m Fridmanský Denis (H) 01 AK Slávia TU Košice 4:00.18 4:00.18
M 1500 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 5:01.21 5:01.21
M 1500 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z.
M 1500 m Jenčo Michal 92 TJ OBAL SERVIS Košice 4:32.47 4:32.47
M 1500 m Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:09.56 4:09.56
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:03.01 4:03.01
M 1500 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:27.31 4:27.31
M 1500 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 4:04.09 4:01.11
M 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:33.21 4:33.21
M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:12.50 4:11.55
M 1500 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:13.03 4:13.03
M 1500 m Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra 3:59.73 3:46.82
M 1500 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 4:19.24 4:02.78
M 1500 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 4:08.39 4:08.39
M 1500 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:16.11 4:07.74
M 5000 m Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín 16:26.37 16:26.37
M 5000 m Cvanciger Jozef 64 Individuálny člen SAZ
M 5000 m Foltán Gabriel 88 Individuálny člen SAZ 16:56.65 16:56.65
M 5000 m Hujsa Matúš 91 Naša atletika Bratislava 16:20.08 16:20.08
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:13.91 15:13.91
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:41.97 15:41.97
M 5000 m Lukáč Ivan 88 Individuálny člen SAZ
M 5000 m Lukáč Marek 82 AK Slávia TU Košice 18:43.38 18:43.38
M 5000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:06.82 15:01.12
M 5000 m Pástor Imrich 74 Cassovia Running Team o.z. Košice 16:14.11 15:07.66
M 5000 m Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
M 5000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 14:56.01 14:01.51
M 5000 m Samek Ľubomír 03 Slávia Trenčín o.z. 21:00.44
M 5000 m Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra 16:13.30 15:05.79
M 5000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:36.96 15:36.96
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.36 14.36
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 14.56 14.56
M 110 m pr. 106,7 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 16.39 16.39
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.63 15.63
M 110 m pr. 106,7 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 16.93 16.93
M 110 m pr. 106,7 Váňa Lukáš (H) 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.24 17.24
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.92 55.92
M 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.81 58.81
M 400 m pr. 91,4 Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 51.37 51.37
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
M 400 m pr. 91,4 Kučera Martin (H) 90 AC Stavbár Nitra 50.47 49.08
M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 55.20 55.20
M 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 55.28 55.28
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 54.98 54.98
M 400 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.03 60.03
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 58.08 58.08
M 3000 m pr. 91,4 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
M 3000 m pr. 91,4 Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 11:39.88 11:39.88
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:50.81 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:53.52 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:13.53 09:13.53
M chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 21:09.11 20:43.87
M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 28:20.33 28:20.33
M chôdza 5000 m Tichý Peter 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 25:32.49 25:22.31
M výška Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 190 190
M výška Balog Milan 04 AK Slávia TU Košice 185 185
M výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 185 185
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 217 226
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 190
M výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 175 175
M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 195
M výška Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 170 173
M výška Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra 170 170
M výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175 175
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 425 425
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 360 360
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 420 450
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400 400
M žrď Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 430 430
M žrď Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 355 355
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 490 512
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420 420
M žrď Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 320 320
M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400 400
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 312 410
M žrď Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra 320 320
M žrď Sedlák Samuel (H) 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420 435
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 360 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 510 522
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 695 710
M diaľka Blšták Matúš (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 668 668
M diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 571 571
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 562 562
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 676 676
M diaľka Hletko Martin (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 638 638
M diaľka Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 559 559
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 735 735
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 556 556
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718 718
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 652 652
M diaľka Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 577 577
M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 672 681
M trojskok Blšták Matúš (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 13.14 13.14
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.51 12.51
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.74 14.74
M trojskok Hletko Martin (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 12.37 12.37
M trojskok Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.91 11.91
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.45 14.45
M trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.97 12.97
M trojskok Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 13.46 13.46
M trojskok Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 12.29 12.29
M trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.70 11.73
M trojskok Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 13.66 13.66
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.51 17.51
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 13.13 13.13
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.43 12.43
M guľa 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 14.43 14.43
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.62 16.62
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.64 11.21
M guľa 7,26 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.41 12.41
M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 10.00 10.00
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.77 50.77
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 42.12 42.12
M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37.36 37.36
M disk 2 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 55.23 55.23
M disk 2 kg Koukal Jiří (H) 82 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.49 36.49
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
M disk 2 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.22 32.22
M disk 2 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.77 39.77
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.70 48.91
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 59.07 59.07
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 51.39 56.48
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 41.60 41.60
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří (H) 82 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.05 62.16
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.96 52.96
M kladivo 7,26 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.67 42.67
M oštep 800 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 38.20 38.20
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.48 52.48
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 35.73 35.73
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.90 72.90
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.17 46.17
M 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Blšták Matúš (H) 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Fendek Jakub 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Goral Martin 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Fridmanský Denis (H) 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Goral Martin 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 39.02 39.02
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 39.03 39.03
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 45.98 45.98
Dci kladivo 5 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 36.69 36.69
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.45 45.45
Dci kladivo 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91 12.91
Ž 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.97 12.47
Ž 100 m Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava 12.26 12.26
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.24 12.24
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.84 12.79
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.81 12.81
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.57 12.10
Ž 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 12.78 12.78
Ž 100 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 13.46 13.46
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03 12.03
Ž 100 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 14.14 13.70
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.20 13.20
Ž 100 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 14.70 14.70
Ž 100 m Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 12.87 12.87
Ž 100 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 13.96 13.96
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90 12.90
Ž 100 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 13.60 13.60
Ž 100 m Rohályová Diana 02 AO Akademik TU Košice 13.99 13.24
Ž 100 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 14.00 14.00
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.63 12.63
Ž 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 14.33 14.33
Ž 100 m Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 14.62 14.62
Ž 100 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 12.53 12.33
Ž 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.92 12.92
Ž 100 m Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 13.31 13.31
Ž 100 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 13.04 13.04
Ž 100 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava 13.77 13.77
Ž 100 m Vysokaiová Katarína 05 Atletika Košice o.z. 15.57 15.57
Ž 100 m Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13 13.13
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.78 26.78
Ž 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 26.11 26.11
Ž 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.71 25.71
Ž 200 m Comová Michaela (H) 01 AK Slávia TU Košice 26.72 26.72
Ž 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.72 25.72
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.64 24.89
Ž 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.22 28.22
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Ž 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 27.38 27.38
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.37 24.37
Ž 200 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 29.30 29.30
Ž 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.02 25.93
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.99 26.99
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06 25.06
Ž 200 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 31.10 31.10
Ž 200 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 29.17 29.17
Ž 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 27.29 27.29
Ž 200 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 29.60 29.60
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.65 24.65
Ž 200 m Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 25.30 26.12
Ž 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 26.50 26.50
Ž 200 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava 27.98 27.98
Ž 200 m Vysokaiová Katarína 05 Atletika Košice o.z. 35.83 35.83
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.53 61.53
Ž 400 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 60.15 60.15
Ž 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.30 65.30
Ž 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.07 58.07
Ž 400 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 67.60 67.60
Ž 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.56 62.56
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.57 59.57
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.74 55.74
Ž 400 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 64.24 64.24
Ž 400 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 66.48 66.48
Ž 400 m Paulínyová Emma (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.37 58.14
Ž 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.87 59.87
Ž 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 62.19 62.19
Ž 400 m Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.42
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26 58.26
Ž 400 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra
Ž 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 60.00 60.00
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Ž 400 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 65.23
Ž 800 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 2:22.47 2:22.47
Ž 800 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 2:20.33 2:20.33
Ž 800 m Paulínyová Emma (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:12.15 2:11.58
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:16.33 2:16.33
Ž 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:24.91 2:24.21
Ž 800 m Šipulová Marta 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:09.28 3:09.28
Ž 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:28.27 2:27.72
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.67 2:26.67
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:26.67 2:26.67
Ž 1500 m Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:11.19 5:11.19
Ž 1500 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:00.05 5:00.05
Ž 1500 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 4:41.41 4:41.41
Ž 1500 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Ž 1500 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 1500 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 5:35.72 5:32.91
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:57.76 4:57.76
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:06.86 5:06.86
Ž 1500 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:30.43 5:30.43
Ž 5000 m Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón 18:23.29 17:45.86
Ž 5000 m Hazuchová Líza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:36.84 16:36.84
Ž 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 20:53.75 20:53.75
Ž 5000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava 13.56 13.56
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia (H) 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.90 14.90
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.09 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 15.91 15.91
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.21 13.95
Ž 100 m pr. 83,8 Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 16.01 16.01
Ž 100 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 14.90 14.90
Ž 400 m pr. 76,2 Fotulová Mia (H) 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 66.93 65.19
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62.59 62.59
Ž 400 m pr. 76,2 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 70.16 70.16
Ž 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 64.16 64.16
Ž 400 m pr. 76,2 Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.49
Ž 400 m pr. 76,2 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 76.80 76.80
Ž 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 66.73 66.73
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.45 61.45
Ž 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 64.79 64.79
Ž 3000 m pr. 76,2 Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 3000 m pr. 76,2 Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 13:00.11 13:00.11
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:09.08 12:09.08
Ž chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 13:49.94 13:49.94
Ž chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 14:46.95 14:46.95
Ž chôdza 3000 m Rodová Martina 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž výška Bošková Kristína (H) 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 176 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 181 186
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 155 166
Ž výška Haršányová Kristína (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 165 165
Ž výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 165 165
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165 170
Ž výška Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 165 178
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Ž výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 166 166
Ž žrď Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 240 240
Ž žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 260 260
Ž žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 280 280
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
Ž žrď Paliderová Lujza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 350 370
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 240 250
Ž žrď Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 310 310
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Ž diaľka Comová Michaela (H) 01 AK Slávia TU Košice 542 542
Ž diaľka Haršányová Kristína (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 526 536
Ž diaľka Haviarová Veronika 98 ŠK ŠOG Nitra 480 540
Ž diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 469 495
Ž diaľka Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 603 603
Ž diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 508 512
Ž diaľka Lehenová Monika (H) 02 AK Slávia TU Košice 573 573
Ž diaľka Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 465
Ž diaľka Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 583 609
Ž diaľka Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 537 542
Ž diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547 547
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 579 579
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 536 536
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.78 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 11.58 12.26
Ž trojskok Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 10.72 10.72
Ž trojskok Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.46 12.46
Ž trojskok Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.10
Ž trojskok Lehenová Monika (H) 02 AK Slávia TU Košice 11.87 11.87
Ž trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.53 11.53
Ž trojskok Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Ž trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 10.68 10.68
Ž guľa 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.85 08.85
Ž guľa 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 15.46 15.46
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.45 12.45
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.56 12.56
Ž guľa 4 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 13.09 13.09
Ž guľa 4 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.53 11.53
Ž guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.69 08.69
Ž guľa 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.32 11.32
Ž guľa 4 kg Poništová Lenka 95 AK Slávia UK Bratislava 09.92 11.36
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 09.57 09.57
Ž guľa 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.45 10.45
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 12.94 12.94
Ž disk 1 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 43.82 43.82
Ž disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.94 36.34
Ž disk 1 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.35 36.89
Ž disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.31 29.80
Ž disk 1 kg Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.40 35.88
Ž disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 32.60 32.60
Ž disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.97 21.97
Ž disk 1 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.22 36.22
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 45.02 45.02
Ž kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 42.57 42.57
Ž kladivo 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 44.74 44.74
Ž kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 36.90 36.90
Ž kladivo 4 kg Kohútová Veronika 05 Slávia Trenčín o.z. 33.93 33.93
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 37.09 37.09
Ž kladivo 4 kg Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.70 39.85
Ž kladivo 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.56 49.56
Ž kladivo 4 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.05 26.05
Ž kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 35.83 35.83
Ž kladivo 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.30 46.30
Ž oštep 600 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 26.98 26.98
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 43.88 43.88
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.54 46.54
Ž oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 33.97 33.97
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 33.05 33.05
Ž oštep 600 g Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 33.98 35.93
Ž oštep 600 g Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 26.52 26.52
Ž oštep 600 g Poništová Lenka 95 AK Slávia UK Bratislava 29.39 33.93
Ž oštep 600 g Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 30.86 30.86
Ž 4 x 100 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Bošková Kristína (H) 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Fotulová Mia (H) 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Géciová Dominika (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice