<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo Atletickej ligy, Trnava, 5. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 11.84 11.84
M 100 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.51 10.51
M 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.41 12.00
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.81 10.81
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.67 11.42
M 100 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 11.37 11.37
M 100 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.52 10.42
M 100 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 11.29 11.29
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25 11.25
M 100 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.12 11.63
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.00 11.00
M 100 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.77 11.77 11.77
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.96 12.96
M 100 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.52 11.18
M 100 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.35 12.35
M 100 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra 11.39 11.39
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.07 11.07
M 100 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 11.64 11.64
M 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.69 11.69
M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.72 12.72
M 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.46 11.46
M 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.66 11.36
M 100 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.93
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
M 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 11.64 11.64
M 100 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 11.38
M 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.51 11.51
M 100 m Malatinec Matúš 02 AC Run is Fun Prešov 12.13
M 100 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 11.50 11.50
M 100 m Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 10.77 10.77
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.29 11.10
M 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.71 11.56
M 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.10 11.10
M 100 m Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava 12.18 12.18
M 100 m Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.57 11.57
M 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.43 12.43
M 100 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12.87 12.87
M 100 m Váňa Lukáš (H) 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.05
M 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 25.54
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72 21.72
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26 22.26
M 200 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20.92 20.67
M 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 23.20 23.20
M 200 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 21.92 21.49
M 200 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.17 21.92
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86 22.86
M 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.56 24.56
M 200 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 23.54 23.54 23.54
M 200 m Galdík Martin 00 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23.62
M 200 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.80 22.71
M 200 m Goral Martin 04 AK Slávia TU Košice 28.67 28.67
M 200 m Grajcarík Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 22.39 22.39
M 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.34 22.34
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.01 27.01
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.72 22.40
M 200 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra 23.17 23.17
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.12 22.12
M 200 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
M 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.88 23.88
M 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.15 23.15
M 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 26.57 26.57
M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 24.76 24.76
M 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.74 23.74
M 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 24.42 23.38
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78 23.78
M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.46 22.46
M 200 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.34 23.34
M 200 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.34 23.26
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.49 28.23
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.77 22.77
M 200 m Malatinec Matúš 02 AC Run is Fun Prešov 24.73
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.70 21.66
M 200 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 23.91 23.91
M 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.00 22.00
M 200 m Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 21.26 21.19
M 200 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 24.47 24.47
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.89 23.89
M 200 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 23.97 23.97
M 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.25 22.25
M 200 m Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.84 23.61
M 200 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 24.09 23.79
M 200 m Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.81 23.81
M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47 23.47
M 200 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 26.94 26.94
M 200 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.37 27.37
M 200 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 23.18 23.18
M 200 m Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 23.62 22.89
M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 49.09 49.09
M 400 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 51.71 51.71
M 400 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.49 56.49
M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.49 51.49
M 400 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 57.84 57.84
M 400 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 54.66 54.66
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.48 49.48
M 400 m Grajcarík Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 48.96 48.96
M 400 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 49.54 49.54
M 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 49.71 49.71
M 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.10 49.76
M 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 55.25 55.25
M 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 54.27 54.27
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.04 48.04
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80 51.58
M 400 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 56.39
M 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 55.70 55.70
M 400 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 53.49 53.49
M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.20 52.20
M 400 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 50.74 50.74
M 400 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 53.61 53.61
M 400 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 53.38 53.38
M 400 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava
M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.45 57.45
M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.93 51.93
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 51.17 51.17
M 400 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra 55.14 55.14
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 49.91 49.91
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.61 2:03.61
M 800 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 2:15.23 2:15.23
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.38 1:59.38
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:58.52 1:53.40
M 800 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ 2:09.99 2:09.99 2:09.99
M 800 m Kotyza Daniel (H) (C) 00 Slávia Trenčín o.z.
M 800 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:53.88 1:53.88
M 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 1:58.87 1:58.87
M 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:02.68 2:02.68
M 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:12.01 2:12.01
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89 2:01.89
M 800 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:02.66 2:02.66
M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:09.54 2:09.54
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.73 1:57.48
M 800 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 2:34.34
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:04.19 2:04.19
M 800 m Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra 1:53.60 1:51.62
M 800 m Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra 1:59.43 1:51.35
M 800 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 2:00.33 1:54.70
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 1:59.68 1:59.68
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.03 2:07.03
M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:35.32 4:35.32
M 1500 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 4:16.11 4:16.11
M 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:33.54 4:33.54
M 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:04.69 4:04.69
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:09.56 4:09.56
M 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:34.22 4:34.22
M 1500 m Ondrovič Marek (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 4:01.07 4:01.07
M 1500 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 3:58.18 3:42.43
M 1500 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:13.03 4:13.03
M 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:36.86 4:36.86
M 1500 m Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra 3:54.96 3:52.97
M 1500 m Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra 3:59.73 3:46.82
M 1500 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 4:19.24 4:02.78
M 1500 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:30.48 4:30.48
M 3000 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 10:27.48 10:27.48
M 3000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 08:24.87 08:24.87
M 3000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:22.80 09:22.80
M 3000 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:13.94 09:13.94
M 3000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:09.78 09:01.35
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:44.74 08:44.74
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:36.24 08:36.24
M 3000 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 10:08.60 10:08.60
M 3000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:24.66 09:24.66
M 3000 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava 08:59.89 08:59.89
M 3000 m Lukáč Ivan 88 Individuálny člen SAZ
M 3000 m Macko Vladimír (H) 04 Naša atletika Bratislava 09:28.25 09:28.25
M 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 08:58.74 08:58.74
M 3000 m Marenčík Ondrej 96 AK Junior Holič
M 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 09:32.83 09:32.83
M 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:07.86 09:07.86
M 3000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 08:35.94 08:20.91
M 3000 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:38.50 09:38.50
M 3000 m Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 11:21.75 11:21.75
M 3000 m Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:19.12 09:19.12
M 3000 m Skalník Martin 66 ŠK Run For Fun Bratislava
M 3000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 08:58.44 08:58.44
M 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:50.79 10:50.79
M 3000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:18.26
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.36 14.36
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 14.56 14.56
M 110 m pr. 106,7 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 16.47 16.47
M 110 m pr. 106,7 Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.63 15.63
M 110 m pr. 106,7 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
M 110 m pr. 106,7 Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.90 15.75
M 110 m pr. 106,7 Váňa Lukáš (H) 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 55.15 55.15
M 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.94 58.94
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.38 52.35
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 51.37 51.37
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 57.19 57.19
M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 56.09 56.09
M 400 m pr. 91,4 Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.85 56.44
M 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 55.28 55.28
M 400 m pr. 91,4 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 54.98 54.98
M 400 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.03 60.03
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 60.70 60.70
M 3000 m pr. 91,4 Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 09:43.11 09:43.11
M 3000 m pr. 91,4 Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 11:39.88 11:39.88
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:50.81 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:53.52 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:22.18 09:19.02
M 3000 m pr. 91,4 Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:31.21 09:31.21
M 5 km chôdza Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 21:53
M 5 km chôdza Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 29:01 29:01
M 5 km chôdza Tichý Peter 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 24:56
M výška Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 190 190
M výška Balog Milan 04 AK Slávia TU Košice 185 185
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 217 226
M výška Blšták Matúš (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 192 192
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 190
M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 195
M výška Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 170 173
M výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175 175
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 198
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
M výška Vodák Ondřej (H) (C) 98 ŠK ŠOG Nitra
M výška Zeman Ľubomír 95 AK Slávia UK Bratislava 190 212
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 210 214
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 425 425
M žrď Bician Andrej (H) 84 AK Slávia UK Bratislava 416 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 325 325
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 405 450
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400 400
M žrď Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 408 408
M žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 310 310
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 490 512
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 410 420
M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 395 395
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 312 410
M žrď Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra 310 310
M žrď Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 345 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 500 522
M diaľka Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 688 710
M diaľka Blšták Matúš (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 668 668
M diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 680 680
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 676 676
M diaľka Hletko Martin (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 638 638
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 735 735
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 533 533
M diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 595 595
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718 718
M diaľka Megela Patrik (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 695 695
M diaľka Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 620 620
M diaľka Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 588 646
M diaľka Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 558 558
M diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 546 546 546
M diaľka Vodák Ondřej (H) (C) 98 ŠK ŠOG Nitra
M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 663 681
M trojskok Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 11.29 11.29
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.36 12.36
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.66 14.66
M trojskok Hletko Martin (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 12.30 12.30
M trojskok Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.91 11.91
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.45 14.45
M trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.97 12.97
M trojskok Megela Patrik (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.60 14.60
M trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.70 11.73
M trojskok Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.69 12.69
M trojskok Vodák Ondřej (H) (C) 98 ŠK ŠOG Nitra
M trojskok Zeman Ľubomír 95 AK Slávia UK Bratislava 11.50 11.50
M trojskok Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 13.66 13.66
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.47 17.47
M guľa 7,26 kg Bician Andrej (H) 84 AK Slávia UK Bratislava 12.51 13.72
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.43 12.43
M guľa 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 14.43 14.43
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.80 15.80
M guľa 7,26 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 15.47 15.47
M guľa 7,26 kg Koukal Jiří (H) 82 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.73 11.78
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.62 16.62
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.64 11.21
M guľa 7,26 kg Osolsobě Jiří (H) (C) 01 Slávia Trenčín o.z.
M guľa 7,26 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 10.00 10.00
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.36
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.77 50.77
M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35.78 35.78
M disk 2 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 55.23 55.23
M disk 2 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 46.04 46.04
M disk 2 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 43.15 43.15
M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 33.32 33.32
M disk 2 kg Koukal Jiří (H) 82 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.49 36.49
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
M disk 2 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.22 32.22
M disk 2 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.38 38.38
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.66 39.66
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.70 48.91
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 47.38 56.48
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 41.60 41.60
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří (H) 82 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.05 62.16
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 76.47 79.16
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.96 52.96
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 66.67 71.83
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.48 52.48
M oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.06 46.06
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.15 72.15
M oštep 800 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 48.83 48.83
M oštep 800 g Osolsobě Jiří (H) (C) 01 Slávia Trenčín o.z.
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.26 75.76
M oštep 800 g Šajtroch Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 39.88 39.88
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
M oštep 800 g Tkáč Róbert 74 Naša atletika Bratislava 49.12 49.12
M 4 x 100 m kluby Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Lopaška Adam 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.97 12.47
Ž 100 m Bošková Kristína (H) 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13.35 13.35
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.31 12.31
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.84 12.79
Ž 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.33 12.33
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.81 12.81
Ž 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 100 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 13.38 13.38
Ž 100 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 14.62 14.62
Ž 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 12.78 12.78
Ž 100 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.86 14.86
Ž 100 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 13.46 13.46
Ž 100 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.59 13.59
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03 12.03
Ž 100 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 14.20 13.89
Ž 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 13.20 12.82
Ž 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.08 13.07
Ž 100 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 13.96 13.96
Ž 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.40 13.03
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06 13.06
Ž 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.20 13.20
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90 12.90
Ž 100 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 14.00 14.00
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.63 12.63
Ž 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 14.33 14.33
Ž 100 m Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 14.62 14.62
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 12.18 12.18
Ž 100 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.44 12.27
Ž 100 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 13.52 13.52
Ž 100 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 13.04 13.04
Ž 100 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.64 11.64
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.78 26.78
Ž 200 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 26.76
Ž 200 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.65 25.65
Ž 200 m Comová Michaela (H) 01 AK Slávia TU Košice 27.04 27.04
Ž 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.72 25.72
Ž 200 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Ž 200 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35 27.35
Ž 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 27.75 27.75
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.10 24.10
Ž 200 m Gergeľová Ema 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.75 28.75
Ž 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 27.38 27.38
Ž 200 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 27.06 27.06
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.37 24.37
Ž 200 m Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.76
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.99 26.99
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06 25.06
Ž 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.55 26.55
Ž 200 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 29.17 29.17
Ž 200 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.50 27.50
Ž 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.40 27.40
Ž 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 27.80 27.80
Ž 200 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 29.27 29.27
Ž 200 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 29.93 29.93
Ž 200 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.83 24.83
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.17 24.86
Ž 200 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 27.18 27.18
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.83 61.65
Ž 400 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81 63.81
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.26 57.69
Ž 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 58.71 58.71
Ž 400 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 60.65 60.65
Ž 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 65.37 63.61
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.74 55.74
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 72.02 72.02
Ž 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.87 59.87
Ž 400 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 68.05 68.05
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26 58.26
Ž 400 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.51 52.18
Ž 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 64.88 64.88
Ž 400 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 65.66 65.66
Ž 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 62.07 61.29
Ž 400 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 62.86 62.86
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Ž 400 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 61.63 61.63
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.03 57.03
Ž 400 m Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 58.18 58.18
Ž 800 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:38.09 2:38.09
Ž 800 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:32.89 2:32.89
Ž 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:25.56 2:25.56
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:13.24 2:13.24
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:29.32 2:29.32
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:26.93 2:26.93
Ž 800 m Vajglová Nikola 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:11.89 2:11.89
Ž 1500 m Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:13.85 5:13.85
Ž 1500 m Hrivnák Klocová Lucia 83 Atletický klub ZTS Martin 4:39.22 4:02.99
Ž 1500 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:48.01 4:45.73
Ž 1500 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 5:00.35
Ž 1500 m Stachová Michaela 85 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:30.82 5:30.82
Ž 3000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:41.61 09:38.43
Ž 3000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 11:34.83 11:34.83
Ž 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:25.78 10:25.78
Ž 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 10:48.08 10:48.08
Ž 3000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 10:24.66 10:24.66
Ž 3000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:59.13 09:59.13
Ž 3000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:12.29 10:12.29
Ž 3000 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10:09.57 10:09.57
Ž 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:46.51 11:46.51
Ž 3000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:05.06 11:05.06
Ž 100 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava 13.56 13.56
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.02 14.02
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia (H) 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.92 14.92
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.09 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.45 15.56
Ž 100 m pr. 83,8 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.45 16.45
Ž 100 m pr. 83,8 Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Ž 100 m pr. 83,8 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 17.11 17.11
Ž 100 m pr. 83,8 Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 16.13 16.13
Ž 100 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.04 15.04
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.21 13.95
Ž 100 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 400 m pr. 76,2 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.15 62.15
Ž 400 m pr. 76,2 Fotulová Mia (H) 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 66.93 65.19
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62.59 62.59
Ž 400 m pr. 76,2 Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.75 61.75
Ž 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 72.02 72.02
Ž 400 m pr. 76,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 72.29 72.29
Ž 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 70.54 70.08
Ž 400 m pr. 76,2 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.45 61.45
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:59.51 10:59.51
Ž 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 13:51.14 13:45.49
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:09.08 12:09.08
Ž 5 km chôdza Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 24:36 24:36
Ž 5 km chôdza Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 24:13 24:13
Ž 5 km chôdza Dudová Ivana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 26:35
Ž 5 km chôdza Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 26:14 26:14
Ž 5 km chôdza Katerinka Czaková Mária 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:00 22:35
Ž 5 km chôdza Kurucová Terézia 05 ŠK ŠOG Nitra 24:16 24:16
Ž 5 km chôdza Rodová Martina 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž výška Bošková Kristína (H) 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 176 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 181 186
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 155 166
Ž výška Haršányová Kristína (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 165 165
Ž výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 165 165
Ž výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 155 160
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165 170
Ž výška Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 165 173
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Ž výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 166 166
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Ž žrď Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 205 205
Ž žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 270 270
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
Ž žrď Paliderová Lujza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 350 370
Ž žrď Strýčková Veronika (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 285 360
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 240 250
Ž žrď Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 310 310
Ž žrď Zhřívalová Denisa (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 305 320
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Ž diaľka Comová Michaela (H) 01 AK Slávia TU Košice 525 534
Ž diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 489 476 486
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 413 470
Ž diaľka Gergeľová Ema 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž diaľka Haviarová Veronika 98 ŠK ŠOG Nitra 480 540
Ž diaľka Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z.
Ž diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 529 529
Ž diaľka Lehenová Monika (H) 02 AK Slávia TU Košice 553 555
Ž diaľka Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 379
Ž diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia Trenčín o.z. 537 538
Ž diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547 547
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 564 564
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 548 548
Ž diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 444 444
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 536 536
Ž diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 546 546
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.78 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 11.58 12.26
Ž trojskok Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z.
Ž trojskok Lehenová Monika (H) 02 AK Slávia TU Košice 11.68 11.76
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.26 11.26
Ž trojskok Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Ž trojskok Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 10.14 10.14
Ž trojskok Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 10.68 10.68
Ž trojskok Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 09.63 09.63
Ž guľa 4 kg Bartfayová Lucia (H) 02 Slávia Trenčín o.z. 09.02 09.02
Ž guľa 4 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 07.08 07.08
Ž guľa 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 15.46 15.46
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.37 12.71
Ž guľa 4 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 07.20 07.20
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.45 12.45
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.56 12.56
Ž guľa 4 kg Fiťmová Dominika 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.52 10.02
Ž guľa 4 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 07.79 07.79
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 13.09 13.09
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 13.76 15.82
Ž guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.38 08.38
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 09.57 09.57
Ž guľa 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.45 10.45
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.41 14.41
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 12.94 12.94
Ž guľa 4 kg Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 12.00 12.00
Ž disk 1 kg Bartfayová Lucia (H) 02 Slávia Trenčín o.z. 28.11 28.11
Ž disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 22.45 22.45
Ž disk 1 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 43.82 43.82
Ž disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.16 29.16
Ž disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 29.06 29.06
Ž disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.94 36.34
Ž disk 1 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.05 36.89
Ž disk 1 kg Fiťmová Dominika 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.61 31.88
Ž disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.31 29.80
Ž disk 1 kg Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.40 35.88
Ž disk 1 kg Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 30.10 30.10
Ž disk 1 kg Mocharová Iveta (H) (C) 98 Slávia Trenčín o.z. 38.37 38.37
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22 41.22
Ž disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 28.17 28.17
Ž disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 28.59 28.59
Ž disk 1 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.42 29.42
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.94 42.94
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 45.02 45.02
Ž kladivo 4 kg Bartfayová Lucia (H) 02 Slávia Trenčín o.z. 38.84 38.84
Ž kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 42.57 42.57
Ž kladivo 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 44.74 44.74
Ž kladivo 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 45.88 55.32
Ž kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 41.10 41.10
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.53 69.48
Ž kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 36.90 36.90
Ž kladivo 4 kg Kohútová Veronika 05 Slávia Trenčín o.z. 32.49 32.49
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 37.09 37.09
Ž kladivo 4 kg Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.70 39.85
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 31.69 31.69
Ž kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 33.59 33.59
Ž kladivo 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.07 45.07
Ž oštep 600 g Bubeníková Katarina 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž oštep 600 g Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž oštep 600 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 26.98 26.98
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 43.88 43.88
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 44.96 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.54 46.54
Ž oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 27.09 27.09
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 33.05 33.05
Ž oštep 600 g Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 24.14 24.14
Ž oštep 600 g Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 33.98 35.93
Ž oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 33.73 33.73
Ž oštep 600 g Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 39.94 39.94
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 24.00 24.00
Ž oštep 600 g Mocharová Iveta (H) (C) 98 Slávia Trenčín o.z. 39.86 39.86
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia Trenčín o.z. 43.17 44.87
Ž 4 x 100 m kluby Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Bošková Kristína (H) 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Géciová Dominika (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava